KARTÁŘKY V BRNĚ

Prosím všechny, kteří znají nějaké osvědčené kartáře nebo kartářky z Brna, aby mi poradili. Prosím i kontakt, pokud budete vědět. Díky Puzzie
8.3.2007

Diskusi založil(a) 8.3.2007 puzzie

reagovat Pavel 24.11.2008 19:01  1%    +  -

Ahoj všichni,jsem sice z Hodonína,ale nemůžu si vynachválit pí.Pavlincovou z Brna.Takže kdo hledáte dobrou kartářku v Brně,vřele doporučuju.Její tel je 604 443 708.Výklad u ní trvá asi tak hodinu a vás i vaše problémy rozebere na kousky.Zatím co řekla, to se i stalo.Na špatné věci upozorňuje,někdy se tomu dá předejít,prostě zkuste a uvidíte.Pavel

reagovat lili 23.11.2008 10:03  1%    +  -

Ahoj tak přemýšlím jestli zajít ke kartářce ještě před vánoci..... mám přítele a nevím jestli s ním strávím Silvestra a taky vánoce... chtělo by to asi obnovit a spestřit náš vztah..a zajet si někam jinam než zůstat doma.Asi se půjdu poradit ke kartářce... tak se mějte ,hezký vánoce.

reagovat Karel 20.11.2008 14:38  1%    +  -

Loty: Ahoj Loty,byl jsem u paní Romany,tel.721071564 a byl jsem spokojený.Je to v Brně.Je levná a příjemná,můžeš se zeptat na co chceš,pomůže ti vyřešit každou situaci prostřednictvím karet,nebo čtení z ruky.Je to na tobě,vezme tě kdykoliv když zrovna má volno.Tak čau Karel

reagovat Loty 19.11.2008 19:38  17%    +  -

Můžete mi prosím poradit nějakou kartářku, která by mi poradila jak na můj zdravotní stav?

reagovat Loty 19.11.2008 19:36  17%    +  -

Karel: Ahojky, a můžeš mi napsat kde jsi byl a u koho zrovna někoho sháním.

reagovat Karel 19.11.2008 9:35  1%    +  -

Čauky,jestli máte nějaké problémy zajděte ke kartářce,mám dobré zkušenosti,vždy mi to pomohlo aspoň po psychické stránce.Mějte se Karel

reagovat Rose 17.11.2008 8:27  1%    +  -

LiLi: Ahoj díky za tip, určitě za ní ještě tento týden zajdu :-)

reagovat lili 15.11.2008 10:34  1%    +  -

Rose: ahoj,nepíšeš však jestli potřebuješ nějakou kartářku v Brně nebo jinde.V Brně Ti můžu doporučit paní,je moc příjemná,když Tě něco trápí snaží se Ti pomoci prostřednictvím karet a má taky RUNY,však se s ní domluv tel.721071564.Je moc ochotná a vždy Ti vyjde vstříc.Řeší s Tebou i vztahy,vše se dá vyčíst z ruky a karty to doplňují.Můžeš si dát otázek kolik potřebuješ.Je to jen za 200kč.Nezáleží na čase.Není to časově omezeno.

reagovat Rose 13.11.2008 16:11  1%    +  -

ja.na : dekuji za tip...a mohu se zeptat, kolik si bere zhruba na hodinku vykladu?

reagovat ja.na 13.11.2008 9:33  1%    +  -

Já jsem taky byla několikrát u pí.Pavlincové
na Veveří.Dá se říct, že tam jdu vždycky, když mám nějaký problém.Nejenže poradí, ale i její výklad do budoucnosti je přesný.DMohu doporučit. jana

reagovat Rose 10.11.2008 13:10  1%    +  -

Dobrý den,
vím že to tu už bylo několikrát zmiňované, ale potřebuji si zajít k nějaké té paní kartářce....a nějak se nemůžu rozhodnout pro kterou...Poradíte mi prosím? Díky :-)

reagovat lili 2.11.2008 15:03  1%    +  -

Čauky,všem doporučuji jít ke kartářce protože je to dobré když si člověk ujasní některé věci ve svém životě anebo nemůže se rozhodnout pro nějakou alternativu a neví jak dál pokračovat.Např.v práci a taky vztahy.Mějte se a ničeho se nebojte,když nechcete tak Vám špatné věci nepoví.

reagovat Samuel 25.10.2008 10:32  1%    +  -

Nazdar,jdu ke kartářce když mám nějaký problém,teď zrovna se rozcházím s přítelem se kterým jsem žil tři roky,hodně mě to vzalo,potřebuju někoho na vztahy.Můžete doporučit? Přijedu kamkoliv autem. Dík Samuel

reagovat Pampeliška 24.10.2008 9:58  1%    +  -

Mam problém, tak jdu ke kartářce a ne abych jí zpovídala.Kamarádkám se nesvěřuji,protože už mě několikrát zklamaly a když jsem měla chlapa tak mi ho i přebraly.Paní Romana se vyzná ve vztazích a dovede prostřednictvím karet vyřešit vztah a člověka nasměrovat.Brno-721071564.Tak se mějte rádi a rády. Čau

reagovat Karel 22.10.2008 9:07  1%    +  -

Ahoj lidi,zásadně nikomu neškodím,protože to je jenom závist a zlo se oplácí zlem a dobro dobrem.Když někdo udělá ve svém životě něco aby někomu uškodil,tak se mu to zase z druhé strany nečekaně vrátí.Chodím ke kartářce Romaně,abych se u ní uklidnil a srovnal si myšlenky,hlavně mi záleží na lidských vztazích a lásce jako takové.Tak buďte na sebe hodní a mějte se rádi.Cauky Karel

reagovat bubulína 16.10.2008 11:15  48%    +  -

Taky jsem byla u paní Romany v Líšni,ale výklad z karet nebyl teda nic moc,řekla bych celkem mimo.Z minulosti vlastě neřekla nic a současnost jí taky celkem unikala.Snad akorát ten výklad z ruky-no ale chtělo by to srovnání,co by řekl někdo jiný....Rozhodně jednou stačilo

reagovat Zuzka 6.10.2008 21:51  1%    +  -

Taky jsem byla u pani Romany v Lisni. Vyklad z ruky super, moc me prekvapila, jak to sedelo. Karty uz horsi, nektere veci netrefila a zbytek se dal aplikovat na cokoliv. Ale vyklad z ruky fakt doporucuju, za ty 200 to stoji za to.

reagovat neznama27 6.9.2008 21:51  5%    +  -

Ahoj, tak já mám taky jednu oblíbenou kartářku v Brně. Sedí mi od ní úplně všechno, minulost, přítomnost i budoucnost. Cenu nemá určenou, vždy říká, co mi dáte (já dávám 200,- a to otravuji nejmíň hodinu, ale někdy tam jsem ještě dýl, to podle závažnosti problému). Je moc příjemná, bydlí kousek od Olympie, v Chrlicích. Tel na ni je: 739 403 173.

reagovat Petr Klíč 6.9.2008 18:58  1%    +  -

Venali,chces vedet na kolik se muzes zeptat u pani Romany otazek.Muzes se zeptat na tolik otazek kolik chces a stravi s Tebou i hodinu za 200Kc.Jestli budes chtit muzes si nechat taky vyklad z ruky.Perfektne to sedi.Tel.721071564

reagovat Venali 2.9.2008 19:31  1%    +  -

Petr Klíč :
Ahoj,
prosímtě,i paní Romany se můžeš zeptat pouze na jednu věc za 200kč,nebo můžeš mít na karty víc otázek?
děkuji za odpověď

reagovat lucie.ch 23.6.2008 9:43  5%    +  -

Všem vřele doporučuji paní Anežku Hochwalder z Kladna...Je velice příjemná, nevykládá jako každý z tarotu,ale mariášových karet.Výklad je přesný, pravdivý a vychází s přesností.
Zároveň ji tedy moc děkuji za to jaká je....

reagovat Petr Klíč 28.5.2008 16:53  1%    +  -

Ahoj,mužu doporučit dobrou kartářku v BRNĚ.Jmenuje se Romana,je příjemná,všechno mi vyšlo na mou lásku a taky mi vykládala ještě s ruky a překvapila mě jedna čára,která se mi tam vytvořila a měl jsem strach,aby to neznamenalo něco špatného a ona mě uklidnila.Za karty bere jen 200,-Kč a ruku dělá jen pokud chcete taky za 200,-Kč. Pokud máte zájem ji navštívit tak má telefon 721 071 564.

reagovat Terka 26.5.2008 18:21  1%    +  -

Už je to sice dost stará diskuze, ale kdyby jste tu opravdu některá měly dobrou zkušenst s nějkou kartářkou v Brně, napiště mi prosím její (jeho) kontakt na vikyrek@centrum.cz . Celkem to spěchá. Děkuju moc

reagovat verča 23.3.2008 22:48  1%    +  -

Sisa: prosimtě mohla bys mi napsat a aila ve.r.c.a@seznam.cz kolik chce za jedno vyložení?

reagovat Samuelka3 6.10.2007 14:02  81%    +  -

Roni1: TAPI..nevím jaká je kartářka,ale můj bratr k ní chodila na seminář Tarotu ...a mám takový dojem, že ho asi nic nenaučila -)tak jako učitelka nic-moc

reagovat Roni1 26.9.2007 8:47  6%    +  -

Jakou máte zkušenost s Tapinou? (Ivou Synákovou)

reagovat Andýsek 14.8.2007 17:35  1%    +  -

Ahoj, do Brna jezdí i Běla Kostkova, když jste domluvený 3 osoby na den. Byla tu za námi a je dobrá, navíc umí člověka i povzbudit a po výkladu jí můžete volat a psát na mail, zatím vždycky odpověděla. Telefon má 721091983, když vám to nebere,tak vykládá,ale neodepisuje na esemky.
Můj víklad trval přes dvě hodiny a platila jsem 1000 korun a za další otázky mailem už nic. Byli sme domluvený 3 kámošky, všecky si ji chválí, dost poznala současnou situaci a 2 věci od ní se mi splnili doslova za týden!

reagovat Sisa 13.8.2007 18:23  1%    +  -

Ahoj,já mohu doporučit pí Pavlincovou z Brna.
Chodím k ní na výklad karet i na reiki-masáž
a jsem fakt spokojena.Její předpovědi se plní
a taky umí vždycky poradit,jak se tomu špatnému vyhnout.I mí známí,kterým jsem ji doporučila jsou
spokojeni.Člověk od ní odchází tak nějak lehčí.
Bydlí na Veveří a má tel.je 604 443 708

reagovat puzzie 23.4.2007 13:12  6%    +  -

Díky za tip.

reagovat samuelka 7.4.2007 0:10  100%    +  -

Ahoj tak si to tu tak na DÁMĚ procházím a narazila jsem na tuto diskusi..tak ti něco doporučím....bydlím kousek od BRNA..asi 25 km...sama jsem dojížděla na kurz Tarotu k paní EVĚ FIALOVÉ... karty i vykládá..a myslím že je dobrá..a není drahá..co se týče ostatních cen v BRNĚ...tady je její číslo.608868957...má i své stránky...www.astrologie.wz.cz
TAK SE TAM KUKNI

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): puzzie
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si