Silikonová prsa, ano nebo ne?!

Nad touhle otázkou přemýšlím už nějaký čas...Každý mi od této operace odrazuje, ale mě láká čím dál tím více a více...Někdy si připadám jak lesbička, když koukám po ženských výstřizích....:) Co si o tomto zákroku myslíte vy?
16.3.2005

Diskusi založil(a) 16.3.2005 sedmikraseckaaa

nějaké fotky jsou tady na té adrese http://www.justbreastimplants.com/gallery/gallery.htm http://www.silvertonmd.com/Pages/patientba1.htm http://www.plastickachirurgie.net/

Natálie 15.3.2006 7:34

Tak co říkáte,přece jenom to vypadá líp po úpravě že

Natálie 17.1.2006 16:20

reagovat elle19 9.8.2006 19:25  5%    +  -

oblamanka: Já mám také malá prsa (je mi 23) a problém s tím vůbec nemám. Taky mě to trápilo, ale začala jsem být docela spokojená. Říkám si, že než na velikosti, tak spíš záleží na tvaru... Do operace bych určitě před dětma nešla.

reagovat janicka1 16.7.2006 11:43  13%    +  -

Mirabela: ahoj, ještě jeden bod k názrou Tvého přítele-ony silikony nevydrží celý život, musíš je za určitý čas vyměnit,ale tohle většinou lékaři neříkají, spíše jen hodně blízkým a známým lidem,ale jinak moc ne...přišli by o dobrý kšeft...reklamám moc nevěř, spíše vůbec, já se trochu v téhle branži pohybuju..a ... věčně mladý, krásný a dokonalý nebude nikdo, velká klamná iluze..a tak trochu klamavá reklama je každá...mějme se radši rády takové, jaké jsme být Tebou byla bych šťastná, že mám tak úžasného přítele jako ty, kterému se líbím taková, jaká jsem a že po mně žádnou plastiku nechce..naopak chlapa,co by podmiňoval náš vztah tím, že si dám zvětšit prsa bych hezky nakopla,takový ani nic jiného nezaslouží...tak držím palečky a přeju hodně štěstí,ať se rozhodneš co nejlíp

reagovat szmudlinka 12.7.2006 9:58  13%    +  -

kammia: ahojky. odkud si ze tady doporucujes plastic.chirurga v trinci, ja jsem totiz z Trince a tak me to zajima zda dela i prsa.

reagovat Ninas 11.7.2006 11:20  9%    +  -

Mirabela: Opravdu vše rozvaž, slušný chirurg ti doporučí operaci opravdu až už nebudeš plánovat děti, pak to třeba udělej ale jen kvůli sobě, ne proto, že se ten tvůj otáčí za jinýma, chlapi se vždycky rádi podívají na jiné a to právě proto, že jsou jiné a nemá to s prsy nic společného. Pokud ti říká, že se mu tvoje prsa líbí takové jaké jsou, tak mu to věř. Vše rozvaž, ať se rozhodneš jakkoliv, přeji hodně štěstí.

Anonym 10.7.2006 14:47  1%    +  -

kammia: chtěla jsem se ještě zeptat..ke kterému chirurgovi ta tvá kamarádka v Ostravě šla..Děkuji;o)

Anonym 10.7.2006 14:42  1%    +  -

Ahojky, tak jsem si přelouskala vše od začátku..musím říci,že jsem teď docela vyděšená..o plasice-zvětšení prsů už uvažuji dlouho...Sice se mi používáním HA trochu zvětšily, ale to trvá jen dva týdny v periodě...Byla jsem teď se svým přítelem na menší dovolené a na toto téma jsme se spolu bavili..Já bych totiž moc ráda šla,ale on mi to rozmlouvá, že se mu to určitě bude vadít a že to nebude ono..on je prý s mým poprsím spokojený a se stejně vždycky za jinýma babama otočí..chlapy už jsou takoví;-) Bude mi teprve 24 a děti ještě nemám...Patřím mezi ty ženy, které snadno naletí reklamám...vyzkoušela jsem Herbustt a spoustu jiných drahých tablet a krémů, ale nic mi nepomohlo. Opravdu to jsou vyhozené peníze!!! Proto jsem se rozhodla podstoupit operaci, přítel mi nakonec řekl, že mi nemůže branit...Ale po tom co jsem si tu přecetla mám opravdu strach, hlavně proto že v budoucnu chci mít určitě děti

reagovat Květinka 22.5.2006 11:43  13%    +  -

janicka1: já o ní občas uvažuju, ale pak mě to zase přejde. Asi máš pravdu, je to hodně o tom jak se kdo přijme. Viděla jsem plno krásných prsou po operaci ale i ty jizvy o kterých píšeš. Ta obava tam je, prsa můžou být po operaci hezčí než dřív, ale i horší
Napsala jsi to všechno moc pěkně

reagovat Ninas 21.5.2006 18:38  5%    +  -

Můj názor je takový, že člověk by měl tuto operaci podstoupit v psychické pohodě a ne když tomu není tak. Souhlasím s tím, že v případě, že psycholog doporučí operaci, taky bych doporučila zkusit jiného. Operace určitě zvedne sebevědomí ale jen člověku, které už nějaké má, naopak v případě psychických problémů a v mladém věku, bych se toho obávala. Pak se třeba zase může stát, že Oblamanka bude mít časem psychické problémy, že třeba nebude moci kojit svoje děti.

reagovat janicka1 21.5.2006 10:05  13%    +  -

oblamanka: P.S. teď mne ještě napadlo,co ZKUSIT NEJPRVE ZMĚNIT PSYCHOLOGA? ne každý lékař/psycholog atd. je stejně schopný a nám pomůže, každému vyhovuje jiná metoda a postupy, stejné je to podle mne i v tomto...

reagovat janicka1 21.5.2006 10:03  13%    +  -

tohle sem nepatří, ale znám z okolí jednu výjimku, jednu paní, která teda opravdu je jednak , hrudník i přesto nic moc, no ženskému ideálu se nepřibližuje asi ani z 5%, přesto má skvělého manžela, děti, je pořád veselá,spokojená, v pohodě, netýrá se dietama ani tím, že není hezká, chlapi ji mají díky té její pohodě/povaze strašně rádi, fakt obdivuhodná paní, chtěla bych být ve stejném psychickém rozpoložení, manžel je bohatý pan podnikatel, fešák (člověk by řekl,že si bude hledat nějakou barbie, a on kupodivu ne) a nevypadá to, že by mu cokoliv chybělo, naopak svítí jako sluníčko...docela té paní závidím, jak je vyrovnaná a spokojená s životem, myslím, že to dost lidem, v takové velké míře jako u ní, opravdu chybí (včetně mě), takže plastičtí chirurgové apod. mohou plesat

HEZKÝ ZBYTEK VÍKENDU

reagovat janicka1 21.5.2006 9:56  13%    +  -

Květinka: jinak co jsem četla na netu odborné články, tak ženy, který podstoupily plastickou operaci, prokazatelně páchají výrazně častěji sebevraždy než ženy,které nepodstoupily. Samozřejmě pes nebude asi zakopaný v prsou,ale v tom, že když je člověk se sebou nespokojený,plastika ot většinou nevyřeší, nebude šťastný ani po té plastice,navíc ani tímhle nejde trvale oblafnout přírodu, zastavit proces stárnutí navždy atd. ...a z okolí, co třeba holky i tu plastiku prsu mají relativně úspěšnou a jde to,tak teda rozhodně šťastnější nejsou, ani nemají lepší partnery než jiné, nemají menší psychické problémy...někdy naopak, zabývají se neviditelnými jizvami apod. Takže já plastiku beru asi jen v krajních případech, po poperaci nádoru v prsu nebo pokud dotyčná osoba na 150% si je jistá, že její problémy, deprese a nespokojenost se životem plastika opravdu vyřeší...většinou asi spíš nevyřeší...a časem se objeví zase nějaký nový problém...

reagovat janicka1 21.5.2006 9:44  13%    +  -

oblamanka: ahoj, já myslím, že jsi ještě hodně mladinká a počkala bych, plast.operace je vždycky dost velké riziko po všech stránákch (nemáš záruku, že Tě nezjizví a neubdeš na tom psychicky ještě hůř, ono u každé operace je velké riziko, a i génius občas šlápne vedle)..navíc existuje spousta mužů,kterým se právě líbí jen miniaturní prsa, měla jsem dost takových partnerů, kteří na tohle byli vyloženě vysazení, teď po HA se mi prsa zvětšila (takže to je taky cesta, užívat HA -je třeba vyzkoušet různé typy- a mít tak prsA větší i bez plastiky;), jinak důležitá je sebedůvěra, je jedno,jak člověk vypadá,ale jak to dokáže přijmout (znám naprosto ohavné ženské, objektivně ošklivé po všech stránkách, po všech stránkách,které si ale věří,jak jsou nej a urvaly taky ty nejlepší chlapy)..pokud jsi celkově se sebou nespokojená, nemáš se ráda, jaká jsi a nevěříš si, tak větší prsa to hledání kluka nespraví,ale to by snad pan psycholog mohl vědět a pracovat na zlepšení;) Držím palečky a přeju hodně štěstí,ať už se rozhodneš jakkoliv.

P.S. Jinak prsa nejsou zárukou funkčního vztahu, a když jsou ,tak dotyčný po čase (někdy velice rychle)stejně zvedne kotvy a odpluje k jiné a jiné atd., je třeba mít i jiná esa v rukávu,jak zaujmout a udržet...mimochodem chlapi,kteří se seznamují kvůli prsům apod. nestojí za nic a takovým je nejlepší se obloukem vyhnout. vím, bohužel média a reklama nám všem valí do hlav něco jiného (dokonalá krása a věčná mládí, prsa číslo 5 a vychrtlost,což je všechno pěkná blbost),ale realita je vždycky jiná, dost lidí to bohužel zjistí až moc pozdě. Mám z okolí i zážitky, že plastika se nepovedla, moc nepovedla, např. liposukce a ty ženy budou do smrti pořádně zjizvené,takže s doktory radši opatrně...když je člověk nemusí navštívit, je to dle mého názoru to nejlepší...

Drž se a hodně štěstí

reagovat kammia 17.5.2006 16:13  13%    +  -

oblamanka: jestli jsi z Ostravy, podívej se po plast.chir. tam. Dojížděním do Brna si to hodně zkomplikuješ, i po operaci kvůli kontrol atd. Kamarádka byla v Ostravě už asi před 5 lety a pořád je nadšená. Dobrá plast.chir.je i v Třinci. Co na to tvůj psycholog? Bereš nějaké tabletky trvale?

reagovat Natálie 17.5.2006 12:16  13%    +  -

oblamanka: já jsem taky nepodstoupila,ale když máš takhle psychické problémy,tak se bojím jestli by jsi je pak neměla taky,že to nejsou tvoje prsa a že to každý pozná jen můj názor.hele moje máma měla O celý život a v 35ti se ji udělaly 4 a teď je má furt.Co tvoje rodina,babička,maminka atd,ty mají prsa?

reagovat Květinka 16.5.2006 19:31  13%    +  -

oblamanka: já jsem ji sice nepodstoupila, ale pokud ti to psychicky pomůže tak do toho

reagovat oblamanka 16.5.2006 13:23  5%    +  -

chtěla bych se zeptat na váš názor..je mi čerstvých 20..a z mým mini nulek mám hrozný komplex..už nějakou dobu se kvůli tomu léčím u psychologa, ale nic nezabírá..taky kvůli tomu jsem ještě neměla kluka..strašně se stydím a je to k nevydržení..a tak jsem se objednala na konzultaci k plast.chirurgovi do brna..jsem z Ostravy, takže je to pořádná dálka..mám z toho všeho dost smíšené pocity..můžu se zeptat některé z vás, co operaci podstoupila na názor?

Anonym 22.4.2006 9:38  1%    +  -

Ahojky můžu se zeptat těch co jsou po zvětšení implantátem po jaké době jste byly schopné spát na boku. Nemám teď na mysli, že po 5-6 týdnech se na boku spát může. Díky

reagovat JANULINKOS 21.4.2006 19:03  13%    +  -

LENNYS: I MOJE

reagovat LENNYS 21.4.2006 13:17  13%    +  -

Maldová: ano moje slova

reagovat Maldová 21.4.2006 12:48  13%    +  -

LENNYS: to víš že ne - je to jenom reklama

reagovat LENNYS 21.4.2006 12:41  13%    +  -

Maldová: Taky tomu nevěřím.

reagovat Maldová 21.4.2006 12:21  13%    +  -

Mahulenka: tak tomu bych za žádnou cenu nevěřila

Anonym 21.4.2006 11:02  1%    +  -

hana: A co prvně zkusit jinou metodu než chirurgii? Kamarádka si koupila Herbust ze shopu www.prozdravi.cz/herbust-zvetseni-poprsi.html a výsledek na sebe nenechal čekat.

reagovat JANULINKOS 14.4.2006 13:03  13%    +  -

hana: http://www.esthe.cz/

reagovat JANULINKOS 14.4.2006 12:56  13%    +  -

hana: MĚŠTÁK.....PRAHA

Anonym 14.4.2006 12:01  1%    +  -

Chtěla bych si nechat zvětšit prsa, poradíte mi kvalitního chirurga?

reagovat Květinka 19.3.2006 21:56  13%    +  -

janicka1: mě by taky hned probodli

reagovat Natálie 19.3.2006 21:22  13%    +  -

janicka1:

reagovat Ninas 19.3.2006 19:22  13%    +  -

janicka1: jo a ještě bys mohla chtít ať ti to proplatí Rath

reagovat janicka1 19.3.2006 19:03  13%    +  -

Ninas: já mám hrudník nic moc, mně by zapíchli(propíchli až k srdci) rovnou a ihned:)))...takže když už bych někdy v daleké budoucnosti o plastice prsou uvažovala,tak to bude z hlediska ochrany-chtěla bych vidět chirurga, jak by se tvářil,kdybych jako primární důvod zvětšení prsou uvedla "sebeobranu" a já jsem toho schopná

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si