večerní odlíčení a čištění pleti :)

ahojky,

zajímaly by mě vaše názory na večerní odličování a čištění pleti.

Je to pro vás taková ta otravná nutnost nebo něco jako večerní rituál :)

Já můžu sama za sebe říct, že pro mě se to stalo opravdu i relaxem, a to proto, že jsem zjistila, že čistá pleť na večer je krásná pleť po ránu. A to ze začátku jsem se fakt přemlouvala, abych si nešla lehnout nalíčená, zvlášť po flámu že :)))

A jak jste na tom vy?
Jak a co používáte?

26.3.2009

Diskusi založil(a) 26.3.2009 hanka82

reagovat mitternacht 31.3.2009 21:28  35%    +  -

Kleopatra: Laser je pro mě momentálně nereálný a jak říkáš, tak ani ten je úplně neodstraní. Hold se musím mít ráda taková, jaká jsemKdyž jsem opálená, tak skoro nejsou vidět, tak z toho nebudu dělat kovbojku

reagovat Mata69 31.3.2009 20:53  100%    +  -

mitternacht: jsem to napsala nepřesně - doporučila mi mazat se sádlem v těhotenství, abych předešla právě těm striím. Jo, pomohlo to...mazala jsem si břicho a popraskaly mi bokyale další dvě následující těhotenství už mi dorvaly kůži tak, že mi nepomůže nic...co se dá dělat....svět se kvůli tomu nezboří

reagovat Kleopatra 31.3.2009 20:36  39%    +  -

mitternacht: na to existuje nějaký laserový zákrok, ale prý se pak tvoří stejně na jiném místě

reagovat Kleopatra 31.3.2009 20:36  39%    +  -

Mata69: asi vím, o kom píšeš

reagovat Kleopatra 31.3.2009 20:35  39%    +  -

Šklíba: souhlasím, taky mě občas vyděsí, po jakých hrůzách jsou schopné ženské sáhnout
Přitom často stačí fakt málo a nemusí se dělat žádné drastické zákroky... já se mám moc ráda na to, abych na sobě experimentovala

reagovat Kleopatra 31.3.2009 20:34  39%    +  -

ŠARYK: hele, alespoň máme důvod se konečně poznat osobně ale vážně, ze zkušenosti vím, že tahle pěkná pleť na pohled může mít nedostatek kolagenu a může být taková měkčí na omak... to ti nepřeju, já budu jen ráda, pokud potkám někoho, kdo fakt problém nemá jen bych byla opatrná s výroky, že na to nemá nic vliv apod., protože každý to štěstí nemá a navíc ty určitě nežiješ ve velkém městě a to má taky velký vliv

reagovat mitternacht 31.3.2009 18:14  34%    +  -

Mata69: pomohlo ti sádlo na zmenšení strií? Já je bohužel taky mámA ne zrovna malé. Ale pochybuju, že na ty jizvy něco pomůže. I kožař mi říkal, že jak se vytvoří, už s nima nehnu

reagovat Šklíba 31.3.2009 14:50  100%    +  -

Mata69: Já si taky myslím, že někdy je matka příroda štědrá a někdy pěkný skrblík. Já mám sice pleť hodně dobrou, ale zase se mi příroda pomstila na vlasech. Dostala jsem do vínku opravdu krásné ruce, ale přidala mi k nim hypermobilní klouby a vypadává mi palec. Prostě každá z nás musí vařit z toho, co má k dispozici. Důležité je, nevzdávat to.
Jo a sádlo, to se čas od času hodí. Říká se, že pleť potřebuje hydrataci. Asi ano, ale já k tomu potřebuju ještě něco pořádně mastného, jinak cítím, že to táhne.

reagovat ŠARYK 31.3.2009 13:34  100%    +  -

Mata69: já vím, já si dávám zábalk ze sádla po pedikůře

reagovat Mata69 31.3.2009 13:21  100%    +  -

ŠARYK: no jo není...ale funguje!

reagovat ŠARYK 31.3.2009 13:14  100%    +  -

Mata69: to není zančkové

reagovat Mata69 31.3.2009 13:04  100%    +  -

ŠARYK: mě kdysi kosmetička doporučila sádlo i na strie po porodu

reagovat ŠARYK 31.3.2009 13:00  100%    +  -

Šklíba: sádlo si poamatuju, to používala moje prababička

reagovat Mata69 31.3.2009 12:57  100%    +  -

Šklíba: tak tahle holka, o které píšeš, pořád něco "shání" - jednou to jsou bělící krémy, pak štětce a stíny, pak v pravidelných intervalech shání "zaručené bezpracné" prostředky na hubnutí...
Ale víš co, taky si myslím, že je hodně "dané" jakou kdo má pleť a ta trocha péče se určitě projeví taky.

reagovat Šklíba 31.3.2009 12:35  100%    +  -

Kleopatra: S mojí mamkou žiju ve stejném životním prostředí společně 50 let. Takže na nás na obě působilo dost dlouho. Musím ale říct, že třeba tady u nás se to hodně zlepšilo. Když si vezmu, co se dřív vypouštělo v Polsku a v Německu z elektráren a šlo to sem, tak posun k lepšímu je znatelný. Je to vidět i na přírodě, jak se vzpamatovala. Ale to jsem teď ani psát nechtěla. Mně ti vždycky vyděsí, když se ženské snaží řešit nějaký problém drastickými prostředky. Nedávno tady na Dámě nějaká holka usilovně sháněla bělící krém z Egypta, který obsahuje kortikoidy a látku, která se používá jako pesticid. V EU je zakázaný. A myslím, že ji nic od toho neodradí, protože má zkrátka nějaké fleky na obličeji a nechce je tam mít. Z toho mě jímá hrůza. Jinak samozřejmě každý krém, i ten nejlepší, je chemie a tomu se neubráníme, pokud nechceme používat jen sádlo.

reagovat ŠARYK 31.3.2009 12:21  100%    +  -

Kleopatra: koukám často na proměnu nebo pořady, kde je líčí, ono není umění nedostatky schovat pod horu makeupu, pak vypadá každá tvářička krásná a bez chyby...a tím nemyslím tebe! Jen že dokonalá pleť je vyjímka, bez teček a žilek a znamínek a čehokoli. Maekup to všechno krásně skryje, já mu neholduju, jemně se poudruju když jdu na kšeft, jiank nemusím mít zakrytý obličej , to nějak není moje parketa.

Prostě si nestěžuju a újmu nemám. A kdo má dokonalou pleť(jako že nikoho neznám) pak gratuluju. Stačí kouknout na herečky a zpěvačky před a po...ale to jen že mě to napadlo, nemá to s ničím souvislost

reagovat ŠARYK 31.3.2009 12:15  100%    +  -

Kleopatra: se ti klidně fotnu, nebo si uděláme sraz, já opravdu pleť zničenou nemám, byla jsem před nedávnem u dermatoložky.
Na kosmetiku nechodím mám své důvody

reagovat ŠARYK 31.3.2009 12:12  100%    +  -

Kleopatra: dík, no já se tomu nebráním...myslíš že zblízka mám pleť hroznou?

reagovat Kleopatra 31.3.2009 12:07  39%    +  -

ŠARYK: Šáry, není jedno jaké, vypadáš krásně, ale chtěla bych tě vidět fakt z blízka

reagovat Kleopatra 31.3.2009 12:06  39%    +  -

Šklíba: to jo, ale dnes žijeme v takových jedech, že se to opravdu srovnávat nedá.. určitě méně je více platí, ale hlavně bych řekla méně testování některý baby si fakt z obličeje dělají malou laboratoř

reagovat Kleopatra 31.3.2009 12:05  39%    +  -

hanka82: tak to naprosto chápu na druhou stranu myslím, že nejsi jediná, komu to vadí - věř, že i nám z vlastních řad - a já si osobně myslím, že už to nabízení lidem leze tolik na nervy, že si ten člověk uškodí sám

reagovat hanka82 31.3.2009 8:43  14%    +  -

Kleopatra: a o tom to právě je mě nevadí , že někdo používá Mary Kay, avon nebo Oriflame, to co mi vadí je prezentace té spolupráce s těmito značkami pro vlastní prospěch!!! Já nezakládala diskusi proto, aby si na ni někdou přiživil svoje kontíčko prezentací Mary Kay apod. tato diskuze je o tom co kdo používá, jak, popř. doporučení, ale ne stylem dělám pro Mary Kay, takže pokud máte zájem tady máte odkaz nebo mě kontaktujte.....

reagovat Eva85 31.3.2009 8:42  63%    +  -

mitternacht: moc dekuju, kouknu se na to pozdejc.

reagovat ŠARYK 31.3.2009 7:55  100%    +  -

mitternacht: díky

reagovat mitternacht 31.3.2009 7:45  34%    +  -

Holky mizím do školyvečer zase doletím

reagovat mitternacht 31.3.2009 7:45  34%    +  -

ŠARYK: http://www.lekaria.cz/229-yucca

reagovat mitternacht 31.3.2009 7:44  34%    +  -

Eva85: Mrkni tu: http://www.lekaria.cz/229-yucca ale stránek na netu je o tom víc. Já už to beru 3. rok po sobě a jsem spokojená.

reagovat ŠARYK 31.3.2009 7:38  100%    +  -

mitternacht: jé díky, a jak to děláš?

reagovat Eva85 31.3.2009 7:36  62%    +  -

mitternacht: a muzu se zeptat co je to za detoxikaci?

reagovat mitternacht 31.3.2009 7:35  34%    +  -

ŠARYK: jako dětská prdelkaJá momentálně provádím detoxikaci střev, takže jsem samý bolák, ale za měsíc bude zase fajn, až budu vyčištěná

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si