Kam na dovolenou?K moři a nebo raději.....

TĚŠÍM SE NA VAŠE NÁZORY ...
6.5.2009

Diskusi založil(a) 6.5.2009 B.li.duš

le.nka 15.5.2009 17:39

le.nka 15.5.2009 16:59

reagovat li.duš 7.5.2009 16:55  6%    +  -

Lulie:
Máte to perfektně naplánované.
TAK TO MUSÍ BÝT.PŘEJI PŘÍJEMNOU
DOVOLENOU....ČAUUUUUUUUUUU

reagovat li.duš 7.5.2009 16:14  6%    +  -

Durga:Přeji VÁM at to u zubaři proběhne v po-
hodě a moc vás netrápí...zdravím...

reagovat li.duš 7.5.2009 16:10  6%    +  -

droping: Určitě jste se rozhodli dobře.
zdraví dětí je na prvním místě.
KOUPELNA POČKÁ...přeji hezkou
dovolenou..ahojíček

reagovat Durga 7.5.2009 16:07  47%    +  -

li.duš: Dunajskou Stredu znám, jezdíme tam už několik let, jenom jsme letos pozdě zavolali, takže musíme brát co je - myslím termínově. Rotunda se přestavuje, ale je už otevřený ten krytý. Já to budu mít trochu komplikovanější, protože po loňském pobytu jsem skončila v nemocnici s operací hlavy a mudr mi zakázal krytý bazén - je tam těžký vzduch, vysoká vlhkost s horko a mám zakázaný i svůj nejmilejší - ten teplý sedací. Co se týče zubaře, už mám to nejhorší /doufám/ za sebou, bude mi jen dotahovat šroubky v implantátech a upravovat šablonu tam, kde tlačí, takže snad to už nebude tak zlé. Nakonec to bude asi dobře, protože nebudeme dlouho mimo, malá si trochu zvykne a potom v srpnu, až s námi pojede na Šumavu.

reagovat li.duš 7.5.2009 15:56  6%    +  -

Laivae:
Ani se nedivím že,jste dali přednost KRÉTĚ..
URČITĚ BYCH VOLILA STEJNOU VARIANTU..
HEZKY SI TO UŽIJTE... ZDRAVÍM...

reagovat li.duš 7.5.2009 15:52  6%    +  -

Durga: V té DUNAJSKÉ STREDE to je velice
pěkné.O zábavu tam budete mít
postaráno..V JIŽNÍCH ČECHÁCH TO VYPADA
TAKY VELMI SLIBNĚ..PŘEJI PEVNÉ NERVY
U ZUBAŘE,, VÍM O ČEM MLUVÍM..
Jinak přeji pěknou dovolenou....

reagovat li.duš 7.5.2009 15:36  6%    +  -

Ety: Tak to je určitě výborná volba.
Přeji Vám pěkné počasí. ahoj....

reagovat li.duš 7.5.2009 15:28  6%    +  -

Maestra: Tak se to třeba příští rok povede..
BUDU VÁM DRŽET PALEČKY...
JE TO NÁDHERA VĚŘTE TOMU..AHOJÍČEK..

reagovat li.duš 7.5.2009 15:25  6%    +  -

rotrecka: Tak to je dceruška ještě malinká.
Ale podle fotografii jste si
vybrali pěkné ubytování i krajina
je moc hezká.Určitě budete spokoje-
ni.zdravím.....

reagovat li.duš 7.5.2009 15:16  6%    +  -

bo.huš:ZLATO I NA ZAHRÁDCE JE DOBŘE
V TOM BAZÉNKU TĚ UPLNĚ VIDÍM.,
už se taky těším do ALP..

reagovat IvanaJ 7.5.2009 14:58  48%    +  -

plánujeme obojí.

k moři s kamarády a prckem, s dalšími kamarády a prckem do Jeseníků a potom celá rodina do Jižních Čech a možná to ještě natáhneme na Plzeň, Prahu atd. nějaké ty hrady, zámky, výšlapy.

srazík s mamčama a dětma máme za sebou právě minulý víkend a další před sebou za 14 dní jinak spousta výletů. no finančně je to náročný od jara do podzimu aspon přes zimu ušetříme, protože na zimní sporty nejsme

reagovat Ety 7.5.2009 14:22  100%    +  -

alenma: jj, to léto je většinou záhul na naše pěněženku, co?

reagovat Ety 7.5.2009 14:20  100%    +  -

sabi2006: to co popisuješ, tak realizuju většinou jako takovou nouzovku, když to jinak nejde

reagovat Clau.Zuzu 7.5.2009 13:04  92%    +  -

-Mony-: wow :-) a do Australie letite aj s mimiskem???

reagovat -Mony- 7.5.2009 12:55  9%    +  -

my se chystáme v listopadu do Austrálie,takže léto nic,v austrálii by totiž nebylo ke koupání.

reagovat Clau.Zuzu 7.5.2009 12:48  92%    +  -

jo tak u nas je to tento rok nejiste ... vracime se z Anglie do Ceska, takze nevime, zda nebudem zrovna ve zkusebce, to by dovolena tento rok asi nehrozila vubec. Treba mozna neco na podzim na lastku, uvidime, jak se to vyvrbi, docela bych i letela nekam do tepla

reagovat Topka 7.5.2009 12:23  84%    +  -

alenma: Tak víkendový srazík maminek z dámy nás taky čeká už v červnu a moooooc se těšíme a máme za sebou lyžařskou týdenní dovču v dubnu v Itálii

reagovat alenma 7.5.2009 11:55  100%    +  -

strááášně se těšim na léto, máme v plánu moře s dětma, s mladšim poprvý, loni byl mimi a nikde jsme nebyli
chceme sehnat dobrej lástík
pak máme v plánu sraz maminek se stejně starými dětmi
a ještě prodloužený víkend s přáteli v tuzemsku
nějaký výlety se starším synátorem po hradech a zámcích
jen nevim jestli to všechno zvládnem poplatit

reagovat luxy 7.5.2009 11:30  64%    +  -

vypadá to na indii

reagovat Topka 7.5.2009 11:25  83%    +  -

Už podruhé to jistí nádherné Slavonice, kamarádka pronajímá kousek svého domku se zahrádkou a bazénkem a všude je spousta krásných míst kam se dá jet na výlet i s 1,5 letým prckem.

reagovat Lulie 7.5.2009 11:10  16%    +  -

jednak v tuzemsku, je tu v létě krásně a jednak k moři :) chrovatsko dámská jízda, itálie se školou a na podzim snad někam do tepla :)

reagovat sabi2006 7.5.2009 10:44  100%    +  -

Ety: Mám hodně volna,ale nejraději sem doma a nebo výlety vlakem s kámoškou po Čechách. Ráno vyrazit a večer se vrátit. Když je možnost tak někde přespíme a jedeme na 3nebo 4 dny. Pak 14 dnů tábor,ale to je pracovní. Sme tam celá rodina

reagovat droping 7.5.2009 10:42  21%    +  -

Oboje.

Tyden s kamarady na Jizni Morave a pak 10 dni u more.

Moji chlapi jsou ekzematici, takze jsme ozeleli novou koupelnu a pojedem zase k mori, moc jim to pomaha.

No a pak mozna nejaka vikendova voda a spousta vikendovych vyletu, bude-li prat pocasi, treba i pod stan.

reagovat Laivae 7.5.2009 9:58  100%    +  -

ahoj já tak mimo plán..jedu s mojí mamkou a mým synem na Krétu a těším se nebudu lhá. ráda bych ještě něco vymyslela s manželem, ale nevím,jak to dopadne, jako rodina jsme společně nebyli ještě nikde. chtěla bych alespoń na víkend. a snad se mi podaří zrealizovat jednu akci ad Český ráj..a tři zámky...hrady mnichovo hradiště, Sychrov a Frýdlant..však uvidíme, jak to dopadne nakonec, už jsme měli jet do Prahy a padla, dali jsme přednost Krétě.

reagovat Durga 7.5.2009 9:32  46%    +  -

Letní dovolenou máme většinou po týdnu, tentokrát mi do toho vlezla divná kombinace - pozdní objednávka, takže nutnost respektovat nabídku termínu a v tom jedině volném zubař, u kterého by mě asi omluvila jen smrt. Jestli chi mít konečně v pořádku zuby, nedá se nic dělat. Vzhledem k tomu, že s námi jede tříletá vnučka, která ještě nikdy nebyla víc jak den bez maminky, je těch 5 dní až dost. Jedeme jako každé léto do Dunajské Stredy - je to TADY. Druhý týden v srpnu jedeme opět s vnučkou /školkové prázdniny/ na týden do jižních Čech, okolí Vimperka. Ubytování TADY, ještě jsme tam nebyli takže uvidíme, podle obrázků a podle jednání majitelky to zatím působí dobrým dojmem.

reagovat Ety 7.5.2009 9:26  100%    +  -

Rozmarýna: Hoj, my právě uvažujem zda jet začátkem června do rakouských alp

reagovat Rozmarýna 7.5.2009 9:22  66%    +  -

Já ani nepojedu k moři a nedám ani přednost tuzemsku. A moc se těším. Pojedu do Itálie do jižního Tyrolska.

reagovat Maestra 7.5.2009 9:05  12%    +  -

jako již předešlých 24 let předtím, se k moři nepodívám

reagovat rotrecka 7.5.2009 8:51  18%    +  -

ne že bych se vyloženě těšila, protože mladší dceři bude teprve 7 měsíců tak si to nějak neumím představit, ale jedeme sem: http://www.bahenec.cz/

reagovat bo.huš 6.5.2009 23:06  15%    +  -

K moři letos nepojedu,maximálně se budu cachtat v bazénu na zahradězalejvat ztahrádkua relaxovat s nějakým dobrým pitíčkemale ještě před tím pojedu na týden do Italských Alp ,pokochat se tak doufám že mi to nic nezkazí.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si