třísla

Jak se zbavujete chloupků v tříslech? Chloupky mi pořád zarůstají.
16.3.2009

Diskusi založil(a) 16.3.2009

 
 

Anonym 17.3.2009 10:24  8%    +  -

docela nechápu jak ta alpa může zabránit zarůstání. Někdo tu psal že si chloupky holí a používá alpu. Já si je škubu, takže nevím jestli mi ta alpa může nějak pomoct. To asi musim používat každý den ne?

Anonym 17.3.2009 10:23  8%    +  -

já si ruce holím a víte co se mi stalo, některé chlupy na rukou mi uplně přestaly růst, mám tam takové mezerky. Dokonce se mi zdá, že mám chlupy jemnější a světlejší, než když jsem se neholila, ale na žádné jiné části se mi to nestalo, aby mi chlupy vyhynuly.

Anonym 17.3.2009 10:06  22%    +  -

Biblinka: Neeee ruce neholit, to potom doroste a vypada to strasne. To kdyz uz tak jit ke kosmeticce na vosk...

reagovat Eva85 17.3.2009 9:35  53%    +  -

Biblinka: ja jsem si asi 2 x holila a si pred 4 lety, a uz nikdy, ruce sice vypadaly pekne hladke, ale rostlo to rychle, nastesti mam svetle chlupy. Ale uz nikdy

reagovat Biblinka 17.3.2009 8:46  37%    +  -

holky , holíte si některá i ruce?

reagovat Eva85 17.3.2009 8:38  54%    +  -

proti poceni je excipial deo forte

Anonym 17.3.2009 8:12  22%    +  -

LUDLOVKA: Hlavne ta cast, ze muzi trpi mene na rakovinu prsu, protoze nepouzivaji antiperspirant, je pekna blbost.

reagovat LUDLOVKA 17.3.2009 7:46  100%    +  -

no tak na něco umřít musíme den bez antiperspirantu si nedovedu představit,deodoranty jsou k ničemu,kdyby to bylo tak hrozně škodlivé snad by se to nesmělo vyrábět,neříkám že to není pravda,ale vždycky se přijde na něco co škodí sepsuje se to a za pár let už to není pravda je to zase něco jiného

reagovat TetkaAnezka 17.3.2009 7:06  5%    +  -

Děvčata toto stojí za přečtení.

Rakovina prsu používáním antiperspirantu
První výskyt: 05.1999
Diskuse ke zprávě | Vyjádření odborníka | Doplňující odkazy
Verze 1

Jednou z příčin vedoucích ke vzniku rakoviny prsu je pouzívání ANTIPERSPIRANTU.

Vetsina výrobku pro osobní odsmradování jsou tzv.antiperspiranty / deodoranty. Jdete domu a mrknete se na obal.
Deodorant je v pohode, antiperspirant nikoli. Jak poznáte antiperspirant?
Krome toho, ze by antiperspirant melo být napsáno na obalu, coz bohuzel není vzdy pravidlem, je hlavní slozkou antiperspirantu Aluminium Chlorohydrate nebo neco tomu velmi podobného. Dulezité je v tomto prípade to Aluminium! Jde o slouceninu hliníku, jejímz úkolem je proniknout do pokozky a blokovat funkci potních zláz. Je-li na obalu výrobku pod nadpisem slození (Ingredients) napsáno vsechno mozné jiné nez Aluminium, jedná se s nejvetsí pravdepodobností o pouhý deodorant, který voní, ale neblokuje pritom proces pocení.(Mozná ale taky koukáte na zubní pastu, prásek do peciva)
Duvody, proc mít z antiperspirantu obavy, milé dámy, jsou zde:
Lidské telo vyuzívá nekolik oblastí, kudy vylucuje skodliviny (toxiny): v jamkách, co máte na opacné strane kolen, za usními boltci, v oblasti trísel a v podpazí. Skodliviny jsou tudy vylucovány ve forme potu neboli perspirace. Antiperspiranty, jak jiz jméno napovídá, pocení zabranují. Tím potlacují schopnost tela vylucovat v podpazních jamkách prirozeným zpusobem toxiny. Tyto toxiny ovsem magicky nezmizí. Kdyz je telo nemuze vyloucit pocením, ukládá je, a to do nejblizsích lymfatických uzlin - v oblasti podpazí. Jak známo, témer vsechny rakovinné nádory (tumory) v prsech se objevují ve vnejsím horním kvadrantu prsu. Tedy presne tam, kde se lymfatické uzliny nacházejí.

Dalsí dukazní materiál:
Muzi jsou, jak známo, méne náchylní (nikoli vsak imunní) k rakovine prsu vyvolané pouzivanim antiperspirantu. Duvodem je fakt, ze muzi si
zpravidla nevyholují podpazní jamky a vetsina naneseného antiperspirantu tak ulpí na ochlupení a není prímo nanásena na kuzi. Zeny, které aplikují antiperspirant prímo na cerstve oholenou pokozku podpazních jamek, (k cemu je paradoxne mnozí výrobci, napr. Gillette, prímo nabádají), zvysují své riziko jeste víc. Holení totiz odstranuje vrchní vrstvy staré pokozky a narusuje její povrch, címz usnadnuje chemikáliím v oblasti podpazí rychlé pronikání do hlubin tela. Tak. A tez si navíc uvedomte, ze hliník a jeho slouceniny jsou na seznamu látek podezrelých z napomáhání zniku Alzheimerovy choroby (to je ta, co vám z mozku udelá ementál s peknými velkými dírami, coz se navenek projevuje jako predcasná, rapidne postupující senilita koncící smrtí)

PROSÍM predejte tyto informace vsem, na kterých vám zálezí. Rakovina prsu se v poslední dobe stává az hrozne castým (smrtelným) onemocnením.

Uvedomení muze v tomto prípade zachranovat zivoty.

A pokud snad máte k mým slovum neduveru, doporucuji vám provést si malý pruzkum sami. Ujistuji vás, ze dospejete ke stejnému záveru.


Verze 2

Rakovina prsu - doporučuji přečíst
Mile zeny a holky, které jste v mém adresáři, dostala jsem zajímavý mail ohledne rakoviny prsu a jedné z jejich možných příčin - už několik let (po jednom doporučení) pečlivě čtu složení při výběru přípravků pro hygienu v oblasti podpaží a vyhýbám se všem, jehož součástí je "aluminium zirkonium" a tento mail mě v tomto mém počinu jen utvrdil!!!
Dobrý den přeji.
Tento mail je skutečně velmi důležitý pro Vás všechny mladé, starší a ty v nejlepším věku.
Léta používám antiperspirant - kuličku od firmy Nivea. A hle, v podpaží se mně udělaly červené měkké a tvrdší a tvrdé boule a tak jsem začala běhat po doktorech o sto šest. A výsledek ? Nemám se holit a nemám používat antiperspiranty!!!!!!!!!!!!!!! Jak úžasné doporučení!!!!!!!!!!! Tak se holím zásadně večer, používám deodorant od firmy Just, který je vyroben z bylinek.

RAKOVINA PRSU
Jednou z příčin vedoucích ke vzniku rakoviny prsu je používání ANTIPERSPIRANTU. Většina výrobku pro osobní odsmraďování jsou tzv. antiperspiranty deodoranty. Jdete domu a mrknete se na obal.
Deodorant je v pohodě, antiperspirant nikoli. Jak poznáte antiperspirant? Kromě toho, ze by antiperspirant mělo být napsáno na obalu, což bohužel není vždy pravidlem, je hlavní složkou antiperspirantu Aluminium Chlorohydrate nebo něco tomu velmi podobného. Důležité je v tomto případě to Aluminium! Jde o sloučeninu hliníku, jejímž úkolem je proniknout do pokožky a blokovat funkci potních žláz. Je-li na obalu výrobku pod nadpisem složení (Ingredients) napsáno všechno možné jiné než Aluminium, jedná se s největší pravděpodobností o pouhý deodorant, který voní, ale neblokuje přitom proces pocení.
Důvody, proč mít z antiperspirantu obavy, milé dámy, jsou zde: Lidské tělo využívá několik oblastí, kudy vylučuje škodliviny (toxiny): v jamkách, co máte na opačné straně kolen, za ušními boltci, oblasti třísel a v podpaží. Škodliviny jsou tudy vylučovány ve formě potu neboli perspirace. Antiperspiranty, jak již jméno napovídá, pocení zabraňují. Tím potlačují schopnost těla vylučovat v podpažních jamkách přirozeným způsobem toxiny. Tyto toxiny ovsem magicky nezmizí. Když je tělo nemůže vyloučit pocením, ukládá je, a to do nejbližších lymfatických uzlin - v oblasti podpaží. Jak známo, téměř všechny rakovinné nádory (tumory) prsů se objevují vnějším horním kvadrantu prsu. Tedy přesně tam, kde se lymfatické uzliny nacházejí.
Další důkazní materiál: Muži jsou, jak známo, méně náchylní (nikoli vsak imunní) k rakovině prsu vyvolané používáním antiperspirantu. Důvodem je fakt, ze muži si zpravidla nevyholují podpažní jamky a většina naneseného antiperspirantu tak ulpí na ochlupení a není přímo nanášena na kůži. Ženy, které aplikují antiperspirant přímo na čerstvé oholenou pokožku podpažních jamek, (k čemu je paradoxně mnozí výrobci, např. Gillette, přímo nabádají), zvyšují své riziko ještě víc. Holení totiž odstraňuje vrchní vrstvy staré pokožky a narušuje její povrch, čímž usnadňuje chemikáliím v oblasti podpaží rychlé pronikání do hlubin těla. A též si navíc uvědomte, ze hliník a jeho sloučeniny jsou na seznamu látek podezřelých z napomáhání zniku Alzheimerovy choroby (to je ta, co vám z mozku udělá ementál s pěknými velkými dírami, což se navenek projevuje jako předčasná, rapidně postupující senilita končící smrtí).
PROSÍM předejte tyto informace všem, na kterých vám záleží.
Rakovina prsu se v poslední době stává až hrozne častým (smrtelným) onemocněním. Uvědomění může v tomto případě zachraňovat životy. A pokud snad máte k mým slovům nedůvěru, doporučuji vám provést si malý průzkum sami.
Ujišťuji vás, ze dospějete ke stejnému závěru.


Vyjádření odborníka nebo zainteresované osoby
Ze dne: 23.5.2007

Vážený pane Džubáku,

stále tuto zprávu považujte za fámu.
Nevíme nic o tom, že by existovala seriózní studie, která by nebezpečí antiperspirantů potvrzovala.

Moc zdraví

PhDr. Zuzana Joukalová
vedoucí Centra komunikace s veřejností
a tisková mluvčí Masarykova onkologického ústavu


--------------------------------------------------------------------------------
Ze dne: 25.5.2007

Vážený pane Džubák,

zvýšené riziko onemocnění rakoviny prsu bylo popsáno v jedné nepříliš velké a kvalitní studii. S jejími závěry moc nesouhlasím - nádory prsu vznikají na základě vzájemné souhry mnoha rizikových a ochranných faktorů, jejichž kombinace u dané ženy dá určité individuální riziko onemocnět. Podrobnosti najdete na www.koc.cz - sekce pro veřejnost - riziko vzniku karcinomu prsu.

S pozdravem

As. MUDr. Jan Novotný, PhD.
Onkologická klinika VFN a 1. LF UK

reagovat Ety 16.3.2009 22:44  100%    +  -

GoldenFish: jsou antiperspiranty i ve sprejích, takže pokud se nejedná o antiperspirant, ale tělový sprej (abychom si to ujasnily), tak těláky jsou v pohodě

Anonym 16.3.2009 22:17  20%    +  -

Ety: No takze v deodorantech ne? S tou vuni je mi to jasne, ze ta s tim nema co delat, psala jsem to tam jenom jako informaci navic, ze mam alergii na parfemy, takze jsem si vybrala ten neutralni sanex.

reagovat Ety 16.3.2009 22:12  100%    +  -

GoldenFish: jj, ve všech antiperspirantech....myslím, že to není záležitost té vůně...je to v zákl. složení toho antiperspirantu...

Anonym 16.3.2009 22:06  20%    +  -

Ety: A ten hlinik je presne v cem? V antiperspirantech????
Normalne pouzivam tuhy Sanex - deodorant, je celkem bez parfemace, na parfem mam alergicke reakce, ale ted mam prave Sanex v kulicce.

Anonym 16.3.2009 22:01  20%    +  -

davca: nohy oholim ve sprse behem minuty a neresim to, ale treba kamaradce se porad delaji pupinky, takze oholi nohy, dva dny kalhoty a potom muze sukni. To bych zblaznila a asi bych uz mela tmave strniste, takze sukne by nebyla nikdy

reagovat Ety 16.3.2009 21:57  100%    +  -

davca: že stříkáš? já antiperspiranty nahradila tělákama...tedy těl. spreji...

reagovat Ety 16.3.2009 21:57  100%    +  -

davca: myslíš proti pachu nebo proti těm neg. reakcím po holení?

reagovat davca 16.3.2009 21:56  33%    +  -

GoldenFish: no já se holím už 20let,takže jak píšeš, je to o zvyku

reagovat davca 16.3.2009 21:55  33%    +  -

Ety: no ten antiperspirant po holení je prý největší zlo, ale já ho taky musím použít, vždy po koupeli a ráno stříkám zas.

reagovat Ety 16.3.2009 21:42  100%    +  -

Eva85:

reagovat Eva85 16.3.2009 21:42  53%    +  -

Ety: ja jsem na to prisla az po trech letech a jsem nesmirne rada, i pritel si toho vsimnul

Anonym 16.3.2009 21:34  20%    +  -

davca: Taky jsem driv myslela ze vyskocim z kuze, ale casem si clovek zvykne.
Jinak vetsinou se taky cela oholim ve sprse a neresim to.
Tu alpu a zasyp jsem vyzkousela, kdyz jsem na trisla pouzila epilacni stojek, jenomze to je potom kuze nejakou dobu podrazdena, tak chce pockat, potom alpu a na ni zasyp a pul dne regenerace ale potom to zase vydrzelo dlouhou dobu... holit se musim kazdy den...

reagovat Ety 16.3.2009 21:30  100%    +  -

davca: no musí to být hustý, to každopádně:))) mně stačí, když se oholím pod paží a pak nastříkám tělovým sprejem:)

Anonym 16.3.2009 21:29  20%    +  -

Danny555: dobry je i veet krem proti zarustani chloupku, ale ten neni na trisla...

reagovat davca 16.3.2009 21:29  33%    +  -

Já se sjedu celá ve sprše(pod paží,třísla,nohy),jen to namydlím a po sprše se jen nakrémuji a občas ani to né, nemám s tí problémy,žádné pupínky,snad jen v počátcích holení.Ted už si občas z hygienických důvodů oholím víc, než třísla

reagovat davca 16.3.2009 21:27  33%    +  -

Danny555: ALPU??? No to tě sežere celou

reagovat Ety 16.3.2009 21:21  100%    +  -

Eva85: blahopřeji, já jsem zatím ve stádiu experimentování, bojů...

reagovat Eva85 16.3.2009 21:17  53%    +  -

me pupinky vyskakovaly a zarustaly chloupky po jakemkoliv zpusobu holeni, nic nepomahalo, az jsem se dopracovala k tomuto: holim se tam dole obycejnou ziletkou a nasucho, bez vody, bez niceho a protismeru rustu chloupku. to jedine mi pomaha, ted posledni dobou to jeste pretru zklidnujicim serem od mary Kay a vse je super. pupinky ani chlupy, nic.

Anonym 16.3.2009 20:57  8%    +  -

kulička nebezpečná je, to jsem se také dozvěděla z různých članků, někde zase píšou, že to není věděcky dokázané, tak co si myslet?
Kulička je proti pocení, takže když si dáte na třísla zásyp, tak to vyjde nastejno a nemusíte mít obavy z hliníku. Já vyzkouším alpu

Anonym 16.3.2009 20:52  8%    +  -

Už jsem o té alpě četla, ale myslela jsem, že je to jen na červené pupínky. Ty se mi ale vůbec nedělají. Chloupky mi zarůstají, což je ještě horší. Raději bych trpěla na ty pupínky.
Takže jakou alpu použít, klasickou, lesanu nebo heřmánkovou? Natírat jen po holení nebo každý den?

Anonym 16.3.2009 20:30  20%    +  -

Me se taky osvedcila Alpa a na to detsky zasyp.
Jinak s tou kulickou nestraste, vim ze jeden cas se tyto spravy objevily, ale to snad byl jenom plany poplach.
Holim se v podpazi kazdy den, kulickovy nebo tuhy deodorant bez nejake extra parfemace pouzivam hned po te a zadne negativni reakce kuze se neobjevily.
Coz je docela zajimave, protoze mam treba alergii na parfemy, ty na kuzi moc strikat nemuzu, delaji se mi cervene fleky a stejne tak nemuzu deodorant ve spreji.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si