Kočičárna

Můj život s kočkou =^.^= diskuse pro milovnice a milovníky koček, kocourů i koťat
4.8.2004

Diskusi založil(a) 4.8.2004

reagovat -,pája,- 3.4.2008 18:03  10%    +  -

Hellga: náš ani moc ne ale všechno oblizuje

reagovat Hellga 1.4.2008 20:03  26%    +  -

-,pája,-: Jenom ten prostřední, Piškot se jmenuje... Oďobává rohlíky, knedlíky a když nemá na dosah nic "dobrýho", tak chodí olizovat tvrdej chleba... Taky mlsá čokoládu... Váš nemá "chutě"?

reagovat -,pája,- 1.4.2008 18:31  100%    +  -

Hellga: no tak to jsem nevěděla že jsou to bobři!

reagovat Hellga 31.3.2008 10:16  34%    +  -

-,pája,-: Myslíš po těch prášcích, nebo jen tak? Oni, pacholci, prováděj furt něco! Dneska jsem ráno přijela po šichtě a nejmladší strašil místního pejska, že jej sežere, zabije a vůbec zruší, protože se se mnou kámošil, nejstarší mě spal v pelechu, i když naprosto přesně vím, že jsem zavírala dveře a dědek zapřel, že by mu otevřel a prostřední mě seknul čerstvej rohlík s tašky a než jsem se převlíkla, ohlodal ho, pěkně uprostřed, jako bobr! Útěchou mě bylo, že dědu budili od půl šestý...je vidět, že patří do rodiny... Teď mám otevřený okno a nejstarší sedí na parapetu a přehlíží "latifundie"... Tak si vezmu svetr, protože by se urazil, kdybych jej hnala dolů a okno mu zavřela... ...a když je dotčenej, tak si ke mě otevře, kdy chce a dědu by budil už od půl pátý...

reagovat -,pája,- 30.3.2008 10:23  23%    +  -

Hellga: co prováděj ty tři "zmetkové"???(neuraz se)

reagovat -,pája,- 29.3.2008 13:13  23%    +  -

Hellga: ehm

reagovat Hellga 28.3.2008 21:30  34%    +  -

-,pája,-: Normálka v lékárně, nebo u veta... Nevím kolik stojí, kupujeme pro tři kocoury... to je balení tak za kilčo... ale v lékárně ti poradí! Podle váhy kočky ti vyberou správný prášek, nebuj nic... Dělá se balení i po jedné tabletce. Ono mu to chce dávat, tak jednou, dvakrát do roka, i když nechodí ven a nechytá myši, má v sobě chlupy a je to pro ně zdravý, se vyčistit, kort, když nemaj trávu, nebo o ní nestojí...

reagovat -,pája,- 28.3.2008 20:11  22%    +  -

Hellga: hm ale kdy jí mám vzít nevíš kolik stojí?a kde by jí mohli prodávat

reagovat Hellga 28.3.2008 16:05  34%    +  -

-,pája,-: Dej mu tabletku na odčervení...Třeba je ucpanej, kočky jsou na žaludek a střívka háklivý...

reagovat -,pája,- 25.3.2008 18:39  21%    +  -

Holky nevím co je s tím naším kocourem(nemzase)pořád dělá takoví divný skřeky jako že chce blít a pak to zase přestane ale to je kdykoliv si ho vemu a ted se málem pozvracel už sem skoušela dát mu i trávu a trochu to pomohlo ale uschla mi

reagovat -,pája,- 23.3.2008 10:49  20%    +  -

Hellga: možná sem,ale mě to jeho "pozadí"
opravdu nezajímá

reagovat Hellga 21.3.2008 10:44  35%    +  -

-,pája,-: ...tak to jsi móc "divná kočka"!!! ...určitě si to chudák, neumí vysvětlit, takovej hrubej nezájem... Já to taky nevím "odjakživa", ale kdysi dávno jsem měla psi a tak, když jsem se "dala" na kočky, zajímalo mě, proč dělaj právě to, co dělaj a musela jsem se učit...

reagovat -,pája,- 20.3.2008 19:16  20%    +  -

Hellga: no tak to fakt je ale jeho zdnice mě moc nezajímá

reagovat Hellga 20.3.2008 14:51  33%    +  -

Jo, je... No, to jsi poctěna převelice, toho si považuj, protože jenom důvěrný přítel a oblíbený člen rodiny, si smí čmuchnout ke kočičímu zadku... Každej jinej by dostal lepenec! Je to děsně intimní a to si jen tak někdo nesmí dovolit... Gratuluju!

reagovat -,pája,- 20.3.2008 13:43  20%    +  -

Hellga: tak to můj kemě příde se špinavou ´prdelí´a opusinkuje mě nosem a je to a pak si na mě s tou špinavou prdelí sedne to je asi jeho rytuál

reagovat Hellga 20.3.2008 10:22  32%    +  -

Já si bláhově myslela, že když nebude jenom jeden, tak se zabaví a nebude jim smutno, akorát jsem si polepšila, protože kdysi prudil jeden a teď prudí tři... Zrovínka jsem prostředního "odvelela", seděl mě u ruky, opíral se mě o rameno a šmatlal mě po hubě, špinavou a mokrou pazourou, akorát, jak dotahl z venku...Prej to je projev kočičí lásky, ale nic moc příjemnýho to nejni...

reagovat -,pája,- 20.3.2008 9:36  20%    +  -

Hellga: Náš vždycky na chodbu vyletí jak střela tam se napije a když ho nikdo nepůstí tak knučí a když už se někdo obětuje a otevřemu tak vyletí zase jako střela a běží přímo do obýváku a tam škrábe pohovku a křeslo!!!A zrovna ted si hraje s mejma kaničkama u mikiny ty kocouři to je fakt poděs.Ještě štěstí že máme jenom jednoho

reagovat Hellga 19.3.2008 23:12  31%    +  -

-,pája,-: Jo, jo, to znám... u nás se tomu říká, že má, nebo že ho berou "raplíky"... V takový chvíli, dokáže prostřední z ních rozrazit dveře do kuchyně, s šíleným svitem v oku vletí na sedačku, úplně jedno, jestli na ní zrovna někdo sedí, či ne...vletí na linku, přes digestoř to vezme až nahoru, tam funí a dělá na nás z vejšky "ksichty", protože mu svorně nadáváme a on dobře ví, že za ním nepolezem... Má teď přes zimu skoro osm kilo a to je "šrumec", jak když hážeš s pytlem cementu...

reagovat -,pája,- 19.3.2008 18:11  19%    +  -

Hellga: no tak to je teda hrůza!!No tak to je jediný štěstí s tou by si kocouři taky hráli.To ten nás ´´týpek´´ je taky pěknej vykuk když se rozblázní dělá ze srandy nepovedený kotouli a je prdlej.A ted zrovna tady lítá za hopíkem jak střelenej!

reagovat Hellga 19.3.2008 6:58  26%    +  -

-,pája,-: 8, 7,5 a 3 ...a dědkovi padesát... Je to "skvadra" k pohledání!
...zrovínka teď vylezl děd z koupelny a nejstarší mu hrubě spílá, protože mu zabouch před nosem a on nemohl dozírat, jestli se meje pořádně... to je jeho svatá povinost, dávat na lidi pozor a "lotr dědek", hatí jeho snahy... To už mu v půl šestý ječel za dveřma, aby vstával... Jenže dědek má dneska volno, tak se handrkovali přes dveře, jak malí haranti... Převčírem si děda připravil odřezky a hrubý piliny na podpal, hezky si to urovnal na hromádku a včera šel zatápět a zjistil, že mu tu krásnou hromádku, některej pacholek "po*cal"... tak mě to přilítl hned žalovat a na střídačku se vyptával kocourů:"To´s byl ty?!"...to byl včera nakoupit a zapoměl tašku, tak dal nákup do škatule, kocouři škatuli zblejskli, tak jim ji musel dát ...a co myslíš? Škatule se tu válí v prostřed cimry a kocouři v ní dělaj skopičiny...co na tom, že jí musíme přeskakovat? Přece si "kluci" musí s něčím hrát, no ne? ...a takový "perly" se tu dějou denně... eště, že nemáme krávu!

reagovat -,pája,- 15.3.2008 13:33  19%    +  -

Hellga: a kolik jim je?

reagovat Hellga 14.3.2008 17:36  19%    +  -

-,pája,-: No jo... Máme tři kocoury, bydlí s námi doma, jsme "rodina" a tak je furt něco...Na dnešek jsem měla noční a kluci chodili kontrolovat dědka a ječeli na něj celou noc, děd byl ráno vzteklej, jako vopice...Kocouři maj ještě zimu, tak se drží doma a jak je jim to dlouhý, tak se nudí a chtěj, aby se jim někdo věnoval a vymejšlel jim zábavu... Někdy je to i dost únavný, oni jsou tři a když dá jeden pokoj, začne druhej a my jsme furt "na špagátku", aby jsme jim byli k ruce... Ale jsou naši, tak co naděláme?! Tuhle zas viděl dědek, jak se jeden "fón" kámoší s kocourem odnaproti a přebírají na zastávce odpadkovej košík... Aspoň se nenudíme...

reagovat -,pája,- 14.3.2008 12:43  19%    +  -

Hellga: fakt?

reagovat Hellga 12.3.2008 21:44  19%    +  -

K nám chodí "na mlsandu" taková hubená ustrašená číča, asi ničí nejni, tak jí podstrkujem ...a dneska něco řešili s malým a jak mě zbleskla, jako vždycky začala prchat a náš, že jako poběží s ní... Málem jsem musela zkřížit nohy, jak jsem se chechtala... ono to bylo, jako když běží srnka a za ní v závěsu pivovarskej valach... Uběhli, ve stejným tempu pár metrů, pak malej zjistil, že číču nedohoní, tak se otočil a šel otráveně zpátky... ale pohled to byl nááááramnej! Jsou všichni pěkně kulatí po zimě, škoda, že jim to nevydrží...

reagovat -,pája,- 11.3.2008 18:30  19%    +  -

Lucianna7: to ten náš chodí na seno ti to popíšu:z jedný strany je garáž a tam se skáče na žebřík kterej je tam přidělanej(je podel kůlny)
a dole sou dveře těma se nedostane a tamu tý kulny je okam náš Rezounek maličke milovane tam vleze a nemuže vylízt tak sem ho začala popohánět koštětem a hned to šlo!!!!!!!!!!

reagovat -,pája,- 11.3.2008 18:27  19%    +  -

Hellga: no tak to ten náš je taky uřvanej pořád máááááááááááááááááááááááááááááuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a mááááááááááááááááááááááááááááááááuuuuuuuuuuuuuuu
a ještě jednou máááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
a když neni po jeho tak se začne motat pod nohama fakt úděs!!!!!!!

reagovat Lucianna7 11.3.2008 15:18  80%    +  -

Hellga: jo, tak tohle přesně znám. Dočasně máme místo schodů jen žebřík, museli jsme je nechat předělat, kvůli bezpečnosti, a kocouři se naučili chodit po žebříku nahoru, ale dolů to umí jen jeden a ten druhý tam stojí a řve a řve, a my zatím spíme na sedačce dole, takže nás vzbudí, jeden z nás vstane, a snese milého kocoura po žebříku dolů. Ale musím ho pochválit, vyčůral se tam jen jednou a to do vany. A ten druhý miláček už od šesti řve, že má hlad, a my stáváme až v půl sedmé, takže se musí zase někdo obětovat a dát mu najíst, aby ostatní mohli ještě půl hodinky spát. Zlatý léto, kdy jsou dveře do dvora otevřené a oni si chodí ven, jak se jim zachce. To ani snídani nepotřebujou. Potvory moje milovaný.

reagovat Hellga 11.3.2008 14:59  19%    +  -

-,pája,-: Ti naši "holomci", jsou drzí, jak vopice! Furt na nás nejstarší ječí (když ne on, tak má náhradu) a různě nám spílá, i když nevíme přesně proč... Úděsný období! Už aby se "oteplilo" a oni si šli "po svých"! Teď je nejhorší období roku kočičáků, co chodí ven... Trajdat se jim ještě nechce a doma sedět je nuda a ty si, člověče, poraď! Dokonce jsem zaslechla, od muže, něco jako ty "debile uřvanej", na adresu našich fónů... a to je skoro na "doraz"! Nejstarší si sedne ráno v půl čtvrté za dveře od ložnice a začne ječet:"Vztáááááááááááávej, vztáááááááááááávej...! ... a vydrží to řvát, třeba i hodinu... to je med! Takže TAK se máme...Už aby bylo teplo!

reagovat -,pája,- 11.3.2008 14:12  19%    +  -

Hellga: jo dobrý kocour taky a to tvůj?

reagovat Hellga 11.3.2008 10:39  18%    +  -

-,pája,-: Tak, tak - všelijak... ...a co ty?

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zvířátka
Přečtěte si