KDYŽ NAŠE DĚTI NAPODOBUJÍ DOSPĚLÉ

Vítám Vás všechny na této diskuzi,
kde můžete psát své příspěvky,
" KDYŽ NAŠE DĚTI NAPODOBUJÍ DOSPĚLÉ "

Pochlubte se na této diskuzi se svými příspěvky, přeřeky atd...

Klidně napište, věk svého dítěte, nebo přidejte příspěvky, které jste zaslechly, od svých příbuzných.

18.8.2007

Diskusi založil(a) 18.8.2007 stepulka

reagovat stepulka 22.8.2007 16:48  83%    +  -

KORINKA:

reagovat KORINKA 22.8.2007 12:00  100%    +  -

Mě včera dostal náš čerstvě 4letý synek, když si prohlížel pupek a začal křičet: "Už jsem velikej chlap, rostou mi na bříšku fousy, ale na pindíkovi ještě ne, tak to musím ještě vyrůst"

reagovat KORINKA 22.8.2007 11:56  100%    +  -

Janettka: tak přesně tuhle knížku mi mamina taky dala a tehdy to tedy bylo super čtení

reagovat stepulka 21.8.2007 20:20  80%    +  -

pavcinka:

reagovat pavcinka 21.8.2007 19:55  5%    +  -

Ahojky,mám 2,5 holku a ta mi jednoho dne řekla,když jsem lezla z vany,že mám dlouhý prsa.

reagovat stepulka 21.8.2007 11:26  76%    +  -

ksichtik: bez kometáře

reagovat ksichtik 21.8.2007 11:18  14%    +  -

Mám 18 měsíčního syna a kamarádka má o 2 roky starší holčičku.
Od narození Daníka Zuzanka pořád říká, jak Daníka miluje.
Jednou jsem Daníka přebalovala, Zuzanka přišla, vzala mu pindíka do ruky a říká "no co to je? Doufám, že mu ještě naroste, aby ho měl velkýho jako můj tatínek, jinak bych už Daníka nemohla milovat"
Tak jsme ji musely uklidnit, že mu pindík opravdu naroste a všechno bude OK

reagovat stepulka 20.8.2007 11:39  73%    +  -

Rain mata:

reagovat Rain mata 20.8.2007 11:38  81%    +  -

stepulka: Robča má 2,5 roku, ale mluví moc dobře a opakuje fakt všechno. Jednou jsem řekla, že v našem obchodě je výběr jak za komoušů a samozřejmě, že když jsme v tom obchodě byli, tak to pěkně nahlas zopakoval

reagovat Janettka 20.8.2007 0:20  5%    +  -

ahoj...taky vám přispěju,mám poněkud starší děti a když se blížil 11 rok mé dcery,koupila jsem knížku Když dívka dospívá a chtěla jsem dceru připravit na to,že by mohla dostat měsíčky.Knížka zůstala nepovšimnutá v kuchyni na stole,moje řeči byli odbyty obrácenýma očima v sloup a slovy,to už dávno znám....za půl roku se z koupelny ozval šílený řev...doběhnu tam,zjistím pravý stav věcí a poučena že všechno ví...tak ji říkám neřvi a dej si tam vložku...dorazila mě slovy...A co to jako je???...dnes je ji 17 a když to dostane tak vždycky jí ríkám....vem si v koupelně to o čem jsi tak dobře informovaná...

reagovat stepulka 19.8.2007 22:58  70%    +  -

Rain mata: a Samantha člověk, aby se opravdu bál i za chvíli něco říci

reagovat Rain mata 19.8.2007 22:43  70%    +  -

Nesnáším kouření a když sousedí kouří na balkoně, tak nadávám:"Zase ty klumpy hulí". A nedávno jsme šli po ulici, před náma chlap s cigárem a Robča povídá:"Tady hulí nějaký klump!"

reagovat Samantha 19.8.2007 22:31  100%    +  -

Anďa: já jí právě říkám všechno, páč je zvědavá, tak už ví všechno, ted zkoumala bratříčka a povídala, že penis už ví, ale to pod ním, to neví, tak už to taky ví a prozpěvovala si penis varle a furt dokola asi hodinu

reagovat Anďa 19.8.2007 20:45  68%    +  -

pěkný večer....tak synovi stačilo říct,když viděl v nákupu vložky,že to je moje hygiena a už ho to netrápilo. Dcera...ta sedí na záchodě a pořád prohlíží krabici...pak jednou kouknu a páska odlepená a znova přilepená. Tak jsem na ni uhodila...že prý se chtěla podívat,jak to tam je. Říkám "nech to,na to jsi ještě malá,až povyrosteš,tak ti to vysvětlím". Ona mi na to řekla,že stejně ví,na co to je.....cituji:"když si prdneš,tak ti budou vonět kalhotky"..na to jsem skutečně neměla, co říct

reagovat stepulka 19.8.2007 20:21  69%    +  -

Samantha: no tak to je dobrý. to raději ne. To mé kamarádky dcerka také dvouletá pořád opakuje z reklamy obé obé. Jednu ji prohrabala kabelku a uviděla obé a měla ho strčený v nose. Né celý, ale trochu ano.

reagovat Samantha 19.8.2007 20:18  100%    +  -

stepulka: Klára viděla tampon, tak už to mám schovaný, páč ona je schopná si ho dát, když jsme jí říkali, kudy se narodí mimi, tak si tam furt hleděla, takže se bojím, aby si tam něco nestrčila

reagovat stepulka 19.8.2007 19:41  69%    +  -

zuzos: no to určitě, až budeš mít příspěvek, tak napiš.

reagovat zuzos 19.8.2007 19:20  12%    +  -

Ahoj holky, Vy máte ale krásné radosti s dětičkama. U nás to teprve asi začne, robinkovi je 1,5, tak sem budu také přispívat.

reagovat stepulka 19.8.2007 18:54  69%    +  -

Luckaa:

reagovat Luckaa 19.8.2007 18:52  14%    +  -

Moje 4-letá sestřenice byla jednou u nás,byli jí 2 roky a grilovalo se.Ségře ségra měla zapatlanou pusu od masa a chtěla po mamce utěrku a Natálka jí doběhla se slovy:"Utři si to do mikiny,já to taky tak dělám!"Hláška se tek ujala,že ji občas použijeme a společně zasmějeme

reagovat stepulka 19.8.2007 18:33  69%    +  -

slulunicko: v pohodě, pochopeno

reagovat slulunicko 19.8.2007 18:20  72%    +  -

stepulka: tak to nemám, protože já děti ještě nemám. A s tím pozadím ti taky neporadím, protože se v tom já teda nevyznám jo jen mám tohle, mojemu malému bráchovi - mě je 21 a jemu 1rok, tak první slovo místo táta nebo máma bylo hovne - můj druhý 13ti letý pubertální bratr totiž na vše odpovídá hovno no a malej to slyší u něj, tak vše je pro něj hovne, no....ještě že s nima už pěkně dlouho nebydlím, ale jinak je mám jako ráda, snad víš jak to myslím sem se do toho nějak zamotala

reagovat stepulka 19.8.2007 18:16  68%    +  -

slulunicko: nemáš také nějaký příspěvek?

reagovat stepulka 19.8.2007 18:15  68%    +  -

slulunicko: moc děkuji, ještě musím nějaké dětské pozadí. Nemáš tip, kde bych ho mohla najít? To nejsi sama, vyprávěla jsem to svoji mamce a ta žasla.

reagovat slulunicko 19.8.2007 18:14  72%    +  -

stepulka: ahojky, máš to tu moc pěkné, a to s tou slipovkou mě dostalo

reagovat stepulka 19.8.2007 17:35  68%    +  -

Moje malá byla se mnou na záchodě a viděla u mě slipovku, že jsi ji lepím na kalhotky a chtěla také. Pořád k ní čichala, že voní a tak dlouho škemrala, až jsem ji slipovku musela také nalepit na kalhotky. Pak jsem na ní zapomněla a byly jsem s ní i venku. Vzpomněla jsem si, až když chtěla čůrat a já ji uviděla.Od té doby slipovku uklízím z dohledu.

reagovat stepulka 19.8.2007 17:32  68%    +  -

svudnajana: tak to je opravdu úžasné, to jsi mi připomněla něco. Hned to napíšu.

reagovat svudnajana 19.8.2007 16:12  78%    +  -

tak tahle diskuze se mě dneska hodí!!
Máme doma čerstvé miminko a dceru které jsou dva roky a osm měsíců!
Já mám bolavé bradavky a tak si je mažu mastičkou a dneska jsem odnášela mlíko do lednice a nechala mastičku na stole a přijdu do obýváku a naše dcera měla mastičku a mazala si taky prsa

reagovat lucinice 19.8.2007 15:08  44%    +  -

stepulka: Tak moje dcera tohle delala z voskovkou neměla přístup k cigárům.A říkala cigára.

reagovat stepulka 18.8.2007 23:35  63%    +  -

Přidám svůj příspěvěk naší dvouleté slečny. Měli jsem dovolenou a tak jsme svůj čas trávily na chalupě. Můj manžel kouří a tak naše beruška napodobovala svého tatínka. VytáhlA z krabičky cigaretu, dala si ji do pusy a zapalovačem jakoby připalovala. Říkala při tom " KUŘIM ". Ted chodí s tátou na balkón, kde si sedne na škopek a kuří s tátou. Kždy ž už táto dokouří, říká Štěpánce, že jdeme domů a ona na to "NÉ KUŘÍM".

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si