Střelec X Ryba?

Údajně nejčastější,nejpřitažlivější,ale taky neproblematičtější partnerské spojení,taky s ním máte nějaké zkušenosti?Poďte si popovídat jaké.....
28.6.2007

Diskusi založil(a) 28.6.2007 hvezdickaq

reagovat hvezdickaq 18.7.2007 10:39  61%    +  -

paboucek: no jo já taky ráda lenoším nemusím pořád někde něco čuchtat,to on jo pořád něco dělat,to mě fakt nebereasi jsem línej tvor v jeho očích,ale...co,hlavně že se cítím dobřene

reagovat paboucek 17.7.2007 12:26  18%    +  -

hvezdickaq: tak přeju pevný nervíky po dvou dnech .. to de ... já jsem vzteky po tejdnu a kousek praštila dveřma tak, že s evysypalo sklo mladýmu totiž chybí stres, co má v práci a neumí odpočívat, furt musí něco dělat .. a to mě probém neděla, rád aodpočívám a teďk aprostě musím, ať se nezhroutím a neodnese to potomek, co je na cestě! Tohle mu došlo po tom rozbitým skle

reagovat hvezdickaq 16.7.2007 17:35  60%    +  -

paboucek: jo to mi povídej,nás to teprve čeká,ale budu vylítlá z kůže už po dvou dnech dovolené jak se znám

reagovat paboucek 16.7.2007 10:58  16%    +  -

hvezdickaq: přítel měl teďka 14 dní dovolený jeho pomalost a "složitost" je děsná

reagovat paboucek 7.7.2007 11:39  18%    +  -

hvezdickaq: nejen Tebe .. mě to taky vytáčí do nepříčetnosti

reagovat hvezdickaq 2.7.2007 8:14  66%    +  -

riki: no takže to funguje stejně,ryby jsou prostě pomalejší a flegmatičtější a nás střelce to hrozně rozčiluke,aspoń teda mě určitě

reagovat riki 2.7.2007 7:35  100%    +  -

pridam trosku do mlyna...Jsem vybusny, streleny strelec a mam dospeleho syna - Rybu...Je mi od malinka velmi blizky a svuj cit umi vyjadrit / oproti starsimu lvu/ ale je pomaly, laxni a vse snese nekolika denni odklad. Ted napriklad delal 3 zkousky na UK a jeste se nenamahla zjistovat, jak dopadl....

reagovat paboucek 28.6.2007 13:57  41%    +  -

hvezdickaq: prostě se potřebujeme, Ryby jsou taky svobodomyslené se svým přemejšlení.
Mno vypadá to, že to bude asi klučina ....
Možná, že si tatínek někam zaleze přemejšlet a nebo bude přemejšlet se mnou

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 13:52  6%    +  -

paboucek: přesně tak my ryby postrkujeme k dosažení něčeho a ony nás brzdíjestli se vám narodí malý střelec,tak to si tatínek určitě aspoň jednou za čas bude chtít vlézt někam do koutka kde bude sám přemýšlet

reagovat paboucek 28.6.2007 13:48  41%    +  -

hvezdickaq: souhlas
Když to převedu na nás vztah, já vím, neni to vztah rodič a dítě. I když čekám taky Střelce,t ak jsem sama zvědavá
Mám svobodu, nikdo se mě neptá, kde, kdy jak a proč a zač a nač. Ale zase jakmile vytáhnu paty z domu,tak hned píšu mladýmu, že jdu tam a tam.
Ono svoboda je hezká,ale když máme roupy, tak umíme pěkně čertit a v tu chvíli jsou potřeba partneři (klidná Ryba, která i vysvětlí, proč tyhle hranice musí být), kteří řeknou : " Tak a dost a tady je hranice"

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 13:37  6%    +  -

jojo my střelci potřebujeme svobodu,jenže to je někdy problém,každý ji chápe trochu jinak a ve vztahu rodiče x dítě tonebude uplně jednoduchoučké,ale myslím,že je to jen o tom najít cestičku jak na nás

reagovat paboucek 28.6.2007 13:34  41%    +  -

jajulina: Ahojík ono taky asi nebude růžový se Střelcem.
Jsem sice někdy střelená,ale když mi někdo věří a nebrání mí ve "svobodě" samozřejmně s určenejma hranicema, tak nejni problém

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 13:32  6%    +  -

jajulina: no to si asi ještě užijete,někdy mi tak přijde,že střelec je opak rybiček

reagovat paboucek 28.6.2007 13:28  41%    +  -

hvezdickaq: je vidět, že se Ryba v nich nazapře

reagovat jajulina 28.6.2007 13:25  20%    +  -

Ahojky, já jsem ryby, manžel taky, ale máme střelenou ve znamení střelec narozenou dcerku, je to někdy opravdu zajímavé-ona je výbušná povaha, my klidáskové-občas snámi pěkně mává

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 13:25  6%    +  -

paboucek: jo přesně,to je podoba jak kdyby byli bráchové

reagovat paboucek 28.6.2007 13:14  41%    +  -

hvezdickaq: přesně ták .. doma se i dopálí a vytočí,ale ta osoba nic neví, jen je jízlivej

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 13:13  6%    +  -

paboucek: ale Tobě doma,že? to je u nás typické

reagovat paboucek 28.6.2007 13:11  41%    +  -

hvezdickaq: jo, i tak se to dá říct ...¨
Můj má svůj názor,ale občas jej neřekne tomu, kdo ho štve ....

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 13:08  6%    +  -

paboucek: no já bych řekla,že ne že je manžel arogantmí,ale takový,že je dává najevo co si myslítrošku netaktním způsobem a pořád mu na všech něco vadí,ten je takový ta zase onaká

reagovat paboucek 28.6.2007 12:17  38%    +  -

hvezdickaq: přesně, tichá voda břehy mele
To znameníí s tím souvisí,ale stejně je dotváří rodina a sociální prostředí Přítel je treba na můj vkus vůči nějakým lidem arogatní ...

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 12:01  6%    +  -

paboucek:já nikdy na znamení nevěřila,až jsem se o to začala trochu víc zajímat,tak to fakt až na vyjímky většinou sedí jak ušité,tohle jak oni působí mě vždycky štve,tichá voda,ale břehy mele že jo,se říká

reagovat paboucek 28.6.2007 11:46  38%    +  -

hvezdickaq: 22.2. .. jo, přesně .. navenek pod pantoflem

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 11:38  5%    +  -

paboucek: 25.2. a ten Tvůj?no srandičky taky znám moc dobře a taky je jakoby navenek podpantoflem,ale přitom to tak vůbec není?

reagovat paboucek 28.6.2007 11:36  38%    +  -

hvezdickaq: jééééé, kdy se narodil?????

reagovat paboucek 28.6.2007 11:35  38%    +  -

hvezdickaq: přesně ták .. uděláš to hned, aby jsi nemusela furt na to myslet a mohla se věnovat dalšímu ..
Mladej má takovou specialitku, že si ze všeho a všech dělá srandu. Jeho matka mi sdělila, že se s ním neseru a neřeším to jeho kravinkování

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 11:30  5%    +  -

paboucek: jéjé ten můj je úplně stejný,jak kdybych ho vystřihla přes kopírákto snad ani není pravda

reagovat paboucek 28.6.2007 11:26  38%    +  -

hvezdickaq: uvidíme, kolik se nás tu všechny sejde ...
Ano, moc přemýšlí .. požádám jej o něco a furt jej urguju, furt prý přemejšlí jak by to udělal lépe. Po mám vyhrožování, že si zavolám souseda je věc hotová během 10 minut, když to předtím trvalo 3 měsíce
Tišší je,ale když sidá pivko, tak se mu huba rozjede .. jééééje

reagovat hvezdickaq 28.6.2007 11:15  5%    +  -

paboucek: no u nás je to podobně,já jsem střelec a manžel tím pádem ryba,jen mě a kolem mě asi 3 mé kamarádky jsou ty samá znamnení v tom složení jako já a vlastně i ty,tak mě zajímá,jestli je nás těchto párů opravdu tak hodně jak se občas někde dočtu My spolu žijeme 5 let a občas bych ho roztrhla,moc o všem přemýšlí,je tichý,takový jakoby pomalejší já do všeho vletím po hlavě,ale je pravda,že mě to přitahuje,předtím jsem měla partnera berana a to byla hrůza

reagovat paboucek 28.6.2007 11:09  38%    +  -

Ahojík nejpřitažlivější a neproblémovějšíííí?????
Žiju v takovým vztahu skoro 3 roky ... ono asi záleží, kdo je Ryba a kdo Střelec ... přítel je Ryba a protože to je druhá Ryba v mém partnerském životě, tak si myslím, že huž jsem je trochu prokoukla ...

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si