Hledám spolužáka,známého,bývalou lásku...

Tuhle diskusi jsem založila proto,že hledám svojí bývalou lásku(bohužel nebo bohudík platonickou) ze střední školy.Tak pokud by někdo věděl.A myslím si,že to pomůže nejen mě,ale třeba i ostatním.
Pokud byste chtěli vyvěsit někoho na nástěnku,tak mi to napište i do vzkazů.Abych to náhodou nepřehlédla.
22.6.2007

Diskusi založil(a) 22.6.2007 Verdík

Hledá se:

-Kačka Sýkorová z Ústí nad Labem

-Josef Veverka,původně z Velkých Pavlovic - okr. Břeclav. Nyní žije v Hustopečích u Brna a má asi 6ti letou dceru....

-Jeseník-Bukovice,ročník cca 1955-56.Líba Valentová,Elena Nováková nebo někdo kdo chodil do školy s Danou Kotkovou

-Tomáš Bayer z Rožnova pod Radhoštěm,byl před 17ti lety kuchař

-Jirka Pacal (sestra se jmenuje Dáša) narodil se v Třebíči,je mu 29 let a měl by bydlet ASI někde v Kolíně. Pracoval-pracuje v kolínské automobilce.

-Pavel Svoboda pochází z města Valašské Klobouky, vyučil se horníkem v Karviné,je mu 36 let. Jeho koníčkem bylo tancování.

-Kdybyste náhodou znali někoho, kdo maturoval v 60.roce na hutním abitkurzu na průmce ve Vítkovicích, aby se přihlásil na SPOLUŽÁKY. Je to tahle třída: B2, rok ukončení 1960, SPŠ Vítkovice-Zengrova 1, Vítkovice nebo se to dá najít na adrese: www.spoluzaci.cz/209409

-Viktor Jablonský z Přerova

-Alena Prachařová(44-45let) byla z Horky nad Moravou, pak bydlela v Olomouci,má dceru Nikolu.

-Romana Wierera studoval v Tabore,ale bydlel v Hartmanicich u Susice a maturoval v roce 1992.Bude mu asi 33 let

-Jaroslav Černohorský z Mostu.Mělo by mu být kolem 50 let

Verdík 22.6.2007 11:48

reagovat Hermina 23.6.2007 9:03  62%    +  -

Yasmin.Hayatt, Renulek a vanda43: dobrý, ukecaly jste mě ... momentálně mám před sebou dost hektickej víkend, ale v pondělí to zkusim

reagovat Hermina 23.6.2007 8:59  62%    +  -

Renulek: a neznáš nějakýho jeho kámoše? ... aspoň jméno? ... já jsem takhle kdysi dávno hledala jednoho svýho kamaráda z vejšky ... Josef Dvořák z Prahy ... takže asi chápeš, jak skvěle se hledal ... pak jsem už nevěděla kudy kam, tak jsem si nechávala Googlem najít jména kluků z tý tehdejší party ... a hurá, našla jsem a kontakt byl na světě ... a zjistila jsem, že celej slavnej Dvořák mezitim stihnul přijmout příjmení po nevlastním otci, takže navíc už vůbec neni Dvořák

jinak google taky neni špatnej nástroj na hledání lidí ... já jsem našla několik svých bývalých kámošů právě prachsprostě na googlu ... a několik dalších takhle zase našlo mě ... a doteďka jsme s nima v čiperném kontaktu

přeju hodně štěstí

reagovat MODRÁ 22.6.2007 23:46  25%    +  -

Renulek: Tam si asi nikdo nedává bydliště,tak proto ti nic nevyjelo.Co jsem se dívala tak většina lidí tam má v kolonce bydliště ČR nebo česká republika. Tak zkus toho jak jsi psala že by to eventuelně mohl bát on.A nemá třeba pevnou linku?Ještě by to šlo podívat se do tel.seznamu.

reagovat MODRÁ 22.6.2007 23:39  25%    +  -

Renulek: To je jako hledat jehlu v kupce senaHledala jsem a když jsem zadala jeho bydliště,tak nic.Když jsem zadala kategorii věku tak se jich ukázalo 8 a když jsem zadala pohlaví a stát tak další.U všech jmen je přezdívka,měl nějakou?To by taky mohlo pomoci.Nebo,nevíš v jakém znamení se narodil? I podle tohoto se to dá.A nebo napsat všem a zeptat se který je ten pravý Ne,to byla samozdřejmě legrace..

reagovat Renulek 22.6.2007 23:24  100%    +  -

MODRÁ: Měl by být v kategorii od 30-39 let, nebyl starší ani mladší , je tam jeden co by možná odpovídal. Vím, že bydlel ve Valašských Kloboukách, ale když jsem zadala to město tak nevyjel ani jeden , což mě mrzí, strašně ráda bych ho našla, bohužel o něm nevím nic už cca 18 let .

reagovat MODRÁ 22.6.2007 23:21  25%    +  -

Renulek: nemusíš vědět celé datum,stačí rok narození.Já jsem se na to dívala a Pavlíků Svobodů tam je 20.

reagovat Renulek 22.6.2007 23:04  100%    +  -

MODRÁ: Děkuju, za popsání, zkoušela jsem to a mě vyjeli jen tři Svobodové , kdybych aspon věděla jeho datum narození ...

reagovat MODRÁ 22.6.2007 23:03  25%    +  -

Verdík: Super diskuse..

reagovat fojty 22.6.2007 22:59  63%    +  -

Verdík:

reagovat MODRÁ 22.6.2007 22:57  25%    +  -

Renulek: Ahojky,pokusím se ti to vysvětlit.Najed' si na icq(tedy pokud ho máš zapojené)ukáže se tabulka,nahoře klikni na KONTAKTY,ukáže se další tabulka.Tam klikneš na HLEDÁNÍ A PŘIDÁVÁNÍ KONTAKTŮ(F5) ukáže se taková modrá tabulka,tam zase klikneš na HLEDÁNÍ OSOB,vypíšeš to a klikneš na NAJÍT a je hotovo! Dívala jsem se na Pavlíka Svobodu a opět-je jich tam moc.Zkus to co jsem ti napsala a třeba ho tam někde objevíš.Manžel přes icq našel kamaráda z vojny.Taky jsem přemýšlela najít jednu moji lásku,ale nevím nevím.. Spíš-bojím,bojím..Nechám to radši ještě uležet..

reagovat Verdík 22.6.2007 22:27  100%    +  -

fojty: Ahoj,určitě!Jdu to hodit na nástěnku!

reagovat fojty 22.6.2007 20:33  61%    +  -

Verdík: Ahoj,už jsem hledala na spolužácích a nicnehledám 1.lásku,ta už je v nebíčku,ale kámošky z Bukovic,teda Jeseník-Bukovice,ročník cca 1955-56.Libu Valentovou,Elenu Novákovou,nebo někoho kdo chodil do školy s Danou Kotkovou,nebo ji znal.Bylo by možné tady vyhlásit pátrání,já to zkoušela snad všude,děkuji

reagovat šárinka 22.6.2007 19:25  8%    +  -

zdravím - tato diskuse je bezva nápad , určitě sem budu nakukovatbude docela hezký pozorovat až se tady najdou lidi, kteří to nečekaliŠkoda že nikoho nehledám teda ztracený mládí , ale to tady asi nenajdu

reagovat Yasmin.Hayatt 22.6.2007 19:17  100%    +  -

tak jsem zkusila Kačku Sýkorovou hledat přes zlaté stránky, ale samý omyl .... tak přes spolužáky jsem našla její ségru, tak snad se ozvou, za měsíc máme srazík

reagovat vanda43 22.6.2007 18:31  28%    +  -

Hermina: tak mu napiš, já to taky tak dělám, ještě můžu poradit všem, kteří někoho hledají---prostě zadejte jméno na zlatých stránkách a ani nemusíte bydliště, ono vám to vyhledá všechny toho jména v republice a pak už stačí vybrat tu nejpravděpodobnější variantu, telefonovat, ptát se atd. Už jsem tak našla pár lidí, které jsem už roky neviděla, to bylo pro ně překvapení, to si pište

reagovat j.jajaja 22.6.2007 17:40  56%    +  -

ach jo,chci taky někoho hledat a nemám koho

reagovat Renulek 22.6.2007 17:24  100%    +  -

Hermina: Jasně, normálně něco vymysli a napiš, víš jak se to říká: Líná huba , holé neštěstí.

reagovat Yasmin.Hayatt 22.6.2007 17:17  100%    +  -

Hermina: klíííd, kdo nic nezkusí, nic nezkazí. napiš a uvidíš

reagovat Hermina 22.6.2007 16:41  64%    +  -

teda holky, teď jste mě inspirovaly a zkusila jsem na Skypu najít jednu svojí bejvalou lásku ... už jsem ho jednou hledat na netu, na icqcku a na msn messengeru (spolužáci nepřicházej v úvahu, je to holanďan) ... a nic ... a na skypu nekdo toho jmena je ... až jsem se zašprcla, když mi to něco našlo ... a nenašla jsem zatim vodvahu mu napsat ani slovo ... jak puberťák

reagovat ily 22.6.2007 16:30  24%    +  -

ahoooj, ja svou prvni lasku pres icq nasla, ale asi ma nastavene, aby mu od cizich nechodily zpravy

reagovat Renulek 22.6.2007 15:24  100%    +  -

MODRÁ: Ahojky, prosímTě jak je to s tím icq? Já bych taky chtěla někoho najít, ale přes icq jsem to ještě nezkoušela, mohla bys mi to nějak blíže vysvětlit? Ten dotyčný se jmenuje Pavel Svoboda, takže dost frekfentované jméno, přes spolužáky jsem ho už hledala, ale Pavlů Svobodů mi vyjelo asi 100....takže jsem byla tam kde před tím v pr.....

reagovat MODRÁ 22.6.2007 14:35  25%    +  -

ksichtik: Jestli máš icq tak se tam koukni,já tam ted' mrkla a Josef Veverka tam je ale je jich tam moc.Na icq je u většiny jmen napsané kolik má dotyčný(á) let.Tak snad by tam mohl být i ten tvůj..Jinak přeji hodně štěstíčka při hledání..

reagovat Topka 22.6.2007 14:06  100%    +  -

ksichtik: Zkus za to nic nedáš, já s manželem děláme srazy z průmky a dva spolužáci byli k nenalezení a nikdo ti nepomůže kvůli ochraně osobních dat, tak jsem to zkusila přes spolužáky, třeba přes základku, prostě jen nechat vzkaz a oba dva jsem našla

reagovat ksichtik 22.6.2007 14:03  13%    +  -

Topka: Díky za tip, taky jsem se tam kdysi už dívala, ale zatím se nikdo neozval. Zkusím to znovu

reagovat Topka 22.6.2007 13:24  100%    +  -

Ahoj pokud někoho scháníte tak to zkuste přes spolužáky, já tak našla dva ztracence. www.spoluzaci.cz tam napište jeho jméno a vyjede vám do který škol jmenovci chodili a určitě tam bude ten kterého hledáte zkoušela jsem to s Josef Veverka a našla, do té třídy zkus vstoupit a nechat tam vzkaz buď rovnou jemu a nebo spolužákům, že ho scháníš, vždy se najde najaká ochotná duše kdo mu dá vědět.

reagovat Verdík 22.6.2007 12:28  100%    +  -

j.jajaja: Tak to už by mělo vyjít!Mělo by!Snad se dočkáš!!!

reagovat j.jajaja 22.6.2007 12:25  53%    +  -

musím teď bohužel běžet.....se sem zas stavím,líbí se mi tady....tak papa

reagovat j.jajaja 22.6.2007 12:20  53%    +  -

Yasmin.Hayatt: do brna na masarykovu univerzitu na fildu-Německý jazyk a literatura

reagovat Yasmin.Hayatt 22.6.2007 12:19  100%    +  -

j.jajaja: na jakou vysokou ? já se hlásila na VŠE a dostala se, ale pak se mi tam nechtělo

reagovat ksichtik 22.6.2007 12:18  12%    +  -

Verdík: No to bys byla moc hodná!! děkuji

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost
Přečtěte si