AKNE

ZMENTE MAKE-UP
U dospele zeny byva make-up velmi vaznou pricinou projevu akne.Problemem jsou kosmeticke pripravky na bazi oleje-Barviva obsazena v zakladech kremu,v pudrenkach,cisticich a nocnich hydratacnich kremech nejsou bezpecne,horsi je to s oleji.Jsou to obvykle take tuky-derivaty mastnych kyselin,ale jineho slozeni nez tuky pritomne v kuzi.Tuky obsazene v kosmetickych pripravcich jsou iniciatory zanetlivych procesu.Osoby,ktere maji sklon k akne,by proto mely pouzivat nemastne kosmeticke pripravky.
CTETE ETIKETY!
Vyhybejte se kosmetickym pripravkum,ktere obsahuji lanolin,izopropylmyristat myristate nebo laurylsulfat sodny.Stejne jako olej pusobi tyto slozky silne na pokozku.
MAKE-UP BYL MEL BYT DISKKRETNI A NENAPADNY
vysledek bude tim lepsi,cim vice budete setrit s kosmetickymi pripravky.
NA VINE JE PILULKA
provedene vyzkumy provedene dr.Fultonem ukazuji,ze nektere ustne uzivane antikoncepcni prostredky mohou akne zhorsit jine naopak zmirnuji.Zavisi to na invidualnim hormonalni profilu.Akne u zeny,ktere tyto prostredky pouzivaji,vyzaduji lekarskou konzultaci.Lekar muze doporucit zmenu pilulek nebo navrhnout jinou antikoncepcni metodu.
UHRY
Uhry s cernou hlavickou lze take nekdy odstranit.Jsou to silne ucpane kozni pory.Uvnitr se nachazi ztvrdle substance a vnejsi otvor je rozsireny objasnuje dr.Pochi.Cerna latka uvnitr je necistota a vlastne se ani nevi,coto v podstate je.
PEROXID BEZOLU
Proti akne je mozne bojovat mnoha prostredky,ktere jsou bezne v prodeji.Dr.Fulton doporucuje ty,ktere obsahuji benzol peroxid ten uvolnuje kyslik z poru a nici bakterie,ktere se hromadi v mazu ucpavajicich zlaz.Doporucuje se gel na bazi vody,ktery zpusobuje nejmensi podrazdeni kuze.Vrstvu gelu je treba na kuzi nanest vecer asi hodinu a pred spanim ji dukladne smyt,zejmenav okli oci a usi

Mam toho vic je to z knizky DOMACI LEKAR.
24.1.2009

Diskusi založil(a) 24.1.2009 k.fritschova

reagovat Monika-H.. 12.3.2009 16:43  25%    +  -

avonilek: jo to já musim,nerada bych měla čtvrté mimi.

reagovat Monika-H.. 12.3.2009 16:42  25%    +  -

avonilek: obsahuje i zinek a to je super.No píšou na letáku že se nesmí léčba ukončit dřív než za dva měsíce,tak jsem tedy zvědavá.

reagovat avonilek 12.3.2009 16:40  26%    +  -

Monika-H..: nojo,já žádnou nepoužívám

reagovat Monika-H.. 12.3.2009 16:39  25%    +  -

avonilek: Jo a taky přemýšlim o nové antikoncepci,ale vůbec nevim jakou.Doktor mi pořád cpe Diane 35,ale tu bych nechtěla!tak moc na beďary netrpim abych do sebe ládovala zrovna tuhle.

reagovat avonilek 12.3.2009 16:38  26%    +  -

Monika-H..: tak to jsem teda zvedavá,co ti to udělá,já furt mám ještě náky krem

reagovat Monika-H.. 12.3.2009 16:37  25%    +  -

avonilek: Ahojky,tak jsem si koupila nový krémík a čistící vodu Bioderma sebium Akn a pl.vodu Bioderma.Hodně mě ta kosmetika zaujala,tak jsem zvědavá.Já těm levnym už nevěřim,vždycky mi udělaly na obličeji pěknou paseku

reagovat avonilek 10.3.2009 21:10  21%    +  -

Monika-H..: ahojky,udál se mě jeden bedar na brade,jináč OK,přišla jsem z práce a jdu si lehnout jsme totálně hotová

reagovat Monika-H.. 10.3.2009 12:18  21%    +  -

avonilek: Ahoj,tak jak si na tom po týdení kůře s In Pure?

reagovat Monika-H.. 9.3.2009 19:42  21%    +  -

avonilek:

reagovat avonilek 9.3.2009 19:33  21%    +  -

Monika-H..:

reagovat avonilek 8.3.2009 21:16  21%    +  -

Monika-H..: nojo,to budeš teda jeden velkej bedar

reagovat Monika-H.. 8.3.2009 21:08  21%    +  -

avonilek: No před chvílí jsem se odlíčila a málem jsem omdlela

Tlamu mám plnou malých červených pupínků.

No doufám že to zase zmizne!!!

reagovat Monika-H.. 8.3.2009 19:49  21%    +  -

avonilek: No skoro jo,tak když se nudim.

reagovat avonilek 8.3.2009 14:02  21%    +  -

Monika-H..: koukám ty tu taky asi furt sedíš

reagovat Monika-H.. 8.3.2009 13:55  21%    +  -

avonilek: No právě

reagovat avonilek 8.3.2009 12:51  20%    +  -

Monika-H..: tak to moznáš,jestli budeš samej bedar

reagovat Monika-H.. 8.3.2009 12:12  21%    +  -

avonilek: Jinak v pátek večer jsem zhřešila!Vypila jsem tři skleničky vínečka,tak doufám že se mi nevobouluje ksicht.

reagovat Monika-H.. 8.3.2009 12:09  21%    +  -

avonilek: Jo Vichy Normaderm je na mastnou aknozní pleť.Ale Vichy má i řadu pro suchou pleť.Ti říkám skoč do lékárny a nech si poradit.Jinak Glyco- A se dá koupit v lékárně,ale nedoporučuje se na suchou pleť,je agresivní,ale mě hodně moc pomohl.Párkrát mě hezky popálil,ale tak za dva dny se to sloupalo a byl klid.

reagovat avonilek 8.3.2009 10:34  20%    +  -

Monika-H..: hele,mě docela láká vichy normaden to je to 3v1to potřebuju,ale jestli to není na mastnou plet

reagovat avonilek 8.3.2009 9:16  20%    +  -

Monika-H..: a to se dá koupit v lékárně taky?

reagovat Monika-H.. 7.3.2009 22:21  21%    +  -

avonilek: Už ani ne,používala jsem Glyco-A
tak mi to hodil do kupy.Jsou to ovocné kyseliny.

reagovat avonilek 7.3.2009 19:41  19%    +  -

Monika-H..: no,tak to bych zato nedala,ani náhodou ,hele a ty nemáš rozšiřené pory??já jo,bych potřebovala neco na rozšiřené pory,pak na bedary a pak na suchou plet,takzvaně 3v1

reagovat Monika-H.. 7.3.2009 18:37  20%    +  -

avonilek: Mě se docela zamlouvá Bioderma Sebium,ale nic o ni nevim a v okolí nikdo nemá zkušenosti.

reagovat Monika-H.. 7.3.2009 18:36  20%    +  -

avonilek: No to nic neni.Já včera šůrovala po netu a našla jsem krém na akné 50 ml za 4000 Kč.Nemohla jsem odlepit oči od monitoru jak mi vyskočily bulvy.

reagovat Monika-H.. 7.3.2009 18:33  20%    +  -

Jenn: Tak mi se tady bavíme,jak máme s akné zatočit.To co jsi napsala neni pro nás novinka.To že se má vypít 2 až tři litry vody denně atd....Solárko pleť akorát vysušuje a tak si myslim že to neni moc dobrý nápad.Možná tak na ty pidimidi bílé uhříčky,ale ne na akné které je velké a bolavé.

reagovat JeanneA 7.3.2009 17:42  5%    +  -

jo dobrý je na obličej vajičko s tvarohem a olivovým olejem a citronem jako maska!!! moc pomáha!!

Anonym 7.3.2009 17:34  1%    +  -

samozřejmě na akne je dobré solárko, na pleť jako takovou určitě ne.

Anonym 7.3.2009 17:32  1%    +  -

Holky jelož se pohybuji v modelingu tak vám poradím docela dobré rady a hlavně ty základní na akné od vizážistů a funguje to...
1, jíst dietně - žasné mastné jídlo ani moc sladké
2, jednou za čas je dobré si udělat pročišťovací kůru, a jen jíst ovoce a zeleninu. Tělo se vyčistí od toxinu a eček které přijímame v potravě.Také je důležité dotoxikace!!!!
3, vypít minimálně denně 3-4 litry neperlivé vody, žádny kofein
4, používat často peeling, ale POZOR! na každou čast obličeje si nanést novou vsrtvu a umýt si ruce. Protože jestli vás třeba trápi akné na bradě a vy si dělat peeling celého obličeje, jej asné že si rozneete bakterie i na čelo a nos atd. proto na každou partii obličeje se musí dělat peeling zvlášť.
5, nešahat si rukama neumytýma na obličej!!!! tohle je hodně důležité, protože na rukách se schromažďuje hodně bakterii. takže když už se šahat na pleť tak jen omytýma ručičkama.
6, hodně dobré na pleť je také solárko!!!!

+ samolzřejmě kosmetika dobrá, kosmetička atd to je určitě základ...
já vím jsou to asi otřepané figle ale je fakt že to hooodně pomaha a zbavite se toho co by rup!!!!

reagovat avonilek 7.3.2009 13:52  19%    +  -

Monika-H..: clinique se to jmenuje,ale asi to jsou krémy všechno přes 1000kč,a to zrovna nemusím

reagovat avonilek 7.3.2009 13:45  19%    +  -

Monika-H..: nebo clinkve nebo jak se to jmenuje,sakra já to nemůžu najít na netu zrovna

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si