Záchodové prkénko :-)

Nedávno jsem se pobavila s kámoškou, která šílela (a když říkám šílela, tak tím myslím opravdu šílela :-) z toho, že její chlap doma nechává nahoře WC prkénko.
Jak asi všichni víte, je to téma poměrně žhavé, spousta žen z něho šílí a hádá se, já se ale přiznám, že ho vůbec nechápu.

Není to náhodou jedno?
Když já půjdu na záchod a nechám prkénko dole, můj chlap musí jít a dát si ho nahoru.
Když můj chlap dá prkénko nahoru, tak já pak půjdu a dám si ho dolů.
Vždyť je to FIFTY:FIFTY nebo snad špatně počítám? :-))))
Zajímají mě Vaše názory, ale neberu argumentaci typu: "záchodové prkénko má dávat dolů proto, protože záchodové prkýnko má být dole a basta"
Pa pa
6.4.2006

Diskusi založil(a) 6.4.2006 JTina

reagovat dadkan 2.5.2006 12:46  13%    +  -

Super diskuse ,jeden se tu i pobaví. Tak můj si prkénko nezvedá ,sedá si-přece u toho nebude stát. Sedne si a čeká co z toho bude.To mladej(7,5) to prkýnko zvedá neb by ho jinak počůral a já si sedala do mokrýho,ale už ho nedává dolů a několikrát se mi stalo že jsem si sedla do mísy.

reagovat helza 22.4.2006 1:36  14%    +  -

U nás doma prkénko necháváme dole, manža má přes dva metry, tak si raději sedne, než aby se netrefil. Je tedy fakt dost pohodlný. Navíc měli jeho rodiče jen kadibudku s malinkým otvorem, do nějž se snad ani trefit nedalo. Tak se to asi naučil.
Maminka mého zetě má šest synů a manžela, tedy sedum chlapů. S dcerou byly doma ženy dvě. Prkénko při odchodu z WC dávaly nahoru.

Pasty máme každý svou a každý jinou. Přesto, když už jsou částečně odmačkané, tak naplocho nožem odmačkám pastu z konce až kam to jde, tubu zaruluju a zaklapnu kolíčkem na prádlo. Kdysi jsem na to používala takové klíče, podobné jako bývaly na sardinky. Dnes se už snad ani neprodávají.

reagovat Nena 15.4.2006 10:27  13%    +  -

Přidám se ještě k té pastě,taky i u nás jsou tendence mačkat ji odprostředka,ale chodím spát poslední a poslední vstávám,takže ji pak odmačkám po svém,ale horší je,že manža se ji asi pokouší zauzlovat,totiž tu tubu,jinak si zkrouceninu veprostřed neumím vysvětlit.

reagovat Juu 14.4.2006 18:21  5%    +  -

Ja,kdyz necham prkenko dole,tak pritel si ho nezvedne a bohuzel ho nekdy i poc..a.Domluva bohuzel nepomohla a tak ted je prkenko temer porad nahore a ja si pri "potrebe" posiluju nohy,protoze na misu bez prkynka si nesedam

reagovat rejnok 12.4.2006 9:53  5%    +  -

Evelina1: na zubní pastu vymačkávanou zprostředka znám účinný recept - pořiďte si každý svoji vlastní pastu a vymačkávejte ji každý jak libo. Já ji taky mačkám zprostředka protože je to aspoň ze začátku nejpohodlnější, prostě mačknu jak ji chytím do ruky :-) ale nikomu to doma nemusí vadit, každý má svůj kartáček a svoji pastu kterou může kroutit a mačkat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

reagovat B-valina 10.4.2006 18:57  11%    +  -

Tak holky musím říct, že mě taky nechává záchodové prkénko v naprostém klidu, i když po většinou je stejně dole. Mě vytáčí když si přítel dá na sebe čisté vyžehlené triko, půl dne v něm chodí, pak v něm vleze do postele a ráno v něm de do práce-samozřejmě je jak když ho vytáhne krávě z prde..

reagovat Ivulenka 10.4.2006 14:53  13%    +  -

Nevím jak u vás, ale u nás jsem na to šla přes feng-shu-ei.... prkénko je u nás dole, dokonce se zavírá i to horní, protože bychom mohli domácí štěstí spláchnout.... kdyby to náhodou zůstalo nahoře. Kupodivu na to chlapi slyšej

reagovat Mata69 10.4.2006 14:13  13%    +  -

JTina: tak to by se u nás tvoje kámoška zvencla, já mám kromě manžela ještě tři kluky - takže hádejte, kde je prkénko, když jdu na záchod? Ale tak nějak mi to nepřišlo divné, asi jsem si zvykla.
A k té zubní pastě: manžel je na nervy že JÁ vymačkávám tubu odprostředka
Takže si myslím, že ¨spokojené soužití nebude o záchodovém prkýnku ani vymačkávané tubě zubní pasty! Kdo chce psa bít ....
Krásný den všem!!!

reagovat rady 10.4.2006 9:41  5%    +  -

ahojky tak ja mam stesti, ziju uz 3,5 let s pritelem a u nas jeste ani jednou nebylo zvednute prkýnko, Pritel curá v sede jako my, a ja jsem moc rada, protoze by se mi vazne nechtelo neustale umývat zachod kdyz mu strikne nekam kam nema.

reagovat JTina 10.4.2006 9:37  5%    +  -

Evelina1: To s tou tubou - to je bomba
Nekdo tu psal, ze stokrat nic umorilo osla. I na tom asi neco bude. Jsou veci, ktery zacnou cloveka po nekolika stech opakovani proste stvat
Jinou mou kamosku treba vytaci do nepricetnosti to, že se dává nádobí do dřezu - to nesnáší. Byla u mě na navsteve a sla myt nadobi a kdyz jsem mrskla neco do drezu, tak se do me pekne pustila.
No prostě - každej máme nějakou úchylku

reagovat Evelina1 9.4.2006 16:17  13%    +  -

Musim se pridat, ale me zvednute zachodove prkenko teda taky nevadi ale co mi dokaze dozrat je , kdyz muzskej vymackava zubni pastu od prostredka tuby Myslim ze na toto tema by se dala zalozit dalsi diskuze

reagovat Eiculka 9.4.2006 12:26  13%    +  -

Tak jsem zavitala a koukam,ze u vetsiny je to stejne...
Kdyz jsem bydlela doma,tak otec i bratr nechavali prkenko nahore...me vytaci kdyz je zachod ocurany...jsem na spinavy zachod celkove alergicka...Vzdy jsem rekala a to i ted priteli,ze nechapu jak se se svym pindourem o takovem prumeru nemuzou trefit do takove misi ktera ma nekolikrat vetsi prumer...
No reknu vam ,ze uz mi to bratrem driv i pritelem bylo vysvetleno(nebo argumentovano) proc je to vsude kolem...
NO stejne mi to nevymluvi...

Co se tyka v soucasnosti prkenka,tak jsem na tom jako Nena,ten muj drahy ho dava dolu a to i vetsinou s deklem....

Taky mam znameho co si pri curani seda....

Tak asi tak kocky

reagovat Nena 8.4.2006 9:27  13%    +  -

Verdík: Tak já jsem to taky povídala manžovi,co je zde za diskuse a ten se naopak divil,jak je to možné,že někdo po sobě to prkénko nedává dolů-když si ho zvednu,tak si to po sobě dám dole,né,jak jinak ten hajz*lík zavřu-podivil se,tak už vím,proč je tak vzorný,on chce mít záchod zavřený a tak to prkýnko dole dát musí.Věco po něm taky nikde nesbírám,všechno dává do koše,neznám,co to je nacházet někde třeba ponožky,ale to je asi tak všecko,dál už jeho vzornost nesahá.

reagovat Verdík 7.4.2006 21:12  13%    +  -

Tak mě to nedalo a říkala jsem jaká se tady objevila diskuse a víte co mi na to odpověděl?
"tak takhle nadávat může jenom ženská,která je líná si to zase dát dolů!"
Asi na tom něco bude.mě přijde úplně normální,že chlap po sobě to prkýnko prostě zpátky dolů nedá!Asi mě to už ani neudivuje,když každé ráno uklízím ze země hozené věci na židli atd.
na druhou stranu,když si vezmu,že jsem vyrůstala já i brácha bez táty a mamka nás nutila si rovnat věci do fochů,tak se divím,že mi tohle nevadí!

reagovat Verdík 7.4.2006 21:09  13%    +  -

kedrigern: No,manžel asi nenadává,že tam není,co?

reagovat Nena 7.4.2006 18:43  13%    +  -

Tak jsem si s chutí početla a uznávám,že i toto může být problém,takové to 100krát nic,co umořilo osla,ale já sama tohle neznám,možná budu vypadat,že mám dokonalého manžu-což nemám,ale prkýnko dává vzorně dole,nahoře ho nechá tak jednou za rok a ještě wc zavře deklíkem a když byl u nás jeho kamarád a nechal prkýnko nahoře,tak ho sjel,že se to nedělá.Ale jinak je veskrze normální.

reagovat kedrigern 7.4.2006 15:46  13%    +  -

JTina: to asi jo...přece taková blbost nemůže někoho štvát...buď je dole,nebo nahoře...víc možností naštěstí neni ...u nás je teď momentálně na balkoně...umyté čeká na oschnutí

reagovat JTina 7.4.2006 15:40  5%    +  -

Tak musím říct, že mi taky vadí, když je počůrané prkénko, či jak u chlapu bývá - načůráno kolem hajxzlíku...jestli se netrefěj nebo co...
No to je jedno, každopádně vztekat se kvuli tomu, že prkýnko není dole je to samé jako by se chlap vztekal, že prkýnko není nahoře
Ale koukám, že na to máte veskrze rozumnej náhled, takže doufám, že případ mé kámošky je prostě extrémní
Tak hezký víkend!

reagovat kedrigern 7.4.2006 15:26  13%    +  -

ale tak mě napadlo...tedy vyprávěla mě to sestřenka,která od mala bydlí v cizině (ve vyspělé cizině)....že u nich je běžné,když chlapi čůraj v sedě...což mi přijde ještě horší ponížení,než je nutit dávat prkénko dolu

reagovat kedrigern 7.4.2006 15:24  13%    +  -

Avethor: náhodou je to dobrá školka,ale kdysi (když tam ještě chodil prostřední),tak tam někdo od staršího sourozence přitáhnul fámu,že ve školce kaděj jen hlupáci...a nedaří se vymítit.prcek by si radši nechal protrhnout střeva,než se tam vykaďákovat ...ale stejně si myslím,že prkénko může být kde chce,ale když jsou zespoda ty žluté ťupky,tak patří dolu...a nebo si to pánové můžou po sobě mýt

reagovat Avethor 7.4.2006 14:13  13%    +  -

kedrigern: Šmarjá, kam to tvoje děti chodí do školky

reagovat Verdík 7.4.2006 13:26  13%    +  -

Tak mě teda zvednuté záchodové prkénko nechává chladnou.Vždyť mi ruce neupadnou,když si ho zase dám dolů.je fakt,že když po mě manža jde,tak si ho zase musí zvednout,takže proč se hádat...

reagovat kedrigern 7.4.2006 13:03  13%    +  -

Avethor,Yasmin.Hayatt: se moc nechechtejte,kdo ví,co dorazí k vám ...prcek má totiž ještě jednu úchylku (a tu měl i prostřední),že ve školce se nesmí kadit...kdyaž jo,tak se seběhnou děti a dotyčnému kadílkovi se smějou ...takže každá cesta ze školky jsou s během domu

reagovat Avethor 7.4.2006 12:47  13%    +  -

kedrigern:

reagovat Yasmin.Hayatt 7.4.2006 12:17  13%    +  -

kedrigern:

reagovat cecilka 7.4.2006 9:26  10%    +  -

A jéjda, už je to tu zas. Keď zomiera diskusia, tak šup záchodové prkienko. Odhadujem na 200 príspevkov behom dňa.

reagovat k.myska 7.4.2006 9:05  13%    +  -

tak mě je to fuk -když je nahoře tak si ho dám dolů - kvůli tomu bych se rozhodně nevytáčela

reagovat Avethor 7.4.2006 8:54  13%    +  -

Yasmin.Hayatt: Tak jo, když chodíš po tmě, tak to beru, ale zdá se, že ani tak nemáš "prkýnkové problémy" .

reagovat Avethor 7.4.2006 8:49  13%    +  -

Tak "problém záchodového prkýnka" taky dost dobře nechápu. Když ženský argumentují, že si sednou na studenou mísu, musím se ptát, jestli mají oči nebo chodí na záchod pozpátku nebo jak to, že prkýnko nahoře nevidí... Kdyby mě takováhle prkotina vytáčela, tak už jsem asi na mašli, jelikož mám doma kromě manži i dva syny .

reagovat Yasmin.Hayatt 7.4.2006 8:46  13%    +  -

u nás v rodině je to podřízené většině. u tchýně je ve většině mužská část a tak je tam prkýnko nahoře a nás ženské neobtěžuje si jej dávat dolů. u nás doma jsme ve většině my ženy a tak je prkýnko dole. občas se manžel zapomene a tak se mi pak v noci stane, když jdu na záchod - chodím po tmě, že si sednu přímo na ledovou mísu

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Interiéry
Přečtěte si