kdo mi poradí?

prosím poradte mi jaké krémy bych mela pouzívat?Mám mastnou plet a vzhledem ze mám po tricítce se mi zacínají delat i vrásky.

8.4.2005

Diskusi založil(a) 8.4.2005 Janka2

Anonym 27.11.2005 20:50  1%    +  -

Je mi to lehce blbý sem psát , jsem kluk 23 , blond , takový nevýrazný ( žádný zajímavý rysy na obličeji , nevidětelny obočí atd ) , nějak mi to moc nevadilo , když sem se nelibil holce(nic noveho) tak pohoda , to je život ale ted se mi opravdu moc libi jedna holka a chtěl bych to nějak změnit,nevím jak začít , a na koho se obratit , no tak kdybyste mi někdo pomohl byl bych vděčný Martin (pamperapx@seznam.cz)

Anonym 11.11.2005 1:07  1%    +  -

Mate nejaky dobry figl jak se zbavit chloupku na hornim rtu

reagovat Avethor 27.10.2005 18:03  13%    +  -

B-v.a.l.i.n.a: Oriflame má v nabídce taky voňavku pro holčičky, na vodní bázi. Ale vyzkoušenou ji nemám.

reagovat riki 26.10.2005 17:42  13%    +  -

B-v.a.l.i.n.a: Urcite Ti poradi v parfumeriich typu Fann apod.Nebo zkus zadat odkaz do vyhledavace...

reagovat riki 26.10.2005 17:41  13%    +  -

Nena: Myslim, ze bys byla spokojena s radou Vichy

reagovat B-v.a.l.i.n.a 24.10.2005 19:22  5%    +  -

Sháním voňavku pro 5 lettou neteř. poradí mi někdo_

reagovat Nena 20.8.2005 9:00  13%    +  -

Jo tak tohle je i můj problém-mastná a zralá plet.Na pubertální pokožku je toho dost,ale na zralou nic,po dlouhém hledání a zkoušení-jsem navíc na spoustu věcí alergická-požívám zlatou řadu Anew od Avonu a celkem jsem byla spokojená i s liftingovými krémy od Garniér v červených kelímcích.Pokud má někdo tip,co použít na zralou,mastnou pokožku-sem s ním.

Anonym 19.8.2005 14:08  1%    +  -

Zkus se podívat na tyto stránky: http://mujweb.cz/www/derma/ .

reagovat Mary Kay 19.8.2005 12:47  5%    +  -

ženský jedny... já vím jaký to je, když máte problém s pletí a nevíte si rady... ale vždyť je to tak jednoduchý! Obraťte se na profesionála - kosmetička, dermatolog, vizážista atd... vždyť od toho tu ti lidé jsou, ne Pokud se bojíte, že by to byl člověk, který by byl víc obchodníkem než rádcem a odborníkem, zeptejte se svých kamarádek, nechte si někoho doporučit... rozhodně utratíme víc peněz testováním různých výrobků po obchodech a lékárnách než kdybychom zaplatily pár stovek a nechaly si poradit... nebojte se a jděte do toho!! držím palce, ahoj!

reagovat Ann 27.7.2005 19:27  5%    +  -

Ahoj, mohu poradit a nabídnout výrobky Artistry.

Anonym 2.6.2005 21:01  1%    +  -

Ahoj holky.
Taky bch chtela poradit...uz dlouho shanim parfem Diavolo per Donna od Antonia Banderase,je vyprodany a nejspis uz nebude.Neznate nekdo velmi podobnou vuni?

reagovat Estate 22.4.2005 16:18  13%    +  -

Lendulka: jo, tak s olivovým olejem to je fakt dobré! Díky - optám se.

reagovat Estate 22.4.2005 16:16  13%    +  -

plachtařka: Přesně - stejný problém!!!! Taky jak nááááhodou vypiju víc, tak se zase ze pomalu nehnu, stále musím lítat. A o vráskách ni nemluvím!

reagovat Dag 21.4.2005 17:16  13%    +  -

Doporucuji se mrknout na tuto adresu. Kosmetiku na mastnou plet mam vyzkousenou
http://www.bioderma-cz.com/default.asp?strankaID=3&menuID=1

reagovat TWIXI 13.4.2005 17:41  13%    +  -

ORNELA: a kde se prosím dá sehnat ten UBIGOLD Q 10 ? a kolik stojí?

reagovat phoebe 13.4.2005 14:45  8%    +  -

Zkus si zajít do Clinique pro vzorečky. Mám ségru v pubertě, byla samej pupínek a měla hodně mastnou pleť, tak jsem jí koupila k narozkám celou sadu a má to mnohlem lepší.

reagovat ORNELA 13.4.2005 14:42  13%    +  -

plachtařka: Kámošky používají na suchou pleť UBIGOLD Q 10 výborně to promastí,je tam betacaroten,pupalkový olej,vit.E a ochr.faktor4 super na léto.kdy pleť vysušuje

reagovat ORNELA 13.4.2005 14:39  13%    +  -

Jak na mastnou pleť?? Je to dlouhodobý proces,určitě holky radí dobře,moje kosmetiška,která se mnou podniká i s přírod. produkty doporučuje: začít ERYFLUID - tonicum dostane se v lékárně bez předpisu nebo na recept je zadarmo,záleží kdo ti ho napíše(můžu zajistit)Potírat večer má to léčivé účinky,po 14 dnech střídat s vodou ACNEA.Může se pak začít i používat jojobový krém na noc.Jednou za 4týdny zajít ke kosmetičce ta důkladně očistí pleť i s peelingem.No a já doporučuji i jíst vlákninu CHLOREMAX,který celkově čistí organismus a hlavně střevo,které má spojitost s pletí.Pokud je zamarasené střevo,jsou problémy s pletí např. akné,ekzémy alergie apod.Všechny tyto výrobky nakdeš na www.finclub.cz,kde si o nich vše přečteš.Pokud máš ještě nějaký konkr. dotaz na mě napiš mi do vzkazů.

reagovat Lendulka 13.4.2005 13:48  13%    +  -

Estate: v lékárně prodávají nějakou kosmetiku s olivovým olejem, nevím jak se teď jmenuje, a ta je prý vhodná pro suchou pleť.

reagovat Lendulka 13.4.2005 13:46  13%    +  -

Já teď poprosila v lékárně o vzorečky krému Vichy, tak to zkuste taky, třeba nějaký bude vyhovovat.

reagovat plachtařka 12.4.2005 21:33  13%    +  -

Taky mám ten problém jako Estate, suchou pleť, vrásky navíc málo piju, což sama vím, ale prostě nejsem schopna se donutit do sebe dostat větší množství tekutin, pro mne je problém vypít za den jeden litr

reagovat Estate 12.4.2005 15:49  13%    +  -

Jé... a co na suchou??? Já naopak místo mastného Téčka mám vysušené T.

reagovat Dag 12.4.2005 15:23  13%    +  -

Kopriva cisti telo a tim padem i plet. Ja pouzivam Sebium od Alidermi z lekarny. Myci gel, pletovou vodu, matujici krem a noc vyzivny. 2x tydne peling. Taky zacne leto a slunicko je zdravy jen do urcite miry. Mastna plet starne pomaleji, jsem slysela

reagovat phoebe 12.4.2005 13:29  6%    +  -

Určitě, souhlasím s Malenkou. Sežeň pár vzorečků a testuj. Zkus pít syrovátku. Ta je na pleť výborná a dá se použít i jako pleťová voda.

reagovat malenka 12.4.2005 13:03  13%    +  -

já bych řekla, lehké hydratační krémy nebo gely, které ti budou vyhovovat, určitě dobré jsou ty tři kroky od Clinik jak píše phoebe, ale nazavrhovala bych ani vichy nebo loreál, jde o to, kolik chceš do kosmetikyv vrazit.

reagovat phoebe 12.4.2005 12:03  6%    +  -

Ahojky, používám Clinique, 3 kroky, je to mýdlo, pak pleťová voda a hydratační krém. Je to sice trošku dražší, ale mýdlo mám už přes rok a krém a voda vydrží tak na třičtvrtě roku. A výsledky mám naprosto skvělé. A to jsem vyzkoušela Avon, L´Oreal, Niveu a já nevím co ještě.

reagovat Dag 12.4.2005 10:19  13%    +  -

Taky mam mastnou plet a navic akne. Je mi 30r a taky uz uvazuju, ze si nemuzu dovolit to co driv. Mam dobrou zkusenost s Garnier.

reagovat geruska 12.4.2005 8:34  10%    +  -

ja taky budu nakukovat..hec.-)

reagovat cruela.devil 11.4.2005 18:31  13%    +  -

No tak to by mě taky zajímalo...budu nakukovat

reagovat Kesyna 11.4.2005 13:28  5%    +  -

Vynikající je colagen z tolstolobika.Více na mých stránkách www.mujweb.cz/zdravi/kolagen

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si