DOMÁCÍ LÉKÁRNA

PŘÍRODA NENÍ HLOUPÁ,TAK PROČ JI NEPOSLECHNOUT?

Dobrý den.Převzala jsem správcovství ze staré diskuze a nyní pod nickem LeyaBee pokračuji dál...Vítejte jak noví,tak stávajíci čtenáři.
Budeme rádi,když se připojí kdokoli a kdykoli.
Bylinkám čest :-)

VÁŽENÍ A MILÍ.
RÁDA VÁS UVIDÍM NA SVÉ KOMUNITĚ FB TADY
A WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ZDE DĚKUJI VŠEM

Domácí je domácí,aneb vše,co lze vyrobit doma (pokud možno zadarmo)

Diskuzi bych chtěla vést v duchu přírodních věcí.
Jak je používat vnitřně,jak vnějšně :-),jak s nimi třeba zacházíme při úklidu domácnosti,jak aplikujete na vlasy,pleť a hlavně ... jak se po nich cítíte.
Příklad:
Přírodní kosmetika
Čisté přírodní prací prášky,děláte si parfémy z přírodních věcí??? mýdla,výživu na vlasy,zuby - nebo s nimi hubnete? ...napište co a jak,budeme rády.
Prostě cokoli,co běžně užíváme,ale nedáváme do toho chemii a hlavně si to vyrábíme "podomácku".

VSTUPTE MEZI NÁS.RÁDI VÁS TU UVÍTÁME

- PROSÍM,NEVKLÁDAT NA DISKUZI ODKAZY NA JINÉ STRÁNKY.
- DEALEŘI A JIM PODOBNÍ ZDE NEJSOU VÍTÁNI.
- PLACENOU (I NEPLACENOU) REKLAMU ZDE NEVEDEME.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Příroda je mocná čarodějka,občas ji ale musíme kapku pomoci.

Ovoce a zelenina - zdraví,sílu,elán dodá

5.1.2014

Diskusi založil(a) 5.1.2014 B-shamelka

Kompletně přírodní - "podomácku namíchaná",ale i bio kosmetika. Diskutujte zde prosím pouze na dané téma.Jsou to zajímavé poznatky,které většinu z nás zajímají a diskuzi si zaslouží.

B-shamelka 13.1.2014 0:18

Web byl spuštěn :-)

photo Ru097.gif
Webové stránky TADY

B-shamelka 11.1.2014 5:19

KOUZELNÁ SÍLA BYLIN A PŘÍRODNÍCH VĚCÍ
INFO PRO VÝROBU DOMÁCÍ TINKTURY
1/ Používejte vždy byliny, které bezpečně znáte.
2/ Nepoužívejte prudce působící byliny.
3/ Sklenici čitelně označte(jméno byliny,datum přípravy)
4/ Obsah pravidelně protřepávejte.
5/ V případě potřeby doplńujte alkohol,aby byly byliny v něm stále ponořeny.
6/ Hotovou tinkturu skladujte v temnu a hlavně mimo dosah dětí, protože mohou být pro ně nebezpečné i v malém množství.
Pokud nemůžete ze zdravotních důvodů užívat tinktury připravené v alkoholu, potom doporučuji místo něho použít dobrý jablečný nabo vinný ocet. Postup přípravy je stejný. Kromě vnitřního užívání , používají se tinktury s úspěchem k hojení ran, mírnění bolestí svalů a kloubů,kdy se vtírají do pokožky jemnou masáží.

B-shamelka 11.1.2014 0:47

EXTRA VÝŽIVNÝ A KVALITNÍ 3DENNÍ DETOX TĚLA
Složení detoxikačního nápoje a mé útrapy se zubařem :-) se dočtete TADY
TIBICOS - KRYSTALKY - VODNÍ KEFÍR

KDE MĚ NAJDETE:

WEBOVÉ STRÁNKY

DOMÁCÍ LÉKÁRNA

KLÍČÍME SEMÍNKA

ŽIJEME ZDRAVĚ

B-shamelka 10.1.2014 22:06

reagovat lebahu 15.4.2014 18:56  53%    +  -

Mata69: měla jsem z toho dost lepana, taky mi spadl šutr ze srdce. Teď už jenom vyhojit jizvu a nechat si dobře nastavit hormón a jsem jak nová.

reagovat Mata69 15.4.2014 18:07  100%    +  -

lebahu: tak to je bomba a to ti gratuluju. I když si to člověk nechce připustit, stejně ti spadne ze srdce šutr a je to úleva. Super!

reagovat helza 15.4.2014 16:35  100%    +  -

lebahu:

reagovat lebahu 15.4.2014 15:45  48%    +  -

holky hurá, histolka už byla dnes, vše OK

reagovat helza 15.4.2014 7:29  100%    +  -

lebahu: Já měla v nemocnici taky noťas, byla jsem ve fakultce, tam je připojení pro všechny, jenom se musíš zeptat sestry, které připojení si máš kliknout, protože fakultka jich měla víc, některé pro doktory zaheslované a tak.

reagovat lebahu 14.4.2014 21:04  44%    +  -

Mata69: ve středu nástup, ve čtvrtek mě kuchali, zítra dom. na stehy a histolku jdu v pátek už jenom na kontrolu. Asi tím, že se neplatí, tak to lifrujou dom.
Na jizvě hodlám provádět pokusy s šípkovým olejem, má hojit a stahovat keloidní jizvy, tak asi pořídím reklamní fotodokumentaci jak to funguje.

reagovat Mata69 14.4.2014 20:40  100%    +  -

lebahu: jak jsi tam dlouho? Já tam byla 9 dní, čekalo se na výsledky histolky, pak teprve pouštěli domů. Fiknutá jsem taky moc pěkně, mám to pěkně v ohybu kůže, takže vůbec není znát, že jsem nějakou operaci měla.

reagovat lebahu 14.4.2014 20:28  44%    +  -

helza: jj mám tu s sebou notebook a mobilní připojení na net. Bez toho bych se tu asi ukousala nudou. Sice máme na pokoji televizi a mám tu knížku a časáky, ale zjišťuju, že jsem internetový závislák.

reagovat Mata69 14.4.2014 19:27  100%    +  -

lebahu: délka toho drenu mě taky udivila.

reagovat Mata69 14.4.2014 19:27  100%    +  -

No ale že tu B-shamelka nebyla hodně dlouho, nejdřív nás tu zásobila novými nápady a teď už tak dlouho nic. Snad je v pořádku.

reagovat helza 14.4.2014 19:23  100%    +  -

lebahu: Klapeš z nemocnice?

reagovat lebahu 14.4.2014 18:19  44%    +  -

Mata69: jj přesně tak

reagovat Mata69 14.4.2014 17:36  100%    +  -

lebahu: á ty jsi byla na ORL na štítce že? Mám to taky za sebou...ale už tuším 3 roky...

reagovat helza 14.4.2014 16:18  100%    +  -

lebahu: jj, tam jsou fajn. Maminka od snachy tam bya ekonomický náměstek.

reagovat lebahu 14.4.2014 14:04  44%    +  -

helza: Lebahu žije, už má roupy a chodí okukovat mladý kluky na oční (ti hovno viděj, tak mám šanci obluzovat)
Zítra už mě pouští domů, jizvičku mám apartní, dělala mi to primářka a že to schválně řízla tak o 3cm níž než se to dělá, aby se jizva schovala ve vrásce na krku. První den po narkoze byl dost blbej, mám alergii na některý analgetika, tak měli strach a od bolesti mi dávali jenom paralen, což je teda slabota. Ale pak už to bolelo spíš jenom ve vnitř krku po intubaci, asi jako po silné angíně. Jizva nebolí vůbec. Včera mi vytáhli z krku drén, myslela jsem, že je ho tam tak 5 cm a vysoukali ze mě asi půlmetr hadice, kde to bylo až vražený netuším.
No a v pátek mám pak naklusat na vyndání stehů a řeknou mi i výsledky histologie co byly ty uzle za svinstvo. Tak doufám, že nic, aj mi hormony a tím to končí, na nějaký ozářky a chemo nejsem zvědavá. Jinak teda pokud ještě do špitálu, tak jedině Olomouc Vojenská... takovou péči nemaj ani na soukromé VIP americké klinice. Prostě luxusní hotel!

reagovat helza 14.4.2014 9:16  100%    +  -

Jakpak se asi má B-shamelka a jak se cítí lebahu po operaci?

reagovat Beruska87 31.3.2014 9:08  11%    +  -

B-shamelka: Super, máme radost, že jste ok, měj se krásně a dávejte na sebe pozor :-)

reagovat helza 29.3.2014 10:32  100%    +  -

B-shamelka:

reagovat malenka 29.3.2014 8:10  100%    +  -

B-shamelka: tak hlavně, že jste v pořádku

reagovat B-shamelka 29.3.2014 7:51  50%    +  -

Ahojky holky,tak jsem byla včera na preventivní prohlídce.Mudr se zhrozil,jak jsem se změnila a co víc,bál se testů,které dopadly super..Vlastně víc,než super...Rodinku mám už doma celou a dávám se na kompletní detox.Jen ještě nevím,jak začít. Určitě tam zařadím přírodní probiotika. Jak si dělám tibetskou houbu,tak mám v plánu zase obnovit kulturu i kombuchu i tibi.Tibicos mi moc nechutná,ale kefírek z tibetky můžu a kombuchu taky. Jen je už dost teplo,tak jí dělám míň,protože se dělá moc rychle a nestačím ji pít Jinak mocinky děkuji všem,co mě podrželi a mysleli na nás...Vypadá všechno v pořádku.Dnes máme zabíjačku u "našich" :-),tak jen letmý pozdrav od plotny.Ale řeknu jedno...To utrpení,když se nebudu moci dotknout ani ocásku,ani ouška,těch křupek...to miluju.Jinak maso,bůček,krvavá polívka bléééé...Přeji moc krásný den a ještě jednou děkuji...

reagovat lebahu 20.3.2014 16:49  55%    +  -

B-shamelka: 29 kilo za necelé 3 měsíce? Docela si zahráváš... A jestli k tomu přidáš ten svůj šílený nápad 6 měsíců o zelenině a jogurtu, tak si piš, že "příroda nebude blbá" a řádně ti to oplatí na zdraví

reagovat Beruska87 20.3.2014 14:15  13%    +  -

B-shamelka: Jasně, jejda, to já jsem nechtěla rozebírat něco, co není příjemné a navíc v tvé situaci. Nezbývá mi než držet palce a popřát stěstí

reagovat Mata69 20.3.2014 13:49  100%    +  -

B-shamelka: drž se

reagovat helza 20.3.2014 13:32  100%    +  -

B-shamelka:

reagovat B-shamelka 20.3.2014 12:38  58%    +  -

Beruska87: Víš,ono kdyby jsi věděla,kolik jsem měla před vánocemi,věřila by jsi.Já tohle ale řešit nechci.Něco mě popohnalo a je mi jedno,jak se na mě dívají lidi.Upřímně psala jsem to ve své smazané diskuzi a pochopila jsem pár věcí,třeba díky holkám,které diskutují i tady...Oni vědí.Když je člověk hodně tlustý,jde to rychle,ale jak začne tělo stagnovat,je to horší...Je to taky kvůli vodě,zelenině a ovoci a taky hodně jím zelí,které mě prohání...Víc bych to tady nerozpytvávala.Mám jiné starosti a omlouvám se,že jsem tak odměřená,ale vážně nemám ani chuť ani náladu něco řešit...Mám opravdový strach...

reagovat Beruska87 20.3.2014 11:34  37%    +  -

B-shamelka: Od ledna 29kg???? To jako vážně?? Škoda, že nehážeš fotky.. :-) Ale fandím ti..ale těch 29 od ledna, to nemůže být pravda.. To asi myslíš i za dobu předtím, že?
Tyjo jsi dobrá stejně..musíš být kočka :-) Já když se postavím vedle mojí mámy, která má skoro v 50ti postavičku jak 20ka..bych se propadla..

reagovat B-shamelka 20.3.2014 10:26  58%    +  -

Mata69: Byla jsem po delší době v kostele,tak mi otec Milan nejdřív nadal ( ne moc nahlas,jen udělala bububu-je dobrej) a pak mi dal rozhřešení. Jsem věřící,ale kostelu moc popravdě nedám.Manžík tomu nějak nemůže přijít na jméno.

reagovat B-shamelka 20.3.2014 10:24  58%    +  -

Beruska87: No popravdě,já si řekla dost už koncem roku a od ledna v tom jedu na tvrdo...Zatím mám dole nějakých 29 kg,proto se možná měním i ne ovahově,ale nenechám si nic líbit,ani od našich.Já bych taky naše nevyměnila,ale už je tomo moc,myslím té péče a není mi 10,navíc ty starosti s lásenkou a odlitečkem tomu taky dodaly na intenzitě.Asi tak.

reagovat Beruska87 19.3.2014 12:12  37%    +  -

B-shamelka: S rozhodnutím a rázným rozřešením situace s tvou mamčou smekám.. A věřím, že to bylo dobré rozhodnutí..před rodiči si přece nemusíme na nic hrát a oni s námi také žádnou hru hrát nemají..jsme rodina, nemáme tajnosti, ani individuální přístupy a ani nefunguje něco za něco..pro rodinu vždy vše a to tak, aby byl každý spokojený a ne se bál, cože to o mě za mými zády zase poví..chjo :-( Je mi z toho smutno..já bych mámu neměnila za nic na světě.
Co se týče hubnutí..6měsíců je docela dooost dlouho..v zelenině a jogurtech podle mě nenajdeš veškeré možné vitamíny a živiny..a ani energii. Ale nehaním, respektuju...a možná někdy závidím, já si totiž v jídle neumím říct a dost! :-D

reagovat Mata69 19.3.2014 10:54  100%    +  -

B-shamelka: ach konečně jsi se ozvala...bylo mi divné, že se tu neukazuješ!
Držím palce zdravotně, tobě, dceři, manželoviať jste všichni OK, věř, bude to zase dobré.
K tomu tvému pročištění - čtu dobře???6 měsíců hodláš být na zelenině, jogurtech a bylinných čajích a vodě? Zlato....nezahrávej si...

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si