Tajemno mezi námi

Stalo se vám někdy něco,pro co nemáte vysvětlení?Dostali jste zprávu ze záhrobí,máte telepatii či předtuchy?Pojďme to rozebrat.UPOZORŇUJI,ŽE PŘÍSPĚVKY NA TÉMA: UFO BUDOU MAZÁNY.
8.10.2009

Diskusi založil(a) 8.10.2009 -Mony-

reagovat Renata75 13.10.2009 16:39  10%    +  -

normenka: Taky jsem to četla že duchové za náma chodí když chcou něco dořešit.A slyšela jsem že než se zjeví tak se okolo nás rozhostí mrtvolný chlad.

reagovat Renata75 13.10.2009 16:33  10%    +  -

Ahojky holky,taky věřím na posmrtný život.Myslím si,že předtuchy v našich hlavách jsou pravdivé jen my nemáme naplno vyvinutý mozek abychom s tím pracovat,nebo jak se mám správně vyjádřit.

reagovat normenka 13.10.2009 16:09  100%    +  -

Mmiki: no mě se ti stalo tedy ne jen slyšela to pak i moje nevlastní máma,děda umřel a my jsme pak ještě nějakou dobu slýchaly jak chodí dole ,on bydlel v přízemí,myslela jsem si,že blbnu,ale pak jsme se obouvali na chodbě a já to zase slyšela a tak jsem sebou cukla a máma se na mě podívala a říká ty to slyšíš taky??A já jo.Tak jsme měli hodně hnusnej pocit to ti povím.Já věřím na duchovno nebo tajemno nebo jak to nazvat

reagovat Mmiki 13.10.2009 15:53  38%    +  -

normenka:asi na něj byla babka za života zlá a on jí to chtěl vrátit ale spletl si patro.Ted si z toho dělám srandu ale byla to moje noční můra dost dlouho

reagovat normenka 13.10.2009 15:49  100%    +  -

Mmiki: to je divné,říká se že duchové se zjevují proto,že něco ještě potřebují vyřídit nevím co,ale říká se to

reagovat Mmiki 13.10.2009 15:47  38%    +  -

normenka:No je to takový divný.V podnájmu jsme bydleli u staré paní které umřel před tím muž a v noci jsem se vzbudila a v rohu byla postava,nezmohla jsem se na nic a ona se blížila a natahovala na mě ruce a když byla úplně nademnou tak jsem zavřela oči a když jsem je otevřela byla všude tma.pouliční lampy tam zhasínaly v půl jedný.Bylo půl třetí a nebylo vidět na krok.Každý mi tvrdil že jsem spala a že se mi to zdálo jenom jedna kamarádka měla podobnou zkušenost.Hodně dlouho po tom jsem si nemohla umýt vlasy v předklonu nad vanou nebo zavřít oči pořád jsem měla pocit že mě někdo sleduje a často jsem se budila v půl třetí Když mi jedna příbuzná řekla že jsem asi labilní tak jsem o tom přestala mluvit ale hodně dlouho mi trvalo než mě přešla hrůza.Už je to asi 15 let zpátkyNa nějaké duchovno jsem nikdy nevěřila,jsem realista

reagovat normenka 13.10.2009 15:18  100%    +  -

Mmiki: napiš to prosím

reagovat Mmiki 13.10.2009 15:14  39%    +  -

další-lezla mi do hlavy sebevražda a pořád jsem nad tím přemýšlela co to mám furt za kraviny a asi půl roku nato můj 19 letý synovec spáchal sebevraždu. 26.12 03 zemřel strejda na rakovinu
26.12 04 zemřel synovec a já si pomyslela co bude příští rok?Na jaře jsem otěhotněla(po 4 letech čekání)radost veliká do doby než mi vypočítali datum porodu na 24.12. bála jsem se že se trefim do toho hroznýho datumu a i kdyby se nic nestalo tak mi bylo hrozně už kvůli švagrové.Naštěstí se dcera narodila 25.12.A ještě mám jedno(nevím jestli tajemno)Mám dvě děti a u obou jsem věděla asi tak od 3 měsíce jaké budou pohlaví,dr. čučela když jsem jí řekla že to vědět nechci že to vím .U cizích to nepoznám.A pak mám ještě jednu hroznou ale tu psát nebudu protože každý komu jsem to řekla mě považoval za blázna(fakt jsem docela normální

reagovat normenka 13.10.2009 15:01  100%    +  -

Mmiki: to je moc zvláštní tohle co se nám odehrává v hlavě

reagovat Mmiki 13.10.2009 14:55  38%    +  -

Ahoj,pár předtuch se mi už vyplnilo a někdy mám hrůzu nad něčím přemýšlet abych něco nepřivolala.Před pár lety jsem šla pro kluka do školky a najednou mně napadlo že nechci do nemocnice a přemýšlela jsem jak je to tam strašné,pak jsem si řekla co mi to leze do hlavy ,vůbec nebývám nemocná a v nemocnici jsem byla 2x za život.Večer mně manžel vezl na pohotovost protože mi prasklo mimoděložní těh. o kterém jsem vůbec nevěděla a málem jsem vykrvácela

reagovat normenka 13.10.2009 9:07  100%    +  -

aleachiM: ty blázne to je síla

reagovat @knazuz 13.10.2009 8:20  8%    +  -

aleachiM:

Teda z toho mi taky zamrazilo.....
Dejavu mají úplně všichni lidé a nemusí být citliví na tajemno, duchovno atd.
Myslím si, že to je ze snu to co nám něco připomíná

reagovat Renata75 12.10.2009 14:48  10%    +  -

aleachiM: Tak z toho až zamrazí.

reagovat aleachiM 12.10.2009 8:50  26%    +  -

V pátek v noci, cestou domů z Brna do Prahy se nám 2x v kratším intervalu za sebou rozsvítil v autě mobil. Muž zpomalil, podíval se na něj a když to bylo už podruhé, bylo mu to divné.
Za chvíli jsme projížděli kolem bouračky.
Ti, co se jim to stalo, asi žádného anděla strážného neměli

reagovat normenka 11.10.2009 21:56  100%    +  -

Kleopatra: jsou,ale divný viď???Takový jako,že fakt si říkám jestli nejsem blázen

reagovat Kleopatra 10.10.2009 20:14  37%    +  -

normenka:To je něco jiného, to není deja vu, predtuchy také mivam...

reagovat Kleopatra 10.10.2009 20:13  37%    +  -

Renata75:Ja nic nijak neberu, jen jsem reprodukovala vysledky jednoho výzkumu, nic víc

reagovat normenka 10.10.2009 18:44  100%    +  -

kasi: viď takovej divnej pocit to je nebo někoho potkám a pak si říkám kde jsem ho jen viděla

reagovat kasi 10.10.2009 17:31  100%    +  -

normenka: tak to máme podobný a trefím v cizím městě jako bych tam byla když se mi to zdá někdy před tím a vzomenu si že jsem t někde viděla

reagovat normenka 10.10.2009 15:15  100%    +  -

Kleopatra: no já to mám spíše tak,že mě se to zdá ve snu a pak se to děje

reagovat Renata75 10.10.2009 13:00  8%    +  -

Kleopatra: ahoj,ale ty to bereš moc věděcky,což je škoda.Já bych se v tom ráda nimrala ale taky už nevím čemu věřit.Asi zase otevřu knihu od Moodyho.Četla jsem to kdysi a oslovilo mě to.Jenže-pak jsem narazila na dalšího který psal skoro to samé a ještě to jinak navíc rozebral,no a pak jsem dostala doporučení ještě na jiného a měla jsem v tom takový guláš,že jsem Moodyho odložila do kouta a je tam do dnes.Hele ale stejně ne?Věříte?

reagovat Kleopatra 10.10.2009 7:45  36%    +  -

normenka: Ahoj, o tzv. deja vu jsem viděla dokument (tuším BBC) a protože jsem to často zažívala, tak mě to obzvlášt zajímalo... Zjednodušeně řečeno to vysvětlili tak, ze mozek dostane naráz informace, které špatně vyhodnotí a to je cele deja vu - taky jsem si říkala, jakou skvělou schopnost predtuchy mám a ono houby Škoda

reagovat normenka 9.10.2009 20:18  100%    +  -

Renata75: no,že jo???

reagovat Renata75 9.10.2009 10:54  7%    +  -

Ahojky.Jestli to nebude tím,že žijeme životy po životě?Jak jinak si to vysvětlit.

reagovat Brembik2 9.10.2009 10:09  78%    +  -

Renata75: Ahoj!Tak tohle se mi stává hodně často!

reagovat vladka 9.10.2009 9:35  91%    +  -

Dejavu jsem taky párkrát zažila. Ale mám jednu zkušenost, když jsme před lety vyvolávali duchy, tak jsem byla tenkrát bez práce a ptala jsem se, kde budu pracovat. Napsalo mi to BANKA. A v bance pracuju už skoro 14 let.

reagovat normenka 9.10.2009 8:12  100%    +  -

Renata75: no tak to se stává i mě a pokaždé jsem z toho vykulená a přemýšlím,jak jen je tohle možné

reagovat -Mony- 8.10.2009 21:26  15%    +  -

Renata75: mě taky,ale vysvětlení nemám:(

reagovat Renata75 8.10.2009 20:14  7%    +  -

Mě se několikrát stalo že jsem danou situaci už jako by zažila.Něco na ten způsob-sakra tu už jsem byla a odehrálo se to samé.Stávalo se mi to když jsem byla trochu mladší.

reagovat Baruše 8.10.2009 17:33  75%    +  -

no tak nějaký extra telepatický zážitky nemám. jedinou předtuchou průšvihu je, když mi mládě delší dobu nestrká žákovskou pod nos a tvrdí, že v ní nic nemá ale mám jednu jedinou zkušenost s kartářkou - beru tyhle obory hooodně s nadhledem,ale když mi v září roku 1997 "dal" jeden dobrý přítel výklad od kartářky jako dárek, nemohla jsem odmítnout. vůbec, když to byla vyhlášená paní, ke který chodila i politická elita se smíšenými pocity jsem zasedla a dozvěděla se tři zásadní věci - koncem roku jsem si měla finančně polepšit, další rok se vdát (v době výkladu jsem vdaná byla )a započít syna!! no odcházela jsem se smíchem a jediný slovo nebrala absolutně vážně. no, to bylo v září. v prosinci jsem nastoupila do práce, kde jsem brala 3x víc než můj tehdejší manžel a v září 98 se znovu vdala a započala... syna. už nikdy jsem u kartářky nebyla - nebojím se, ale proč pokoušet štěstí...

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): -Mony-
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si