Contours

chodíte někdo do těchto studií? Jak se vám tam líbí, jak jste spokojeni s cvičením?
10.3.2012

Diskusi založil(a) 10.3.2012 92sasa

reagovat Pavla 6.3.2019 10:25  1%    +  -

Nikdy více po akci týden zdarma mě donutili podepsat smlouvu a jsem z toho celá neštastná, nicmene celé jsem to předala ČOI a Contours nyný upadá do insolvence takže žádné další členství zde nepořizujte

reagovat Krskaa 26.1.2019 1:56  5%    +  -

Za me Contours rozhodne NE! A to z duvodu, ze jsem v nadeji, ze budu chodit cvicit, podepsala smlouvu. V case podepsani jsem byla nastydla( bezne onemocneni)... S pani jsem byla domluvena, ze az se uzdravim, prijdu na ukazkovou hodinu. A zacneme s cvicenim. Po dvou mrsicich jsem prisla, ovsem porad nemocna s tim, ze chci zrusit smlouvu, protoze mi diagnostikovali zavazne plicni onemocneni. Pani mi rekla, ze to nejde a ze jestli nezaolatim, prijde mi exekuce! Malem jsem lehla, kdyz jsem to slysela... Psala jsem majiteli, odpoved byla, ze uhradit musim a ze mam clenstvi nsbidnout nekomu jinemu. Dala jsem smlouvu k posouzeni pravnicce a ta my rekla, ze odstoupit od smlouvy opravdu nejde, ze to maji dobre vynysleny. Takze nejde o to, ze by clovek neumel cist, ale smlouva ma par radku na kterych je ovsem par zakonu, ktere jako laik rozhodne neovladam. K tomu "mily" pristup pani, ktera sladce se mnou jednala, me dokazal natolik presvedcit, ze jsem ani na vterinu netusila, ze se zamotavam do problemu. Takze za me Contours rozhodne NE! Pro me je cela situace ooucenim do budoucna a spolecnost Contours at se tesi z "poctive" vydelanych penez...

reagovat kladno 14.12.2018 6:06  1%    +  -

Martina: po me chteji jen 25 0000kc...

reagovat Sisa 16.10.2018 17:51  1%    +  -

Ahoj musím se přidat do diskuse z vlastní zkušenosti. Pořádně se rozmyslete zda budete chodit protože se mi stalo že rok jsme chtěli mimčo nešlo to šla jsem cvičit blbá podepsala smlouvu na 1/2roku a ještě oznamovala že chci mimčo ale to už nikdo neřekl že přerušení členství znamená necvicit ale pořád platit takže platíte i když nic nevyužívate takže pozor na to já na to doplatila

reagovat Karolína 21.2.2018 11:30  1%    +  -

Ahoj holky,
Mám zaplacené roční členství v pražském Contours na Andělu - končí v prosinci 2018. Bohužel musím kvůli stěhování cvičení v tomto fitness zanechat.
Pro případný zájem prosím pište na email: lumpik159@seznam.cz
Hezký den :-)

reagovat Klára 3.2.2018 13:19  1%    +  -

Ahoj, holky mám členství v Havířově na rok takže tuším, že do května. Měsiční částka činí 710 Kč v případě zájmu sms 739182845. V případě zájmu upřesním.

reagovat Vank 19.1.2018 15:22  5%    +  -

Jsem trošku rozčarovaná, taky jsem si zaplatila členství, ceny, splátky vše mi bylo vysvětleno. Koupila jsem si proto členství na 3 měsíce na zkoušku. Já teda nikdy necvičila, proto jsem se rozhodla koupit pouze na 3 měsíce s tím, že si pak každý měsíc dám stranou 1.000 Kč a za 3 měsíce opět prodloužím, pokud mi teda bude vyhovovat. To že si někdo vezme členství na splátky na rok, tomu nějak nerozumím. Je to standardní splácení a když chodit nebudu stejně musím splácet, proto nechápu zlostné příspěvky a pokud někdo nečte co podepisuje, tak to je jeho problém. Jinak chodím v Liberci a jsem na 100% spokojená.

reagovat Eva 2.1.2018 20:02  1%    +  -

Dobrý den,
prosím o radu dnes jsem byla na úvodní lekci v rámci týdne zdarma a bohužel jsem nejspíš nebyla úplně při smyslech a nechala se přemluvit na podepsání smlouvy na rok. Když jsem si doma propočetla, kolik by mně tak stála hodina cvičení, šla jsem mírně do mdlob. Když jsem nezačala čerpat členství - lze smlouvu ještě zrušit? Děkuji za radu

reagovat Jitka 13.12.2017 12:11  1%    +  -

Martina: V Liberci je dobrý právník pan Klekner. Ten by Vám mohl poradit, co se s tím dá nebo nedá dělat.

reagovat monpol 21.11.2017 21:36  5%    +  -

Ahojte chcem predať členství na 6 mesiacov cena 4760kč prosím ozvite sa +421949249047

reagovat Monika 21.11.2017 21:29  1%    +  -

Zdravím predám členství do contours na 6 mesiacov 4760 kč

reagovat Mari 18.11.2017 3:02  1%    +  -

Martina: ahoj, mam problém před 5 lety nebylo mi 18 jsem 3* byla v contours cvičit a oni mi teď napsaly po 5 letech na email že mám u nich velký dluh a ze to dají vymahaccke agentuře. V mailů není částka žádné moje údaje.. To mi přece může napsat kde kdo. Právník mi radil ať se na ten email vůbec neozivam, ze jen zkouší staré kontakty. Co si o tom myslíte? Noci jsem tam tenkrát podepsala ale nevím co..

reagovat Petra Sevcikova 2.11.2017 22:30  1%    +  -

Ahoj, teze prenecham clenstvi. Vice do emailu sevinka7@seznam.cz nebo tel: 770 772 597. Petra

reagovat Kača1 5.9.2017 0:04  5%    +  -

Martina: Paní "okradená" Martino. Bohužel jste vedle jak ta jedle. 1) pokud se chcete ohánět občanským zákoníkem, doporučuji si ho nejdřív nastudovat, ať se zbytečně neztrapňujete (platí i pro paní Markétu). Zvlášť pasáže o podpisu smluv v místě provozovny, kde není 14 dní výpovědní lhůta. 2) Pokud podepisujete smlouvu, měla byste si ji přečíst a hlavně chápat, co se v ní píše. Evidentně to také neklaplo. 3) Riziko, že nebudete moci využívat služeb, je bohužel ve 100% na Vaší straně, z jakéhokoliv důvodu. Pokud si koupíte na splátky domů televizi a přijdete o zrak, také Vám nikdo nevrátí peníze..4) Forma splátek je služba pro členky nad rámec povinností, protože dát několik tisíc naráz si nemůže dovolit každý. Měsíční platby nejsou platby za daný měsíc, kdy využíváte služeb. Jsou to splátky celé částky členství. 5) Pokud byste odmítala platit u jiné společnosti, kde řeší splátky přes třetí firmu, pravděpodobně už byste byla v registru dlužnic/exekucí. Benevolence a možnost domluvy jsou na našich klubech opravdu velkorysé. 6) Prodloužení členství na další období probíhá pouze a jedině na základě podepsání nové smlouvy. Žádné na dobu neurčitou atp. tam není 7) Doporučuji si dát schůzku s nějakým právníkem, který Vám to nezávisle v klidu vysvětlí a vysvětlí Vám jistě i rizika spojená s křivým obviněním a nepravdivým očerňováním něčího jména, firmy atd. Tolik k právní stránce věci. Ty věci ohledně cvičení....zkušenosti spokojených členek mluví za vše, tak to nemusím komentovat.
Katka, Contours Praha

reagovat Veveroo 4.9.2017 23:09  5%    +  -

jana: Vy jste nesvéprávná? Nebo neumíte číst?

reagovat Petra 4.9.2017 22:49  1%    +  -

Koukám, že se tu rozjela zajímavá diskuse. Nedá mi to a musím se zastat svého oblíbeného fitka
. Smlouvu jsem podepsala stejně jako všichni a využila možnost několikrát přerušit členství a nikdy jsem neměla sebemenší problém se s Contours domluvit. Vše je o komunikaci! Vždy mi vyšli maximálně vstříc. To jen k tématu členství. Za 14 dní začínám znovu a hrozně se těším. Výsledky kruhového tréninku jsou nezpochybnitelné, já sama skoro 20kg za půl roku, samozřejmě pod vedením trenérek, bez nich bych to nezvládla. Super práce a nedám na ně dopustit.

reagovat Evík 4.9.2017 22:49  1%    +  -

Evík: opravuji "s bičem"

reagovat Veveroo 4.9.2017 22:46  5%    +  -

Ach můj bože! Blbost opět ukázala svoje. NIKDO vám nedržel nůž na krku, když jste podepisovaly smlouvu! NIKDO vás nenutil, abyste cokoliv podepisovaly! 500 členek libereckého Contours Vám to může dokázat. A nejen ony!
Dál už nebudu plýtvat slovy na osoby, které neumí ani psát, natož číst nějakou smlouvu, kde je vše napsané. Zamyslete se samy nad sebou, normální člověk chápe normální věci - pokud nemáte základní pojem o financích, dost lituju vás, vaše děti a jejich děti.. protože co jim asi tak do života můžete dát. :))

Ano, toto mě opravdu zvedlo ze židle, protože Contours je můj život. Za dva a půl roku udělala Martina z ubohý oplácaný chudinky bez kapky sebeúcty ženu, která se umí hýbat, bránit se a díky ní a Contours jsem taky zjistila, co chci vlastně v životě dělat.
Zachránila mojí mámě život. Zachránila život pravděpodobně i mým budoucím dětem a mě, protože bych je vedla ke stejné záhubě - obezitě. Jestli si o tom něco chcete přečíst, tak prosím tady:
https://simplementevera.wordpress.com/2017/01/30/morbidni-obezita/#more-605

Je mi líto lidí, kteří toto nevidí nebo vidět nechtějí. Je mi líto lidí, kteří tvrdou práci neocení. A hlavně je mi líto lidí, kteří nikdy nepoznají, jaký je to pocit!

Dva a půl roku a nikdy nebudu litovat. Fitko je pro mě vším a vždycky bude. A vždy si budu bránit to, co jsme s mojí maminkou dokázaly jen díky tomu, že jsme tam tenkrát přišly. A žádná hloupá, pomstychtivá paní mi to nesebere! Žalobu bychom měly my, hrdé ženy z Contours, podat na vás. :)

reagovat Evík 4.9.2017 22:41  1%    +  -

Chodím do Contours už roky a nemohu si stěžovat, přístup je skvělý. Byla jsem i několikrát svědkem toho, že když nebylo na splátky, počkalo se, vše se dalo vždy v klidu vyřešit. Tak já nevím na co si tu ženy stěžujete.... když už podepíšu členství uvážu se k placení tak to asi má nějaké důvody. Předpokládám, že jste chtěly zhubnout a nebo jen posílit svaly.A pokud jste časem zlenivěly je to jen vaše chyba. Nikdo nad vámi z bičem rozhodně nestál, aby jste něco podepsaly!!!!Za mě je to solidní firma a vždy ji budu doporučovat

reagovat Sluníčko74 4.9.2017 22:32  5%    +  -

Dobrý den,
i já se chci přidat do diskuze, a bránit fitness Contours .Do svých 41 let jsem se sportu naprosto vyhýbala a dotáhla jsem to až na váhu 187kg. Tak a dost je potřeba s tím něco udělat. Dcera mě vzala do Contours, kde mě hned při první hodině maximálně nadchli, žádné slitování a opovržení. Zakoupila jsem si členství na celý rok a samozřejmě podepsala smlouvu. Umím číst a samozřejmě jsem svéprávná. Dnes vážím 86kg a věřte můj život se naprosto změnil, podnikám akce o kterých se mi dříve ani nesnilo. Bez dřiny a 100% pomoci trenérek bych to, ale nezvládla. Děkuji fitness Contours Liberec. Mým důkazem jsou nejen jen fotky před a po ztrátě 101kg, ale také články v časopise Tina, Překvapení a seriálu článků v Libereckém deníku

reagovat PetulaLou 4.9.2017 22:02  1%    +  -

Contours? Super. Úplně jiný přístup ke cvičení. Chodila jsem v Liberci téměř rok a půl a moc mi to pomohlo nastartovat můj líný metabolismus. Vlastně asi nejen metabolismus, ale možná spíš i mou náturu a názor, že to prostě nejde. Upravila jsem s trenérkou jídelníček a chodila pravidelně. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Pak jsem měla úraz a kousla se mi záda. Na tři měsíce jsem si členství pozastavila a po návratu začala na novo. Udělali jsme s trenérkou Martinou nějaké úpravy, abych záda moc netrápila a za čtvrt roku jsem byla zas jako rybička. Contours mne naučilo lásce k pohybu a teď už jsem pokročila k těžšímu crossfitu. Za mne mohu jen doporučit.

reagovat Lenny 4.9.2017 21:36  1%    +  -

Zdravím všechny posilování a hubnutí chtivé ženy 😊
Chtěla bych jen podotknout, že odmítám zde uvedené výtky proti fitness Contours.
Já osobně byla členkou Contours zhruba rok a půl a koupila jsem si daleko delší členství.
Byla jsem jednou z prvních členek Contours Liberec a od samého začátku jsem byla se službami a péčí holek trenérek maximálně spokojena.
Chodila jsem do Contours moc rada, hubnutí po porodu mi šlo a kdyz zrovna ne, trenérka Martina vždy přišla se způsobem, jak me tělo zase rozhýbat, aby pokračovalo v hubnutí.
Kdyby nebylo mého stěhování do Prahy, kdy jsem věděla, ze služeb pražského Contours nebudu moci využít kvuli dalšímu těhotenství a nedostatku času, byla bych docházela do Libereckého Contours dodnes.
Ovšem s ukončením členství, respektive jeho převodem, nebyl sebemenší problem.
Snadno jsem členství převedla na mnou zvolenou osobu, nic me to nestalo a udělala jsem tím členstvím navíc radost. Převod byl proveden velice rychle bez jakýchkoliv komplikací.
Momentálně jsem upsana ve fitku poblíž mého bydliště. To, ze nemám cas fitko navštěvovat a tím pádem vyhazují peníze vlastně oknem, je můj vlastní problem, moje lenost nebo proste prave nepříznivá situace. Nedokážu si představit, ze bych se urazila na fitko, ze jim platím, ikdyz tam nechodím. KdZ podepisuji smlouvu, čtu, co za podmínky je v ni psáno, abych se později nemusela vztekat, ze me někdo napálil.
Dámy, cvičte, hubněte a myslete 😊 Jsme přeci velký holky, tak nebudeme naši "cokoliv" svalovat na jiné 😉
Krasny den, Lenka

reagovat Dana 25.8.2017 17:09  1%    +  -

Dobrý den, taktéž nabízím členství v Contours do 18. prosince 2017 v Brně na Orlí. Unáhlila jsem se s podepsáním smlouvy. Platím 896 Kč/měsíčně, při jednání slevím na 500Kč /měsíčně i méně!

bifi.bifi@seznam.cz, tel. 774 692 292

reagovat Týja 4.7.2017 17:44  1%    +  -

Dobrý den,
najde se zde paní či slečna, která by měla zájem o členství ve fitness centru Contours? Mám členství v Brně na Orlí, které vyprší v listopadu 2017.Splátka je 896Kč. Kdyby nějaká chtěla ozvěte se na mail: Tereza.kane@seznam.cz. Náklady za přepis samozřejmě uhradím.

Děkuji

reagovat Martina 31.5.2017 0:40  1%    +  -

Hledám touto cestou další OKRADENÉ klientky, ráda bych celou věc zveřejnila , zatím je nás 5 a to jen z Libereckého kraje.
Podepsané členství v Contours je upsání se ďáblu. Chodla jsem 6 měsíců a členství na splatky na 1 rok . netušila jsem ovšem že je to na dobu neurčitou a bylo to v roce 2014. 2015 jsem žádala o zrušení šlenství a bylo mi nápsáno , že nelze. Neexistuje smlouva které nejde zrušit , pokud se nejedná o předem promyšlený podvod.dnes tedy 30.5. 2017 jsem obdržela výzvu k zaplacení zbylých 6 ti měsíců + naúčtované další 3 roky. Dluh tedy dělá 39.000,- No není co dodat , jde to k soudu a všem doporučuji a stejně tak můj právní zástupce, pokud chcete cvičit a dělat něco pro své zdraví....NE FIRMA CONTOURS.
RUZICKAMART@EMAIL.CZ PROSÍM KONTAKTUJTE MĚ A ZARAŽME TO.!!!!!!!

reagovat Martina 31.5.2017 0:35  1%    +  -

Hledám touto cestou další OKRADENÉ klientky, ráda bych celou věc zveřejnila , zatím je nás 5 a to jen z Libereckého kraje.
Podepsané členství v Contours je upsání se ďáblu. Chodla jsem 6 měsíců a členství na splatky na 1 rok . netušila jsem ovšem že je to na dobu neurčitou a bylo to v roce 2014. 2015 jsem žádala o zrušení šlenství a bylo mi nápsáno , že nelze. Neexistuje smlouva které nejde zrušit , pokud se nejedná o předem promyšlený podvod.dnes tedy 30.5. 2017 jsem obdržela výzvu k zaplacení zbylých 6 ti měsíců + naúčtované další 3 roky. Dluh tedy dělá 39.000,- No není co dodat , jde to k soudu a všem doporučuji a stejně tak můj právní zástupce, pokud chcete cvičit a dělat něco pro své zdraví....NE FIRMA CONTOURS.

reagovat Marketa 9.5.2017 22:08  1%    +  -

Ahoj Vsem co planuji se stat clenkou Countours. Predm Vas varuji, pokud tak zvazujete. Dejte si pozor na jejich praktiky natlaku do clenstvi. Zamestnancem jsou podavny nepravdive informace a obchodni podminky dostane az po podepsani smlouvy. Neni mozne od smlouvy odstoupit ani ve 14 denni lhute kterou uklada Obcansky zakonik. Podle meho, by smlouva nemela byt platna ale nejsem pravnik. Spolecnost si vyhrazuje pravo uctovat poplatek za zruseni clenstvi v plne vysi podepsaneho kontraktu. Takze pokud odstoupite, tak s holym zadkem. Proto si to velice dobre rozmyslete co podepisujete.

reagovat Anonym 25.3.2017 16:34  1%    +  -

Dívala jsem se na recenze, ale patrně pozdě, to jsem měla asi udělat dříve než jsem jsem si podepsala členství - nemám nějaké zvláštní výhrady, co se týče jejich služeb, nicméně závazek na rok či jinou dobu - je třeba zvážit, zda vám to bude vyhovovat. Nevyhovuje mi jejich provozní doba o víkendu, v sobotu dopoledne, v neděli pozdě odpoledne - v týdnu od rána do večera - s prací se to nedá tak úplně skloubit, zvláště, pokud někdy musíte být v práci dlouho, ale to je má věc. Je asi důležitý závazek, ke kterému se upíšete, není to nic levného a zvažte předem, zda skutečně budete moci docházet tak, aby to bylo skutečně efektivní a nebyla to finanční ztráta:)

reagovat Olga 6.3.2017 22:08  1%    +  -

Ahoj, nabízím roční členství do Countours. Měla jsem ho pozastavené kvuli urazu a pak stěhování.
Platí ve všech pobočkách Contours.
Cena:6999 Kč. V případě rychlého jednání - možná sleva.
V případě zájmu pište na email: sim.oli@seznam.cz

reagovat Markéta 14.1.2017 15:25  1%    +  -

Dobrý den, najde se tady nějaké paní nebo slečna, která by měla zájem o členství ve fitness centru Contours? Mám členství v Havířově na rok, které vyprší na konci srpna 2017.Splátka je 680Kč. Jsem s contours spokojená, jen jsem se přestěhovala a mám to blíž do Karviné. Kdyby nějaká chtěla ozvěte se na mail: urbanova_marketa@centrum.cz . Náklady za přepis samozřejmě uhradím.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): 92sasa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si