Depilace intimních míst

Ahoj,nedávno jsem dostala email,kde byla slečně prováděná depilace voskem v intimních místech,tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím někdo nemáte zkušenost.

Protože mě napadlo že ač to asi bude bolestivé mohlo by to být časově účinější než holení
25.1.2009

Diskusi založil(a) 25.1.2009 Irisss

reagovat Patususenka 20.4.2009 0:36  100%    +  -

Kateřina Šafaříková: tvoje ubohe nadavky nemohou nikoho nastvat, takze zbytecna namaha, opičačko... jinak každého věc, jestli bude tak jak se narodi nebo jestli neco zlepsi nebo predela... vse je byznys...a o tom svet je ....to by clovek nesmel chodit na plasticke operace, neměl by použivat make up, barvit si vlasy.. nic... zrejme tvoje varianta... takze predpokladam, ze pod pazi mas krovi a na nohach si mensi opicacek, co? protoze jestli ne tak je to taky proti prirode, jak to tu preferujes

reagovat smil.lila 20.4.2009 0:06  100%    +  -

Irisss: a já si kdysi chtěla taky voskem vyholit po tomto ani noha no děs

reagovat Irisss 19.4.2009 23:25  95%    +  -

To byla holky trubka co

reagovat nepa 19.4.2009 22:36  38%    +  -

korsa: dobrou

reagovat nepa 19.4.2009 22:35  38%    +  -

korsa: tak to si nemyslim,to si nekdo jen vylil srdicko,ta uz se neukaze nebo jestli jo,tak nam to zase nanda

reagovat korsa 19.4.2009 22:35  100%    +  -

nepa:

reagovat korsa 19.4.2009 22:33  100%    +  -

nepa: škoda,že jsem sem nevzlezla v tu dobu včera kdy tu byla nebo byl nevím jestli to není chlap spíš ,který má rád chlupatky a bobřice . No nic třeba se nám tu ozve na to naše povídání

reagovat nepa 19.4.2009 22:29  38%    +  -

korsa: tou sirkou by to bylo asi rychlejsi,čoveče

reagovat korsa 19.4.2009 22:27  100%    +  -

nepa: no jedine tím křovinořezem jak jsi psala nebo škrtnout sirkou

reagovat nepa 19.4.2009 22:25  38%    +  -

korsa: tak to je narez,si predstav,ze jsi chlap,to nez vsechno hodis na stranu,aby ses tam vubec jako dostal

reagovat korsa 19.4.2009 22:23  100%    +  -

nepa: to jo ta musí používat deodorant rovnou z hasičáku aby vystříkala ¨tu džungli to musí být neco v tech vedrech

reagovat nepa 19.4.2009 22:21  38%    +  -

korsa: ta musi byt jak bobr v lese,fuuuj

reagovat korsa 19.4.2009 22:20  100%    +  -

nepa:

reagovat nepa 19.4.2009 22:19  38%    +  -

Kateřina Šafaříková: no tak tebe bych chtela mit domana tebe tak krovinorez

reagovat korsa 19.4.2009 22:10  100%    +  -

Kateřina Šafaříková: ty musíš mít asi dobré páčo vid tak pokud se někomu líbí být jak v pralese tak prosím,ale doba je jiná . A hold kdo chce jit s dobou a libit se a má to také své lepší stránky to shodit tak je to jeho věc. Takže tady nikoho sproste nenapadej podle me jsi nějakej chlap možná ,kterej to má tad s opicema,.

reagovat Irisss 18.4.2009 22:32  95%    +  -

Kateřina Šafaříková: Ty jedna debilní krávo(používám toto oslovonení stejně jako ty)
tak za prvé,nevím proč se takovýmto způsobem do někoho navážíš,za druhé ti nikdo nic necpe,takže si buď třeba chlupatá až za ušima a za třetí si běž svoje debilní mindráky léčit jinam

Anonym 18.4.2009 22:31  1%    +  -

Ach, všimla jsem si, že jsem se tak rozohnila, že jsem nedokončila svou (zde tolik osvěžující)brilantní myšlenku, co přesně asi bude lepší, když vy krávy uděláte - tak tedy: asi bude lepší, když budete poslouchat své gynekoložky.

Anonym 18.4.2009 22:27  1%    +  -

Vy jedny stupidní krávy! Je váš tady celý bučící stádo, no to je nádhera! "chloupky se musí holit, protože by na nich mohly být bakterie" To jste vážně vymyslely úplně samy? Ach bože! Opravdu?
ZAPRVÉ, vy vylízané debilky, bakterie jsou všude, i v ústech, i v pochvě a v té je právě takové prostředí (kyselé), které bakterie likviduje – ZADRUHÉ: když se pravidelně myjete, tak se na chloupcích nemá šanci přemnožit nic zdraví nebezpečného - a to proč? Nejspíš proto, že chloupky vymyslela sama PŘÍRODA a ta to taky zařídila, aby zdraví nebyly na obtíž, ale (ZATŘETÍ) naopak zdraví intimních míst zajišťovaly. Jak? Právě že kromě jiného zamezují zavlečení možných infekcí!! Takže co? Myslíte si, že jste chytřejší, než příroda, nebo že móda je chytřejší, než příroda? Asi bude lepší, kdy vy vylízané stupidky, které podlehnou každé módní vlně a platí tak vychytralým kosmetickým firmám peníze za všechny ty přípravky - protože právě o to tady jde - o prachy, o byznis, právě proto byla veškerá móda vymyšlena a následně podporována. Jenže vám nic nedojde, že? Jen podporujete vše, co je špatné na tomto sytému, máte vymyté mozky. Všechno děláte bez kritického myšlení, jako ovce, které jdou bečíc se stádem a nikdy se neptají proč. Je mi váš líto, oholené pipiny. Dřív se asi sex nedělal, že? Dřív to asi s chlupy nešlo, že? Pořiďte si mozek. Když tak čtu vaše příspěvky, myslím, že každé navštívení kosmetiky o pět čísel snižuje IQ, takže pokud máte ponětí, kolik jste mívaly v době, kdy jste vyšly školu, můžete si spočítat, kolik máte teď.

reagovat Sosek 28.1.2009 0:56  5%    +  -

Zdravím, Dámy. Mám pro Vás nabídku cukrové pasty. Nevím, jestli jste o ní někdy slyšely. Je to starý recept z arabských zemí. Funguje to spolehlivě, ikdyž bolí jako každé jiné trhání. Kdo má chloupky tvrdé a tmavé, musí vícekrát, ale i tak to je pohoda. Koho by zajímalo více, ať mi napíše na jindrackova.v@centrum.cz

reagovat Mortysha 27.1.2009 15:44  7%    +  -

Kekka: Ju super :)

reagovat Irisss 27.1.2009 13:15  100%    +  -

ksichtik: Tak to je jasný že to asi bolet bude

reagovat ksichtik 27.1.2009 8:26  17%    +  -

Irisss: Tak už jsem to viděla
No, ale myslím, že to paní asi dost bolelo, už podle výrazu ve tváři a pak, jak si velmi opatrně sedala

reagovat Irisss 26.1.2009 23:25  97%    +  -

ksichtik: Jakto ??Sakryš.dej sem e-mail ti to pošlu snad ti to půjde

reagovat ksichtik 26.1.2009 23:23  17%    +  -

Irisss: Mě to nejde načíst

reagovat Irisss 26.1.2009 22:59  97%    +  -

LenkaKaz: Tak já se holkám nedivím

reagovat LenkaKaz 26.1.2009 22:24  69%    +  -

Irisss: http://www.webfun.cz/video_det.php?video_id=636 pozri si toto

reagovat Irisss 26.1.2009 22:13  98%    +  -

ksichtik: Koukal jsi na ten odkaz?

reagovat LenkaKaz 26.1.2009 22:12  69%    +  -

Irisss: no ja som z bratislavy a nasla som nejake salony, že od 500,-sk, ale je to podobne ako normalna depilacia voskom, len nejaky specialny brazilsky vosk. skusim zajtra zavolat tej mojej kamoske kozmeticke a popytam sa jej, co si o tom mysli, ona mi povie na rovinu

reagovat Irisss 26.1.2009 22:12  98%    +  -

LenkaKaz: Tak to nevím

reagovat LenkaKaz 26.1.2009 22:09  69%    +  -

Irisss: nechce sa mi to otvorit

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si