GRANULE PRO PSY

Pojďte si navzájem poradit, čím je nejlepší krmit naše pejsky.
10.2.2009

Diskusi založil(a) 10.2.2009 Juu

reagovat Radůza 1.3.2010 23:35  8%    +  -

Paja83: Přesně tak, problém je i v tom, že nikdo netušil, že skončíme v malém bytě. Prostě 3 děti a 2 velcí psi, prostě se tu ani nevejdeme. Nemám na holky už ani tolik času. Potřebují pohyb, zahradu a né celý den ležet v chodbě a čekat až někdo přijde a vyvenčí je. Do toho pořád hlídat malou aby je nehladila. Kdybych bydlela v bytě nikdy bych si nepořídila do bytu ani malého psa. Navíc byly zvyklé venku mají naroslou srst a teď jak jsou v teple línají a denně z nich vyčesám půl kýble chlupů. Tohle všechno malá dýchá a at luxuju 4 - 5 x denně stejně ty chlupy jsou všude :-(

reagovat Radůza 1.3.2010 23:28  8%    +  -

RAGNARA: Nechci je dát do útulku, když už s námi nemůžou být chci aspoň vědět že jsou v pořádku. Do útulku jsem pouze psala, kdyby o někom věděli.

reagovat Paja83 26.2.2010 18:32  27%    +  -

RAGNARA:ahoj, myslím že v útulku by strádaly,ne po stránce žrádla nebo času...ale pokud byly zvyklé v rodině,mazlení,venčení...tam by se asi začaly chovat jinak,moje známá hrozně chtěla rotwika ale už si pesana pořídila,škoda dala bych jí kontakt,každopádně držím palečky ať někoho sežene,protože taková situace je hrozně složitá,je to jako by odcházel blízký člověk

reagovat RAGNARA 26.2.2010 9:35  5%    +  -

Radůzo,zdravim te,to me mrzi,jake mas trapeni.Uz se ti nekdo ozval? Napadlo me,neni nekde ve tvem okoli nejaky treba utulek,jestli by si je tam na chvili nevzali.

reagovat Radůza 23.2.2010 15:18  9%    +  -

Dobrý den,,
obracím se na Vás s prosbou. Již skoro 8 let vlastníme fenku RWT jménem Tequilla a necelý rok fenku RTW jménem Mia. Obě dvě "holky" jsou čistokrevné, ale bez PP.

Minulý rok na podzim jsme se museli vystěhovat z domu, který jsme měli pronajatý (zemřel majitel) a přestěhovali se do bytu. Holky byly zvyklé běhat venku na zahradě, ale i přestože nejsou v bytě zvyklé, zvládají to bravurně, nedělají loužičky, počkají na venčení.
Bohužel nastala situace, kdy se zjistilo, že naše dvouletá dcera tím jak je s nimi v kontaktu (stále se s nimi mazlí, lehá si na ně a hraje si s nimi) má na ně alergii a po celém těle se jí vyjma bříška udělal ekzém.

Obvolali jsme všechny známé, bohužel nenašel se nikdo, kdo by si je alespoň na čas vzal.

Ač nerada, v bytě s malou zůstat nemohou a izolovat je od ní v bytě není možné :-( Nechci je "jen tak" dát pryč, jsou to členové rodiny, a tak bych jim chtěla najít aspoň nového hodného páníčka, abych věděla, že jsou v dobrých rukách. Pokud by si je někdo vzal obě, byla bych radši, ale samozřejmě to není podmínka.

Nebo pokud byste měli nějaký tip, moc by nám to pomohlo.
Jsem už totiž bezradná.

Tequila: Narozená: 4.9.2002; Od mala vyrůstala současně s mým synem, je odmala tedy zvyklá na děti od narození. Nikdy s ní nebyly sebemenší problémy, přiběhne na zavolání, sedne si na povel. Je výborným hlídačem. Celý život je zvyklá na zahradu a pohyb. Bezdůvodně neštěká, v bytě prakticky vůbec. Je menšího vzrůstu, než by měl RTW být.

Mia: Narozená: 10.3.2009. Je stejně jako Tequilla zvyklá na malé děti a nechá si od nich líbit cokoli. Přiběhne na zavolání a na povel si sedne. Je učenlivá a krásná. Na fenu RTW je veliká, Tequillu přerostla skoro o hlavu. Je to mazlík stejně jako Tequilla.

kontakt: R a d k a Z n o r o v á
Tel.: +420 733 722 802
znorova.radka@seznam.cz

Mia

Tequilla

reagovat Yamona 27.8.2009 0:14  5%    +  -

1moni: Taktéž , i když trochu se zpožděním...

reagovat Yamona 27.8.2009 0:12  5%    +  -

Sanve: Dobře děláš, zvlášť ta Acana - nová řada 3 typů krmiv je super. Budeš mít hezky narostlý pejso.

reagovat Sanve 7.8.2009 18:42  6%    +  -

Já krmím moje štěňátko Acanou.Mám s ní dobré zkušenosti, je ale trošku dražší. Dobrý granule jsou ještě třeba Pro-plan.

reagovat 1moni 30.7.2009 11:32  100%    +  -

Yamona: Krásný den přeji

reagovat Yamona 30.7.2009 0:44  5%    +  -

1moni: Souhlas, výše zmíněná jsou hodně slušná krmiva. Jinak pro mě je top Orijen a nová řada Acany ( jsou to 3 typy krmiva - hodně se mi osvědčily ).

reagovat 1moni 4.7.2009 9:22  100%    +  -

Ahojky,mezi nejlepší krmiva patří značky proplan,Hils,Royal canin
Střední třída jsou např značky Calibra,Acana(uvádím jen ty se kterými mám dobré zkušennosti a čím taky krmím)
Nedoporučuji(a nejen já) značky typu hypermarketových granulí -pytel za 200 kč a podobně,dále chapi a jim podobné....špatnou zkušenost mám i s Fitminem,Bonem nebo K9-hrozný průjem!!!
levného krmiva sní pejsek mnohem,mnohem více a hlavně se to odrazí na jeho zdravotním stavu a páchnoucí stolici!!!

reagovat Verc@ 24.3.2009 9:00  37%    +  -

Potřebuji poradit granule pro desetiletého kokršpaněla... žere jen Pedigree a už jí ho nechci dávat... Po kastraci docela přibrala, tak bych chtěla nějaké, které budou stimulovat vyšší činnost střev... Poradíte?

reagovat kartstix 17.2.2009 13:07  40%    +  -

Mata69: tak to s eteda ještě podívám a kolik tak stojí

reagovat tyweee 17.2.2009 12:00  100%    +  -

Juu:
No, tak to je jeste vic na zvraceni

reagovat Juu 17.2.2009 11:56  25%    +  -

tyweee: mě se zas zvedl málem kufr,když se náš 14.letý labrador začal cpát lidským hov..m,který objevil v lese.Nikdy před tím (a myslím ani potom)to neudělal.

reagovat tyweee 17.2.2009 11:34  100%    +  -

Juu: Jeste se oblizla asi potrebovala nejaky specialni vitaminy

reagovat Juu 17.2.2009 11:12  25%    +  -

tyweee: ty možná,ale pejsek si jistě pochutnal

reagovat tyweee 17.2.2009 11:06  100%    +  -

Mata69: tak ja, kdyz videla, jak ta mladsi, ten bobek snedla, tak jsem mela pocit, ze se pozvracim

reagovat kreveta 17.2.2009 10:47  25%    +  -

kartstix: Podívej se na www.hafani.cz tam najdeš dostatek druhů a myslim i za slušnou cenu.Já u nás kupivala K9 10kg za760 kč a tady maj asi 1280kč za 20 kg.Mám rotvika a ten něco spořádá

reagovat Mata69 17.2.2009 9:47  100%    +  -

kartstix: fakt nikde? mi přijde, že K9 je hodně kupované krmivo a že ho mají všude...pravda je, že v obchoďákách ne...

reagovat Jana0 16.2.2009 21:00  8%    +  -

kartstix: Fakt?Tak to se tedy divím..K9 je takový standart:o)

reagovat kartstix 16.2.2009 20:35  38%    +  -

Jana0: no já sem to práve hledala v praze v potřebách pro zvířata a nic

reagovat Jana0 16.2.2009 19:43  8%    +  -

kartstix: tu mají opravdu všude:o)Myslím tedy chovatelské potřeby apd.ne supermarkety:o))

reagovat Jana0 16.2.2009 19:41  8%    +  -

PavkaHu: to víš,že jim chutnají,protože to je samá sůl a ochucovadla...ale pomalu tím psovi člověk odrovnává ledviny apd.Za to to určitě nestojí...

reagovat kartstix 16.2.2009 19:40  38%    +  -

kde se dá sehnat krmení k9

reagovat kartstix 16.2.2009 19:39  38%    +  -

PavkaHu: jj naši kříženci venku snědí vše

reagovat PavkaHu 16.2.2009 19:33  5%    +  -

Juu: Ale faktem je, že psům, kteří nemají žádné problémy chutnají právě ty největší "šitky"

reagovat Jana0 16.2.2009 19:32  8%    +  -

Juu: pedigree je snad to nejhorší,co můžeš svému psovi koupit..takže jsi slyšela dobře:o)

reagovat kartstix 16.2.2009 18:16  38%    +  -

Juu: taky sem slyšela a ověřilo s eme to pesanov sem je koupila jednou z nouze a pěkně po nich zvracel takže už nikdy více

reagovat Juu 16.2.2009 16:59  24%    +  -

Prý jsou ale hodně nekvalitní granule Pedigree....

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zvířátka
Přečtěte si