Čím jsme chtěli být....?

Už od dětství máme každý nějaký sen, čím bychom chtěli být a proč. Ale postupem času a dospíváním se náš sen mění a my zjistíme, že to není tak snadné, jak jsme si představovali. A náš sen se pomalu vytrácí...nebo taky ne ;-)
Vzpomínáte si ještě o čem jste snili jako děti?
Měli jste konkrétní představu o svém budoucím povolání?
Splnil se Váš sen?
Minuli jste se?
Pište svoje vzpomínky....
20.1.2009

Diskusi založil(a) 20.1.2009

24.1.2009 19:08

reagovat prilezitost_k_vydelk 26.10.2009 13:01  5%    +  -

já jsem chtěl řídit lokomotivu .-)) Pracoval jsem jako výpravčí a dnes pracuji s kosmetikou .-)) Svoji práci jsem měl rád, ale to není všechno. Důležitá je i možnost seberealizace a dobrého ohodnocení.

Pokud hledáte příležitost, jak změnit svůj život, mrkněte ..

KOSMETIKA, DOPLŇKY STRAVY, ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY A PŘÍLEŽITOS PRO VÁS

reagovat viara 23.7.2009 8:01  97%    +  -

StreLenka: takový sen bych taky potřebovala splnit

reagovat oblinka 21.5.2009 9:03  100%    +  -

StreLenka: tak tohle přesně je i můj sen a mám taky slušnou sbírku,že bych si mohla knihovnu otevřít. UUž jsem o tom i uvažovala, ale kdo by mě živil?

reagovat StreLenka 31.3.2009 18:25  68%    +  -

labradorka: jé, to jsem ráda, že tu taky někdo jako já miluje knížky. Můj sen je se odstěhovat někam na venkov a tam si otevřít vlastní soukromou knihovnu a dělat lidem radost. Knižní fond už bych na to měla, ještě někoho kdo by mě živil

reagovat labradorka 31.3.2009 11:05  22%    +  -

Chtela jsem byt od malicka prodavackou.Byla jsem nadsena z TV serialu Zena za pultem.Bohuzel,muj sen se mi splnil.Dnes toho lituji a doufam,ze si splnim muj opravdovy sen a to je pracovat v knihovne.

reagovat Ivulinda 18.3.2009 12:22  20%    +  -

Ahoj,jestli se můžu přidat,tak já chtěla od malička dělat se zvířaty,největší láskou byly koně,několik let jsem se ježdění i aktivně věnovala,ale rodinou to zkončilo.Když nevyšly koně,chtěla jsem být veterinářkou,nebo ošetřovatelkou v zoo buď u šelem,slonů,žiraf,nebo plazů.No nevyšlo ani jedno,dělám u benzinky,co se dá dělat,jsou důležitější věci na světě ne?

reagovat viara 24.1.2009 14:25  69%    +  -

Askas: díky

reagovat Askas 24.1.2009 14:12  5%    +  -

viara: Obklopují Tě dozajista krásné věci, obohacují a děláš druhým radost! Úžasné ! A milující manžel? Co víc si přát... !!! :-)

reagovat Askas 24.1.2009 14:09  5%    +  -

jideonka: Čím jsem starší, tím více si přeji být víc mezi zvířaty a chránit je...kdybych se mohla narodit znovu, začala bych někde daleko od lidí, žila bych v přírodě a chránila floru i faunu. Dnes "jen" zachraňuji kočky a jsem ráda, že ještě chodím po svých...

reagovat Askas 24.1.2009 14:06  5%    +  -

zuzak: Hlavně, že máš ráda děti! Jsou tak úžasné a nevinné a pak najednou ztratí "třetí" oko, život je naučí a jen pár z nich ví, kde je podstata života. Ne v bohatství kont, ale ve slušnosti, pracovitosti, velkorysosti a v přátelství. Umět se radovat i z kamínku, který vezmeme do ruky a pomyslíme si -ten je krásný! V našich očích - ano!

reagovat zuzak 24.1.2009 13:47  21%    +  -

tak tahle diskuse se povedla...taky přidám svůj sen. Úplně ten nejranější nevím, ale někdy okolo 2-3. třídy jsem chodila do hudebky (na klavír)- to jsem byla ještě plná elánu..haha... a v televizi dávali pořad o geniálních (japonských?) dětech- -3,4,5,6 let co hrály na varhany, klavír...úžasné! Tak to mě tehdy zaujalo a chtěla jsem být jako oni (ale vydrželo mi to jen asi 3 povinné přehrávání doma ;-) )...pak jsem chtěla být učitelkou v MŠ...a to mi vyšlo- dělám do teď (a ten klavír se hodí i když do geniality má hooooodně daleko)

reagovat viara 24.1.2009 13:26  69%    +  -

Ještě jsem chtěla být soudkyně ,aby na světě nebyla nespravedlnost, když se mi to nepodařilo,chtěla jsem to po mladším synovi, ale,,,,,,, děti nemají jít v našich šlépějích

reagovat viara 24.1.2009 13:23  69%    +  -

Askas: já mám Galerii zabývám se prodejem obrazu, já maluji jen portréty ale ty jsou nejtěžší.Můj drahý dědeček maloval obrazy a já v tom vyrůstala, jsem štastná ,že mám takovou práci,živí mě tak tak ale mám muže co mě miluje a nevadímu to

reagovat Askas 24.1.2009 9:53  5%    +  -

viara: Děkuji. Myslím si, že je to skvělé, když se někomu splní jeho sen. A ještě lepší je, když se nesplní a je spokojený a "živí ho to". Narážím na jednoho svého syna. Tak jako většina kluků chtěl být řidičem kamionu. Pak vojákem ve speciální jednotce. Pro jeho zdrav.stav ho nakonec na vojnu neodvedli. Cítil se podvedený a už vůbec ne jako chlap... Odvolal se. Ani to nepomohlo. Díky tomu, že od malička se věnoval sportu je dnes uznávaný trenér, soutěží ve svém oboru a má bohatou klientelu. A co víc? Nejen to, že ho to nesmírně baví, ale i slušně živí... bohužel, má to jednu nevýhodu. Vše je na úkor jeho soukromí, na které nemá čas...

reagovat jideonka 24.1.2009 9:42  10%    +  -

Ahojky,
já jsem od maličkou toužila stát se veterinářkou, protože mám velice ráda psy. Bohužel to nevyšlo už ani nevím kvůli čemu, tak jsem se zaměřila alespoň na ty pesany

reagovat viara 23.1.2009 20:15  66%    +  -

Askas: ahoj ,moc se mi líbí tvůj příspěvek

reagovat Askas 23.1.2009 19:54  5%    +  -

Zdravím Vás všechny! Moje nejstarší přání bylo: krotit lvy v cirkuse. Strašně se mi totiž líbilo jak jsou velcí a myslela jsem si, že také tak hraví jako moje kočka nebo pes - kolie. Tehdy jsem měla zlatou...později jsem chtěla být herečkou. Jako dítě jsem hrávala školní divadlo a pak ještě nějaký čas v dospělosti. Později jsem utíkala ke psaní. Tam byl můj vysněný svět... Mí přátelé tvrdí, že jsem měla být komikem. Pravdou je, že když je mi zle na duši, dělám si ze všeho jen legraci do té doby než mě to definitivně porazí a pak už jen pláču.

reagovat viara 23.1.2009 19:19  65%    +  -

zdravotní sestřička ,kvůli těm čepečkům co se nosili a krásné uniformě

reagovat davca 23.1.2009 14:08  41%    +  -

StreLenka: tak to ona né,ji nebaví dělat něco podle někoho,ona by chtěla hned ty svoje a né lidovkytakže si myslím,že asi zpěvačkou být nemůže,

reagovat janky 23.1.2009 11:04  60%    +  -

Já chtěla dělat restaurátorku starých výšivek, gobelínů a tak. Rodiče mi to zatrhnuli - prý jsem skoro slepá. Tak jsem chtěla dělat překladatelku - to mi zatrhli komunisti. Tak jsem vystudovala ČVUT, chvíli jsem pracovala v oboru, po narození dětí překládám odbornou literaturu. A ruční práce mne drží pořád:-)))

reagovat Bugg 22.1.2009 13:54  5%    +  -

Já jsem vždycky chtěla být učitelko. Ale teď když si na to vzpomenu, tak se tomu směju.

reagovat Topka 22.1.2009 9:06  100%    +  -

jiil: Člověk musí na všem hledat to pozitivní kdybych nešla na strojárnu tak neznám svého muže

reagovat StreLenka 22.1.2009 8:59  5%    +  -

davca: A proč ji na nějaký ten kroužek nepřihlásíš? Určitě by měla radost, že ji chválí i jinde než doma...

reagovat ŠARYK 22.1.2009 8:48  100%    +  -

davca: hele, já neumím noty a zpívám a živím se tím, jde o talent, ne o to jestli na něco umí. Někdo umí na třči nástroje a nikdy nebude dobrý, někdo neumí a zpívá nádherně, určitě ji v tom podporuj

Naučit se umí i cvičená opice...jak se říká, mít to v sobě je dar a to nenaučíš nikoho. Ať se jí vede, budu držet palečky

reagovat StreLenka 21.1.2009 17:35  5%    +  -

Ahoj, tak já se taky přidám.
Jako malá jsem strašně chtěla k armádě. V té době moc holek v zeleném nebylo a když už je někdy v telce ukazovali (Azimut a tak...), byly vojandy strašné hvězdy. Pak mě to naštěstí přešlo. Mám teď doma 3 chlapy a občas si připadám jako generál i tak.

reagovat davca 21.1.2009 17:11  36%    +  -

ŠARYK: ahojki,moje holka taky chce být zpěvačkou,ale nechodí na žádný kroužek(zpěv,hudební nástroj)ale doma pořád zpívá a myslím,že né až tak špatně.má šanci,treperenda?

reagovat ŠARYK 21.1.2009 16:13  100%    +  -

ahojky vespolek, od první třídy jsem chtěla být zpěvačkou.

Vyučená jsem elektromechanik, dělám v tiskárně knihařinu, a opravdu od 15 jsem si splnila sen, takže pořád zpívám, a pořád je to taky moje práce.

reagovat viann21 21.1.2009 13:28  57%    +  -

Učitelka, prodavačka - klasika.. A knihovnice. Nejsem ani jedno. A jsem to, co jsem nikdy nechtěla - v domácnosti a musím uklízet a vařit A náš mlaďas chce být Spidermanem

reagovat memi 21.1.2009 13:27  36%    +  -

Já jsem už od malička chtěla být nejprve lékařkou podle tehdejšího seriálu Doktorka Eva a pak později zdravotní sestřičkou.Bohužel ani jedno se mi ze zdravotních důvodů nesplnilo.Komise rozhodla půjde šít a mamka na to kývla , že když nemocná tak občas něco ušít není špatný....a měla pravdu

reagovat jiil 21.1.2009 12:40  56%    +  -

Topka:no,jen o 2 roksy mladší,ale tu dobu si dobře pamatuju

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a):
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si