Prodlužování vlasů keratinová metoda.

Jaké máte zkušenosti s touto metodou????
Prodlužuji zásadně keratinem i na přání zákaznic a žádný problém se nikdy nevyskytl.Sama mám vlasy prodloužené keratinem a jsem moc spokojená.

4.8.2009

Diskusi založil(a) 4.8.2009 zuzina.da

Velmi často používaný způsob prodloužení vlasů tepelnou metodou -zaručuje dokonalé splynutí Vašich vlasů s přidanými pramínky,nenaruší Vaše vlasy.S evropskými vlasy se nemusíte bát cuchání, krepatění vypadavání pramenů a poškození vlastních vlasů. Touto technikou lze i zhušťovat Vaše přírodní vlasy.Nemusíte každého půl roku kupovat nové vlasy.Je ale potřeba si uvědomit, že se vlasy z keratinových spojů vyčesávají je třeba dodržovat všechny podmínky pro údržbu prodloužených vlasů. Opět je vhodné chodit na obnovu cca 1x za 2-4 měsíce, dle rychlosti růstu Vašich vlasů.

zuzina.da 10.8.2009 23:22

Anonym 2.11.2013 14:02  1%    +  -

Ahoj všem, nabízím nejlevnější prodlužování vlasů v Praze a okolí - ceny již od 30 korun za pramen, tj. za materiál, práci i případné cesty po Praze. Osobně doporučuji spíše ringy než keratin, ale konečné rozhodnutí je samozřejmě na Vás, umíme a uděláme obojí. Používáme pouze kvalitní vlasy, které vybíráme tak, aby Vám "sedli". Máme úhledné a pro ostatní téměř neviditelné spoje. Ke každému prodloužení dostanete malý dárek a páté posunutí děláme za polovinu ceny. Neváhejte, do Vánoc máme poslední volné termíny. Navíc je tu i možnost vystavení dárkového poukazu, pokud víte o někom, kdo by si prodlužko přál... info@sexylook.cz

Anonym 9.7.2013 22:13  1%    +  -

Zdravím, prodám 50 pramenů 40 cm dlouhých hnědých vlasů na prodloužení keratinem. Jsou používané chvíli, pěkně jsem se o ně starala, takže jsou jako nové a připraveny k použití. Jedná se o pravé vlasy evropského typu, barva tmavší hnědá. Info a foto na mejlu (betty.lu@seznam.cz)

Anonym 9.7.2013 8:14  1%    +  -

kajka: Není :),mám 100 pramenů cca už asi půl roku.Finančně náročnější je akorát ta první investice, ale s tím se počítá(taky ceny se různí podle salonů a počtu pramenů).Byla jsem na tom v Ostravě v salonu prodluzko Zuzany Stavinohové

Anonym 1.7.2013 14:14  1%    +  -

Katka: Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak jsi na tom teď, dorostly vlasy? Mám stejný problém, vlasy jsem sundala už po 2 týdnech, a už tři týdny pořád padají, vzadu už nemám skoro nic, nemůžu nosit ani culík, ani rozpuštěné. Bojím se, jeslti se to ještě někdy vrátí do původního stavu. Co jsi na to prosím používala za přípravky a jak vypadají vlasy teď?

Anonym 25.6.2013 21:23  1%    +  -

DixiePixie: Takže kdybyste šla znova, dala byste si víc pramenů? já o tom taky uvažuji.A jaká je péčeo ty prodloužené vlasy?není to moc náročné časově i finančně?

Anonym 25.6.2013 21:14  1%    +  -

DixiePixie: Takže kdybyste šla znova, dala byste si víc pramenů? já o tom taky uvažuji.A jaká je péčeo ty prodloužené vlasy?není to moc náročné časově i finančně?

Anonym 16.6.2013 20:51  1%    +  -

Zdravím.
Mám prodloužené vlasy keratinem. Jsem spokojená, moje vlasy tím nejsou zničené a keratin mi dobře drží a pramínky nesklouzávají (to jedině až když už je mám těsně před dalším posouváním nahoru). Takže jsem spokojená. Moje vlásky jsou hodně slabé, řídké a vůbec mi nemohou narůst nějak delší - max. nad ramena, ale to jsou jen takový hnusný myší ocásky (takže moje vlasy jsou opravdu příšerné). S keratinovým prodloužením mám jeden problém. Mám 70 pramenů a problém je ten, že když je (snad neustále) nepročesávám, tak se hodně pramínkují a je to dost vidět - pak je vidět i ten přechod mezi mými vlasy a těmi prodlouženými. Nemáte s tím někdo zkušenost? Nevíte co s tím?

Anonym 5.4.2013 10:24  1%    +  -

Před rokem jsem si nechala prodloužit vlasy keratinovou metodou (v prestižním vlasovém studiu, vlasy byly přírodní), po 4 měsících mi kadeřnice vlasy sundala, druhé dva měsíce nošení provázela bolest vlasové pokožky, vlasy pro mě představovaly příliš velkou zátěž a některé prameny se samovolně uvolnily. Za dva měsíce po sundání mi začaly mé vlasy nadměrně padat, vypadávaly v chomáčích tak 5 měsíců, vypadávání provázela velká bolest vlasové pokožky a její zarudnutí, byla jsem zoufalá, hledala odbornou pomoc, veškeré zdravotní příčiny lékař vyloučil (krevní i hormonální vyšetření bylo bez nálezu), jedinou možnou příčinou zůstalo prodloužení vlasů keratinem. Samozřejmě kadeřnice, která mi vlasy prodloužila, mě ubezpečovala, že to není možné, jiná kadeřnice mi naopak potvrdila, že její klientky mají stejnou zkušenost, jedna z nich k ní dokonce po sundání vlasů přišla s kolečky holé kůže na více místech pokožky hlavy ("přišla ke mě téměř plešatá". Naštěstí po pěti měsících se mé vypadávání vlasů omezilo a vlasy začaly postupně dorůstat. V současné době (po 12 měsících od sundání)začínají mé silně prořídlé vlasy houstnout, do původního stavu by měly dorůst až za další 3 měsíce. Po této zkušenosti bych již tuto proceduru nikdy nepodstoupila.

Anonym 26.9.2012 13:23  1%    +  -

Ahoj kde mate ten salonek a kolik by to tak stalo to prodlouzeni ?? mela bych zajem jsem blond a koukam na prodlouzeni ale moc se v tom nevyznam jsem rada za kazdou radu dekuji :-) Dianamanigel:

Anonym 25.4.2012 5:55  1%    +  -

nabízím prodloužení vlasů metodou keratin v pohodlí vašeho domova za výhodné ceny, prodloužím vám i vaše zakoupené vlásky, nebo jen posunu ty prodloužené, používám kvalitní keratin který je tvrdý a nesjíždí, na tuhle metodu prodlužování vlasů mám zvlášť absolvovaný kurz, v případě zájmu mi pište na email niiinunka@centrum.cz budu se těšit

reagovat katy111 4.2.2012 13:18  10%    +  -

AHOJKY devcatka jsem tu poprve a jdu si kvam pro radu mam nastavene vlasy keratinem ale po tydnu mi sklouzavaji, cimpak to je jsem na ne opatrna ale nedrzi , je mozne aby byl keratin nekvalitni je stale takovy divne lepkavy na omak, dost se mi masti vlasy je to tim...........meju si vlasy kazdy den, mocinky dekuji za odpoved

reagovat manigel 23.11.2011 21:31  5%    +  -

Nik: souhlasim,naprosto!!

reagovat manigel 23.11.2011 21:29  5%    +  -

Luss:
ahoj u nas v b.u.studiu delame a mame i obchudek s vlasky.prevazne evropske,drazsi,ale pro nas evropanky lepsi ;) necuchaji se a lepe zapadnou.posouvaji se tak za 3 mesice,jak komu.nejen,ze vlasy odrustaji spolu s tvymi a pak se muzou zacit cuchat,ale i ten keratin ma omezenou zivotnost.max ty 4 mesice,pak se drobi a nedrzi,zalezi na tom,jak casto a cim,jakou peci mejes vlasky apod.a jak dlouho vydrzi?uprime..tmavovlaskam dele..odbarvena evropa-platina,je sice super,ale ty vlasy uz jsou odbarvenim poskozene,musi se jim devat daleko vetsi pece,nemely by se a mokra moc cesat apod..jsou s kvalitou na tom hur.. ;) snad jsem trosku pomohla..

Anonym 14.11.2011 16:49  1%    +  -

zdravíčko holky které prodlužujete vlasy napiště mi prosím na fb : Barushka Chelsea Ramirez děkuji vám

reagovat korsa 29.10.2011 17:28  57%    +  -

holky ja se nechala ostrihat a ted mi vlasy hrozne chybi furt koukam na prodluzka hrozne by se mi libilo neco jako ma zuzina.da nemam predstavu kolik by me to vyslo a abych si dala kvalitu odkud jsi zuzina.da kdyz ti poslu fotku treba na meila pisla by jsi kolik by to asi vyslo ja jsem 50km od ¨prahy ted kačky na vlasky nemam ,ale zacla bych si setrit a za jak dlouho se jde na to posunuti a to stoji kolik

Anonym 29.10.2011 16:46  1%    +  -

Ahojky :-) Chtěla bych se zeptat na trvalost vlásků přidělaných keratinem, jak dlouho mi vydrží, a kdy se musí posouvat nebo co, chtěla bych si nechat vlásky prodloužit, ale doufala jsem, že to bude natrvalo :-D :-D

reagovat LucieEyerová 13.9.2011 13:26  9%    +  -

Nabízím středoevropské vlasy ze stránky http://www.evropskevlasy.cz/ jsou nošené 3 měsíce,ale v perfektním stavu (jen by se musel předělat keratin). Prodávám jelikož,jsem si zakoupila delší a tmavší odstín. Tento mi nevyhovoval,je to středně hnědá 50-55 cm. Jedná se cca o 25 pramenů hnědé a k tomu jako dárek nabízím 5 pramenů nejsvětlejší blond značky Balmain. Pro více info či foto mě prosím kontaktujte do vzkazů. Nové stály 1 pramen/84,- 25 - pramenů 2100,-. K tomu Vám přidám 5 pramenů blond zdarma v ceně (990,- Balmain). Cena dohodou - nechci aby mi zbytečně ležely doma, když se s nimi může pyšnit někdo jiný :-)

reagovat Veris.On 30.8.2011 16:10  7%    +  -

ahojky, chtela bych se zeptat, jak jste spokojeni s touto metodou prodluzovani vlasu ?

reagovat Nik 9.8.2011 21:48  5%    +  -

Radka: Radko sice je za tuto částku nedělám, ale musím reagovat. Je zvláštní jak si všichni lidé myslí, že si něco najdou na netu a hned si dokáží spočítat cenu. Je to o KVALITĚ!!! Laciné vlasy vydrží max. 2 posouvání, musíte si uvědomit, že to jsou neživé vlasy a nejsou tudíž vyživované zevnitř. Třením o oblečení, se jim konečky roztřepí a už to jede. Nebo se lámou atd.. Cena se často odvíjí od síly vlasů, a nebo kvality všeobecně. A za další! Myslíte si, že nástroje na to jsou zadarmo? Např. za 2 hřebeny potřebné na úpravu u stříhání, jsem dnes dala 800,- a je to i o hloupé pláštěnce za 500,- šampony, nůžky, tavné kleště a mohla bych jmenovat dál. Další věc je také práce. Je to několika hodinová práce a jistě mi některé dají za pravdu, že se občas stane, že se člověk kleštěmi popálí. Vy všichni v tom vidíte jen "cenu vlasů" naši práci a rekvalifikační kurzy v tom nevidíte vůbec..

Anonym 13.1.2011 22:28  1%    +  -

DOTAZ!!...když na netu je 20 pramenu s keratinem za 319kč nebo 100pramenů za 1500kč ..proc to je tak drahe? píšete tu 15000kč nechápu za co?...a slyšela jsem,že nemusím do kadeřnictví že se to dá přidělat i normalní žehličkou na vlasy..co je na tom pravdy?:)děkuji za odpověď:)

reagovat Arguskaaa 22.11.2010 17:09  5%    +  -

Ellie: Záleží podle mě na každém individuálně.... já měla vlasy prodloužené keratinem rok... pak sem vlásky sundala... po sundání bylo hodně vyčesaných vlasů... ale to byly vlasy které nemohly vypadávat protože je držel keratin... zašla jsem si ke kadeřnici a nechala si svoje vlasy ostříhat...jelikož nebyli kvůli prodloužení dlouho stříhané a musím uznat že vlasy jsem měla naopak lepší než před prodloužením... tolik se mi nemastily jako dřív, nevypadávaly a začaly dost rychle růst.... bylo to asi i tím že sem je v době kdy jsem je měla prodloužené nezatěžovala tolik různými laky na vlasy jako před prodloužením... myslím že nějakého ohromného padání vlasů se snad bát nemusíš :-)

Anonym 22.10.2010 22:37  1%    +  -

Ahoj,
v pondělí jdu na prodloužení vlasů keratinem...
Četla jsem, že po něm padaj hodně vlasy, je to pravda? Jde popřípadě po nějakém čase přejít na jinou metodu?

reagovat Gabina_I 13.2.2010 11:10  35%    +  -

Ahoj holky, jsem tu poprvé, konečně jsem našla nějakou diskuzi na vlásky , chci se zeptat, jaký používáte keratin, páč já mám tyčinky, ale přijde mi, že to po nějaký době sklouzává, i když mám krásné válečky-spoje bez fuků a jiných děr Ženský dostávaj info, jak se o vlasy starat, myslím, že to mám dobře napsané, dám to i na své www, aby to měly po ruce, když nemají papír u sebe... A máte i nějaký tip na www kde objednáváte vlasy, kartáče, keratin, ring... atd...? Pár jich mám, ale hledám další

reagovat vikyna 1.2.2010 20:16  5%    +  -

Keratin mi zničil vlastní vlasy.... trubičky jsou lepší...Bond plus- Sami Nell. Nejsou drahé a je to rychlé...Doporučuji:o)

reagovat zuzina.da 4.9.2009 16:11  33%    +  -

reagovat zuzina.da 11.8.2009 9:32  18%    +  -

hezký den všem

reagovat Mortysha 11.8.2009 9:20  9%    +  -

gregy: Tak ono když se vlásky posunují tak jsou samozřejmě nošené :)

reagovat zuzina.da 10.8.2009 19:36  17%    +  -

gregy: asi tak nějak
Jen si to rozmyslet ,ale kdo jednou má nesundá

reagovat gregy 10.8.2009 19:35  5%    +  -

zuzina.da: to mi je jasné...stejně jako solárko, kosmetika, nehtíky či cokoli jiného.uvidíme...nechám si teď vlásky trošku narůst a hlavně zregenerovat:-)

reagovat zuzina.da 10.8.2009 18:42  17%    +  -

gregy: No je to silně návykové to POZOR!!!!

No musíš počítat s tím ,že je třeba vlasky cca 3 měsíce posunovat,kupovat kvalitní kosmetiku na prodloužené vlasy a než někam zajdeš na prodlužko kouknout nejen na ceny prodloužení ,ale i na ceny odnovy pramenů .Viděla jsem už i 40 kč za posunutí pramene ,někdy Vážně nechápu lidskou nelidskost.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si