Poprsí

Ahoj, zajímalo by mě, jestli má některá z vás zkušenosti s vakuovou pumpou na zvětšování poprsí. Funguje to? Jak často se má používat a jak? Samozřejmě že zároveň cvičím různé cviky na posílení prsních svalů. Té pumpě moc nevěřím, no ale co kdyby. :-) Díky za příspěvky
24.9.2005

Diskusi založil(a) 24.9.2005 Evaa

Anonym 25.1.2010 11:28  1%    +  -

Porovnejte cenu St.herb a kosmetikaprotebe.cz to je rozdíl co....... kúra na tři měsíce za 500 nebo silnější za 1000. A to ty jejich tablety fungují, alespoň na mě.

Anonym 11.1.2010 19:55  1%    +  -

Ahoj mě pomohly tabletky z PUERARIA MIRIFICA, prsa jsou větší a hlavně pevnější. Nedám na ně dopustit a hlavně nestojí moc. Můj mail je ztai@seznam.cz

Anonym 15.5.2009 14:27  1%    +  -

brigita: dievcata funguje to berte capsule ti su viborne ale pouzivajte ichviac ako mesiac

Anonym 8.5.2009 8:30  1%    +  -

Guess_What: nefunguje skus maxibust capsule

reagovat Citron05 26.9.2008 19:22  5%    +  -

jestli pak máte někdo skušenosti s přípravkama na zvětšení prsou třebe Decolenem nebo Herbustem písněte mi na Stepulinek01@seznam.cz Pááá a dík

reagovat Citron05 26.9.2008 19:20  5%    +  -

hergot to sou pořád trable s těma prsama žejo???

reagovat Guess_What 4.7.2008 12:33  5%    +  -

Ahojky, jaké máte zkušenosti s Dermacol Push up?:)

Anonym 23.1.2008 13:22  1%    +  -

SimĂ­rek: Nejlepší je zůstat přirozeně,většiou operace přinese negativa.Z vlastní zkušenosti jsem přesvědčená že vždy na to doplatí psychika.

reagovat UNILESK 4.11.2007 0:04  13%    +  -

Ahojky, podívejte se na stránky www.evasojkova.cz.
Tam se dozvíte i o zpevnění poprsí. Ne každému to pomáhá, ale snažila jsem se tam popsat s čistým svědomím, jak a na koho to funguje a na koho ne. Další dotazy tu samozřejmě ještě ráda zodpovím.

Anonym 24.9.2007 12:06  1%    +  -

Zdravim vsechny!Za 2 mesice se mi zvetsil obvod z 85 na 90cm. Jedna se o jednoduchou masaz, kterou zvladnes sama.Koupila jsem pred rokem za dost penez spoustu cviceni a slozitych masazi, ale pomaha jen tahle.Hlavne zenam po kojeni.Kdyz mate zajem,piste na mail,za 200,-bych Vam ten navod poskytla.xvipx@centrum.cz

reagovat Amm 23.9.2007 19:03  5%    +  -

Prodám DECOLEN -60 tablet- přírodní přípravek na plnost a pevný tvar prsou za 400Kč. mishalenka@seznam.cz

Anonym 19.9.2007 10:51  1%    +  -

Maxi bust a ni herbust nefunguje. sterb taky ne akorát zhorší menstruačniní obtíže.chci zkusit pumpu. Viděla jsem pumpu na dámské přirození, které bylo zvětšené asi 5x...sice nechutné :-) ale na prsa to možná bude taky fungovat ne?

Anonym 24.7.2007 0:37  1%    +  -

dokolika ti rostou prsa??

reagovat Simírek 14.5.2007 15:16  5%    +  -

Máte někdo zkušenosti s plastikou prsů?

Anonym 26.4.2007 18:25  1%    +  -

ahojky,kde sezenu maxibust ??

Anonym 24.3.2007 23:49  1%    +  -

Zdravím.Podle mě je zbytečné se trápit kvůli poprsí.A atˇ jsou prsa malá,nebo velká,tak na všech je něco hezkého a vzrušujícího.I kdyby jste měli ty nejůžasnější prsa na světě,stajně se najde někdo,komu se líbyt nebudou a budete mít znovu pocit,že nejsou dokonalé.Když to člověk dělá pro sebe,tak budiš,ale pokud je to kvůli někomu na kom mě sice záleží,ale on má výhrady k mému dekoltu,tak si myslím,že je to zbytečné trápení.Dnes jsou to prsa,zítra to může být například malý nos,velké oči,atd.Tak se držte holky:)

Anonym 13.3.2007 20:52  1%    +  -

nejlépší je napojit se na vysavač. Připoj vetši trichtiř na hadici vysavače (mužes použít lepenku) a pust to na plní vykon.

Anonym 31.1.2007 14:36  1%    +  -

jde rust nejak urychlit??

Anonym 31.1.2007 14:35  1%    +  -

nerostou mi prsa a vsichni se mi smejou co mam delat??,

reagovat tonicka 7.1.2007 18:32  5%    +  -

*miriam*: Ne ale HerBust, více informací se dočteš na adrese http://www.maxiprsa.wz.cz/ jsou tam detailní informace i složení...a prý to funguje

reagovat *miriam* 19.10.2006 19:19  5%    +  -

PRO ANDREJKU: Hele, napis mne prosim, kde jsi sehnala tu pumpu. miriam.scharlo@centrum.cz

reagovat *miriam* 19.10.2006 18:59  5%    +  -

Ahoj, je tu nekdo, kdo zkusil natural push up nebo jine prasky ci kremy a fungovalo to nebo, ne? Ja zkousela decolen 1 mesic a nic, pak herbust a mnela jsem ucpana streva a jeste krem od bioclinicy a taky to nefungovalo. Chci si koupit natural push up , ale bojim se dalsi promarnene investice. Napiste mi prosim. miriam.scharlo@centrum.cz

Anonym 10.10.2006 11:34  1%    +  -

Ahoj mate někdo zkušenosti s prípravkem na zvětšení poprsí maxibust?

Anonym 3.10.2006 19:06  1%    +  -

Já jsem doma měla speciální vakuovou pumpu která se nasazovala na vysavač a přiložila na prsa.
Vysavač se musel zapnout na nejmenší výkon.
Po měsíci se mi opravdu prsa zvětšila asi o dvě čísla.
Jednou jsem ale o vysavač zakopla a on se zapnul na nejvyšší výkon.Pumpa se mi přisála tak silně že jsem měla pocit že mi je utrhne ale za chvilku to byl takový zvláštní až příjemný pocit.Kdyžjsem pumpu sundala měla jsem je úplně fialová.
Takže radši s tím opatrně holky.

reagovat Pet51 24.4.2006 23:33  5%    +  -

Holky, mějte rozum, kdyby fungovala něco sebedražšího a méně bolestivého, než plastika, tak každá hvězda má prsa po pilulích a ne po silikónu. Já ych utratila spoustu peněz v touze po bezbolestném zmenšení poprsí. mně prsa rostou po všem !

Anonym 30.12.2005 18:00  1%    +  -

Nellyna: Ahojky! Koupila jsem si tablety a krém na poprsí značky Stherb- balení celkem na 6 měsíců...ale žádné zvětšení se bohůžel nekonalo. Na krátkou dobu (vždy, když jsem brala tablety) se mi prsa zpevnily, ale po dobrání tablet se vrátily na své původní místo. Prostě to nefunguje! Už jsem raději dál nevyhazovala peníze za další podobné přípravky. Nezbývá, než se s malýma prsama smířit nebo zkusit plastickou operaci. Zdraví Romana

Anonym 30.12.2005 17:54  1%    +  -

Nellyna:

reagovat Nellyna 9.11.2005 18:46  5%    +  -

Cus já jsem se chtela zeptat jestli mate nekdo skusenosti s tabletami St.herb Breast Capsules
Fungujou?A břibírá se po nich na váze?Nevíte o nejakym priprvku ktery funguje?

reagovat Nena 26.9.2005 17:49  13%    +  -

oprava- v touze po větším

reagovat Nena 26.9.2005 17:48  13%    +  -

Popíšu zkušenost mojí kamarádky,která v touze pověrším a pevnějším poprsí utratila spoustu peněz.Pumpu má nebo měla,ale v každém případě byl výsledek nulový a používala ji denně.Kolik minut nevím.Další její investicí byly výrobky St.herb.Suma obrovská-výsledek zcela rozházený menstruační cyklus,bolesti a několik přibraných kilogramů.Nevím,zda-li někomu pumpa pomohla ani jsou -li jiné přípravky a výrobky na poprsí účinné,ale toto je zkušenost mé přítelkyně,kterou mohu potvrdit.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si