Znamení PANNY

Zajímalo by mě kolik Panenek chodí na Dámu a jestli si opravdu jsme charakteristicky tak podobné jak nám astrologové tvrdí.

ODKAZY NA NÁSTĚNKU KDE JSOU

PANENKY

RECEPTY PRO PANNY

KDY KTERÁ SLAVÍME NAROZENINY

CHARAKTERISTIKA PANEN

4.8.2006

Diskusi založil(a) 4.8.2006 Martia

reagovat pecka 3.4.2011 19:18  25%    +  -

Ticek: Nedávno si mi takhle stěžovala kolegyně, že ten její si taky dělá podle svého a ona že nemá sílu se s ním hádat, tak si myslí svoje. No, když já tohle nedokážu a nemlčím...Ale už to aspoň koriguju a říkám v legraci a nadsázce, aby se nenaštval a já si řekla svoje.

reagovat Ticek 31.3.2011 22:48  81%    +  -

myska11:jo jasně znám jeho slabiny,ale je neovladatelný,je to věkem.Dříve si nechal říct teď né,dělá věci které mu nikdo neporoučí,ale aby si po sobě umyl umyvadlo tak to nevidí.Jsem z něho vytočená,protože to co udělá on,ikdyž je to hovadina,tak podle něho je to dobře.Na všechno má odpověď a je jedovatý jako kobra,že furt něco mám a tak podobně chlístá.Je protivnej,až zlej.Bodeď by nebyl jeho táta byl neřád a tyran.Snad to spolu nějak doklepeme.

reagovat pecka 29.3.2011 20:58  28%    +  -

myska11: Máš pravdu, že ženská musím používat mozek a taktiku. Někdy je hodně těžké mu nenásilně vtlouct do hlavy, co chci. Většinou dělá jen to, co chce on. A naposledy jsem chtěla zvýšený záhon, nejdřív koukal, jako že vůbec nechápe. Pak měl návrhy, které se mi nezdály a vysvětlovala, kde by ten záhon byl nejvhodnější. On tvrdil něco jiného. Pak jsme byli na zahradě a on mi říká, hele, tady ten záhon bude na nejlepším místě. Jasně, že to bylo tam, kde jsem to chtěla já. Byla jsem zticha, že to je můj původní návrh, chválila ho, jak to dobře vymyslel.A tak je to se vším.
Je fakt, že se někdy taky neudržím, když mi např. sundá na vyprání tu čistou záclonu místo té špinavé

reagovat myska11 27.3.2011 13:10  14%    +  -

Ticek: Hmmm tak se musíš do toho zapojit ty, takže musíš najít jeho slabiny a na ně jej utáhneš, taky si musíš něco odpustit a vydržet, myslím, že ho zvládneš..........jsme přeci ženské a ty to umí.........

reagovat Ticek 24.3.2011 18:18  84%    +  -

myska11:tak to má být ale stím stářím je to horší,muž je o 7 let starší než já a je to hodně znátje už v důchodě a to tě povím to jsou muka.Dokuď chodil do práce,tak to šlo,teď má jenoma jídlo nic jinýho ho nezajímá.Dělat taky nic nechce všechno je problém.

reagovat myska11 24.3.2011 17:22  15%    +  -

pecka: aspoň víš, že se to lepší a možná stáří bude krásné a milé......

reagovat myska11 24.3.2011 17:21  15%    +  -

Ticek: tak to povím, že jo.......muž je zamilovaný jako ve dvaceti.......

reagovat Ticek 24.3.2011 15:17  83%    +  -

myska11:jé tak tomu se říká láska,až za hrob

reagovat Ticek 24.3.2011 15:16  83%    +  -

pecka:mám dceru kozoroha,toto znamení je velmi pracovité,ale také velmi lehkomyslné.Tak to buď ráda,že se ten tvůj na starý kolena polepšil,to u nás je to obráceně

reagovat pecka 24.3.2011 11:10  29%    +  -

myska11: Tak já budu v říjnu vdaná 37 let a teprve nedávno můj muž trochu zmoudřel. Jinak jako Kozoroh byl tvrdohlavý a zásadně v opozici, na stará kolena se to lepší.

reagovat myska11 23.3.2011 16:56  15%    +  -

Ticek: Ahojky, již je to 32 let...a stále jsem spokojení a jeden bez druhého nedáme ani ránu....

reagovat Ticek 20.3.2011 20:19  83%    +  -

myska11:tak to je dobře že jsi spokojená,jak jste spolu dlouho?já si myslím,že když si vezmeš chlapa na prd,tak je jedno v jakém je znamení.

reagovat myska11 20.3.2011 9:26  15%    +  -

Ahojky panenky...u nás je dnes slunečno, ale jen nula na teploměru.....dnes mám prací den, ale odpo budu jen odpočívat, přeji všem krásný den....

reagovat myska11 20.3.2011 9:25  15%    +  -

pecka: Mohu je s tebou plně souhlasit.......akorát mě štve , že jsm moc soucitná a jiní mě někdy zneužijí..........

reagovat myska11 20.3.2011 9:24  15%    +  -

Ticek: Tak já si vzala pannu a jsem moc spokojená, stále by mě na rukou nosil a je pořádný a pracovitý, jsem vážně moc spokojená a neměnila bych.......

reagovat lenullka 18.3.2011 7:32  33%    +  -

ahojky, mám chlapa panu, ale je dost nepořádný, je to teda vyjímka. Pracovitý je, to jo.

reagovat Ticek 15.3.2011 20:58  81%    +  -

pecka:VÁHY jsou pravdomluvný a,že jsou náladový to je pravda ale snesou se s každým znamenímkdybych si měla vybrat tak si zase vyberu býka,umí se chvástat a vychloubat,ale,když býka pochválíš,ikdyž vidíš,že je to špatně a dáš mu dobře napapat,tak se pro tebe přetrhne.Chválit se má a hlavně sama sebe

reagovat pecka 15.3.2011 20:47  47%    +  -

Ticek: Můj starší syn je Váha a ten je nahoru - dolů, náladový, ale jinak cílevědomý a spolehlivý. A že býk je pro rodinu, to je pravda, syn se stará velmi dobře.
Hele - proč se nepochválit, on to nikdy jiný za nás neudělá.

reagovat Ticek 15.3.2011 20:33  81%    +  -

pecka:jo tak s tím býkem jsem 39 let,syn je taky býk,že mají rádi dobré papání,tak to je pravda tvrdohlavý jsou,ale zase na druhé straně jsou pro rodinnu.Víš,že samo chvála smrdík našemu znamení bych jako velmi dobré přiřadila ještě VÁHY,mám 2 vnučku v tomto znamení.

reagovat pecka 15.3.2011 19:55  46%    +  -

Ticek: To já mám Kozoroha, mělo by to být vhodné znamení, protože je taky zemské a to se doplňuje.
No a býk, to je taky zemské znamení, jen je trochu pohodlný, má rád dobré papání a má svou hlavu. Mám totiž synáčka býka, vím o čem mluvím.

reagovat pecka 15.3.2011 19:52  46%    +  -

myska11: Já taky si myslím, že Panna je nejlepší znamení, jsme pracovité, zodpovědné, nezkazíme legraci, umíme se postarat o sebe i o druhé, jsme soucitné, nezávidíme - prostě jsme nej.

reagovat Ticek 15.3.2011 19:13  79%    +  -

myska11:souhlasím s tebou,jen mít k naší povaze dobrého partnera,já jsem si vzala býka a teď je z něho protivný dědek

reagovat myska11 12.3.2011 19:46  9%    +  -

pecka: Ahojky, tak to sdílím s tebou názor na panenky, taky se mi lidé svěřují s různými osudy a nejsem ta, která by je shodila.Ale jednu smůlu máme, prostě lidé nám závidí náš šarm a smysl pro krásno a zábavu.Co ty na to ?

reagovat pecka 12.3.2011 19:21  35%    +  -

myska11: Vítám tě mezi panenkami. Teď jsem si zrovna zopákla co máme na nástěnce o tom, jaké panenky jsou a rozhodně si nemyslím, že jsme nemístně zvědavé, cynické a sobecké!!! Znám tolik lidských osudů a tajemství, ale všichni mi je svěřují proto, že jsem taková vrba, ani se neptám a dozvím se věcí... až je to někdy náročné si to všechno nepřipouštět.

reagovat pecka 12.3.2011 19:15  35%    +  -

myska11: U nás v Kladně bylo dnes slunečno, ptáci řvali jak pominutí, už se asi jaro blíží. Těším se na zahradu, až to všechno poleze, až rozkvetou narcisky.

reagovat myska11 12.3.2011 10:37  6%    +  -

Ticek: Ahojky, tady je slunečno v Bohumíně, ale nic moc teplo........tak konečně je tu někdo.....vítám.....

reagovat Ticek 12.3.2011 10:14  90%    +  -

lenullka:u nás též ale tepolo nic moc

reagovat lenullka 11.3.2011 22:32  26%    +  -

lenullka: teda přes den.

reagovat lenullka 11.3.2011 22:31  26%    +  -

Ticek: já hlásím z Brna teplo a sluníčko.

reagovat Ticek 11.3.2011 21:40  90%    +  -

Ahojky všem panenkám ŠUMAVA hlásí,slunečno,ale zima celý den.Ještě tu máme místama zmrzlý sníh

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Martia
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si