Objevování svého Já

Objevování svého Já

Milé Dámy, Dámičky,

nejsem na této stránce snad ani týden...
umím vykládat karty, mám jasnovidné oko, umím léčit lidské dušičky....
Minulý týden jsem jen nakoukla do jedné diskuse. Ihned jsem vycítila, že mě někdo volá, potřebuje a samozřejmě jsem také hned začala "pracovat" s jednou bolavou dušičkou. Je jasné, že další chtěly také a pak ještě další na vzkazníku-do dnes je nemám vyřešené. Ne, že bych nechtěla, ale není vhodná ta moje chvilka, kdy se spojí účinek s dobrým výsledkem.
V první svoji diskusi jsem psala o vztazích. a teď se ptám-jaký máme vztah sami k sobě??
Než jsem se dopracovala k tomu, co dělám, měla jsem stejné problémy jako ostatní ženy. Neustále jsem se kritizovala jak vypadám, jaké mám vlasy, že mé tělo neodpovídá formě modelky, že neumím to, nebo zase ono..atd. Trvalo mi to skutečně asi dva roky, kdy jsem začala přemýšlet úplně jinak. Uvědomila jsem si jednu věc-nikdo a nic mě nemůže nahradit. Začala jsem tak, že jsem každé ráno děkovala svému tělu, že mě nosí, že se díky rukám mohu umýt, učesat, obléci, najíst a já nevím co ještě. Postupně jsem si uvědomovala, co všechno umím, že se umím vyjádřit téměř ve všem co potřebuji znát, co víc-umím poradit i druhým. Uvědomila jsem si, že jsem své děti naučila chodit, mluvit, naučila jsem je držet lžíci, chodit na nočník, potom na záchod a vůbec, že jsem je postupně naučila základním návykům v této společnosti. Naučila jsem se mít ráda. Změnila jsem šatník, volím barvy, které mi ladí nejen k tělu, ale i duši. Objevuji svoji sebedůvěru i jako žena..
a pak-Karty...to tajemno, které ve mě dlouho dřímalo. Díky nim jsem pochopila sama sebe. Učila jsem se vnímat, naslouchat své intuici, učila jsem se co mé vnitřní dítě potřebuje, co mi říká jak se o něj starat. Je jasné, že došlo k zásadním změnám mé osobnosti. Můj muž to nezvládal zpracovávat-prosil-chci abys byla jako dříve..rozvedli jsme se-je jiný a já ho tak přijímám, tak jako přijímám každého, kdo se má se mnou potkat, ale to je vše.
Přijímám sama sebe takovou, jaká jsem-bez podmínek..neboť já jsem ta co mění okolí, já mám uvnitř to světlo, které září a přivolává, utěšuje a zklidňuje, dává pocit bezpečí a ochranu pro mě, pro mé děti.Přijímám sama sebe i když nejsem dokonalá. Nepřišla jsem na svět jako modelka, ale jako máma a žena, která má pomáhat lidem-tak to praví Vesmír, Andělé a Víly. Každý z nás tu máme poslání, každý z nás si cestu života již vybral, proto se s našim životem tak pereme.
Dámičky, krásné, vznešené, něžné, křehké a přeci silné..přijímejte se takové, jaké jste. Nenechte uhasnout to Vaše světlo! Když to nepůjde-pomohu Vám.

24.8.2005

Diskusi založil(a) 24.8.2005 misabelka

PLÁNOVANÉ SETKÁNÍ

KDO ODKUD JSME ?

Hlučín (mezi Ostravou a Opavou): Šaryk
Ostrava: Budulinka2, Nehétek
Zlín: Suerte, Navai
Pelhřimov: Běla
České Budějovice: Yvone
Jindřichův Hradec: Temi
Trutnov: Danaj
Kyjov: Supercat
Mikulov: Hedvia

misabelka 7.8.2008 11:07

Poradenství pomocí psychologického rozboru sebepoznání a sebeprezentace. Pomocí karet, energie Reiki a Andělského vedení můžeme společně nalézt, proč prožíváš strach, nedostatek lásky, nedostatek štěstí, klidu a harmonie. Můžeš volat: 605 132 916

misabelka 18.10.2007 8:39

reagovat charitty 22.2.2010 23:43  5%    +  -

misabelka:Tvého syna jsem viděla a musím říct,že přez všechen pubertální¨nadhled¨ si Tě váží(chran'Bože to přiznat před kamarády).

Nicméně on sám to v sobě ještě chvíli srovnané mít tak ůplně nebude.Taky by rád cestoval.Jisté patálie mu taky jdou ve vztahu k dívce...On sám se, ale srovná.Jednou se o tom budete bavit s ůsměvem.
Držím palce.

reagovat izi. 21.2.2010 22:15  53%    +  -

misabelka:
to je dobře, je vidět, že to není tak zlé , chce to trpělivost a důslednost. Všechno přejde a bude to dobré

reagovat misabelka 21.2.2010 10:44  5%    +  -

dnes nám ntady svítí sluníčko ať se vymalují sny do krásných barev.Kluk se včera omluvil a dnes je v pohodě..ach ta puberta...

reagovat misabelka 20.2.2010 22:26  5%    +  -

moc děkuji za podporu...ano ty otázky osmamostatnění jsem mu dala...dnes to řešíme na odboru pro mládež aby měl přehled o pravidlech a o tom co tím vším způsobuje jak sobě tak i nám tj. mě a dceři, té je 10let. jemně směrovat, jde to velmi těžko ale jde to...objevila jsem v sobě bezmoc v tom, že to nejde tak jak bych si představovala, zároveň jsem objevila dívat se na něj z jiného pohledu--ne negativně, učím se mu rozumět, ale ne ve všem souhlasit,,,je to tzv. rebel který udělá pravý opak toho co je pro něj prospěšné...musím Vám ale říci, že dnes poprvé přišel a omluvil se za to, co mi odpoledne řekl...takže mám naději, že je vněm něco toho mého....vím že ho nemůžu nechat padnout, někdy je však velmi mizivá jistota že půjde tím správný msměrem a když vidím kam šlape a nemůžu to změnit protože je to jen a jen na něm..je mi ouvej...
přeji krásný večer

reagovat danann 20.2.2010 14:59  54%    +  -

izi.: ahooooj.

reagovat izi. 20.2.2010 14:47  53%    +  -

danann:

reagovat danann 20.2.2010 14:45  54%    +  -

misabelka: Ono je to těžké já vím. Ale nevzdávej to. Nebojuj s ním, ale jen ho jemně směruj. Neboj zvládneš to. Jsi silná, takže si poradíš a svoje dítě od zloby uchráníš.

reagovat izi. 20.2.2010 14:25  53%    +  -

misabelka:
nenechávej ho padnout, vím, že je každý sám strůjcem svého štěstí, ale já bych nasadila všechny páky k tomu, aby převzal odpovědnost a taky s podle toho choval.Je mu 16 to je opravdu blbý věk. Cítí se být dospělý a nechce mít nad sebou žádné autority.zeptej se ho, jestli je připravený se o sebe starat sám, včetně stravy, bydlení, kde na to vezme prostředky.Pokud chce s tebou bydlet a dodělat školu, tak musí dodržovaz určité pravidla.Určitě jsi to měla řešit už dříve, ale nic není ztraceno.
A co kartičky? Vylož si na to , co ti radí ?

reagovat misabelka 20.2.2010 14:06  5%    +  -

objevila jsem v sobě bezmoc vůči synovi puberťákovi...objevila jsem v sobě chybu kteroou jsem udělala v době rozvodu a po rozvodu. Tím, že jsem mu nahrazovala věcmi to aby nestrádal se z něho stal vůči mě studený despota jako jeho otec.ano - měl jediný vzor - svého otce kterému vše procházelo, nadávky a bití a to všechno před jeho očima. říkala jsem mu až po rozvodu bude vše dobré budeme mít lepší život.jenže jsem nevěděla že syn čekal bůh ví co..nikdo tu nenadával ale syn byl pořád nabubřelý, přestal se mnou mluvit nechtěl se učit prostě se úplně zastavil a chytil se party.takže já od 11 let neustále řešila jeho problémy - neučení, kouření poflakování.dnes je mu 16 let,přivázán k počítači a ke kamarádům kteří pro něj znamenají víc než rodina - vlastně Já.Nevyčítám si vůči němu vůbec nic.jen jsem v sobě objevila tu nechuť dál bojovat a přesvědčovat.protože vím, že on je přesvědčen ža za jeho neúspěch stojím jen Já..zapoměl na drahé dárky,komponenty k počítači, zapoměl na to, že na co si vzpoměl to měl...bralk to jako samozřejmost v té době jsem byla slepá. dělala jsem to proto, aby můj kluk měl radost..ale účel byl jiný - využíval...
dnes si stojím za svým..ani jemu i když je to syn nedovolím aby semnou takto zacházel...jako s poledním hadrem,má problém dodělat pololetí, hulí trávu a má kamarády za které by dýchal kamarády kteří ho táhnou dolů.Nechám mu tu cestu...i za cenu mého utrpení protože vím kam se řítí...jednou spadne a musí začít on sám...já za něj už nemůžu nic...protože on to odmítá...

reagovat misabelka 8.2.2010 19:27  5%    +  -

izi.: stavím se sem za hodinu, teď mám paní na karty

reagovat izi. 8.2.2010 19:15  43%    +  -

misabelka:
týýjóó teda to válíš.
Tak to ti (v dobrém) docela závidím, že máš takové nadání. Chtěla bych to taky umět.

reagovat misabelka 8.2.2010 19:06  5%    +  -

izi.: ahojík, kartičky vykládám lenormand, tarot crowli, pak cikánské andělské, bohyně světla, víly, jednorožce, karty sebelásky, mám karty i čakrové, toltécké orákulum,andělský tarot...atd.....ale ze všeho nejvíc používám to co vnímám a vidím za těmi kartami...

reagovat izi. 8.2.2010 18:39  43%    +  -

žeryk:o):

TADY

reagovat izi. 8.2.2010 18:32  43%    +  -

misabelka:
super jsi to zmákla.

Je to na těle opravdu poznat když si s ním povídáme a taky mu za jeho služby poděkujeme. A s tím prozářením je to tak opravdu. Kdo má prozářenou mysl, jde z něho zář na dálku a lidi to poznají. Sama vím, že se usmívám jak jdu a cizí lidi mne zdraví,usmívají se na mne.Stačí si jen říct, že jsem šťastná, zdravá a krásná a už je to na člověku vidět

Jaké vykládáš kartičky ?

reagovat žeryk:o) 7.2.2010 12:03  50%    +  -

misabelka: Bolí, protože si furt hážu nohy pod sebe, jsem blbka, to vim

reagovat misabelka 6.2.2010 10:54  5%    +  -

objevila jsem v sobě obrovskou touhu žít a prožívat radost. Faktem je, že mám puberťáka, který mě směřuje neustále někam jinam. Starosti, komunikace s ním mě učí úplně něco jiného, více diplomacie, rozumného uvažování, autoritu atd...objevila jsem v sobě, že se umím ovládat, a to mě těší...

reagovat misabelka 6.2.2010 10:52  5%    +  -

žeryk:o): jé děkuji, podívat myslíš na kartičky?? to je príma...mám z Tebe radost. co kolínka, nebolí tě,?

reagovat žeryk:o) 6.2.2010 1:44  50%    +  -

misabelka: Mě se vede celkem fajnově děkuju...Tak parádička moc Ti gratuluju k nové práci a neboj vše zvládneš bravurně, jsi energická ženská, to jsem vidělaMoc Ti přeji at Ti vše vychází, jak si přeješ a někdy se zas na Tebe dojedu podivat

reagovat misabelka 5.2.2010 21:34  5%    +  -

izi.: co je nového, já jsem se změnila a to tak, že už nedovolím aby někdo ponížil moji ženskost...naučila jsem se ke svému tělu chovat zodpovědněji., začala jsem se mazat krémy - pokožka se mi velmi změnila a to i na hýždích, bocích a stehnech.je velmi hebká. zjistila jsem že najednou vůči tělu mám respekt, začala jsem si s ním povídat co potřebuje. pak jsem začala děkovat vlasům zubům, očím atd...lidičky mi říkají jak jsem jiná jak ze mě něco vyzařuje ta jiskra...změnila jsem způsob oblékání ...jsem prostě jiná...a přesto jsem to Já...

reagovat misabelka 5.2.2010 21:31  5%    +  -

žeryk:o): já jsem v jednom kole. v září jsem dostala novou práci je náročná, ale zvládá se to nějak, odpoledne se připravuji s dcerou na další den - učení atd. no a večer pak karty doma..sem se dostanu pomálu....relativně spokojená, pochopila jsem nové souvislosti díky lidičkám kteří mi chodí na kartičky, v třebíči mám dvkrát do roka přednášky o kartách a je to pohodičkový...

reagovat misabelka 5.2.2010 21:29  5%    +  -

žeryk:o): ahojík Pájenko tak jak se Ti vede??

reagovat izi. 4.2.2010 21:47  43%    +  -

Tak co nového v objevování svého Já ?
Doba nás k tomu přímo žene, cítíte to taky tak ?

reagovat žeryk:o) 4.2.2010 21:38  50%    +  -

misabelka: ahoooj Tebe jsou dlouho neviděla, jak se máš?Pája

reagovat misabelka 4.2.2010 21:26  5%    +  -

dialog: přeji pohodový večer.

reagovat dialog 4.2.2010 9:41  71%    +  -

konečně jste oživly...snad tu tedy budete pokračovat...bylo by škoda opustit takovou diskuzi, kde jsou úvodní slova tak výmluvné...

reagovat misabelka 25.1.2010 21:13  5%    +  -

cabuna:ahojíček, jak se Ti vede, kolikrát jsem si na Tebe vzpoměla,

reagovat cabuna 25.1.2010 9:56  100%    +  -

misabelka: ahooooooooj

reagovat misabelka 24.1.2010 21:46  5%    +  -

izi.: ahojík Izi, přeji pohodový večer a klidnou noc

reagovat izi. 24.1.2010 20:14  40%    +  -

misabelka:

reagovat misabelka 24.1.2010 11:37  5%    +  -

přeji pohodový den a krásnou neděli.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): misabelka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si