večerní odlíčení a čištění pleti :)

ahojky,

zajímaly by mě vaše názory na večerní odličování a čištění pleti.

Je to pro vás taková ta otravná nutnost nebo něco jako večerní rituál :)

Já můžu sama za sebe říct, že pro mě se to stalo opravdu i relaxem, a to proto, že jsem zjistila, že čistá pleť na večer je krásná pleť po ránu. A to ze začátku jsem se fakt přemlouvala, abych si nešla lehnout nalíčená, zvlášť po flámu že :)))

A jak jste na tom vy?
Jak a co používáte?

26.3.2009

Diskusi založil(a) 26.3.2009 hanka82

reagovat hanka82 27.3.2009 9:56  10%    +  -

Tak koukám, že tu dost lidí používá kosmetiku od lerealu, protože do ní patří loreal, garnier, vichy i la roch-posay (ten používám já )

Mě třeba vůbec nesedí Oriflame - jak čistící, tak krémy, mají v sobě nějakou složku na kterou jsem alergická

reagovat mitternacht 27.3.2009 9:52  30%    +  -

ŠARYK: áhajá Babičku nikdy neviděla a nečetla, takže to v tomto kontextu neznám

reagovat ŠARYK 27.3.2009 9:50  100%    +  -

mitternacht: to je z Babičky...že na sebe narážíme na diskuzích, já tu jsem a i ty brute? to byli ti pejskové babičky tak ta věta zazněla

reagovat mitternacht 27.3.2009 9:44  30%    +  -

ŠARYK: proč brute?

reagovat mitternacht 27.3.2009 9:41  30%    +  -

Eva85: Nesedí mi to v únosné míře, kdy jsem schopná to dopoužívat. Měla jsem spíš napsat, že mě ten odličovač nenadchnul, než že mi nesedí. V očích mě neštípe, ale blbě odličuje, takže je ho potřeba spotřebovat víc, než jsem zvyklá. Proto mi nesedí - že ho musím použít hodně a proto mě taky nenadchnul.

reagovat ŠARYK 27.3.2009 9:33  100%    +  -

Mata69: tak tak poloho, moje řeč. Každý krém hydratuje to píšou i lékaři, a hlavně jde o hydrataci pokožky aby vypadala mladě a zdravě.A to zvládně i jelení lůj za 14.90

reagovat Mata69 27.3.2009 9:33  100%    +  -

Ale jednou jsem dostala od jedné známé kosmetičky krém s kozím mlékem či co, sice smrděl, jak říkal manžel "jak starý kozel" ale ksichtík jsem po něm měla jak dětskou prdýlku

reagovat ŠARYK 27.3.2009 9:32  100%    +  -

Mata69: tož samo, jak není nic po ruce, beru dětské mléko a je.

A jinak zkoušela jsem z DM nebo já zjistím odkud to bylo na odličování taková modrá voda napůl s olejem a je to bomba!!! stačí kapaka na tampon a bez pálení šetrně sebere všechno líčení, zjistím jak se to jmenuje-je to dvousložkové a Dm to asi nebylo, mě se to už motá

reagovat Mata69 27.3.2009 9:31  100%    +  -

ŠARYK: no moje řeč!Každý se předhání jaký značky kosmetiky používá, mě to přijde mimo mísu...proč by i levnější krém nemohl být dobrý - když někomu vyhovuje proč ne?

reagovat ŠARYK 27.3.2009 9:30  100%    +  -

Eva85: já taky nepoužívám co mi nesedí. stalo se to jednou, a to proto, že mě jeden krém (800,- který jsem dostala a to z řady kterou jsem normál používala, mě tak pálel na oči, že to nešlo.

reagovat Mata69 27.3.2009 9:29  100%    +  -

Nejraději na odlíčení používám odličovací gel, to je bezva věc, zvládnu to při mytí ve sprše....mě takový ty "rituálky" fakt nebaví...a na noc krém a je to. Obojí je od Garnier, zjistila jsem, že mi to vyhovuje, zdá se mi, že mi to svědčí. Jednou dvakrát do týden peeling...
Klidně mě kamenujte a myslete si co chcete - občas mám krém od Avonu, takový šedý s pumpičkou a ten mi fakt sedí.
mě nějaký "hrátky" na značkovou kosmetiku jaksi netankujou....používám co mi nedělá na ksichtíku zle, co mi vyhovuje. A je mi šumák od jaký je to značky neznačky...

reagovat ŠARYK 27.3.2009 9:29  100%    +  -

Lidkatřiděti: já na zralou používám taky mléko...možná by to chtělo zeptat se dermatologa, on by vysvětlil, že všechny krémy jsou v podstatě jedno a to samé... moje babička se celý život mazala Indulonou modrou, mazala si ruce každý den a pak ten zbytek vetřela na tváře. A přísahám, ple´t měla jako mimino prdýlku.Neberu vrásky, vjejím věku, ale pleť měla jak mnoho mladých koček.

Ne vše značkové a drahé a vše složením zázračné, je dobré...někomu sedí krém za 1200,- a někomu okurkový za 49,-

reagovat ŠARYK 27.3.2009 9:26  100%    +  -

Lidkatřiděti: no já se odličuju mlékem od Židkové, vodou z Penny marketu, peelink z DM ,maska z Oriflame nebo Avonu, Krém na vrásky noční a denní mi došel(Avon) noční a denní Židkové mi malý vystříkal do vany-takže mažu kolem očí Avon na vrásky a noční a denní vrásky mám z Tesca AB.

Žiju, pleť mám jako prdýlku a žádnou újmu ve svých 40-ti opravdu nevidím.

Můj názor je , že tohle už je přehnané, tvrdit, že si uděláš problémy když nebudeš mít stejnou značku, promiň.

reagovat Eva85 27.3.2009 9:23  65%    +  -

mitternacht: nechapu jak nekdo muze pouzivat neco co mu nesedi, jen kvuli tomu, ze mu to je lito vyhazovat

reagovat ŠARYK 27.3.2009 9:22  100%    +  -

mitternacht: i ty brute?

reagovat ŠARYK 27.3.2009 9:22  100%    +  -

ahojky, tak já denně odličuju ráno i večer, pokud jsme namalovaná nebo nejsem, pleť si čistím.

Jednou dvakrát za týden peeling, a vždycky ráno odlič. mlíko, pak voda a pak si namažu tvář denním krémem s redukcí vrásek, no a jemně se nalíčím tužkou, když nikam nejdu, a večer to samé, nejdřív mlíko a voda, a pak si namažu okolí očí krémem na vrásky, a celou pusu nočním krémem na redukci vrásek(už jsem hold stará želva-tak všechno na zralou pleť s vráskama)

a pro mě je to taky relax, neodličuju se jen po kšeftech, kdy unavená a padající na hubu dojedu v 7 ráno. To lehnu hned, protože stejně tak v 8 vstávám, takže čistím a odličuju pak.

reagovat mitternacht 27.3.2009 9:20  30%    +  -

Jinak k mé večerní očistě. Oči momentálně odličuju odličovačem z Oriflame, který mi nesedí, ale je mi líto ho vyhodit. Ve skříni na mě čekají 2 oční odličovače od Yves rocher (1-složkové). Na obličej mám Loreal - bílý Damag a připadá mi velmi příjemný. Líbí se mi, že ho můžu použít jako odličovací mléko, ale zároveň jako gel. Někdy se mi totiž obličej máčet nechceDále používám gelovou pleťovou vodu Loreal a mám i exfoliační vodu 2 od Clinique, ale tu si dívám tak 1-2x do týdne, protože je v ní moc alkoholu, takže ji mám jen po čištění pleti na desinfekci. No a na závěr můj milovaný hydratační krém Hydrafresh od LorealuJeště jsem zapomněla na abrazivní krém z Oriflame - pěkně uvolňuje póry a používám ho 1x týdně.
Jinak když přijdu po flámu, odličuju se. Protože když někdy tu možnost nemám (spím neplánovaně jinde než doma), připadám si velmi provinile vůči své pleti a mám z toho blbý pocit.

reagovat mitternacht 27.3.2009 9:16  30%    +  -

Lidkatřiděti: Essentials je řada od Garnieru. Jako kosmetická poradkyně bys to mohla znát.

reagovat hanka82 27.3.2009 8:47  11%    +  -

wiwizzy: jj je to micelární voda a ta termálka super odličuje řasy

reagovat Lidkatřiděti 27.3.2009 8:07  28%    +  -

wiwizzy: odličuju zeleným Garnierem, na pleť mámodličovací mléko Essentials a tonikum pro smíšenou pleť Oriflame a když použiju nerozmazatelnou řásu, používám odličující olejíček od Salusu

Tak proč uvádíš 4 různé značky? Navíc Oriflame nepatří mezi kvalitní značky.Garnier docela ujde a Essential a Salus co do kvality neznám.

Pracuji jako kosmetická poradkyně,proto ten údiv nad kombinacemi značek.

A co je to mámoodličovací mléko? To myslíš,že ho používá tvoje maminka? A nenapadlo tě,že její čistící mléko není třeba vhodné pro tvoji pleť? Ona má pleť zralou a musí používat jiné složení než ty,která máš pleť nezralou tak by jsi měla používat přípravky s jiným složením.Klidně můžete mít stejnou značku,ale přípravky s jiným složením.

reagovat wiwizzy 26.3.2009 22:58  89%    +  -

Lidkatřiděti: promiň, ale pobavila jsi mě... co uděláš, pokud firma, která vyrábí odličující přípravky, které ti sedí na pleť ale nemají vhodný odličovač na oči? přestaneš používat vše? nevím, proč bych nemohla použít k odlíčení očí jinou značku než na zbytek pleti... opravdu nechápu, co by se mi mělo prát, když na pleť mám oboje Oriflame a pouze na oči Garnier, protože Ori nemá pro mě vhodný odličovač očního make-upu...

reagovat Lidkatřiděti 26.3.2009 22:47  27%    +  -

wiwizzy: Ježkovi zraky.Na pleť jedině stejnou značku.Je to kvůli složení.Každá značka má svoje origoš složení a když to začneš míchat tak si zaděláváš na budoucí problémy. Mysli na to jak ty různé výtažky spolu chemicky reagují. Umíš si představit jak se to na té pleti pere?
A navíc když dáš dohromady kvalitní kosmetiku s nekvalitní.Chudák pleť, neví co si má o tom myslet.Asi že jí nemáš moc ráda,když jí dáváš takové grády.

reagovat wiwizzy 26.3.2009 22:44  88%    +  -

hanka82: co to máš přesně od toho LRP? micerálku?

reagovat Lidkatřiděti 26.3.2009 22:42  27%    +  -

Pro mne je to rituál,bez které si nejdu lehnout.Ale jednou za čas,když jsem po flámu tak na to bodám a udělám to dodatečně.Jednou za čas se to toleruje.Ale nesmí to být pravidlo.

reagovat wiwizzy 26.3.2009 22:12  88%    +  -

ahoj, já si oči odličuju zeleným Garnierem, na pleť mámodličovací mléko Essentials a tonikum pro smíšenou pleť Oriflame a když použiju nerozmazatelnou řásu, používám odličující olejíček od Salusu

reagovat hanka82 26.3.2009 12:07  9%    +  -

tak toto jsou moji nejlepší pomocníci

reagovat hanka82 26.3.2009 12:07  9%    +  -

reagovat hanka82 26.3.2009 12:06  9%    +  -

reagovat hanka82 26.3.2009 12:05  9%    +  -

reagovat hanka82 26.3.2009 12:02  9%    +  -

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si