Péče o oční řasy

Ahojky všem máte taky problémy z řasama jako já mám je rovné a směřující dolu vůbec mi nepomahaj kleště na řasy ani žádná řasenka přivítám jakoukoliv rada a pomoc jsem stoho neštastna
3.3.2006

Diskusi založil(a) 3.3.2006 jade23

Anonym 4.4.2007 21:17  1%    +  -

einda: ahááá proto mi prislo ze mi tak rychle zmizela:D:D

reagovat screamy 25.3.2007 23:32  5%    +  -

Já bych poradila vyzkoušet Trvalou na řasy.Jsem kosmetička a dělám ji.Je to super.Sama ji mívám.Je to jako je trvalá na vlasy, tak stejnej princip,jsou 3 velikosti natáček,malé,střední a velké a velikost pro vás vhodná se musí zvolit podle délky vašich řas.Samozřejmě se to provádí v kosmetickém salonu.Neni to nic nepříjemného.A po trvalé se řasy ještě obarví a výsledek je skvělý.A zvlášť pěkně to vypadá na kratších řasách.Krásně se zvýrazní oko.A vydrží to 2až 3 měsíce.Takže nemusíte řasy každý den ohýbat kleštičkami.A cena je myslim od 250 do 600kč.Podle salonu a značky se kterou pracují.Určitě vyzkoušejte!

Anonym 3.2.2007 10:11  1%    +  -

einda: Na internetu jsem racinovy olej nikde nenasla a taky by me zajimalo kolik stoji a kde se da koupit nebo sehnat...

Anonym 1.2.2007 23:16  1%    +  -

Ahojky.mam podobný problém jako některá z vás,poslední dobou mi padají řasy když si je odličuji.Mám je řídké a bojím se že za chvílu jich budu mít opravdu málo.Není nějaký regenurující olejíček nebo něco co by se po tom spravilo?Prosím poraďte mi,nějaký přípravek nebo něco podobného...děkuji

Anonym 19.1.2007 22:18  1%    +  -

To Mildret: ráda bych věděla jaký druh řas používáš a jaké lepidlo(nějakou značku?) a kolik to asi tak stojí:) Chtěla bych to zkusit,ale nikdy jsem to nedělala. Poradila bys mi, jak se to dělá? Díky moc :)

Anonym 1.1.2007 18:26  1%    +  -

lena: No barvení se většinou provádí v kosmetických salonech, ale zvládnete to i doma, když si koupíte barvu na barvení řas (většinou to je černá nebo hnědá) a měl by tam být i postup, bude vám to muset někdo udělat, protože musítě mít u toho zavřené oči, asi tak 10 minut, podle přípravku!!!! No a efekt je takový jako by jste měla řasenku a vydrží to asi měsíc podle toho jak si umývate oči a jak vám řasy odrůstají, vypadávají!!!

reagovat Pet51 20.9.2006 16:33  10%    +  -

karkulka: Dvousložková řasenka. Nejdřív se na řasy nanese kondicionér, potom prodlužující řasenka. Pokud je kondicionér bílý, dá se tak i na černé řasy nanést barevná řasenka a je vidět, což jinak není (Avon, 129Kč).

Pavle, řasy dorůstají.

Anonym 20.8.2006 12:13  1%    +  -

Ahojky!Sím sím,potřebovala bych poradit:mám krátké,řídké,tenké řasy a chtěla bych vědět,jestli neexistuje něco,po čem by mi mohly zhoustnout nebo se prodlouzit,aniž by to řasám jakkoli škodilo.

Anonym 13.7.2006 22:12  1%    +  -

Ahoj, potřebuji poradit. Dneska mé ceři káplo sek. lepidlo na řasy a při čištění se jí polovina řas odtrhlo. Moc mě to mrzí a nevím jestli řasy dorůstaj a nakoho se mohu obrátit. Děkuji za Váš názor
email: pavelur@seznam.cz

reagovat einda 21.6.2006 15:07  13%    +  -

SWiTCH: Řídnutí, ztráta řas
Někdy může dojít k prořídnutí nebo úplné ztrátě řas. Může za to řada faktorů jako alergie (na čočky, řasenky, makeup), užívání některých druhů léků, hormonální poruchy, působení jedů z okolního prostředí, snížená funkce štítné žlázy, špatná výživa. Je třeba doplnit vitaminy, především betakaroten, vitamin E (kapsle vitaminu E se dají propíchnout a aplikovat přímo na řasy), B-komplex, B12 (pivovarské kvasnice), panthenol. Vtírejte mezi řasy ricinový olej. Vyhněte se používání líčidel a používejte přírodní kosmetiku. Stravujte se zdravě a vyváženě, vyhýbejte se chemii v potravinách.

reagovat einda 21.6.2006 10:21  13%    +  -

Karina: Mě se to teď stalo taky, že najednom oku mám malé pár řas vypadlých. Kolik stojí ten racinový olej? to se maže na noc na řasy?

Anonym 20.6.2006 14:40  1%    +  -

SWiTCH: Ahojky mám stejný problém, sice se poctivě odličuju každý večer ale prostě mi najednou začaly vypadavat řasy na jednom oku , pak to přestalo, řasy dorostly ale problém je, že teď začaly padat zase na druhém oku :( nevím co s tím mám dělat , někde jsem četla , že pomáhá ricinový olej , tak jsem si ho v lékárně koupila ale zatím nic...taky beru vitaminy B,E...

Anonym 22.5.2006 18:05  1%    +  -

Cokoladka: ozvete se na e-mail: Cokoladka16@seznam.cz

Anonym 22.5.2006 18:03  1%    +  -

Mate nekdo nejake adresy na obednani nejakych vrozku?nebo nejakych soutezi,kde se neco vyhrava???predem dik

reagovat einda 22.5.2006 8:45  13%    +  -

luccinda: Max factor

reagovat luccinda 21.5.2006 14:58  5%    +  -

ahoj,můžete mi někdo poradit fakt dobrou řasenku?spíš nějakou prodlužující.

Anonym 8.5.2006 20:27  1%    +  -

popsal by ste mi někdo barvení řas a jaký tomá efekt? děkuji

reagovat jammis 9.4.2006 8:58  5%    +  -

https://cz.secure.oriflame.com/consultantServices/business/php/index.jhtml?_requestid=207964

reagovat einda 2.4.2006 11:10  5%    +  -

BrouCZik: Nová řasenak od Max Factor...je ted v reklamě v TV a ve filmu Gejša,,,poznáš ji, je ve zletém obalu. tato řasenak je úplně super,sice je v ní jen 4,5 mililitru, a stoji 340 Kč, ale je to jejlepší řasenka, co jsem kdy měla!

reagovat SWiTCH 27.3.2006 0:33  5%    +  -

poradite mi nekdo prosim? driv jsem mela nadherne rasy, ale neodlicovala jsem si je a znicila na jednom oku,mam je kratsi a jakoby takove trcici, myslite, ze nejaka kura nebo neco podobneho pomuze?

reagovat BrouCZik 16.3.2006 10:44  5%    +  -

Když už se tu bovíte o řasách, tak se chci zeptat, na ZARUČENĚ dobrou řasenku. Nechce se mi za ní vyhodit bez mála tři kila bez toho, aniž bych věděla, že bude skutečně za to stát. Poraďte mi prosím nějakou, co řasy opticky prodlouží a dodá jim i objem bez toho, aniž bych na řasy nanášela x vrstev maskary. Díky

reagovat rady 14.3.2006 12:22  10%    +  -

Babča: no ja mam sice dlouhe rasy ale vrchni ne moc zatocene, tak taky pouzivam klesticky. Kdyz je dam na rasy tak nekolikrat silne stisknu a jakmile je nalicim rasenkou (Borjous, pozivam ji uz asi 6 let) nebo tak nejak, nepamatuju si presne jak se to pise, tak jsou krasne, dlouhe a zatocene. Nahrivat bych to asi neriskovala.

Anonym 14.3.2006 10:41  1%    +  -

Mám taky rovný řasy. Už spoustu let používám kleštičky, ale pokud jsem je natřela maskarou, šup a byly rovné. Před časem jsem vyzkoušela MAYBELLINE VOLUM EXPRESS WATERPROOF, už jinou nechci. Řasy po natočení drží. A také jsem se nedávno někde dočetla, že nahřátí kleštiček usnadní natočení. Je to tak. Pozor, nespálit si víčko!

reagovat k.myska 6.3.2006 22:15  13%    +  -

szmudlinka: no je to 10-15 minut - a když to omývá tak to trochu pálí asi jako když si barvíš řasy

reagovat szmudlinka 6.3.2006 12:01  13%    +  -

k.myska: a je dobra ta trvala? o ni uz uvazuju delsi dobu. jak dlouho to trva nez ti to udela, a neni to nejak nebezpecne nebo bolestive?

reagovat k.myska 5.3.2006 16:17  13%    +  -

Mildret: no právě já neumím spá jinak než divoce

reagovat Mildret 5.3.2006 9:15  13%    +  -

k.myska: já už si to bez nich nedokážu představit....

lepila jsem je už asi 5 kamarádkám aje fakt že 1 spala tak divoce že ráno přišla s pár trsy

reagovat k.myska 5.3.2006 7:36  13%    +  -

Mildret: tak mě vydrželi nalepené řasy 2 dny

reagovat Mildret 4.3.2006 17:48  13%    +  -

mám stejný problém, horní řasy krátké a rovné a dolní dlouhé

už 2 roky si řasy lepím, a vypadají skvěle!!!
málokdo pozná že nejsou pravé, a když se podívám na jakoukoliv reklamu na řasenky, tak to jsou také nalepovací -pernamentní řasy

prvně jsem byla u kosmetičky a stálo to cca 400,- ale už 2 roky si řasy lepím sama - vydrží cca 14 dní až měsíc a vyjde to cca na 100,- a skvělý na tom je že můžete vstát o půlnoci a jste nálíčená /teda nelze spát s hlavou v polštáři, ale i to jsem se naučila

reagovat k.myska 4.3.2006 12:21  13%    +  -

tak já mám přesně ten samý problém -zatím mi pomohla jen trvalá na řasy - ale musí se chosit tak jednou za měsíc

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si