PLEŤOVÁ MASKA Z DOMA DOSTUUPNÝCH PRODUKTŮ

Ahoj,kažká používáme něco jiného, některá z nás je věrná jedné značce, některá zkouší a mění. Já bych se teď chtěla zeptat, děláte-li si někdo doma pleťové masky z doma dostupných ingrediencí (olej,vajíčka,mléko,droždí,...) a na jaký typ pleti takové masky používáte. (suchá,mastná,široké póry,...)
Díky za příspěvky
1.6.2006

Diskusi založil(a) 1.6.2006 listickap5

reagovat B-shamelka 5.11.2013 16:22  5%    +  -

Holky zkoušely jste jojobový,nebo rakytníkový olej?

Anonym 14.6.2013 20:08  1%    +  -

Má se to používat každý den a pomáhá to :)Denisa:

reagovat lifia 31.5.2013 12:43  5%    +  -

Milé dámy...zde je článek, kde jsou postupy na domácí pleťové masky :-)

www.prakticky-zivot.cz/moda/krasa/vyzkousejte-domaci-pletove-masky-za-par-kacek

Anonym 29.3.2013 18:23  1%    +  -

Maska z medu, cibule nastrouhane a mouky na dohusteni.Opravdu pomaha:)))Doporucuju

Anonym 20.3.2013 18:36  1%    +  -

Toto akné na čele se většinou objevuje po konzumaci mléčných výrobku,proto omezit.

Anonym 5.3.2013 13:48  1%    +  -

_Luciii_:
Já jsem četla že pomáhá okurka. Nakrájet na kolečka a dát na oči. Taky prý pomáhá použitý sáček od čaje dát do mrazáku a dát na oči jako okurku.

Anonym 7.5.2012 15:30  1%    +  -

Ahoj... použila jsem 2x masku z bílého jogurtu a medu a akorát mě to zhoršilo... tak jsem dnes použila masku z drždí... a nevi maj to dopadne:) kolikrát za týden se to má použít?

Anonym 7.5.2012 15:28  1%    +  -

hcfgh

Anonym 10.3.2012 17:27  1%    +  -

Evca: a tu kaši uvařit? :D

Anonym 4.2.2012 14:04  1%    +  -

Zrovna teď si dělám masku z droždí-1 droždí a trocho 3%peroxidsu je fakt dobra...Nechte jí zaschnout a pak vydrolte z obličeje a umýte vlažnou vodou :)

Anonym 1.10.2011 20:04  1%    +  -

Ahoj nemáte nejaký dobrý recept pleťových masek na černé tečky a jebáčky ? :D :) předem děkuji za odpověď jinak prosím napište my na email .... Beruska.Barborka15@seznam.cz moc děkuji :)*

Anonym 25.4.2011 11:30  1%    +  -

linduška: co to tu plácáš za blbosti, tato diskuse je o maskách z doma dostupných produktů!!! nejlepší je maska z kvasnic, přidám kapku citronu nebo kapku medu, nechám na obličeji do zaschnutí, pak důkladně smyju, oživuje pleť a nedělají se tak ani moc boláky s akné, používám 2krát týdně po koupeli

Anonym 2.4.2011 15:06  1%    +  -

Ahoj, jsem úchylačka na pleťové masky. Nedávno jsem měla druhé vánoce,když jsem objevila, že se na našem trhu objevily pleťové masky Purederm a Skinlite, které jsem si dříve vozila ze zahraničí.Nejlepší jsou ty buničité nebo hydrogelové.Koukněte na opravdový ráj masek - salondoma.cz. Je tu nepřeberné množství masek od čistících až po liftingové a relaxační.

reagovat cokyna68 14.3.2011 9:49  41%    +  -

Ahoj holky nevíte náhodou nějakou masku pro oživení a rozjasnění pleti? Děkuji za případnou radu

Anonym 20.2.2011 22:39  1%    +  -

Mám strašně mastnou pleť a spíše načervenalou, mám i pupínky a hodně černých teček..poradíte mi prosím..? piště na email: miscak@seznam.cz děkuju

Anonym 29.1.2011 14:23  1%    +  -

NEvíte nějakou dobrou masku z )domácích přípravků) na uhry,pupínky ...prosím napište na email Schonova.iva@seznam.cz Děkuju moc :)))

Anonym 22.11.2010 15:34  1%    +  -

Vsem holkam tady,na kruhy pod ocima je nejlepsi uvarit hermankovy cas a na vaticce prikladat..Hermanek musi byt vlazny..

reagovat spokojena 16.8.2010 19:48  5%    +  -

Vše pro Vaše krásné tělo a nehty, včetně tiskárny na nehty ArtPro Nail Printer V7,V7.1 a V6.1, najdete v internetovém obchodě www.artroa.cz . Široký sortiment zboží za velmi dobré ceny. Doporučuji Malago, nebo Fructo.

Anonym 28.7.2010 21:33  1%    +  -

ahoj damy dejte si med a trochu detske kasicky a zamichejte a naneste na plet a nechte 10.min pusobit vyhladi to plet

reagovat ivavik 1.6.2010 11:22  5%    +  -

ta_ita: jo ale zkusila jsem si koupit skořicovej gel a mazala se s ním pravidelně před cvičením :-) jako nic asi není 100% :-)

reagovat ivavik 1.6.2010 11:21  5%    +  -

ta_ita: ahoj. já zkoušela skořici smíchanou s jogurtem - zabalit do folie a nechat v teple (pod dekou třeba)

Myslím, že to není úplně špatné, ale chce to dělat pravidelně. Já se na to vykašlala, protože mě moc nebavilo se pořád do něčehho balit a bejt v jogurtu :-D

POZOR - četla jsem, že někdo potom měl i alergickou reakci! já to riskla - ale poprvé jsem to musela po 10 minutách sundat, protože ta skořice neuvěřitelně pálí. Podruhé mi to nepřišlo tak strašné, tak jsem to vydržela (myslím hodinu)

Anonym 22.3.2010 12:58  1%    +  -

S mamkou baštíme droždí i samotné... každý den kousek, je to dobré jak pro pleť, tak vlasy a nehty :-))

reagovat izi. 24.1.2010 16:27  39%    +  -

_Luciii_:
kruhy pod očima může být špatná funkce ledvin, taky málo tekutin.

reagovat _Luciii_ 12.7.2009 11:34  16%    +  -

krista: ty kruhy by mě taky zajímaly

Anonym 11.7.2009 20:42  1%    +  -

Ahojki chtěla sem se zeptat jestli někdo nevíte nějakou pleťovou masku na akné a mastnou pleť a ještě jestli nevíte co pomáhá proti kruhům pod očima děkuji prosím když tak napište na email kristynka.63@seznam.cz děkuji

Anonym 10.7.2009 14:01  5%    +  -

znam taky jednu masku :) pomáhá na problematickou pleť připraví se ze směsi vaječného žloutku, jedné lžíce mléka a kousku droždí.nechte působit 15 minut :) zaručeno !!!!!...

reagovat lucinka6 26.4.2009 20:05  5%    +  -

Ahojte máte tu moc super nápady a tak....ale prosím někdo mi na mail smisek6@gmail.com napište nějakou pleťovou masku z věcí které doma budu určitě mít....já bych potřebovala něco na pupínky navíc v oblastech nosu mám černé tecky a nas jak ''jahodu''dá-li se to tak říct totiž černých teček mám docela dost a ono sou tak jak dyby zasazeny do kůže a vypadá to jak dírky v jahodách.....no a taky se mi pleť hodně mastí a já už nevím co s tím mam dělat ale aby to pomohlo třeba na akné na ty tečky a mastnotu může těch masak být i víc děkuju mockrát.(protože je mi 13 tak si na obličej nechci dávat make-up protože ono to ničí pokožku tak proto chci tu masku)

reagovat ta_ita 24.2.2009 18:12  38%    +  -

někde jsem slyšela, že na celulitidu pomáhá zábal z kávy.. můžete, prosím, někdo kdo s tím máte zkušenosti, napsat ten postup?? jestli je ta káva nějak spařená, nebo jen lór, jak to napatlat, jak moc.. pak seto prej má obalit fólií a nechat "pařit" tak jak dlouho..

no prostě kdo o tom něco ví, tak bude vědět i co napsat, děkujíííí

Anonym 23.2.2009 11:43  1%    +  -

ahoj, prosím napište mi nějakou pleťovou masku na léčbu akné!! Broskvicka.2@seznam.cz předem Děkuji

Anonym 29.12.2008 10:47  1%    +  -

Ahoj, super je maska z vajecneho bilku, medu a citronove stavy..vypne a vyhladi plet, med pusobi antibakterialne proti pripadnym uhrikum:)

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Pleť, chloupky, holení, krémy, ..
Přečtěte si