barevné kontaktní čočky

ahojky,

jak jste na tom s barevnýma kontaktníma čočkama?

nosíte je pro zvýraznění očí, i když třeba nemáte žádný dioptrie nebo byste si jen pro změnu barvy očí barevný čočky nevzaly?

já je osobně vnímám jako něco, co vám vytváří image, jsou pro mě jako makeup nebo stíny, mám je moc ráda :)
27.3.2009

Diskusi založil(a) 27.3.2009 hanka82

reagovat majkel 15.8.2009 16:22  5%    +  -

Souhlasím, na webu čočkovnik.cz je velké množství barevných kontaktních čoček a tak si lehce vybereš co ti bude vyhovovat a máš tam i názornou ukázku, jak to vypadá v praxi :-)

Anonym 13.8.2009 21:34  5%    +  -

Jana18: Zkus si najít takovou barvu na www.cockovnik.cz/fotky. Tam je taky holka, co má hnědé oči a na tom modrou čočku. Rozhodně je lepší vybrat krycí čočku než tónovací, pokud máš tmavé oči, jinak to moc efekt nemá.
Míša.

reagovat majkel 29.6.2009 12:54  5%    +  -

Pro ty, jež by se báli, že je těžké používání kontaktních čoček jao je například jejich sundávání a nandávání, tak mám jeden zajímavý článek ...
A to jak vyndávat a nandávat kontaktní čočky.
Tak věřím, že se bude hodit

Anonym 6.6.2009 9:59  1%    +  -

Já nosím jenom čočky, už několik let (čiré). Mám hnědozelené oči, docela výrazné, ale vždycky se mi hrozně líbily středně modré, tak jsem vyzkoušela barevné čočky. V optikách mi řekli, že moji barvu nepřekryjí barevné čočky (a to nemám rozhodně nijak tmavou barvu), že mám prostě smůlu, přesto jsem to zkusila. Ta modrá barva ale není rozhodně stejná jako na obrázku, z blízka je dokonce vidět, že je pod ní hnědé oko. Občas je ale nosím - jedno oko svoji barvu s čirou čočkou, druhé modré, reakce lidí mě docela baví :D

Anonym 13.5.2009 15:26  1%    +  -

Vidím, že tu hodně řešíte, jestli budete dobře vidět. Pokud vám dobře sednou, tak to nepoznáte, ale pokud budete mít jiné zakřivení, tak se budou zornice překrývat a můžete vidět na stranách mlhavě, nebo nějak zabarveně. Všeobecně platí, že barevné čočky sedí víc lidem s plošším zakřivením. Nejlepší je zajít do centra, kde se vám budou věnovat a čočky nechají vyzkoušet. Zároveň si splníte vhodnou prohlídku lékařem.

reagovat anava 7.4.2009 20:16  9%    +  -

certik0007: Aha, a jak se přes ně kouká - viděla jsi to zabarvení nebo normálně?

reagovat certik0007 7.4.2009 12:27  17%    +  -

anava: Barvu to překrylo 100%,ale prostě mi ty barvy neseděly.

reagovat anava 3.4.2009 13:51  6%    +  -

certik0007: A "vypadalo to hrozně" - to jako, že Ti neslušela barva a nebo to nepřekrylo tu hnědou?

reagovat zuzina.da 2.4.2009 19:48  25%    +  -

cuala: Díky moc kouknu se a když tak napišu

reagovat cuala 2.4.2009 19:42  38%    +  -

zuzina.da: jestli tě to zajímá klíďo napiš do vzkazu jsem tu denně,sem jsem jukla jen,že jsem taky vyyzkoušela čočky všeho druhu a stejně mě časem omrzely i ty čočky

reagovat cuala 2.4.2009 19:40  38%    +  -

zuzina.da: ahojky měla sem ten samej problém a před dvěma roky vyřešila laserovou operací...jsem spoky a nemusim teď nosit čočky ani brýle(které jsem deset let stejně nenosila) a kvůli práci mi vadily.jukni na LEXUM-vyšlo mě to obě oči na 36000,-ale když to spočteš mám to skorem zpět

reagovat certik0007 2.4.2009 11:57  9%    +  -

Já mám tmavě hnědé oči a zatoužila jsem po zelených, v optice mi dokonce nechali ozkoušet zelené čočky na oči, potom i modré- bylo to strašné. Zůstala jsem u svojí barvy,protože ta vypadá nejlip.Proto doporučuju si je někde nejdřív zkusit, než rovnou kupovat.

reagovat anava 2.4.2009 10:53  6%    +  -

zuzina.da: Tak jo, tak radši růžové, ať vidím růžově.... To bude lepší.
A je tady vůbec někdo, kdo nosí barevné čočky? Já si pořád nemůžu představit ten pohled přes ně.

reagovat zuzina.da 1.4.2009 19:05  17%    +  -

whiskas: a ja si koupím asi čočky dobrman supr šik holky ja se pobavím tady fialove jo to je moda ještě z černobylu ne,???

reagovat zuzina.da 1.4.2009 19:04  17%    +  -

anava: fialove jo to budeš kočanda s černobylu

reagovat anava 31.3.2009 20:51  6%    +  -

Je, to je fajn debata. Zrovna mám období, kdy uvažuju, že si pořídím barevné čočky. Nosím kvůli dioptriím, tak proč taky nezměnit barvu, že? Mám tmavě hnědé oči, překryje to barevná čočka - třeba modrá, zelená a neuvidím jinak barevně? Jsem zatížena na fialovou a vínověčervenou barvu a myslím, že zrovna na dámě jsem nedávno viděla obrázek s fialkovými čočkami v očích. Moc mě to oslovilo, troška extravagance jednou za čas je fajn.

reagovat whiskas 31.3.2009 18:24  5%    +  -

Když si vzpomenu, tak kdo si mě všimnul mi řkal ježiš proč máš fialový oči. Hm je to divný ,ale pekný. Mě to připadá super protože čočky violet jsou úžasný všem doporučuju. jsou bomba.

reagovat whiskas 31.3.2009 18:10  5%    +  -

Yasmin.Hayatt: to stim vlčákem a bílou holí bylo super. Smála jsem se jak h.....

reagovat zuzina.da 31.3.2009 18:07  16%    +  -

whiskas: no ja umím nasadit čočky a ty mi vadí ,ale vypada to dobře

reagovat whiskas 31.3.2009 18:05  5%    +  -

aha, tak to nevim, to co popisuješ se mi taky stávalo a bylo to , že jsem si třeba jednu špatně¨nasadila.

reagovat zuzina.da 31.3.2009 18:03  16%    +  -

whiskas: no ja když jsem se koukla do stran tak mi z te zelene čočky šel mirny obraz do zelenkava nooo tak mi vadilo. Nosim obyč dioptricke,jsem slepa na dalku a bryle nesnesu

reagovat whiskas 31.3.2009 18:01  5%    +  -

to je divný asi máš nejak jinak zahlý rohovky. Nechci machrovat, ale hodně dlouho mi trvalo, než jsem se je naučila nandavat.

reagovat zuzina.da 31.3.2009 17:59  15%    +  -

whiskas: jo zkusila a strašně mi vadily u řizení

reagovat whiskas 31.3.2009 17:57  5%    +  -

Yasmin.Hayatt: a Zkusila si někdy kontaktní čočky barevný.

reagovat zuzina.da 31.3.2009 17:52  15%    +  -

Samantha: nechceš si udělat diskuzi operace oči aneb ušetřite za čočky rada se přidam

reagovat whiskas 31.3.2009 17:51  5%    +  -

hrozně ráda nosím barevné kontaktní čočky. Mám asi 4 páry a všechny jsou super. Jen se mi nelíbí ty extravagantní. každej se mi diví, proč nosím čočky, když je nemám dioptrický. Mě se to prostě líbí a na očích mi to nevadí.,

reagovat zuzina.da 31.3.2009 17:51  15%    +  -

jojo damy tady mimo tema nesníte jinak na jinou diskuzi

Není to jedno paní vedoucí o čem se mluví jde o oči ,jinak kdyby se to řidilo tematem bylo by tu poněkud pusto

reagovat Yasmin.Hayatt 31.3.2009 14:38  100%    +  -

ano ano, téma je jasné, tak se ho držme sestry, jinak dostaneme vynadáno

reagovat hanka82 30.3.2009 20:35  13%    +  -

Zdravím všechny,
když jsem tuhle diskusi zakládala, tak téma bylo barevné čočky jako image, ne proto, že je někdo potřebuje ze zdravotních důvodů......takže trošku nechápu, proč se tu píše o operacích očí apod... nějak se nám ta diskuse ubírá špatným směrem dámy

reagovat Samantha 30.3.2009 19:30  100%    +  -

Jana18: 32 000 za obě oči

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si