DÁRKY KE KULATINÁM...

Tak a je to tady... V tomhle roce bude mit pritel 30 a tata 70...Studuju, takze nemam na zadny velky darky, spis by to chtelo neco superoriginalniho...

Takze piste piste... Co jste dostali ke kulatinam? Co vas nejvic potesilo? Co jste dali ke kulatinam?A jakekoliv jine napady...Zajima me vsechno, klido i pro damy, pro pany... Treba se tu bude inspirovat i nekdo jiny:o)
16.1.2009

Diskusi založil(a) 16.1.2009 Genevieva

reagovat Pamonika 10.8.2010 14:57  5%    +  -

Loni jsem koupila manželovi stolní fotbal, (byl to jeho klukovský sen), ve shopu www.emobchod.cz úspěch byl veliký v celé rodině ale i u známých a hlavně u dětí známých. :-)
Co jsem to tu pročítala, tak si hodně stěžujete na málo penízků. V tom obchodě mají hromady dárků které moc nestojí a jsou to fakt překvápka. Doporučuji!

reagovat Danan 31.7.2010 19:23  12%    +  -

K 50.narozeninám jsem manželovi nechala vypracovat jeho rodokmen. Mělo to veliký úspěch v celé jeho rodině.

reagovat gabriel 29.7.2010 21:57  5%    +  -

Je pravda, že jsem si nechala poradit slečnou na jiné diskuzi, ale k tomu jsou ty diskuze fakt dobré. Dříve jsem měla strašný problém s vybíráním dárku.. teď projedu pár diskuzí a hned mám z čeho vybírat:)

reagovat eliza79 29.7.2010 21:52  5%    +  -

téééda to byla rychlost šikulka.
podle mě super rešení :) doufám, že se bude líbit :)

reagovat gabriel 29.7.2010 21:27  5%    +  -

Tak jsem to našla. To pravé, co snad neurazí, jen potěší:) Našla jsem stránku s dárkovými koši, jmenuje se www.dobrykos.cz a našla jsem tam jeden přesně pro něj s dobrůtkama, které mu snad budou chutnat. A když ne, tak víno má rád stopro, takže to ho určitě potěší:)

reagovat eliza79 29.7.2010 21:04  5%    +  -

no tak pro tchána nějaký zážitek v takovém věku není nejlepší, to je fakt. aby z toho chudák neměl šok. to chce něco usedlejšího... tady asi nic moc vtipného nebo adrenalinového nepůjde :(
to pokud najdeš něco fakt dobrého, tak to sem pak hoď, to mě zajímá :)

reagovat gabriel 29.7.2010 20:58  5%    +  -

Souhlasím s tebou elizo. Já dostala ke 30. narozeninám taneční večer a zjistila jsem si, že to bylo taky přes firmu na zážitky. Já teď řeším trošku jiné dilema a to, že nevím, jaký dárek dát tchánovi k jeho šedesátinám. Brouzdím internetem a hledám ale nic moc mě nenapadá

reagovat eliza79 29.7.2010 14:33  5%    +  -

Ahoj holky, můj snad nejlepší dárek co jsem kdy dostala byl loni ke 30 narozeninám, pravda, nebyl to jeden z nejlevnějších dárků ale stál za to přítel mi dal vyhlídkový let. tady tenhle:http://www.firmanazazitky.cz/letat-jako-ptak-pro-vas-dva-20-min byl to pro mě úplně bomba zážitek. Po proletění pro mě měl nachystaný piknik na louce no nejlepší narozeniny co jsem zažila.

reagovat bt.cz 9.4.2010 14:29  100%    +  -

sisi87_87: Přítel měl 25 na začátku roku - dala jsem mu celou sadu dárků: praktické - košili, nůž, úsměvný - malou 3dcl vína, dobrý - vlastnoručně upečený a nazdobený dort. Rozdělila jsem to do sedmi dní, aby měl narozeninový týden a né jen jeden den. :)
Tatínkovi dávám vždycky dobré vínko a tričko se srandovním nápisem. Jestli se Ti nebude nic líbit nebo chceš něco originálního, nech to potisknout třeba nějakou jeho hláškou. :)

reagovat f.magda 6.4.2010 11:48  5%    +  -

Já jsem naposledy dostala k 25ti nám docela naprosto úžasnej dárek. Slaňování kaňonama v Itálii. Bylo to kupovaný přes zážitkovou agenturu - dodoland tušim. Jsem docela sportovec a užila jsem si to. Nakonec jsem se dozvěděla, že to nebylo ani tak strašně moc drahý...

reagovat sisi87_87 31.3.2010 21:35  94%    +  -

Ahojky, taky se ráda nechám inspirovat, nejde teda o kulatiny ale půlkulatiny, přítel 25 a táta 45

reagovat bt.cz 31.3.2010 14:04  99%    +  -

Ahojky,
tak jsem ještě popřemýšlela a mám nějaké tipy - třeba mp3 přehrávač, navigaci do auta nebo kancelářské křeslo.
;)

reagovat bt.cz 11.2.2010 7:58  6%    +  -

Zdravím,
přidávám pár tipů na dárky - poukázku na solárium, poukaz na sportování nebo nějaký vtipný potisk čehokoliv.
Pokud to není nikdo v přímé blízkosti, tak to zkouším vysondovat u jeho blízkých nebo rodiny. Hodně věcí mě napadne, když mám chvilku volna a zamyslím se nad tím nebo se projdu po obchodním centru.
A kde čerpáte inspiraci vy? :)

reagovat zs 10.11.2009 14:08  17%    +  -

Myslím, že pro takovou vzácnou příležitost může být vhodný i šperk. Vím o firmě, která nejen vyrábí krásné, kvalitní šperky už tak za moc dobré ceny, nýbrž Vám ještě jako členům její spotřebitelské sítě a klientům poskytne slevu ve výši 20% a to na celý život a to už se vyplatí ;-)

O katalog mi můžete napsat do vzkazů.

reagovat Silvretta 19.10.2009 17:45  5%    +  -

reagovat juli.e 13.10.2009 11:37  5%    +  -

Ahojky holky :-) , já jsem včera příteli k narozeninám dala příspěvek na jeho blbůstky ( v takovém to přáníčku s kapsou na penízky - Tesco)a jako něco originálního jsem mu koupila sekt se zlatem - s tím, že je to moje zlatíčko- www.24carat.cz Měl docela radost, jednak si koupí, co chce a zárověň dostal něco co ještě nezná a s čím se bude předvádět - znáte muže :-)

reagovat Genevieva 8.6.2009 10:56  5%    +  -

davca: Diky

reagovat davca 6.6.2009 20:38  36%    +  -

Genevieva: tak to jsi vyřešila bravůrně. jsi 1

reagovat Genevieva 6.6.2009 19:40  5%    +  -

Tak ja uz mam letos doje kulatiny za sebou a dvoje pred sebou...
Pritel dostal ke tricetinam dve knizky-jednu, ktera ho zajimala a chtel ji, a jednu o chlapikovi, co presel pesky evropu. sam rad chodi, takze ho to desne inspirovalo, precetl ji za par chvil a od tydoby nechce cist nic jinyho, ze uz by ho to nebavilo:-) No, a k tomu trenky s litacima prasatkama(trosku muj ulet, prisly mi v tom krame hrozne vtpny) a pak jsem mu udelala kroniku jako prvni rok naseho vztahu...nakonec z toho vzniklo asi 60 stranek rucne psanych plus fotky, vzpominky atd....
Pak mela teta 50, ale rekla, ze to neslavi a odmitla se s nami sejit, takze ma smolika...
A ted bude mit tatka 70, tak mu s mamkou dame zajezd na ryby v norsku, a ja bych rada nakej malej litaci modylek na doma...
No a hned nato bude sestra mit 30, tak ji nejspis vyrobim nake sperky...

Tot nase oslavy

reagovat Genevieva 6.6.2009 19:30  5%    +  -

zuzak: Tak to se ti povedlo
Az o sebe prestane mit strach, zacne se tesit Sranda musi byt

reagovat zuzak 6.6.2009 17:24  15%    +  -

Manžel mě nedávno kulatiny- rok jsem si plánovala co mu dám, chtěla jsem zážitek- adrenalin- a tak dostal tandemový seskok padákem.../bylo to opravdu VELKÉ překvapení- nikdy po tom netoužil, nemluvil,/...reakce zprvu taková, že jsem myslela že poletím já....ale teď už se možná i těší- možná...ale prý poletí

reagovat vecernice 12.3.2009 18:39  13%    +  -

já bych nechala udělat přítelovi třeba nějaké album, kde jste spolu a nebo se nafot v nějakém sexy prádle zkrátka v něčem, v čem ti to sluší a dej mu to jako obraz...takovej dárek mu připomene vždycky toho, od koho jej dostal. Můj má kulatiny příští rok, letos mamka kulatiny no taky mazec

reagovat Janiko1 6.3.2009 7:40  100%    +  -

Jitečka: ahojky zdravím.Byli jsme na té Carmen a byla tam Lucka a nemělo to chybu.Opravdu moc pěkný muzikál,pěkná výprava ,hudba..stálo to za to.

reagovat zuzka25 4.3.2009 0:11  16%    +  -

davca: děti neustále někomu hlídám, své nemám žádné, ale ráda bych už měla.Snažíme se druhý měsíc, tak snad se na nás usměje štěstí

reagovat davca 3.3.2009 20:32  58%    +  -

zuzka25: píšeš nkvůli dětem,tak už máš?kolikáte si přeješ?každopádně ti přeji,at se ti tvá přání vyplní

reagovat zuzka25 3.3.2009 14:30  11%    +  -

Holky já mám za 14 dní 30.tiny a jsem opravdu zvědavá, co ti koumáci kolem mne vymyslí.chtěli mi koupit hada, ale toho manžel zakázal kvůli dětem.Já si přeji jediné...přijít do jiného stavu

reagovat davca 2.3.2009 19:28  55%    +  -

Genevieva: hlavně,jak je z lásky a od srdce,neboj to on pozná.u nás třeba vedou dárky užitečné a přesto legrační,třeba manžel(tenkrát byl přítel)mi pomáhá v domácnosti a zlobilo ho,že nemáme škrabku,jelikož já brambory škrabu nožem.tak ji dostal,jé to bylo radosti.nebo ho nemohl vzbudit můj pípající budík,tak dostal řinčák.když jsem mu jednou koupila řetízek na ruku(zlatý),tak neměltolik radosti,jak z těch obyčejných)taky řetízek leží ve šperkovnici a škrabka je stále v kurzu.

reagovat Genevieva 2.3.2009 15:17  5%    +  -

Alenka.F: To uz me napadlo, asi to dam priteli do darkove tasky a jeste kazdy zabalim zvlast, at mu to dlouho trva Ale tak porad nevim jestli to k tem tricetinam staci... ale na velky dary holt nemam jako studentky finance...

reagovat Alenka.F 2.3.2009 14:24  45%    +  -

Genevieva: proč ne?a pokud to jde tak zabalit např. do celofánu nebo do dárkové tašky jako jeden dáreček

reagovat Genevieva 2.3.2009 14:12  5%    +  -

Ahoj, co si myslite o tom, kdyz da clovek ke kulatinam misto jednoho velkeho darku souhrn mensich, o kterych si je jisty, ze je dotycny chce?

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Genevieva
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si