Je tu někdo z Mladé Boleslavi a okolí

Ahoj, je mi 33 let a máme 3leté sluníčko Matýska. Najde se tu někdo jen tak na pokec nebo třeba i na společené posezeníčko třeba u kávy.

23.6.2006

Diskusi založil(a) 23.6.2006 LENULA

reagovat petakata 1.4.2007 20:57  6%    +  -

petakata: Ahoj tak doufám,že jste zdravý,Káťa se do marodění ponořila a chodí na píchanej penicilín.Má ošklivou angínu a zadek už celej rozpíchanej,chudák.Ale dneska jsme jeli k dědovi tam se jí líbilo.tady je pár foteček.Zatim pa

reagovat petakata 27.3.2007 22:21  5%    +  -

LENULA: Ahoj tak už jste zdraví?Káťu to taky postihlo,zabraly až antibiotika,ale už je o.k.Jen je musí dobrat.Když vidí jak je venku pěkně tak škemrá,že chce taky ven.Dneska jsme vyrazili na procházku do knihovny a měla toho až nad hlavu.Shánim větší kolo pro Káťu,slíbila jsem jí to,ale nechci kupovat nový,tak uvidim jestli budu mít štěstí.Zápis ve školce proběhl o.k.takže půde do Sluníčka.

reagovat LENULA 21.3.2007 22:42  42%    +  -

petakata: Ahoj, Matulka je nemocný, včera měl dokonce 39,5 ale už to trošku klesá. Je to naštěstí snad jen nachlazení.
Do školky půjdeme zítra k zápisu do Berušky. Tak uvidíme, ale jelikož já nemám žádnou práci tak nevím, jestli nám ho vezmou.

reagovat petakata 21.3.2007 22:34  5%    +  -

LENULA: ahoj tak co malej,je zdravej?Tak jak se ti líbí další zima?Je to hrůza,chvíli teplo,chvíli zima.Mluvila jsem s tátou a u nich je opět kalamita.Zejtra je zápis do školky tak jsem si přichystala rodný list a op a budu v očekávání, jestli Kačule přijde oznámení o přijetí.Co Matýsek ,do jaký školky půjde?

reagovat LENULA 19.3.2007 19:46  35%    +  -

petakata: teda těm to sluší

reagovat petakata 19.3.2007 19:15  5%    +  -

petakata:

reagovat petakata 19.3.2007 18:57  5%    +  -

LENULA: Ahoj,volno bylo super a počasí zrovna tak.Nebylo sice jako tady,protože je to výš,ale sluníčko jsme viděliTaky holky stihly jeden vesnickej karneval a Kačula se naučila jezdit na kole bez postraních kolečekMěla z toho ohromnou radost a když jela sama tak volala:"Já jedu,já jedu!"Až mě to vehnalo slzy do očí,jak jsem na ni byla pyšnáUkážu ti pár fotek jak se holky zmalovaly ,teda až po karnevalu

reagovat LENULA 18.3.2007 17:28  28%    +  -

petakata: Ahoj, tak jaké byly prázdniny? Docela jste chytli hezké počasí až na víkend, ne?
U nás stále nic nového, jenom Matýsek začíná nějak kašlat a smrkat, tak doufám, že se z toho nic nevyvine.

reagovat petakata 7.3.2007 15:55  5%    +  -

LENULA: Ahoj,fotky jsou moc krásný.Sněhu tam bylo opravdu dost.No a dneska je tu jaro.My jedeme na prázdniny v pátek.Tak se taky moc těšim.Už mě ten stereotip unavuje.I když poslední tejden se vymyká všemuMaminu chytila žluč.kolika a byla ve špitále.Péťa si narazila malíček u nohy a bolel jí dlouho léčenej zub,kterej včera musela zubařka vytrhnout.No a Kačula se pořád plácá v rýmě která nejde ven,dokonce to bylo tak blbý,že jsem chtěla volat záchranku(ale jsem dost vybavená a zvládla jsem to-už nikdy to nechci zažít.Tak si snad u babičky odpočineme všichniMyslím,že si to zasloužíme.

reagovat LENULA 5.3.2007 10:00  100%    +  -

petakata: Ahoj, zdravím tě zase po horách.
Bylo tam nádherně, užili jsme si snížku.
Tady máš malou fotoreportáž z minulého týdne

reagovat petakata 22.2.2007 18:59  5%    +  -

LENULA: Tak to vám přeju hodně moc sněhu a příjemnýho sluníčka,no a ty plavky se taky určitě hodí.Docela bych jela taky,ale musím ještě počkat až na jarní prázdniny,to se chystáme k našim.Dneska jsme po dlouuuuhý době byly s holkama v knihovně.Péťa si vypůjčila tři knížky a hned je začala louskat a to do slova,ale jsem ráda že se snaží,protože ve škole ještě všechny písmena neměli a ona si už čte(louská).Jo ta svíčková,asi k jídlu byla ale já ji ani neochutnalababča s dědou si mlaskali a Jirka taky,ale Péťě nejela,prej byla nějaká divnáNo asi bude po měTak šťastnou cestu i návrat Budu se těšit až zas písneš

reagovat LENULA 21.2.2007 15:11  13%    +  -

petakata: Ahoj, tak jak dopadla svíčková?
Určitě se povedla na
Jinak my už se pomalu chystáme na hory, v sobotu odjíždíme, doufám, že tam ještě stihneme nějaký sníh. Přinejhorším s sebou berem plavky a zajedeme si někam do bazénu a budeme si užívat nicnedělání. No Matěj už také není žádný tintítko - váží 17,5 kg a to se také pěkně pronese.
Jinak se mějte krásně a ještě jedna fotečka Matuly

reagovat petakata 19.2.2007 18:06  5%    +  -

LENULA: Tak to je teda kabrňák.To naše starší,jen co slezla z kočárku tak ťapala pěšky ,ale Kačula je pěknej lenoch,dokud mohla tak se vozila.Takže nějaký delší procházky jsem vzada,protože jsem odmítala nosit část cesty na zádech.Je pěkně těžká má kolem dvaceti kilo a to se pěkně pronese.Dneska vařím svíčkou z tý vyhraný srnky,ale nevim jak jí dochutim,protože mi to vůbec nevoní.A to jí bude jíst tchyně s tchánem,jelikož manža slaví narozky.

reagovat LENULA 17.2.2007 21:04  13%    +  -

petakata: Ahoooj,
tak to se máte, že jste byli na karnevalu.
My jsme dneska byli na procházce v lese a Matýsek ušel skoro 4 km, ke konci ho už chudáčka boleli nožičky.
Jinak do školky bych ho od září chtěla dát. V březnu musíme k zápisu a pak se uvidí. Jenom nevím, jak to bude zvládat, on se totiž bojí dětí

reagovat petakata 17.2.2007 9:31  5%    +  -

LENULA: Ahoj, tak tejden utek jako voda a vypadá to,že je tu jaro.Dneska se s holkama chystáme na karneval,tak využijeme dárků od ježíška a půjdou si zatancovat.Což ony zbožňujou.Tak se těšim s nima,jen je škoda,že je vždycky tak krátký(jen dvě hodiny).Chtěla jsem se zeptat,půjde Matýsek do školky?Naše Káťa se už těší,tak jen doufám,že jí dlouho vydrží.I když mám se školkou jen ty nejlepší zkušenosti.Tak zatim papapapa

reagovat LENULA 12.2.2007 17:40  13%    +  -

petakata: Ahoj, teda vy jste si užívali, závidím
My taky byli celý víkend u babičky, ale tam už není sníh. Holkám to moooc sluší

reagovat petakata 12.2.2007 7:02  5%    +  -

tady ještě pár fotek

reagovat petakata 12.2.2007 6:51  5%    +  -

LENULA: Ahoj tak jsem po týdnu zpět.Péťu taky postihla chřipka a Kačulu a mě dostihla chřipka střevní.No a v pátek jsme konečně vyrazli k našim se doléčit.Dokonce tam byl ještě sníh,takže si ho holky užily taky dost.Matýsek je jako profík na těch lyžích.Naše Péťa taky lyžuje,ale jen v rámci kopce za zahradou,ale už od malička si říkám,že by to chtělo nšjaký vlekprotože kopec je pěkně dlouhý.Musím říct ,že jí to lyžování šlo na jedničku.Kačula všechno bojkotovala i bobybyla ochotná jezdit na saních s babičkou.

reagovat LENULA 6.2.2007 10:23  13%    +  -

Ahoj,
tak na horách bylo bezvadně, dokonce jsme si i zalyžovali a nemáme nic zlomeného
Zkusili jsme dát Matulku do lyžařské školičky, ale nelíbilo se mu tam, scházeli jsme mu tam , on je totiž neustále s námi, to byla je 1. půlhodinka u cizích lidí
Tak a tady je fotečka našeho lyžaře na horách:

reagovat petakata 2.2.2007 17:55  5%    +  -

LENULA: Tak to je supr,už chybí jen ten sníh,ale na horách určitě nějakej je,je sice mokrej, ale hlavně že je,Tak až se vrátíte, písni jaký to bylo a co malej lyžař jak se tim vypořádal.Já jsem sama doma holky šly na víkend k babičce a Jirka je v práci.Tak jsem si naplánovala co všechno udělám a stihnu.Ale nevim, nevimtakovej divnej klid a v televizi pohádka,tak to vidim na spchu,postel,pohádku a sladký sny Tak ať se vám na horách líbí a šťastnou cestu.

reagovat LENULA 2.2.2007 11:30  13%    +  -

Tak Ti posílám 1. fotku našeho malýho lyžaře

reagovat LENULA 1.2.2007 10:38  13%    +  -

petakata: ahoj,
tak máme zase jaro, co?
už mě to počasí štve , Matula byl tak šťastnej, že mohl bobovat, ale slíbili jsme mu, že když vydrží na horách sníh, pojedeme v sobotu nebo v neděli do Bedřichova. Tak snad se nám to vydaří
Jinak my teď jdeme taky k holiči, Matěj potřebuje ostříhat, zpátky jsem mu slíbila, že si bude moci koupit hopíka.
Tak se měj a zase se ozvi

reagovat petakata 27.1.2007 13:38  5%    +  -

LENULA: No to je nádhera,hned bych si jeden nebo dva nebo tři? no asi i čtyři, dala ke kafíčku.Vypadají naprosto úžasně.To si Matýsek určitě šmakuje,viď?Nakonec jsem ráda,že jsme nikam nejeli.Za chvíli se chystáme na zimák a pudeme bruslit.To mě baví,ale to mrznutí u kopce a čekání,mě teda moc nebere.Jsem radši když na klouzačku s holkama jde Jirka.

reagovat LENULA 25.1.2007 22:16  13%    +  -

Musím se Ti pochlubit:

reagovat LENULA 25.1.2007 20:28  13%    +  -

petakata: jo my chodíme jen k tomu domovu důchodců. Matulovi to úplně stačí.

reagovat petakata 25.1.2007 20:27  5%    +  -

LENULA: Ahoj tak si myslím, jestli náhodou nechodíte bobovat k domovu důchodců?Dneska jsme šli s Kačulou kolem ,pro Péťu ke škole a bylo tam, asi v jedenáct, docela dost dětí.Holky byly dneska na klouzačce s tátou a přišly úplně mokrý.No a před chvílí jsem mluvila s mámou a ta mi povídala ať jsme doma tak se výlet odkládá ,že prej je tam opravdu velká kalamita,asi přes půl metru sněhu.Tak budeme doma a budem chodit na Radouč dokud je tam ještě trochu sněhu

reagovat LENULA 25.1.2007 19:09  13%    +  -

Ahoj tak ještě nové fotečky našeho Matulky, jak bobuje z dnešního dne

reagovat LENULA 25.1.2007 12:26  13%    +  -

petakata: Ahooojky
tak to já jsem včera byla taky pěkně vymrzlá , byli jsme s Matějeme bobovat 3x a to vždy minimálně hodinu
Dneska už to máme taky jednou za sebou, odpoledne jde s tátou - já musím celej panelák
A neboj v pondělí ještě sníh určitě bude

reagovat petakata 24.1.2007 20:41  5%    +  -

LENULA: Ahooooj.tak bobovat dneska nebyli,prej pudou v pondělí.Jenom jestli jim ten sníh tak dlouho vydrží.Já jsem taky pěkně vymrzlá,ráno jsem šla s Péťou do školy pak s Kačulou k tomu holiči,pak zase pro P. do školy,jenže jsme se minuly a já tam tvrla o půl hodiny dýl a ona už si doma v klidu baštila oběd,no hlavně že se jí nic nestalo.A pro změnu měla P.od dvou hodin kroužek tak jsem jí tam odvedla a koukala na ně jak se učí zacházet s míčem-odmítla jsem se trmácet za hodinu zpátky.Takže když jsem přišla , sedla jsem si ke kouzelný školce a užívala si klidu a teplíčka.Vpátek se chystáme k našim,tam je to skoro jako na horách,myslím že,sněhový řetězy to jístí

reagovat LENULA 24.1.2007 13:08  13%    +  -

petakata: Krásný den
tak co, byli ve škole sáňkovat? My už byli dneska 2x bobovat, a teď mi je ještě pořád zima, nemůžu se zahřát.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si