Střelkyně, střelci a všichni kolem nás

Ahoj všem, pojďte s námi pokecat o střelcích a všech ostatních znameních zvěrokruhu. Myslím, že střelci jsou opravdu něčím zvláštní, nemají to v životě jednoduché a to z toho důvodu, že je v životě trápí jedna velká touha. Neustále se honit za něčím novým. Naše myšlenky nám nedají pokoj, dokud nenajdem co chcem, myslím, že někteří to ani nenajdou.
Přitom pořád hledáme to samé, chceme klid a když ho máme tak už se zase nudíme. Ta naše povaha je děsná. Když dojdeme k cíli, chceme jinam. Doufám, že jsou i někteří z vás, kteří došli na okraj myšlenek a aspoň trošku zjistili co chtějí, ale i tak je to moc těžké. Zvláště u mužů. Ti jsou na tom ještě hůře, protože je ovládají pudy přírody.
Já se přiznám, že jsem svůj klid našla, na místě, kterém jsem chtěla, ale jakoby můj motor pořád potřeboval jet, ale neustále jiným směrem.

Proto pojďte pokecat, ať se dozvím něco o jiných střelcích, o vašich protějšcích, kamarádech, jak s kým vycházíte.

STŘELCI-CHARAKTERISTIKA
Střelec je impulzivní, upřímný, otevřený, neklidný, netrpělivý, štědrý i velkorysý, nanasytný v poznávání světa, lidí, miluje přírodu, zvířata a veškerý pohyb. Stále někam spěchá, něco zařizuje, vyžizuje, něčím se zabývá. Vyznává nezávislost a svobodu, ale nikdy nepřekročí hranici svých povinností a závazků. Svým humorným až prostopášným postojem okamžitě prolomí ledy i v nejškorobenější společnosti. Střelci mívají dobrou vyřídilku, dokáži plamenně obhajovat, všechno pozorovat a analyzovat, jsou nevyléčitelní optimisté a idealisté. Nesnášjí typy lidí, kteří jsou nerozhodní, přešlapují na místě, chovají se puntičkářsky a povýšeně. Mají milou přátelskou povahu, dobré srdce, vřele vás přijmou. Chovají se dobře, nenuceně, od uklízečky až k ministrovi. Nedělají žádné rozdíly a tím dávají druhým pocit skutečného přátelství. Ve vztahu k druhému pohlaví jsou nekonveční a bezstarostní. Rádi napodobují vaše chování, nosí váš svetr, košili, vyjadřují se vašimi gesty, přejímají vaše zvyky. Mají velmi dobrou pamět, pamatují si nekonečně dlohé básně, úryvky z knih, pokud je zaujaly.
Bývají zastánci dobrého jídla a pití, nazapomínají však přitom na svoje povinnosti. Rádi obdarovávají chudší, žebráky na ulici, ale i své přátele. Nic jim nepůsobí větší radost, než to, že vám něco upřímně a od srdce darují. Raději rozdávají dary, než je sami příjímají. Mezi Střelci je celá řada dobrých sportovců, ale i obchodníků, umělců, hudebních skladatelů a politiků. Je faktem, že mnoho Střelců má skutečně ostrý jazýček, nic si nenechají líbit. Však je to taky ohnivé znamení a to dost často vzplane vysokým plamenem vášnivého projevu. Střelci jsou nesmírně pravdomluvní, neradi lžou, říká se o nich, že to ani neumí. Kdyš se o to pokusí, každý to pozná. Zamotají se do lži tak, že sami nevědí, jak z ní ven, a proto raději mluví pravdu. Nač si motat hlavu nesmyslným lhaním, když pravda vítězí! To je jejich názor. Někteří Střelci jsou dost silní a neohrabaní. Jiní vyznávají vegetariánsou stravu a další mohou sklouznout až k promiskuitě. Mají v sobě různorosost a duševní stimulaci. Je známo, že Střelci mívají nekonečné štěstí. Zasloužené i nezasloužené. Vždy jim něco vyjde a to v pravý čas, kdy to nejvíc potřebují. Není to úžasné? Střelec je svůj a potřebuje k životu svobodu, lásku a uznání. Co na srdci, to na jazyku.

14.12.2006

Diskusi založil(a) 14.12.2006 martinkaa

reagovat jájouch 17.10.2008 21:30  100%    +  -

Amelie1: jj pohoda suprovka jak to že špatný?? Co pak??

reagovat Amelie1 17.10.2008 21:22  7%    +  -

jájouch: Ahojky,jak je?Já mám dneska nějaký špatný den

reagovat jájouch 17.10.2008 21:14  100%    +  -

Amelie1: jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuu

reagovat Amelie1 17.10.2008 20:38  7%    +  -

jájouch:

reagovat jájouch 13.10.2008 11:31  100%    +  -

Amelie1: chjooooooo to je smůla sakra
Je mi to jasné všechno nemůže být hned ale máš to moc krásné

reagovat Amelie1 12.10.2008 23:23  7%    +  -

jájouch:Ahojky zase jsme se minuli děkuji za hodnoceníještě to není dodělané,dělám to za provozu,to víš všechno něco stojí

reagovat martinkaa 10.10.2008 8:51  5%    +  -

Ahojky, děkuju vám. Snad už to podruhé vyjde, už máme toho prcka, no prcka, už je mu 2 a půl roku, tak bych si moc přála, aby nám to vydrželo. Ale musím říct, že se mi tahle moje druhá svatba líbila mnohem víc, než ta první, hlavně byla od srdíčka, ta první byla ještě z naivity.

reagovat jájouch 9.10.2008 20:03  100%    +  -

Amelie1: no čaoooooooooooo zlato! Jdu koupat ale jsem tu kolem devátý

reagovat Amelie1 9.10.2008 19:30  5%    +  -

jájouch: Ahooooooojjjjjjjjjj

reagovat Amelie1 9.10.2008 19:29  5%    +  -

martinkaa: Hodně štěstí a lásky

reagovat jájouch 9.10.2008 19:27  100%    +  -

martinkaa: jůůůůůůůůůůůůůůůů tak moooooooooc blahopřeji a přeji mooooooooooře štěstíčka a krásná fotečka sluší vám to

reagovat jidelna 9.10.2008 18:20  85%    +  -

martinkaa: tak hodně štěstíčka

reagovat martinkaa 9.10.2008 13:44  5%    +  -

Ahoj holky, tak už je ze mě opět vdaná paní.

reagovat jájouch 9.10.2008 9:52  100%    +  -

Amelie1: no tedaaaaaaa koukej přijít včas

reagovat Amelie1 9.10.2008 0:19  5%    +  -

jájouch: Ahojky,nějak nestíhám,jukni se do mojí galérkysnad se mi podaří tě tady někdy zastihnout

reagovat jájouch 17.9.2008 11:18  76%    +  -

Amelie1: no achooooooooooooooooooj sláva sem si říkala kde tě mám
sekáček jo?? A s čím vším???
Mám se krásně užívám si jak můžu

reagovat Amelie1 16.9.2008 22:13  5%    +  -

jájouch: Ahojky,celé léto jsem makala jako barevnáA od 1.10.si otvírám sekáčekJak se máš?

reagovat jájouch 24.8.2008 12:22  100%    +  -

Amelie1: no to joooooooooooo už jsem si říkala co je s tebou

reagovat Amelie1 24.8.2008 2:03  5%    +  -

jájouch:Ahojky pěkně dlouho jsem tady nebyla.mocccccc gratuluju

reagovat jájouch 12.8.2008 20:52  100%    +  -

martinkaa:

reagovat martinkaa 12.8.2008 13:22  7%    +  -

jájouch: Ahojky, gratuluju k mimí, chlapečkoví

reagovat Simulka*Adámek 7.8.2008 8:57  8%    +  -

Jájouch má chlapečka Matyáška dnes 7.8. v 6,49h. jse narodil, váží 2,89kg a měří 48cm
Oba jsou v pořádku

reagovat jájouch 9.6.2008 13:15  100%    +  -

martinkaa: tak to máš ještě čásek ale ono to uteče neboj bude to dobrý je léto bude hezky a na depky nebude čas

reagovat martinkaa 9.6.2008 12:48  5%    +  -

jájouch: Zatím nevím, mám na rozmyšlenou ještě třičtvrtě roku, pak už budu muset. To víš, po mateřský to bude asi těžký...
Taky si přeju at mi je pořád dobře a at nemám žádný depky...

reagovat jájouch 9.6.2008 9:34  100%    +  -

martinkaa: jééé tak ať to vydrží A práce nevíš vůbec kam se vrtneš??? Je to teď na nic co??

reagovat martinkaa 8.6.2008 22:51  5%    +  -

jájouch: Ahojky, no jako pořádnej střelec pořád něco. Sportuju jak jen to jde, přemýšlím nad prací, jedu podlední rok mateřské a tíží mě, co si najdu za práci. Jinak moje zdravotní problémy mě občas dost vyčerpávají ale ted mám období, kdy jsem psychicky v pohodě, tak mi to snad vydrží, jsem usměvavá

reagovat jájouch 26.5.2008 20:06  100%    +  -

martinkaa: a copak řešíš???

reagovat martinkaa 26.5.2008 12:41  5%    +  -

jájouch: Ahojky, já vím, jsem hrozná, nějak sem nestíhám chodit, pořád něco řeším, to jsem celá já...

reagovat ivbara 15.5.2008 22:50  100%    +  -

reagovat Amelie1 15.5.2008 22:46  14%    +  -

jájouch:Já taky,jojo budu se snažit,ale spíš to bude ráno před prací.Tak pa a dobrou

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): martinkaa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si