liftingový krém....

Ahoj všem, tak jsem dnes po ránu /v den svých 39. narozenin/ tak trochu více zadívala do zrcadla... no není to co bývalo... Chtěla jsem se zeptat na radu, co používáte za liftingový krém, nebo další věcičky na vypnutí pleti, očního okolí a co my můžete doporučit... Krémy na vyhlazení vrásek už nějaký ten pátek používám, většinou od Avonu, stžřídám s niveou /kys.hydral./+ hydratační krémy, ale určitě se na trhu najde nějaký účinnější přípravek, jehož účinek by byl přece jen lépe vidět....Děkuji
3.3.2010

Diskusi založil(a) 3.3.2010 hancula1

Anonym 12.3.2010 9:58  1%    +  -

arwenkosmetika: a to já jo

reagovat arwenkosmetika 12.3.2010 9:44  5%    +  -

hug: Kdo se nějakou dobu pohybuje v kosmetice ví,že jsou na trhu značky, které sice nemusí vadit (alergie atd), ale neobsahují žádné vitamíny a některé dokonce obsahují škodlivé konzervační látky i když v povoleném limitu.
Lidka vyjmenovala jen některé značky,které nejsou až tak košér. A varuje před nimi. Asi s nimi má osobní zkušenost. Já bych je také nedoporučovala.

Anonym 12.3.2010 8:54  1%    +  -

arwenkosmetika: né neodsuzuji ji, ale nemám ráda, jak někdo radí lidem, že všechno je ok, kromě určitých značek. tom pravdu nemá, jak jsem psala mi indulona vyhovuje a mám spoustu známých a ti používají avon, niveu aj a jsou spokojeni...

Anonym 12.3.2010 8:52  1%    +  -

Lidkatřiděti: no ja vím, že služby, ale jistě budeš dělat s tou svoji kosmetikou a tak budeš dělat reklamu jen ji. kosmetička nejsem, použivam indulonu, měsíčkovou a modrou a plet mám bez problému, v tom si ale myslím, že je genetika a né nějaké krémy, pokud je někdo povadlý a i předci měli stejný problém, žádný liftingový gel nepomůže. a na ekzém synovi jsem vyzkoušela nespočet krému, některé pomohly, dražší navíc ho štípaly, ted používáme modrou indulonu a je v poho, ale tím, že ho promazuji preventivně, protožýe jak je suchý, začne se škrábat, ekzem se vrátí.

reagovat arwenkosmetika 11.3.2010 22:43  5%    +  -

hug: Dělám kosmetiku pátým rokem a svědění a pálení může být příznakem samočištění nebo alergie. Ale to se po internetu nedá určit. Inteligentní člověk ví,že diagnostikovat po netu nejde a pokud sem někdo napíše svoji domněnku tak to jako domněnka má být bráno. To,že Lidka někam napsala,že se takto projevuje samočištění měla pravdu.Ten kdo napíše,že se jedná o alergickou reakci má také pravdu. Podle toho nemůžeš usuzovat zda tomu ten či onen rozumí více či méně.

reagovat Lidkatřiděti 11.3.2010 19:12  31%    +  -

hug: Hm, zvláštní. Já neprodávám kosmetiku,ale služby.Prodej kosmetiky je pouze podružná záležitost.Ty jsi kosmetička?

Anonym 11.3.2010 17:04  1%    +  -

Lidkatřiděti: po tvém názoru, na jiné diskuzi, že když plet svědí a pálí, jde o samočištění pleti..., si myslím, že všechno je dobré mimo výrobků, které prodávíš ty.

Anonym 11.3.2010 14:53  5%    +  -

reagovat Lidkatřiděti 11.3.2010 10:05  31%    +  -

Amarka: Všechno je lepší než Oriflame,Avon, Nivea a Indulona. Navíc jak jsem již psala, krémy nejsou na vrásky tolik účinné jako séra,protože krém působí pouze na povrchu,kdežto vrásky jsou důsledek oslabení kolagenu a elastinových vláken, které se nacházejí v hlubších vrstvách kůže.

reagovat Amarka 10.3.2010 23:18  12%    +  -

fata: Neměj z toho mindrák.No,je to hlavně o korunkách...Taky jsem se zajímala o face lifting,ale nějak mě to přechází.Je to jen na dobu určitou za moooc peněz.
Používám krémy od Oriflame s kolagenem,taky žádný zázrak,ale nejsou nejhorší.Dřív jsem mívala Botoceutical z lékárny sérum,možná byl o něco účinnější,než ty krémy.
Kdyby tak někdo mohl poradit,co na sušší pleť na hydrataci vhodného? Máte svoji zkušenost?

reagovat fata 10.3.2010 10:23  17%    +  -

nikusa: tak na pořad "O pár let mladší" jsem se dívala jenom jednou. Přijde mi to jako reklama na plastickou chirurgii, komerčního zubaře a tipy, jakým způsobem ještě utratit penízky...Po shlédnutí pořadu jsem tedy upadla do deprese a nabyla dojmu, že bez zákroků co ukazovali v pořadu bych se měla pohybovat jako správná ježibaba jen kanálama.

reagovat lala_007 6.3.2010 22:30  11%    +  -

Ahojda děvčata,liftingové séra i krémy jsou bezvadné od kosmetiky Eveline.Hlavně je tato kosmetika cenově dostupná pro každého.Jestli kosmetiku neznáte,ráda poradím.

reagovat mitternacht 6.3.2010 12:41  48%    +  -

nikusa: jsem stejného názoru. A přitom ona je zrovna typ ženské, co by byla postupem času hezčí a hezčí

reagovat nikusa 5.3.2010 18:56  9%    +  -

Díváte se některá na pořad ,,O pár let mladší"-(uvádí to Sabina Laurinová)? Včera tam byla lékařka z nějakého toho plastického centra (Mojdlová)a musela jsem se smát...vypadala velmi komicky. Bylo znát, že vyzkoušela sama na sobě už kdeco a opravdu vypadá spíš směšně.

reagovat Amarka 5.3.2010 16:33  18%    +  -

fata: ahoj,mám stejný problém-taky mimické vrásky od šklebení se a 10 let navíc.Používala jsem Botoceutical z lékárny,nějaký účinek to mělo,ale ne zas tak závratný.Používala jsem ho pravidelně delší čas.Kosmetička mi říkala,že mám sice pleť pečovanou,ale chtělo by to aspoň laser,anebo radikálnější zásah.Ještě jsem se nerozhoupala...

reagovat fata 5.3.2010 15:35  17%    +  -

...tak mně je 45 a od 40-ky používám řadu "Sérum Vegétal" od Yves Rocher (ovalescence). Mrkni se na jejich stránky www.yves-rocher.cz (teď mají nově i e-shop). Kupodivu vrásky nejsou až tak mým problémem, spíš mimické vrásky a ne právě vábná noso-retní rýha. Kolem 40-tky jsem si všimla, že pevnost obrysů obličeje jde do háje. U někoho dřív, u jiného později - obličej začíná "babkovatět" (a je zralý právě na ten "lifting"), ale je to fakt individuální a geneticky dané. Někdo má zkrátka pevný a sexy obličej až do smrti.

reagovat Lidkatřiděti 5.3.2010 14:28  30%    +  -

hancula1: Kontinuální péče o pleť se skládá z pěti kroků. Je to čištění, regenerace, osvěžení, hydratace a ochrana.

reagovat Misut 5.3.2010 14:22  5%    +  -

Mam ted regeneracni serum +C od MK. Je to letosni novinka, pouzivam zatim tyden (je to na 1 mesic). Po tom tydnu muzu rict, ze si rano uz nepripadam takova "pomackana". Vekove jsem na tom stejne...

reagovat Stefi 4.3.2010 21:02  64%    +  -

někde v i-dnes byl test krémů ,asi bych to už nenašla ,co z toho vyplynulo ,bylo ,to ,že především používat hydratační krém ,hydratace je ta nejdůležitější a nejvíc viditelná a vlastně i prokazatelná .

reagovat hancula1 4.3.2010 12:39  5%    +  -

Mata69:
mě už také táhne na 40 a vrásky mám, nechci mít pleť jako 20letá, ale trochu péče si přece jen ta pleť zaslouží,

reagovat Armana 4.3.2010 12:38  19%    +  -

Mata69: Hezky to píšeš. Já co vráska,to životní zkušenost. A že jich mám!
Důležitá je především životospráva a pitný režim. A taky hodně dědičné dispozice.

reagovat Mata69 4.3.2010 12:22  100%    +  -

Nejsem vůbec proti tomu, používat přípravky pro pleť a je na každé jaké zvolí a jak hodně je ochotná do nich investovat. Jen co mě trochu zaráží, a není to jen o téhle diskusi, spíš i o takových těch pořadech v Tv a celkové "náladě", takový ten boj s vráskami...vrásky prostě k určitému věku patří, méně či více (asi na tom má podíl i dědičnost),ale ta honba za hlaďounkou pletí mi přijde uplně šílená....navíc si myslím, že žena v padesáti s hladkou pletí třicátnice vypadá trapně...
Jo, je mi 40, vrásky mám, hlavně kolem očí, od smíchu a za ty se nestydím.

reagovat Mata69 4.3.2010 12:19  100%    +  -

hancula1: co to děláš za nesmysly ráno se na sebe zblízka dívat do zrcadla!

reagovat Armana 4.3.2010 12:10  19%    +  -

Lidkatřiděti: Lidko, tvá kosmetika je sice příjemná a cenově dostupná, ale nepřesvědčila mě,protože má jen dva typy přípravků: pro mladou pleť a pro pleť nad 30 let. Myslím,že pleť 30-ti leté a 50-leté ženy je jiná a potřebuje něco jiného.

reagovat Lidkatřiděti 4.3.2010 10:32  30%    +  -

To záleží na tom jakou máš pleť,jak hluboké jsou vrásky,kolik ti je let a dalších faktorů.Takhle na dálku ti kvalifikovaně nemohu odpovědět.

Ale univerzální je tato.

reagovat hancula1 4.3.2010 9:52  5%    +  -

Lidkatřiděti:
a můžu ještě poprosit o doporučení krému proti vráskám atd. od Mary K.

reagovat hancula1 4.3.2010 9:30  5%    +  -

Lidkatřiděti:
Díku, podívám se......
a prosím poraď co si mám představit pod pojmem kontinuální péče o pleť...

reagovat Lidkatřiděti 4.3.2010 9:09  30%    +  -

Amarka: Já mám velmi dobré zkušenosti se séry od Mary Kay,ale pokud sáhneš po něčem v lékárně, kromě Vichy, tak se určitě nesekneš. Ale třeba i Dior,Lancome,E-Lauder, Sysli a jim podobné značky jsou vhodné pro tvoji potřebu.

Ale pro to,aby pleť trochu omládla je zapotřebí kontinuální péče o pleť ne jenom dodávání nějakých sér.

reagovat Amarka 3.3.2010 23:10  18%    +  -

Ahoj,která séra jsou tedy vhodná pro vylepšení pleti a dodání kolagenu do vrstev pleti?Můžeš,prosím,poradit?
Díky.

reagovat Lidkatřiděti 3.3.2010 19:53  30%    +  -

Ne liftingoví krém,ale sérum. Jde totiž o to,že vrásky a povadlá pleť jsou následek ztenčení kolagenových a elastinových vláken,která jsou ve spodní vrstvě kůže (dermisu). Do těchto vrstev se však krém nemůže dostat kvůli svému složení a technologii výroby. Séra jsou převážně složena z lehkých emulzních nebo gelových složek a peptidů,které jsou stavebním materiálem pro zpevnění kolagenových a elastinových vláken. Na tyto peptidy jsou dále navázány vitamíny, které vyživují a hydratují dermis. Toto celé napomáhá vyrovnat a posílit vrchní vrstvu kůže (epidermis)
a tím redukovat viditelnost vrásek a zpevňují pokožku.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si