Pedikůra suchá nebo mokrá?

Máte zkušennosti s pedikůrou, chodíte s nožkama si odpočinout?
Já ano, ale nemám žádné zkušennosti s tzv.pedikůrou za sucha-medicinální.
24.4.2007

Diskusi založil(a) 24.4.2007 jajulina

reagovat Karolia 9.7.2009 16:10  11%    +  -

Ahoj, prosím vás, jak se jmenuje krém, nebo pěna na odstranění ztvrdlé kůže. Má se to natřít - působit a pak setřít špachtlí. Nevím název.

reagovat certik1235 30.5.2009 14:08  38%    +  -

Katja23: zkus se zeptat eviny - nehétka ta i dělala pedikúru,určo poradí

reagovat Katja23 30.5.2009 9:19  100%    +  -

ahoj holky jsem tu nová nevíte někdo o nějakým dobrým kurzu na pedikúru v brně?

Anonym 27.5.2009 1:01  1%    +  -

plant in house

reagovat certik1235 26.5.2009 7:02  39%    +  -

MarkyzS:prý existuje nafukovací lavůrek,ale jen sem to slyšela-neviděla.Já mam tu vaničku perlivou v tescu jí maj asi do 500kč tuším.a když chceš přenosný,to asi nemusíš ne vždycka má někdo doma nějakej lavor

Anonym 26.5.2009 3:04  1%    +  -

red sea

reagovat Romiii 25.5.2009 22:20  54%    +  -

MarkyzS: já jsem si koupila normální plastový lavory, o přenosných na pedikůru jsem nikde nic nenašla

reagovat MarkyzS 25.5.2009 20:03  5%    +  -

ahojky nemáte některá odkaz kde prodávají přenosnou vaničku na mokrou pedikůru???nikde nic nemůžu najít dik moc

reagovat Romiii 23.5.2009 21:35  54%    +  -

Anchsunamun1: jo tááák tak to určitě jo

reagovat certik1235 23.5.2009 21:06  39%    +  -

Romiii: no já jsem na to také zvědavá uvidíme co to bude.

reagovat Anchsunamun1 23.5.2009 11:29  17%    +  -

Romiii: no já myslela kdyby se udělala suchá a pak těm nožkám udělat lázeň...to by šlo ne...

reagovat Anchsunamun1 23.5.2009 11:27  17%    +  -

certik1235: no jasně že jedu do Nečtin...jak já se na to těším....se zase něco nového dozvím, jinak jsem se všechno učila přes dámu...

reagovat Romiii 23.5.2009 10:08  53%    +  -

certik1235: jejda, tak to by mě zajímalo co to je, když při pedikůře odstraňuješ velký otlaky, tak si neumím představit, že by se jenom natřeli nějakým přípravkem a šlo to dolů špachtlí...no pak kdyžtak poreferujte co to je za zázrak

reagovat certik1235 22.5.2009 23:19  39%    +  -

Anchsunamun1: kočko ty jedeš i na sraz do nečtin vid,tak tam nám ukážou pedikúru bez kalpelu a brusek jen s prý něco natře a pak špachtlí setře no jsem na to zvědvá co to bude bude to od toho alessandra tak uvidíš třeba ti bude vyhovovat zrovna toto.jinak na skalpel to chce opravdu trochu cviku

reagovat Romiii 22.5.2009 16:33  50%    +  -

Anchsunamun1: tak zkombinovat asi by to nešlo, pokud je namočíš, tak je to mokrá a to už bys toho moc tou bruskou asi neodbrousila a když to nenamočíš je to suchá a suchou kůži skalpelem, no to bych měla strach, takže kombinovat asi ne...jinak s tím skalpelem to chce samozřejmě cvik, jak to dostaneš do ruky až uděláš několik nožek, tak poznáš jak máš škrábat, abys neporanila...samozřejmě opatrněji u diabetiků

reagovat Anchsunamun1 22.5.2009 13:27  16%    +  -

Ahojky jsem tu u Vás nová, bohužel jsem na pedikůře nikdy nebyla, ale mám nějaké kamarádky co mají s pacinkami problémy a tak s o to dost zajímám...Zatím se věnuji gelové modeláži jsem samouk na mateřské dovolené...chtěla bych modeláž určitě rozvést do dalších zkueností...
Chci se jen zeptat čtu tu dost vyhraněné názory na mokrou nebo suchou pedikůru, ale co to zkombinovat.....je to slovo laika, ale kombinace obou pedikůr si myslím, že by se docílilo taky dobrého výsledku, četla jsem že po suché se ta pokožka také vůbec nezjemní a praská dál...když bych to udělala i s lázní...a mám i parafínovou vanu co udšlají s nožkami parafínové zábaly by jste docela koukaly....
Já osobně bych měla strach z toho skalpelu abych nepřidělala holčinkám ještě nějaké zranění...ráda bych pomohla s nožkami i své babině která by to potřebovala jako sůl...
Omlouvám se mnoho otázek...ale opravdu mě to moc zajímá...

reagovat Misha104 1.5.2009 18:15  5%    +  -

dobrý den. neznáte některá z vás opavský salon joan? máte s tímto salonem zkušenosti? pište do vzkazů. děkuji předem,

reagovat Renca1 13.3.2009 19:17  5%    +  -

Henriete: Ahoj.mrkni na www.masea.cz je to Liberec

reagovat Janka174 26.12.2008 22:10  5%    +  -

Henriete: Zadej si na Google kurz pedikúry a určitě objevíš i něco levnějšího, myslím že na Praze 5 za 7-8tis. Hledej, pokud to chceš, tak najdeš.

reagovat Henriete 2.12.2008 15:28  50%    +  -

Ahoj všem.
Prosím o radu chci si dělat kurz pedikury ale řeším kde.Prosím mátě někdo dobré zkušenosti s kurzem??
NAšla jsem tady odkaz ale tam chtějí 16tis to je děs to nemám tak do 10 000.
Prosím poradíte moc prosím o radu

reagovat majlus 30.11.2008 9:27  53%    +  -

Janka174: tak to by ma dosť naštvalo

reagovat Janka174 30.11.2008 7:57  5%    +  -

evicong: Musím konstatovat, že máš nejspíš pravdu. Já jsem tam dělala kurz před šesti lety a to bylo ještě v pohodě. Bylo nás na pedikúru jen pár, snad jen 4 děvčata, na masáž jsme chodily 3. Nedávno jsem si tam zajela na konzultaci,děvčata jsem ani nespočítala, snad 12 v malé místnosti,hovořila jsem jen s kolegyní majitelky cca 45 minut, z toho nejméně 10 minut protelefonovala. Pak jsem se zastavila za Ivou zaplatit a za těch 35 minut konzultace jsem zaplatila 1000,- Kč. Nejen, že mi to vyrazilo dech, styděla jsem se protestovat, tak jsem zaplatila a řekla si, že za blbost se platí. Ale mrzí mne to do dnes. Ne ty peníze, ale zklamání.

reagovat evicong 8.11.2008 22:39  84%    +  -

LOLIA: Tak u tý jsem dělala kurz manikůru a nic mě nenaučila.Když jsem viděla jakým způsobem učí kurz masáže tak jsem se vůbec divila že jsem tam lezla.A mám pocit že už to tam není ale už to mají někde jinde.

Anonym 7.11.2008 20:02  1%    +  -

V LIBERCI JSOU KURZY PEDIKURY -STUDIO MICHELL -HANICHOVSKA

reagovat Janka174 29.9.2008 0:16  5%    +  -

Iva12:Ivo, vy jste patrně zabloudila, nechtěla jste se podívat do jiné diskuse? Vaše zhodnocení mi připomíná léta, kdy jsem pracovala v obchodě. Vešla zákaznice, zamračeně se na nás podívala, vyplivla jedovatou slinu a... byla fuč. Většinou po ní zůstala jen mrzutost a otázka "Za co?" "Proč?" Jedovatost nesnáším! Abych Vám nekřivdila, možná jste tím chtěla něco říct, ale co? Zdravím!

Anonym 19.7.2008 23:37  1%    +  -

Na "salonech" je to většinou stále dokola a dokola a dokola o nehtařině a za pár týdnů k zjištění, že vlastně furt o tom samým

Anonym 19.7.2008 23:31  1%    +  -

No, trošku mi to zní jako "přijďte k nám do klubu".

reagovat Janka174 26.5.2008 23:59  5%    +  -

Nanet: Ahoj, já jsem absolvovala kurz pedikúry v I-Centru Praha 4, Michle u paní Ivy Košařové. Najdi si to v hledáčku a věř mi, budeš spokojená. Naučí a poradí co a jak. Zkoušky jsou docela tvrdé, ale dá se to naučit. Když jsem to zvládla já skoro v padesáti, tak ty určitě. Práce je to skvělá,ale s výdělkem to nebude tak horké. Pokud nezačneš v nějakém zavedeném salonu, tak počítej nejméně 5 - 6 let, než se k tobě lidi naučí chodit a řeknou o tobě svým známým. Pak přijde zase nějaké zdražení jako letos a lidi si rozmyslí, jestli půjdou na pedikúru nebo si ji začnou dělat sami. Přiber si něco navíc, nejlépe nehtovou modeláž a manikúru. Samotná pedikúra, i když ji dělám z 80% je málo, jedině, že bys ve vašem městě pracovala jediná. To už dnes asi nikde není. Hodně štěstí a kdybys ještě něco chtěla vědět, napiš mi na: janka174@seznam.cz

reagovat Nanet 25.5.2008 15:07  8%    +  -

Ahoj, asi se optám, jako předchozí. Neporadíte mi prosím, ze své zkušenosti, dobrý kurz na pedikúru, v Praze, nebo jeho okolí. Díky.

reagovat Janka174 21.2.2008 1:07  5%    +  -

nikusa: Já dělám pedikúru teprve pátým rokem. Začínala jsem na jednom, dvou zákaznících týdně a těšila se, až to bude lepší a bude jich víc. Stále se těším, že to bude lepší, ale teprve vloni v létě jsem se dočkala, že jsem měla plné týdny obsazené. Dělala jsem průměrně 10 lidí denně od května do konce srpna. Pak šly děcka do školy a školní pomůcky převážily misku vah. Na pedikúru nezbyly peníze. Denní klientela se smrskla na průměr 4 lidi denně. Další měsíc říjen byl o trochu lepší, listopad byl zase o něco lepší a vánoce? Zachránil mne prodej. Nabízím svým zákaznicím výrobky JUST-NAHRIN. Myslela jsem, že teď, po novém roce a velikém zdražení potravin a energií to tu asi zabalím, ale ukazuje se, že je to přece jenom lepší, než to bylo vloni. Každý týden přijde pár nových zákaznic, které se vracejí a doporučí mne svým přátelům. Něco na tom je, že nejhorších je prvních 6 let. Zatím všechny nebo skoro všechny peníze, které vydělám, musím vrátit do podniku, takže mne živí manžel. Vím jistě, že kdybych byla závislá sama na sobě, musela bych s pedikúrou dávno skončit. Moje zákaznice si asi myslí opak toho, co já.Říká se, že řemeslo má zlaté dno. Toto řemeslo má dno plechové a pěkně rezavé a také děravé. No a dokud ho nespravím a nepozlatím, zlaté jen tak nebude. Takže zatím, milá Nikuso, nevydělávám nic. Nebo skoro nic. Mám tržbu a tu každý měsíc nacpu do banky jako do mlýnice, tam se to semele a na výpisu zjistím, že mám -20.000,- Kč a nějak to už třetí měsíc nemohu srovnat. A tak si zpívám: "...zase bude líp..."

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si