kdo mi poradí?

prosím poradte mi jaké krémy bych mela pouzívat?Mám mastnou plet a vzhledem ze mám po tricítce se mi zacínají delat i vrásky.

8.4.2005

Diskusi založil(a) 8.4.2005 Janka2

reagovat KPslunicko 22.9.2006 9:00  13%    +  -

Jo presne tak ja to shrnu- mam problematickou plet a uz nechci testovat takze se objednam k dermatolzce a pockam co mi poradi- kdyz nic nepouzivam tak se mi objedvi velke zahnisane bolaky- neni jich moc ale boli to! pomohl mi trochu krem od vich - mela jsem vzorek tak se chci zeptat na nazor dermatalozky- muj problem je v tom ze se mi nekdy vecer nechce plet cistit a dalsi den je to znat-napisu co mi rekne dermatolozka

reagovat KPslunicko 22.9.2006 8:55  13%    +  -

Lendulka: ja beru vzoreck od vichy a jsou super- uz si setrim na krem

reagovat Pet51 31.8.2006 22:45  5%    +  -

einda: Mně na mastné vlasy (i pleť) pomohla nejvíc antikoncepce, dobrý je šampón Redken, ale je děsně drahý, používám ho jen na slavnostní příležitosti. Jinak jsem spokojená s šampónem od Avonu z řady AT na mastné a jemné vlasy. Na lupy existuje také, ale s tím nemám osobní zkušenost.

reagovat barbusin 23.7.2006 19:51  5%    +  -

já jo není na jedno použití barbusin@centrum.czAvethor:

reagovat Broskvule 11.6.2006 14:42  5%    +  -

Broskvule: změna e-mailu : Hanahei@seznam.cz. soukromy je nedostupný, omlouvám se. Dík

reagovat Broskvule 9.6.2006 20:20  5%    +  -

podívej se na www.misscosmetic.cz, jedná se o českou kosmetiku, je špičkové kvality a za dostupnou cenu, budeš-li mít zájem si ji vyzkoušet, pošli kontakt na e-mail: Hana.HS@soukromy.cz

reagovat PPavlinka 11.5.2006 13:23  5%    +  -

ahoj, doporučuji Ti kosmetiku Artistry. Ráda na Vás vyzkouším. Ze všeho nejvíc Vám doporučuji se podívat na stránky: www.analyzasam.wz.cz
Kontaktujte mne na PrettyPretty@seznam.cz a domluvíme se

Anonym 3.5.2006 17:28  5%    +  -

Ahoj,zkus Mary Kay,já jsem s ní velice spokojena.Kdybys chtěla vědět víc,ozvi se na tel.721803112.

reagovat einda 3.5.2006 12:03  13%    +  -

georgie: A nebo si zajdi na kožní a doktorka ti poradí.

reagovat einda 3.5.2006 12:03  13%    +  -

georgie: Mě se taky hodně mastí vlasy. Ale asi nic, co by zabránilo jejich maštění neexistuje. umývám si je každý den, vyjímečně každý druhý. A na lupy mi pomohl šampon Head and showers a Loreal. Loreal má velký výběr šamponů proti lupům, můžeš si vybrat přímo podle typu tvých vlasů. Je tam i na rychle mastící se vlasy. Taky je dobrý šampon Nizoral, prodává se v lékárně. Ale hrooozně smrdí, fuj.

reagovat georgie 2.5.2006 11:23  9%    +  -

zdravím všechny, věřím mi odpovíte na dotaz ohledně mastných vlasů Díky

reagovat georgie 30.4.2006 11:22  5%    +  -

Kdo mi poradí,jak na mastné vlasy a lupy? Už jsem všechno vyzkoušela,ale nic mi nepomohlo!

reagovat jammis 9.4.2006 8:49  5%    +  -

https://cz.secure.oriflame.com/consultantServices/business/php/index.jhtml?_requestid=207964

Anonym 8.2.2006 16:46  1%    +  -

Měla jsem stejný problém, teď jsem spokojená, pleť je jako vyměněná, zkus
http://www.ekonstrukter.cz/colagen011/default.asp

reagovat Lendulka 5.1.2006 17:26  13%    +  -

party: tak to mi nic neříká.Někde na netu by se třeba o tom dalo něco zjistit, ne?

reagovat party 5.1.2006 17:16  5%    +  -

Chtela bych se informovat na kosmetiku M.Asam. dostala,jsem toho spoustu ale neznam tuto kosmetiku a jeste je to v nemcine muze mi nekdo poradit.DEKUJI

reagovat deamon 4.1.2006 17:25  13%    +  -

Elenka:

Souhlas .... Hádek je dobrej. Nemá sice atesty od renomovanej zkušebních ústavů, ale jak jsem všeobecně od klientů vypozoroval, nikdo si neštěžoval. Takže bych doporučil zkusit.

reagovat Elenka 4.1.2006 14:04  7%    +  -

Zkuste si projít Hádka: www.ckhi.cz
Já jeho kosmetiku používám už více než 10 let, poslední dva roky jsem začala rozšiřovat svou "sbírku" výrobků, které používám a jsem moc spokojená. Zkuste se podívat. Mnohé kosmetičky s jeho výrobky pracují, takže nebude problém se u některé poradit a navíc: díky široké škále esenčních olejů Vám kosmetička může namíchat krém jen a jen pro Vás.

Anonym 3.1.2006 22:59  1%    +  -

Budete-li mít nějaké otázky ohledně líčení a kosmetiky, napište mi na m.f.16@centrum.cz

reagovat deamon 30.12.2005 23:44  13%    +  -

BLOG na dáměW.A.Mozart - Malá noční hudba

reagovat deamon 22.12.2005 23:27  13%    +  -

Veselé a bohaté vánoce
a příjemné prožití svátků všem lidem dobré vůle. Přeji všem, kdož jsou účastníky diskuzních témat na tomto webovém prostoru. Z celého srdce Vám všem přeji mnoho štěstí, lásky a pochopení od všech blízkých i od těch, od kterých by jste to nejméně čekali.

Těm, kteří si na mne vzpomněli děkuji a přeji jim, aby i oni dostali také mnoho gratulací a porozumnění od svých nejbližších.

Jako muž Všem ženám přeji mnoho uspěchů v osobním životě a málo trápení s námi muži jakož i s Vašimi dětmi. Vím, jak nelehká je pozice ženy v pracovním procesu i v osobním životě. Přijměte proto ode mne slova díků a lásky, jakož i pochopení a vřelé podpory ve Vašich úsilých.

Za všechny muže pak říkám :
"Vám poděkování..., a lásku Vám ..."

Deamon

reagovat Ninas 3.12.2005 12:51  5%    +  -

Myslím že na mastnou pleť se sklony k akné by nebyly špatné krémy s kyselinou glycolovou, ta totiž působí jak na akné tak proti vráskám, v lékárně je myslím krém Glyco asi za 300, jinak jsou perfektní krémy Neostrata(as 1000 Kč), ale nevím kde je koupit, mě ho kamarádky koupila u lékařky, ty se dělají na různé druhy pleti a taky jsou s kys. glykolovou.

reagovat B-v.a.l.i.n.a 2.12.2005 22:03  13%    +  -

Avethor: Oriflame ji sice má, ale bez rozprašovače. Takže bych to viděla tak na jedno použití

reagovat Vefa 29.11.2005 17:43  5%    +  -

B-v.a.l.i.n.a: ProteattivA má parfémovanou termální vodu jako tělový spray pro děti.

reagovat QueenAkr 28.11.2005 13:22  6%    +  -

V tom co bys měla používat ti může dobře poradit
Dermatoložka - kosmetička- lekařka, protože máš mastnou pleť, jak píšeš! Chce to odborníka, protože se ti dělají vrásky, ale záleží na tobě
co vyzkoušíš!! Za to se tolik neplatí myslím si , že si to můžeš snad finančně dovolit uvidíte! Tak s tím něco udělej ať si kočka!!!
Ahojky QueenAkr

Anonym 27.11.2005 20:50  1%    +  -

Je mi to lehce blbý sem psát , jsem kluk 23 , blond , takový nevýrazný ( žádný zajímavý rysy na obličeji , nevidětelny obočí atd ) , nějak mi to moc nevadilo , když sem se nelibil holce(nic noveho) tak pohoda , to je život ale ted se mi opravdu moc libi jedna holka a chtěl bych to nějak změnit,nevím jak začít , a na koho se obratit , no tak kdybyste mi někdo pomohl byl bych vděčný Martin (pamperapx@seznam.cz)

Anonym 11.11.2005 1:07  1%    +  -

Mate nejaky dobry figl jak se zbavit chloupku na hornim rtu

reagovat Avethor 27.10.2005 18:03  13%    +  -

B-v.a.l.i.n.a: Oriflame má v nabídce taky voňavku pro holčičky, na vodní bázi. Ale vyzkoušenou ji nemám.

reagovat riki 26.10.2005 17:42  13%    +  -

B-v.a.l.i.n.a: Urcite Ti poradi v parfumeriich typu Fann apod.Nebo zkus zadat odkaz do vyhledavace...

reagovat riki 26.10.2005 17:41  13%    +  -

Nena: Myslim, ze bys byla spokojena s radou Vichy

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si