Znamení Váhy... říkám jen Váhy

Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska.

Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá vše urovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou a Blíženci...

27.10.2007

Diskusi založil(a) 27.10.2007 panzany88

reagovat Ariadna. 4.6.2009 11:16  5%    +  -

něco k bydlení vah

Váhy jsou mistři dekorací ( 23.9. - 23.10.)
Vzdušné znamení, které má ve své symbolice Venuši, ale také noční Večernici. Váhy mají rády tajemno a opar jedinečnosti. Vůně, krása, kvalita a barevnost je jejich doménou. Milují mořskou zeleň, tyrkysové odstíny, vše nachově rudé, teplé, měkké, pohodlné a osobité.

Za svůj interiér jsou schopny doslova utratit i to poslední, aby se mohly reprezentovat svým vkusem, a taky si jej dosyta užít. Nezřídka se obklopují starožitnostmi, stříbrnými doplňky či bronzovými soškami. Jsou schopny tolerovat i ostré hrany, které skvěle dokáží zkombinovat s ostatními kusy nábytku.

Váhy jsou mistři dekorací. Umístí všechno tak, aby jedinečně vyniklo. Těžké závěsy, krajkové záclony, orientální květinové vzory nebo plyš je rovněž jejich vyjádřením pohodlí a luxusního odpočinku. Jsou labužníky, vše si musí dokonale vychutnat a užít dosyta.

Vnitřně jsou Váhy ale dosti starosvětské a konzervativní, což je poměrně paradox. Je to takové jejich malé tajemství.

Nasvícení bytu by mělo být příjemné a zklidňující. Takový prostor je dokonale stabilizuje. Měly by si dopřát pouze světla tlumená a uvolňující.

Nezbytností v bytě je šatna s velkým zrcadlem, kde se Váhy mohou zkrášlit. Vůně orientu a květin jsou jejich doménou. Provoněný byt je přímo nutností. Nesnáší pachy a průvan. Byt by měl být situován na jihozápad nebo západ. S živými květinami by měly šetřit a to především v místnosti kde spí. Je to jejich zvláštnůstka. Tak jako velká citlivost na hudbu a schopnost se u ní dostat do rovnováhy. Tady se naopak hudba do ložnice velmi doporučuje.

reagovat Ariadna. 4.6.2009 11:14  5%    +  -

Ahoj váhy,
jsem také váha a žiju s pannou - jsem ráda, že praktický, má rád pořádek a klid - takže nám to krásně klape. Naše dětičky jsou Ryba a Beran - tak jsem zvědavá jak se voda, oheň, země a vzduch budou vzájemně snášet a míchat ještě min. 18 let!

reagovat šutračka 15.5.2009 15:57  5%    +  -

ahoj jsem váha a mám taky váhu a jsme už několik let spolu a žijeme v lásce a pohodě.nemáme ani potřebu se hádat

reagovat re.bo 13.5.2009 11:51  5%    +  -

ahoj VÁHY, tady taky Váha

podrobné povídání o Váhách i o tom jak je to s těmi vztahy.

jinak ideální spojení bývá Váha s:
váhou nebo vodnářem nebo blížencem (nikde jsem nečetla, že by blíženec měl být negativní spojení jak je to v úvodu)

reagovat su1 5.4.2009 22:04  14%    +  -

Ahojí...tady Váha a žiji již několik let s Býkem

reagovat LennyB. 26.1.2009 16:37  30%    +  -

Také se hlásím k Váhám 21.10.1978 5 let jsem byla s druhou Váhou, nyní jsem již 7mým rokem s Kozorohem

reagovat Kiara1 2.1.2009 20:48  8%    +  -

ahojík Váhy...já žiji s váhou a mazec...přitom se o nás píše něco jiného.......

reagovat TESA29 30.10.2008 17:06  14%    +  -

Milé VÁHY.
Četla jsem si pojednání jaké bychom měly být. Mnoho toho je mi známo, rozhodně alespoň to, že nevyhledávám spory. Jsem asi nejstarší z vás a se svým Štírem žiji již více než padesát let, ač mi není přisuzován.
Všechny vás zdravím,těší mne vaše názory a zájmy.

reagovat darinaa 30.10.2008 15:44  10%    +  -

caute vahy prajem vela zdravicka a vsetko naj...

reagovat šutračka 17.10.2008 17:29  9%    +  -

ahoj kde jste váhy nikde nikdo

reagovat Cori 10.10.2008 16:52  5%    +  -

Ahojky dlouho jsem se tu neobjevila,tak především všem vahám které už slavily,nebo budou slavit narozeniny vše nej,nej ,spoustu splněných přání,zdraví a kopu štěstí.

Panzzany,ahojky jak se máš?Copak je nového?

reagovat šutračka 10.10.2008 14:28  7%    +  -

Bobeš37: ahoj a vše nej nej nej

reagovat Bobeš37 10.10.2008 8:15  5%    +  -

Bobeš37: reaguji sama na sebe, protože už vím,že nejsem sama s desítkama.Dneska budem slavitale každá v jiném koutě naší země. Přesto všem co měli dodatečně a, a těm co je to teprve čeká si mohou říkat,že jsou mladší.Váhy jsou

reagovat šutračka 25.9.2008 17:48  5%    +  -

oluna: ahoj jak se máš.taky je u vás tak ošklivo.tohle počasí mě ale vůbec nebaví,nemám ho ráda

reagovat oluna 24.9.2008 17:57  5%    +  -

děkuji a přeji vše nej

reagovat šutračka 23.9.2008 18:18  5%    +  -

ahoj tak už tu máme ty naše váhy tak všem co měli mají a budou mít narozeniny přeji hodně štěstí a lásky a porozumění

reagovat kosmonaut 14.9.2008 13:59  5%    +  -

reagovat šutračka 1.9.2008 11:12  20%    +  -

viara: ahoj máš stejné datum jako můj manžel paráda

reagovat viara 1.9.2008 9:14  75%    +  -

ahoj jsem 4.10.

reagovat šutračka 24.8.2008 20:43  21%    +  -

oluna: ahoj.můj první manžel byl střelec a podle všeho nám to mělo klapat,ale omyl se vloudil ani ne za sedm let jsme se rozvedli.můj druhý muž je stejně jako já váha a klape nám to jedenáct let nedávno jsme to zpečetili i snˇatkem.odkud jsi,já jsem za Stanˇkova kousek od Domažlic

reagovat oluna 18.8.2008 19:00  5%    +  -

Jsem váha a můj muž je ryba.Klape nám to už hodně dlouho, kde je chybaMohu se přidat ke spravedlivým váhavým váhám?

reagovat šutračka 17.8.2008 20:21  34%    +  -

ahoj jsem Radka a můj muž Pepa a oba jsme narození ve vahách.Můžu se také připojit

reagovat vlkova37 24.6.2008 19:07  58%    +  -

lala_007:

reagovat vlkova37 24.6.2008 19:07  58%    +  -

panzany88: protože jsem génius

reagovat lala_007 24.6.2008 13:23  45%    +  -

vlkova37: To máš teda Janičko pravdu!!!!

reagovat panzany88 24.6.2008 9:14  11%    +  -

vlkova37: a jak si to uhodla...

reagovat vlkova37 23.6.2008 14:47  54%    +  -

Agness: VÁHY TADY JSOU,ALE JSOU ROZUTÍKANÝ NA VŠECH MOŽNÝCH DISKUSÍCH

reagovat panzany88 23.6.2008 12:38  11%    +  -

Agness: jj taky jsme si všiml...

reagovat Agness 22.6.2008 21:39  9%    +  -

váhy vám to tady nějak vázne

reagovat azeretka 11.3.2008 8:08  7%    +  -

já 15.10

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): panzany88
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si