První pomoc při vších

Moje dítě někde chytlo vši a zkouším vše možné i nemožné, abych se jich zbavila, ale nějak mi to nejde. Má nějaká mamča zkušenosti, které by mi pomohly se jich zbavit? Zabral Vám nějaký přípravek na 100%? Díky za pomoc
4.1.2007

Diskusi založil(a) 4.1.2007 berule

reagovat berule 5.1.2007 17:59  13%    +  -

Já jsem se rozhodla, že si zítra znovu nastříkáme Difusil, sice je to obden, ale aspoň ty potvory nenakladou další.

reagovat Jirunka 5.1.2007 17:56  13%    +  -

Ještě jsem zapoměla napsat že barvení nepomáhá a že se mršky držej i v hodně krátkých vlasechmusí se to holt hlídat.

reagovat Jirunka 5.1.2007 17:52  13%    +  -

Ahoj lidičky ,pozor na ten šampon Parasidose,ty 3 minuty působení jak tam píšou opravdu nestačínež jsem na jiný diskusi vyčetla že prej se má nechta nejmíň 20min ,tak jsme spotřebovali dva

Jinak nám 100% pomohl Jakutin gel.

reagovat ilka 5.1.2007 16:52  13%    +  -

Ahoj holky,tak u nás ve škole to řádí taky,ale mám kluka ten je na krátko takže zatím(klepu) nic nemáme.Ale byla jsem s ním u doktorky a tam jedna mamina holčičce vyndala veš práskla jí a dělala že niiiiiiiiiic.Já myslela že umřůůůůůůůů

reagovat Katreen 5.1.2007 16:32  13%    +  -

Dřív se dělaly petrolejový zábaly. Mě táta vzal do hola, když jsem domů přinesla vši. To byl opravdu zaručený recept

reagovat Vcelicka 5.1.2007 16:28  13%    +  -

Silvinka: jestli je to ten šampon co voní po žvýkačkách..tak ten mají ty potvory úplně najraději...nebojte se použít ten Orthosan..hubi blechy,vši a klíšťata..a je pro psy a kočky..Vím o čem mluvím...když si umyjete hlavu..nebo dítěti...ty potvory zustávájí na ručníku...a po tom francouzkém šamponku co má být na hlavě 3 minuty na vás vešky mávají a volají..ještě ještě..jsou to vyhozené prachy...a o co je pes jiný než my...chemická válka na všiska..držím pěsti

reagovat Garinka 5.1.2007 15:06  13%    +  -

Silvinka: to u nás je to v klidu. vůbec ji to nevadí

reagovat berule 5.1.2007 14:23  13%    +  -

Silvinka: u nás je to taky tak, řve jak blázen, že ji to bolí.

reagovat Silvinka 5.1.2007 14:20  13%    +  -

Garinka: jo, ty vyndavám, ale je to síla, protože holka u toho řve a nechce držetAle jak jí řeknu, že půjdem k holiči, tak sedí jak přibitá.

reagovat Silvinka 5.1.2007 14:18  13%    +  -

Garinka: jo, ale bacha, četla jsem, že i na barvený vlasy lezou, takže nemáš jistotu ani u tohohle. A taky prý vydržej pod vodou až na 30 minut zadržet dech, takže se jen tak neutopí. Svině jedny svinutý.

reagovat Garinka 5.1.2007 14:17  13%    +  -

Silvinka: moc tomu nevěř, jak jsem ti psala měla jsem ho a na hnidy nic nepomáhá ty musíš vyndat růůůůčoooo

reagovat Silvinka 5.1.2007 14:12  13%    +  -

berule: ten šampon co máme my je právě jak na vši, tak i na hnidy.

reagovat berule 5.1.2007 14:04  13%    +  -

Fiona: To bude asi naše poslední možnost, to obarvení,pořád lepší než ten petrolej

reagovat Garinka 5.1.2007 13:54  13%    +  -

Fiona: mě to tenkrát taky radila doktorka, že kdyby to přinejhorším nešlo tak obarvit holce hlavu.

reagovat Garinka 5.1.2007 13:53  13%    +  -

berule: to naštěstí u nás nehrozí, naši a i rodiče manžela se nás nějak nebojí.Dokonce jsme jeli k tchýni na první svátek vánoční a spali jsme tam.

reagovat Fiona 5.1.2007 13:50  13%    +  -

Garinka: No já jsem musela kluky ostříhat a koukám že mají hlavu v pořádku.Hlídám je teď pořád.A já mám strašně hustý a delší vlasy i holičky jsou vždycky vyřízený než mě tu hlavu prostříhají.Tak mě manža obarvil hlavu.Někde jsem četla že to pomáhá.No a zatím nesvědí.Tak uvidím,ale projistotu se budeme ještě mýt tím sprejem.Už ty vši nechci doma ani vidět.

reagovat berule 5.1.2007 13:49  13%    +  -

Garinka: malá taky nechodí do školky, ale ani babičky k nám nechtějí chodit, jedna sice jde, ale ani si nesedne, to je vážně sranda

reagovat Garinka 5.1.2007 13:46  13%    +  -

berule: ale je mnohem lepší než ten obyčejný. Určitě se to vyplati.
My se zatím držíme, ale holka začala chodit v úterý do školky tak jsem zvědavá jestli něco nepřitáhne.

reagovat berule 5.1.2007 13:45  13%    +  -

Garinka: jo ten H FORTE, ale budem muset koupit další, nějak nám ubývá

reagovat berule 5.1.2007 13:44  13%    +  -

Garinka: Tak to ti gratuluju, my s tím bojujeme od pondělka a už nás to začíná zase svědit.

reagovat Garinka 5.1.2007 13:43  13%    +  -

berule: já taky víckrát, mám taky dost hustý vlasy a jen asi pětkrát bych možná měla tak jednu třetinu hlavy. Jaký máš diffusil? Ten novější?

reagovat Garinka 5.1.2007 13:42  13%    +  -

Fiona: u nás se to jmenuje přesně Diffusil H FORTE je to sprej, koupily jsme to v lékarně a stálo to dvě stovky, ale vyplatilo se to. Holka je přinesla tři dny před vánocema a na štědrý den už byli fuč fuč fuč

reagovat berule 5.1.2007 13:41  13%    +  -

Fiona: Jo my to budem dělat asi taky tak, snad nám to s vlasama a pokožkou hlavy nic neudělá. Ještě jeden dotaz, na tom Difuzilu je psané, že se to má stříkat jen 5-10 na celou hlavu a abych pravdu řekla, tak jsem to včera holce stříkala asi 30krát a sobě ještě víc, protože máme husté vlasy. Když jsem jí to stříkla 5 krát tak jsem byla jen pod ušima. Jak jste to dělali vy?

reagovat Fiona 5.1.2007 13:40  13%    +  -

Garinka: Děkuju za radu.Koupím si to taky,protože nechci přijít o další polštáře.Kde to prodávají(v lékárně).Nežiju v čechách,tak abych věděla kam proto jít.Nám v lékárně nedali žádný šampón(i když si myslím že je určitě lepší)my máme sprej.Nanesu ho na vlhké vlasy a 15 minut čekám a pak je musím vyčesat tím hřebínkem a umýt.

reagovat Fiona 5.1.2007 13:36  13%    +  -

berule: Takže likvidovat je neustále,aby se zabili dřív než nakladou vejce.V lékarně mi říkali,že si máme umýt hlavu a za 9 dní znova.No jenže my jsme už 5 den po umytí měli zase plnou hlavu vší.Takže teď si budu aspoń 14 dní mýt hlavu obden.Protože já už vážně jinak nevím.

reagovat Garinka 5.1.2007 13:34  13%    +  -

berule: jo přesně tak, a to jsme seděli na stole přímo pod lustrem a vybíraly jak o závod a stejně tam za týden byli znova potvory jedny.

reagovat Garinka 5.1.2007 13:32  13%    +  -

Silvinka: já blbec jsem to špatně napsala. když jsme je měli v loni tak jsem se jich zbavovala MĚSÍC všech jsem se zbavila a týden byl klid, a pak to přišlo na novo

reagovat berule 5.1.2007 13:31  13%    +  -

Garinka: No to je právě ono, já jsem četla, že všechny ty přípravky zabijou jen vši, ale hnidy ne, takže do dalšího týdne se z těch hnid vylíhnou vši,mrchy jedny.

reagovat Silvinka 5.1.2007 13:15  13%    +  -

Garinka: no doufám, že se nám už pak nevrátěj nebo mě z toho vomejou

reagovat Garinka 5.1.2007 13:14  13%    +  -

Fiona: já peru jen povlečení, samotný polštáře postříkám tím Diffusilem a nechám to potom vyvětrat.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): berule
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si