povinné očkování ( hledám )

Hledám maminky co nenechaly naočkovat svoje děti.Které o tom uvažují a které nenechají... prosím o zkušenosti jak se jim o to podařilo
9.4.2015

Diskusi založil(a) 9.4.2015 gabka22

reagovat Divizna 12.4.2015 15:14  100%    +  -

evelyn: ona je jedna věc očkování obecně a druhá věc očkování dětí s opožděným vývojem.
A jinak - čím víc se státní správa snaží tlačit na rodiče, tím silí můj pocit, že to není v pořádku.

reagovat evelyn 12.4.2015 14:45  100%    +  -

Ted jsou vasnive diskuze, jestli ockovat nebo neockovat mrnata vsude ve svete, australsky ministerky predseda chce sebrat veskere statni davky rodicum, co nenechaji sve deti ockovat, ze ohrozuji jejich region. Predpoklada se, ze 90% rocnich deti je ockovano, ale 39 tisic deti pod sedm let ockovano neni, je to narust o 24 tisic deti za poslednich deset let. Pokud to parlament schvali, ztrati rodice rocne na davkach pro jedno dite 15 tisic australskych dolaru.

http://www.sydsvenskan.se/v…/ingen-vaccinering-inget-bidrag/

reagovat Divizna 12.4.2015 12:57  100%    +  -

gabka22: tvoje dítě, jakožto těžce nedonošené, musí mít zcela individuální přístup a i Dr. ví, že by si to před hygienou obhájil, kdyby chtěl. Nechce si dělat problémy. Dítě, které se v roce pouze otočí na bříško, to vlastně říká samo - doháním, dejte mi čas.

reagovat Henriete 12.4.2015 12:42  79%    +  -

gabka22: já být tebou tak na tom trvám ona s tím nic neudělá a at hygienu pošle za tebou ono to nebdue tak rychle dle mého určitě získáš ještě čas

reagovat Mata69 12.4.2015 11:57  100%    +  -

gabka22: čtu si diskusi, je to zajímavé. Ale jen takovou poznámku - jak teď píšeš o tom, že černý kašel v tom očkování dělá neplechu, tak na tom něco bude. Můj prostřední syn měl právě docela silnou reakci na očkování - najednou mu vylítla teplota, vypadalo to, že jde do křečí, chodili jsme tenkrát i na neurologii (tuším, že to je ve 4 měsících kdy se očkuje hexa - ale on ještě hexu neměl, ještě nebyla) a nám mudr řekla, že to dělá právě ten černý kašel. Tak mu pro příště vakcínu rozdělila na dvě dávky a byl očkovaný bez černého kašle. Znovu přeočkován na černý kašel byl až někdy v deseti letech.

reagovat Elaa 12.4.2015 10:31  100%    +  -

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5507-nenechte-se-ockovat-rika-americky-kardiolog

reagovat gabka22 12.4.2015 10:28  6%    +  -

Divizna: JJ to jsem zkoušela, ale mám pocit, že se mudr začíná bát... Prý už je nejvyšší čas... že po tom hygiena šlape, ale to mě přece nemusí zajímat. Po naši diskuzi jsem mudr řekla, že jestli očkovat tak pediacelem. prý s tím problém nemá, ale z jejich zkušeností prý bývají reakce horší než z hexy. protože pediacel obsahuje vice viru černého kašle, který ty reakce dělá horší. No ja bych nejraději neočkovala vůbec. aspoň do te doby než malá začne chodit. Ale s tím určitě souhlait nebude

reagovat Lesja 12.4.2015 9:54  74%    +  -

hledat vypadlo mi poslední a nejdůležitější slovíčko

reagovat Lesja 12.4.2015 9:44  74%    +  -

gabka22: já mám celkem zkušenost s doktory a vím, že co lékař, to názor... jestli si nejsi jistá, tak zkus ještě

reagovat Divizna 11.4.2015 20:27  100%    +  -

gabka22: škoda, že není informovaný. No, ale můžeš to zkusit jinak. Ne, že nechceš hexu, ale že chceš počkat, až synek dožene zpoždění způsobené jeho předčasným narozením.

reagovat gabka22 11.4.2015 18:46  6%    +  -

Divizna: to by bylo nejlepší, jenže sám neurolog řekl, že není důvod k neočkování,že je hexa zcela bezpečná...

reagovat Divizna 10.4.2015 22:39  100%    +  -

gabka22: úplně nejjednodušší by teď asi ve vaší situaci bylo, kdybyste získali vyjádření nějakého lékaře, např. neurologa, z rizikové poradny, že je malá nezralá, trpí febrilními křečemi etc. a tudíž se očkování momentálně nedoporučuje.

reagovat Henriete 10.4.2015 21:20  79%    +  -

Já neřekla že očkování super tak jsem trvala na pozdějsím až syn bude větší silnější a šlo to ale byla jsem chvilku ve skupince na fb abych zjistila proč vlastně neočkovat ale tam to byl neskutečný masakr.
dala jsem jen základ asi nemám sílu to více řešit a při první dceři mě vůbec nenapadlo se o to zajímat to až poslední dobou
pokud paní nechce tak bych prostě neočkovala a určitě se najde dr která ji v tom podpoří

reagovat Lesja 10.4.2015 18:44  75%    +  -

fata: protože my musíme být vždycky papežštější než papež Možná taky proto, že u nás během režimu bylo zakázáno myslet a nějak se to vžilo.... kdoví. Zákaz popisu účinků bylin na bylinkových kapkách je taky pěkně absurdní. Nebo to, že musí dědek Nový (možná znáte) svoje bylinné věci uvádět jako lihovinu a tím pádem i danit jako lihovinu

reagovat fata 10.4.2015 18:36  55%    +  -

Vrtá mi hlavou, proč jsme snad jediná země v Evropě, kde je očkování POVINNÉ? A nedávno to potvrdil i ústavní soud...s příslušným šikanováním (a nelogickým) neočkovaných dětí? Žeby tak moc uvědomělá starost o veřejné zdraví? Naše vnučka žije v cizině, kde očkování povinné není. Po první injekci měla horečky, průjmy, plakala...asi týden a dál se tedy rodiče už rozhodli neočkovat.

reagovat neladurisova 10.4.2015 16:53  5%    +  -

No to je zvláštní otázka, očkovat či ne...

reagovat Lesja 10.4.2015 15:36  74%    +  -

gabka22: hmmm, a co kontaktovat jiného pediatra, taky třeba někoho, kdo má podobný přístup a zkusit konzultaci?? Ale opravdu odborníka... zkusím popřemýšlet

reagovat gabka22 10.4.2015 15:26  5%    +  -

Lesja: jj Beruška je opravdu bojovnice. Proto ji nechci ublížit když už si tolik vytrpěla.Naše mudr je taky přes homeo. Mě tvrdí že není uplným zastáncem očkování ale že by raději očkovala. Myslím že tam hrajou roli nepříjemnosti, kdo by si je zbytečně dělal? Nechci být nějaká hnusná nebo drzá. kdyby přistoupila na to že třeba naočkujem jak bude malá chodit tak o tom budu uvažovat, ale je vidět že už ji tlačí čas

reagovat Lesja 10.4.2015 15:14  72%    +  -

gabka22: achjo - beruška je bojovnice Já mám štěstí - naše pediatrička dělá makrobiotiku, doporučuje homeopatika, takže s ní byla rozumná domluva. Moje mladší děvčátko mělo problémy s imunitou, takže jsme se domluvily rychle. Osobně si myslím, že ten přístup se liší doktor od doktora, takže je třeba hledat někoho, s kým bude trošinku rozumná řeč a nebude usuzovat podle novinových titulků.

reagovat normenka 10.4.2015 15:07  100%    +  -

Henriete: pro vás je to asi hit,ale pro maminky které vidí reakce miminek na očkování a to myslím velmi závažné reakce,je to jasné rozhodnutí

reagovat gabka22 10.4.2015 14:46  5%    +  -

U mě je to asi takhle. moje první dcera je normálně očkovaná i na pneumokoka. dokonce jsem byla " takový blázen" že jsem ji chtěla očkovat na vše... rotaviry, klíštovku... no blbec ovlivněný reklamou a strachem z nemocí. Moje druhá holčička je narozená ve 26tt měla pouze 630g. a opravdu bojovala o život.Myslím oživování, celková otrava organismu proetě nám moc šancí nedávali. nakonec to vybojovala. má 13 měsíců od narození pouze 6 kg a vyvojově se jen přetočí na bříško a zpět. Odklad jsme už měli na neuro protože malá měla febrilni křeče, ale podle mudr už se očkovat může a že je hexa bezpečná....Měla jsem sice pochybnosti, ale člověk se stále bojí nějaké te nemoci. takže jsem byla nalomená spíš očkovat. Ale po zkušenosti na plicním kteří nas očkovali synygisem pry bezva očkovaní které je jen na imunitu. tak co bych pro malou neudělala ale po posledním očkování se mi dostala do rukou stusie tohoto očkování a koulela jsem očima co vše neřeknou. že toto očkování nese zbytky dna z myší i lidské že proti placebu nebyl nějaký výrazný efekt navíc tam psali o nežádoucích učincích které žádný doktor nezminil. u aplikace dokonce některé děti přišli o život ale samozřejmě že se to podle pitvy neprokázalo atd.... takže ted mám svoje mínění o doktorech... navíc malá ma problémy s příjmem potravy a nikoho to nezajímá pry co bych po ni chtěla že 6kg v roce je dost.ale že mám hodinové krmení s křikem aby se aspoň trochu najedla nikoho nezají. no prostě matka co neumí nakrmit dítě. Ted už na mě tlačí pediatrička na očkování je svolná na pediacel ale já bych chtěla malé nechat opravdu prostor na kompletní dozrání organismu.tlačí mě ke zdi ze strachu z pokut a hygieny. takže ani tento postoj se mi nelíbí.Pokud si někdo myslí ( jako sestra u pediatra), že je to jen výdobytek pár nezodpovědných ženských co dělají peklo, je na omylu. je to celosvětový problém. nevím proč by měli byt třeba rakušani nebo němci víc hloupí než my, že nemají povinné očkování. Tady jde opravdu jen o prachy a ne o veřejný zájem. 6e se stát takhle nestará o to co jíme, proč nezavýrá lidi co dávaji do jidlá jedy co používaji v koj. věcech škodlivé látky a ne jen u miminek. proč se používají zakázané ečka .... vše je o prachách....takže ted už opravdu nikomu nevěřím i když je spoustu lidí přesvedčeno že je očkovaní potřeba a maminky co nechtějí jsou nezodpovědné....

reagovat Lesja 10.4.2015 13:23  72%    +  -

Henriete: já jen souhlasím s ostatními, kteří čtou příbalové letáky očkovacích látek a pak přemýšlí o zdravotním stavu svého dítěte, o rodinných zátěžích a tom, jestli podstoupit očkování a mít z něj případné výhody i se spojenými riziky, nebo riskovat neočkování s případnými následky. Tohle není jednoduché ... ale je to téma k rozhodnutí, ne k automatickému přikývnutí. Zvláště, pokud dítě není na 100% ok. Sama mám druhou dcerku očkovanou jen částečně a až po prvním roce. A rodina lékařů odnaproti nejmladší dítě také už nenechali očkovat.
Nejde o nějakou divnou módu, jde o to, že zdraví je naše zodpovědnost. A zdraví dětí máme ve svých rukou a to je ještě větší zodpovědnost

reagovat Divizna 10.4.2015 12:33  100%    +  -

Nevím, jestli je hit zajímat se o to, co někdo chce aplikovat do těla mého dítěte, pro mě je to samozřejmá věc.
Jediná rada - nastudovat si informace z různých zdrojů a pak se rozhodnout. Tady totiž už není cesta svobodné volby, ale pouze menšího zla.

reagovat Henriete 10.4.2015 12:01  79%    +  -

gabka22: já také očkovala až v půl roce prostě jsem chtěla aby syn byl větší. neměl žádnou reakci a je veselý zrovna včera jsme byly naposled.

reagovat Henriete 10.4.2015 12:00  79%    +  -

jaancaa: fakt ne neočkování je ted vyloženě hit i když ne u pisatelky ale myslím že hodně lidí neočkuje

reagovat jaancaa 10.4.2015 11:13  84%    +  -

gabka22: Co Vás k tomuto rozhodnutí vede? Ještě jsem se s tím u nikoho nesetkala proto se ptám.

reagovat Nakana 10.4.2015 8:32  21%    +  -

gabka22: Jestli je předčasně narozená, zkuste si to zařídit na neurologii, aby vám dali alespoň odklad. Dřív než v půl roce gestačního roku je to naprosto zbytečné. A další věc je ta, že pokud je neustále nemocná, tak ji stejně nemůžou očkovat. A pokud bude doktor (-ka) trvat, ať vám podepíše papír, že všechny nežádoucí účinky bere na svou zodpovědnost (to neudělá). A další drobnost, kterou případně budete muset zaplatit, teda pokud řešítě hexu. Raději pediacel, je bez hepatitiy B, ale je mnohem šetrnější k dítku...
Jako matky musíme držet při sobě a bojovat za zdraví našich dětiček...

reagovat gabka22 10.4.2015 8:23  5%    +  -

ano to vím,ale mě to nevadí hlavně že budeme v pohodě mám holčičku co se narodila hodně předčasně a neprospiva furt je nemocná a na odklad očkovaní už nikdo nesliší tak jsem chtěla poradit jak prostě neočkovat

reagovat Henriete 10.4.2015 6:47  79%    +  -

Jestli jste na fb tak tam je skupinka kde to hodně řeší dle mého až fanaticky ale neočkované děti neberou do školek

reagovat gabka22 9.4.2015 22:52  5%    +  -

Ahoj mám holčičku, kterou nechci očkovat, hledám někoho, kdo by poradil, jak postupovat. díky

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): gabka22
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si