AKNE

ZMENTE MAKE-UP
U dospele zeny byva make-up velmi vaznou pricinou projevu akne.Problemem jsou kosmeticke pripravky na bazi oleje-Barviva obsazena v zakladech kremu,v pudrenkach,cisticich a nocnich hydratacnich kremech nejsou bezpecne,horsi je to s oleji.Jsou to obvykle take tuky-derivaty mastnych kyselin,ale jineho slozeni nez tuky pritomne v kuzi.Tuky obsazene v kosmetickych pripravcich jsou iniciatory zanetlivych procesu.Osoby,ktere maji sklon k akne,by proto mely pouzivat nemastne kosmeticke pripravky.
CTETE ETIKETY!
Vyhybejte se kosmetickym pripravkum,ktere obsahuji lanolin,izopropylmyristat myristate nebo laurylsulfat sodny.Stejne jako olej pusobi tyto slozky silne na pokozku.
MAKE-UP BYL MEL BYT DISKKRETNI A NENAPADNY
vysledek bude tim lepsi,cim vice budete setrit s kosmetickymi pripravky.
NA VINE JE PILULKA
provedene vyzkumy provedene dr.Fultonem ukazuji,ze nektere ustne uzivane antikoncepcni prostredky mohou akne zhorsit jine naopak zmirnuji.Zavisi to na invidualnim hormonalni profilu.Akne u zeny,ktere tyto prostredky pouzivaji,vyzaduji lekarskou konzultaci.Lekar muze doporucit zmenu pilulek nebo navrhnout jinou antikoncepcni metodu.
UHRY
Uhry s cernou hlavickou lze take nekdy odstranit.Jsou to silne ucpane kozni pory.Uvnitr se nachazi ztvrdle substance a vnejsi otvor je rozsireny objasnuje dr.Pochi.Cerna latka uvnitr je necistota a vlastne se ani nevi,coto v podstate je.
PEROXID BEZOLU
Proti akne je mozne bojovat mnoha prostredky,ktere jsou bezne v prodeji.Dr.Fulton doporucuje ty,ktere obsahuji benzol peroxid ten uvolnuje kyslik z poru a nici bakterie,ktere se hromadi v mazu ucpavajicich zlaz.Doporucuje se gel na bazi vody,ktery zpusobuje nejmensi podrazdeni kuze.Vrstvu gelu je treba na kuzi nanest vecer asi hodinu a pred spanim ji dukladne smyt,zejmenav okli oci a usi

Mam toho vic je to z knizky DOMACI LEKAR.
24.1.2009

Diskusi založil(a) 24.1.2009 k.fritschova

reagovat Margarita 4.11.2009 21:39  23%    +  -

Monika-H..: myslím,že po 14ti dnech jsem měla pauzu.Ale pokud je to dost nepříjemný,dej pauzu,jinak by ses mohla namazt tím krémem od BIODERMY-citlivá pleť,byla to modrobílá tuba,já už přesně nevím,nejsem si jistá,ale měla jsem návod od kosmetičky,prostě na citlivou pleť.Jak dlouho mažeš?

reagovat Monika-H.. 4.11.2009 14:20  5%    +  -

Margarita: Ještě jsem se chtěla zeptat:když mám už narušenou pokožku ( z Glyca ),olupuje se mi a mám ji mírně načervenalou,mám pokračovat v mazání nebo si můžu dát aspoň na dva dny pauzu?Strašně to na těch červených místech pálí a působí to na mě jako spáleniny.Ale po ránu to červené už neni,jen se to olupuje a svědí to

reagovat Margarita 3.11.2009 19:09  23%    +  -

Linda99: za diskuzi!!!!

reagovat Margarita 3.11.2009 19:08  23%    +  -

Monika-H..: buď v klidu,zas nějaká dealerka MARY KAY,...
Já jsem měla přípravky od zkušené kosmetičky,taktéž tu kyselinu glykolovou a ne SALICYLOVOU.
A máš pravdu,že řešíme stav PO akne a nikoli akné samotné.Peeling je doporučován normálně a chemický je vhodný mimo jiné na drobné vrásky,jizvičky,nedokonalosti,...
Ať to splní tvá očekávání

reagovat Monika-H.. 3.11.2009 16:32  5%    +  -

anetta.samba: ale když pupínky nemám?A na jflíčky po akné mi žádný krém nepomůže..........

reagovat anetta.samba 3.11.2009 16:16  5%    +  -

Monika-H..: proboha holky co to děláte za šílenosti a to ještě na své pleti, při akné v žádném případě peeling,vždyť si to roznesete po celé pleti.Můžu poradit s řadou na akné od Mary Kay samozřejmě bych musela pleť vidět, protože ne vždy všechny přípravky se dají používat najednou, protože obsahuji kys. salicylovou, která dost vysušuje, je hodně důležité pleť kvalitně čistit a zároveň hydratovat jak suchou tak mastnou pleť...ráda vám pomůžu tel.736253833

reagovat Monika-H.. 3.11.2009 8:11  5%    +  -

Monika-H..: Jo a ještě-přestala jsem na sebe patlat krémy na problematickou pokožku a ejhle jak se mé pleti ulevilo.Občas se namažu Niveou,ale jen dětskou hydratační

reagovat Monika-H.. 3.11.2009 8:08  5%    +  -

Margarita: Tak dík za rady . Na pupínky už netrpim,konečně.Jen mě štvou ty malé flíčky co mi zůstaly.Až se mi je povede odstranit,budu konečně spokojená

reagovat Margarita 2.11.2009 22:10  22%    +  -

Monika-H..: a používej jinou kosmetiku-spíš pro citlivou pleť,já měla tuším od BIODERMY-SENZIBIO H2O vodičku a krém na citlivou pleť,ale to už přesně nevím.
Teď se v zimě chystám na domácí chem. peeling,mám od AVONu,na mě je to slabý,ale i tak to využívám

reagovat Margarita 2.11.2009 22:08  22%    +  -

Monika-H..: jo,to přesně k tomu patří a pokud se ti něco vytvoří (pupínek,...)tak nic nedělat,bylo by to mnohem! horší!
ANO,kůže se má olupovat,zčervená-celkově se zdá být horší
VYDRŽ!!!!
Já měla před aplikací chem. peelingu právě GLYCO A-tuším,že 12% a chem. peeling byl 30%

reagovat Monika-H.. 2.11.2009 18:49  5%    +  -

Margarita: A výsledek jen z toho Glyca ? Já ho užívám kvůli malým jizvičkám,mám ho týden a začínám cítit,že mě svědí kůže na obličeji a olupuje se mi.Tak se chci jen zeptat jestli to mám vydržet a jestli ten výsledek za to stojí.Na chem. peeling nejdu :o)

reagovat Margarita 2.11.2009 18:21  22%    +  -

Monika-H..: a měla jsem i chemický peeling

reagovat Margarita 2.11.2009 18:20  22%    +  -

Monika-H..:

reagovat Monika-H.. 2.11.2009 16:30  5%    +  -

Ahoj všichni,tak jak jste na tom s pupínkama?Léto je dávno pryč a to je pro pupeny ráj.Zkoušel už někdo Glyco - A ?

reagovat Margarita 28.10.2009 21:33  25%    +  -

RoboP: dík za příspěvek ,ale je o ničem

reagovat RoboP 28.10.2009 15:07  5%    +  -

Hojte, v oblasti akné se o mě stará přítelkyně. Byl bych rád kdyby něco fakt konečně zabralo, ale už to tu bylo: jíst, pít, spát. Bohužel genetika někomu nadělí někomu ne. Mě nadělila trochu problematickou pleť a tak budu sypat peníze do alelujáá (respektive přítelkyně vybere, já zaplatím :-)). Myslím, že mluvila zase o něčem novém co mě zbaví problémů - nebo ji??? :-). Mějte se, jdu vydělávat abych to pak mohl financovat :-), určitě to bude drahé.

reagovat Modesty 8.10.2009 20:34  22%    +  -

Ahoj, zkuste tabletky ZACNE. mám je chvíli a pusa po letech lepší. A taky mám kosmetiku Garnier na akné - gel, tonikum, roll-on a krém loreal. Tak možná všechno dohromady. Není to nějak super a všechno pryč, ale po letech fakt hodně dobré.

reagovat Honzik:-) 26.9.2009 17:38  5%    +  -

no tak...holeni na to evidetne nema zadny ucinek..i kdyz je fakt ze jsem se 3 dny neholil a zas to mam jak jsem mel..

reagovat Margarita 22.9.2009 9:05  31%    +  -

Honzik:-): tak to se mě netýká

reagovat Honzik:-) 22.9.2009 6:42  5%    +  -

hele tak jsem na to prisel(aspon doufam) proste kdyz se kazdej den neoholim tak mne to zase naskace jednou jsem se takhle neoholil a uz se mne 1 ci 2 udelaly ale kdyz jsem se holil pravidelne tak ani prd

reagovat Monika-H.. 7.9.2009 20:17  6%    +  -

Ano,když to neni hormonální,tak jedině na tom mají podíl střeva

reagovat Margarita 7.9.2009 20:15  34%    +  -

luks: takže jako CO?Mazat se drahýma zázračnýma mastm,tonikama,... jo?
Já věřím na vnitřní očistu,vše pochází ze střev!

reagovat luks 7.9.2009 20:11  5%    +  -

Lidi žadne lactobacili a zinky si nekupujte nema to s akne nic společneho je to jen lež jak vytahovat z lidi zbytečně penize

reagovat Honzik:-) 6.9.2009 16:42  5%    +  -

Margarita: jo mne ohoji ale cekam ze se ten pupinek stejne zase nekde objevi.. no udelam pokus...budu se holit pravidelne...treba je ot tim ze se neholim pravidelne...

reagovat Margarita 28.8.2009 19:20  35%    +  -

Honzik:-): mně už se to hojí

reagovat Monika-H.. 28.8.2009 15:01  5%    +  -

reagovat Honzik:-) 26.8.2009 9:17  5%    +  -

ty jsi na prave strane...a ja jsem na brade...

reagovat k.fritschova 25.8.2009 21:00  32%    +  -

Margarita:me na akne pomohla zinkova emulze od miraclean..

reagovat Margarita 25.8.2009 20:04  38%    +  -

A já jsem na pravé straně opupínkovaná

reagovat Honzik:-) 25.8.2009 18:34  5%    +  -

Monika-H..: no tak ted se mne jich par udelalo na brane...a prave tech bilejch..takze mam trochu opupinkovanou bradu ach jo

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si