Windows 10

Jak stahovat fotky...??!!
7.1.2016

Diskusi založil(a) 7.1.2016 also

reagovat also 8.1.2016 21:05  12%    +  -

když jsem stahovala ještě na windows 8, tak to bylo bez problémů, objevilo se mi onýnko s fotákem, zeptalo se to, jestli chci stáhnout fotky a jen jsem napsala kam...a jelo to....
Mobil i kabel je stejný mám Benq 4G Lte

reagovat also 8.1.2016 21:00  11%    +  -

lebahu: tak to bude přesně, co to dělá mně...mobil pípne, není nikde vidět, už jsem hledala a jen se dobíjí....

reagovat evelyn 8.1.2016 19:48  100%    +  -

helza:
Modifikovat nástrojovou lištu vzhled

Klik Nástroje } Úprava.
V Úprava seznam kategorií, kliknout Příkazové panely.
Kliknout Na nástrojovou lištu jméno v seznamu.
Jestliže vy chcete vybrat si rozmanité nástrojové lišty, držet si Ctrl, a kliknout na jinou nástrojovou lištu jména.

Vybrat si Velikost od Tlačítko seznam.
V Okraj box, kliknout na šipka specifikovat hodnotu od 1 k 10 pixely pro nástrojovou lištu okraj.
Od Standardní tlačítkový vzhled seznam, vybrat si jeden z sledování:
Titulek pod obrazem
Titulek jen
Titulek spravit obrazu
Obraz jen
Jestliže vy chcete skrýt titul když panel nástrojůje plovoucí, vyřadit Ukazovat titul když nástrojová lišta je plovoucí zatržítko.

reagovat evelyn 8.1.2016 19:44  100%    +  -

helza: tohle jsi zkousela?

Čas od času může být užitečné obnovit výchozí nastavení pracovní plochy aplikace. Toho dosáhnete přidržením tlačítka F8 při spouštění aplikace. Zobrazí se dialogové okno s otázkou, zda chcete změnit stávající nastavení pracovní plochy na výchozí. Klepněte na tlačítko Ano. Aplikace začne pro aktuálně vybranou pracovní plochu používat výchozí nastavení. Připomínáme, že tímto ztratíte veškeré vlastní nastavení pracovní plochy. Informace o vytváření, používání a přizpůsobování více pracovních ploch najdete v nápovědě.

reagovat evelyn 8.1.2016 19:42  100%    +  -

helza: neni nejaka diskuze pro lidi, co delaj s Corelem, kde by ses zeptala?

reagovat helza 8.1.2016 19:07  65%    +  -

evelyn: Tu jsem změnila, jenože právě jenom na té základní liště zůstala bílá, navíc i to písmo je tam bílé a nic s tím nenadělám. Jediný způsob, jak to změnit je nastavení "vysokého kontrastu", i to jsem zkusila. Ten má ale pouze pár volitelných možností a všechny jsou naprosto šílené. Pro mne nemožné, nevydržela bych koukat ani 1/2 minuty. Ještě jednou to projdu a pokusím se.

reagovat jinaci 8.1.2016 15:37  26%    +  -

tak desítku tedy ne

reagovat also 8.1.2016 14:51  11%    +  -

díky za odpovědi, mrknu na to večer....

reagovat evelyn 8.1.2016 14:30  100%    +  -

helza: a nemuzes zmenit barvu podkladu? Vetsinou to graficke programy nabizej, ja s Corelem nepracuju

reagovat evelyn 8.1.2016 14:10  100%    +  -

lebahu: muze to byt i nastavenim mobilu, ze ho nevidi, ale i kabel je dulezitej,

reagovat helza 8.1.2016 13:39  64%    +  -

evelyn: Ještě jsem to neřešila, takže je možné, že bych to nějak sama nakonec pořešila, ale když už tady ta diskuse je: Když jsem si stáhla desítku, tak mám v Corelu na hlavní liště bílé písmo na bílém pozadí, navíc mi štětce, gumy, atd uskakují. S barvami jsem si už pohrála, těmi se to nespravilo. Možná ho budu muset znovu nainstalovat. Zatím s tím pracuju, jak to je (když najedu např. na objekty, tak se pozadí ztmaví a vidím nač klikám, takže to jde), ale je to blbý.

Kdybys čirou náhodou věděla co s tím.

reagovat lebahu 8.1.2016 13:36  30%    +  -

evelyn: Já jsem to pochopila, že po připojení káblu PC mobil vůbec nevidí (tedy ani jako disk) Mě to dělal PC taky, než jsem zjistila, že mám blbej kábl. Mobil sice pípnul, začal se z PC dobíjet, ale to byla veškerá činnost. Počítač ho neviděl.¨

reagovat bábrle 8.1.2016 11:06  100%    +  -

Betyyna: Jo, už jsem to tu dole psala

reagovat evelyn 8.1.2016 10:16  100%    +  -

bábrle: ale kdyz pripojis kabelem a stahujes manualne, stahnes, kam chces ty

reagovat Betyyna 8.1.2016 10:14  100%    +  -

evelyn:

reagovat Betyyna 8.1.2016 10:14  100%    +  -

bábrle: každý si může v desítkách taky v Nastavení určit, kam ukládat, a taky si to může kam chce zkopírovat, takže si může klidně vybrat

reagovat bábrle 8.1.2016 10:03  100%    +  -

evelyn: Desítka má nastavené svoje výchozí programy, kam se co ukládá.

reagovat evelyn 8.1.2016 9:55  100%    +  -

kazdy mobil jde v pc najit jako disk a najit si spravnou slozku, kde ty fotky mam, (u nekterych programu se ukladaj do jinych slozek, nez z fotoaparatu) a pratahnu, nic na tom neni, a je jedno, jakej Windows to je

reagovat Betyyna 8.1.2016 9:31  100%    +  -

also: ale nevím, proč si stahovat nějakou aplikaci do mobilu, přece po připojení mobilu si najdu v něm složku DCIM a z ní si zkopíruju fotky do PC, kam chci, nebo odešlu - netřeba nic do mobilu stahovat.
Bylo by potřeba přesně popsat, co děláš a jak se ti to objevuje v PC

reagovat Betyyna 8.1.2016 9:29  100%    +  -

Mata69: když ani nevíme, jestli se jí v PC mobil neukáže, nebo jestli třeba jenom neví, kam se jí fotky uložily, informací je málo

reagovat Mata69 8.1.2016 9:25  100%    +  -

Možná by bylo dobré napsat co má zakladatelka za mobil, třeba tu bude někdo, kdo má stejný a poradí jí.

reagovat Mata69 8.1.2016 9:24  100%    +  -

Betyyna: no jasně, no...já beru bluetooth už jako samozřejmost, protože ho využívám dávno (už od svého "véčkového" mobilu).

reagovat Betyyna 8.1.2016 9:23  100%    +  -

žádný ovladač jsem stahovat nemuselo, všechno tam už bylo

reagovat Betyyna 8.1.2016 9:21  100%    +  -

Mata69: já třeba taky přenáším raději přes kabel než přes bluetooth, navíc můj foťák ani BT nemá takže proto to byla jen rada pro zakladatelku když píše, že chce stahovat přes kabel. Některá zařízení BT nemají.

reagovat bábrle 8.1.2016 9:08  100%    +  -

I v desítce se dá nastavit všecko tak, jak jste byla zvyklá ve starém windovsu. Mám desítku nastavenou, jak jsem byla zvyklá. I fotky stahuju, kam chci a čím chci. Nepoužívám všecky programy, které desítka nabízí.

reagovat Mata69 8.1.2016 8:40  100%    +  -

Koukám, že to mám samý překlep, snad to přeluštíte...

reagovat Mata69 8.1.2016 8:38  100%    +  -

Já nevím, proč to děláte tak komplikovaně. Teda jsem jeliman, mám novén Windows10 taky, chlapům občas nadávám proč mi je nainstalovi, protože mě stačí, že něco vypadá jinak a jsem z toho vedle jak ta jedle.
Ale fotky z mobilu přetáhnout do PC zvládám i já a zcela rychle a jednoduše - prostě přes bluetooth. Přes kabel jsem to dělala před několika roky a asi dvěma telefonyMusel být stažený nějaký ovladač a bylo to velice "nefriendly". Takhle ťuknu na PC dole v liště na ikonku bluetooth, dám "přijmou soubor" a v mobilu označním fotky, kt eré chci přenést, vyberu kam je chci přenést (do počítače) a už to jede. Nic složitého, když to zvládám i já.

reagovat Betyyna 8.1.2016 6:30  100%    +  -

Mám Win10 a stahuju fotky z mobilu, foťáku bez problémů přes kabel - chyba bude někde jinde.
První pomoc - když jsi na Wifi, pošli si fotky z mobilu na e-mail a v PC si je stáhni z mailu.
A jak se to vlastně u tebe projeví, že fotky z mobilu nejdou stáhnout?

reagovat lebahu 7.1.2016 23:28  30%    +  -

also: Stahovat bez kabelu přes one-drive musíš když jsi připojená na wifi, jinak to leze pomalu a žere ty placený data (logicky ke stažení fotek používáš internet a jsi připojená přes operátora). S kabelem neporadím, možná spíš vznes dotaz na výrobce (prodejce) telefonu, asi to bude chtít stáhnout nový ovladače (pokud pro win 10 vůbec pro ten mobil jsou). Jako nejsem odborník, ale zakopanýho psa bych viděla tady.

reagovat also 7.1.2016 22:50  10%    +  -

Potřebuju poradit...stáhli jsme si nedávno novou verzi windows 10....a musím říct, že na něco je praktičtější, ale na stahování fotek, hrůza..

Dřív jsem stahovala fotky z mobilu přez kabel a bylo to bez problémů, ale teď to nešlo, tak jsem v průvodci našla nabídku na stáhnutí OneDrivu do mobilu, mám android, s tím, že se budou fotky stahovat automaticky a blablabla....tak jsem si řekla super, tak to bude bez kabelu a rychlejší....
Jenže ve výsledku, fotky se bez kabelu nestáhnou a navíc si je v mobilu musím nahrát na OneDrive a pak teprve do počítače...ale jaké bylo nemilé překvapení, když jsem zjistila, že se mi fotky stahují, ale zároveň mi to ubírá placená data...
Což mě teda vůbec nepotěšilo....
Pokud s tím máte někdo zkušennosti, jak stáhnout fotky, aniž by byl potřeba OneDrive, ten už jsem v mobilu zrušila, tak mi poraďte. Už jsem zkoušela všechno možné, ale fotky stáhnout nejdou a když připojím kabel k počítači, tak se mi tam mobil, vůbec neobjeví....
Tak co s tím....!!??

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): also
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Internet a počítače
Přečtěte si