Liposukce - ano či ne?

Ahoj, všem!

Ráda bych znala vaše názory, co se týká liposukce, zejména mě zajímají osobní zkušenosti s touto operací - které pracoviště a lékař je nejlepší v Ostravě?
22.4.2005

Diskusi založil(a) 22.4.2005 Bridžit Džouns

reagovat Bridžit Džouns 18.7.2006 16:58  7%    +  -

Neznáte někdo Mudr. Foldynu z Havířova? Z vlastní zkušenosti?

reagovat nikita 18.7.2006 15:09  5%    +  -

v Jihlave Mudr. Prochazkova

reagovat Bridžit Džouns 14.7.2006 15:30  7%    +  -

nikita: A kde ti to dělali??

reagovat nikita 14.7.2006 13:52  5%    +  -

na liposukci jsem byla a jiz nikdy vice bych do toho nesla. vysledek je tak minimalni ze neni vubec umerny zasahu do těla a finanční zátěži. Byla jsem na 2 liposukcich za sebou - take jsem klasicka hruska, nahore stihla a dole poradna zenska. Dobry doktor Vam totiz nevezme tolik tuku co byste si praly pryc, protoze po zhojeni byste tam mela prohlubne. opravdu -vysledek je minimalni. Co jsem koukala na ruzne obrazky pred a po, tak se mi zda, ze nejlepsi vysledek maji opravdu stihle zeny, ketre maji nekde bochanek speku- pak je to videt dost.

reagovat Bridžit Džouns 22.6.2006 15:38  11%    +  -

Anit: Určitě se musíš objednat a při tom ti vše řeknou.

reagovat Bridžit Džouns 22.6.2006 15:36  11%    +  -

Anit: Cena je individuální, záleží na počtu odsávaných oblastí, a taky na konkrétním pracovišti. Někde dokonce chějí prachy i za konzultaci

Anonym 22.6.2006 12:56  1%    +  -

Bridžit Džouns: ahojky, prosím můžeš uvést konkrétní cenu? Byla jsi předem na nějakém vyšetření? Musí se objednat? Platí se něco za stanovení diagnózy? díky

Anonym 6.6.2006 12:47  1%    +  -

Chip: ahoj taky se orzhodujim kde si na tom byla ?ta cena mi příjde výhodná. tak že to teda není vidět hned , že jsi užší, ale až po 2,5 měsících? Díky Světlana

reagovat Sofi 30.5.2006 18:50  5%    +  -

Ahoj holky, potřebuji poradit rozhodla jsem se také
pro liposukci, jen zvažuji kam na ni - pro mě připadá v úvahu Plzen nebo Praha. Mám problémové partie stehna a zadek. Klasický tvar hrušky. Přemýšlím o klinice Medicom
Jaké mate zkušenosti -podělte se prosím a kolik asi
si mám připravit do peněženky? Jak to probíhá, ...
Jestli to hodně bolí, vedlejší účinky ... Ráda bych
si s někým vyměnila zkušenosti. Děkuji za každou radu. Zatím nevím co mě čeká, ale říkám ANO

Anonym 18.5.2006 17:47  1%    +  -

RUZA,Ahojky jsem po liposukci mesic musim nosit pradlo jeste mesic a pul, ozvi se kdo je natom stejne mam odsate spodni bricho a mam jeste porad na brise modriny kdy se tak strati.Na liposukci jsem byla vPlzni a stala me i snarkouzou dvacetpet tisic.ozvi se.

reagovat Bridžit Džouns 22.3.2006 9:06  13%    +  -

monsali: Chtěli před tím nějaká vyšetření?? Krev atd.? A dělali ti to v místním umrtvení?

Anonym 20.3.2006 16:53  1%    +  -

Ahoj všichni! Byla jsem na dvou liposukcí.Jsem naprosto spokojená a můžu vřele doporučit kliniku v Císařských lázních v Teplicích.Obě dvě mi dělal mudr. Strádal-odborník na svém místě.Návleky jsou sice nepříjemný,musela jsem je nosit měsíc ale stojí to za to ,druhý den jsem šla domů.

Anonym 3.12.2005 21:57  1%    +  -

ahojky všem chtěla bych jít tak na liposukci mám větší spodek a dost mi to žere ale nevím jestli jo prý se to spátky nabere co je pravda

Anonym 17.11.2005 17:09  1%    +  -

Jane:
Výborné pracoviště je v Havířove, Jednodenní liposukční klinika MUDr. Foldyna. Jedná se o tumescenční liposukci a je to metoda s výbornými výsledky pro tělo i pro duši. Mohu jen doporučit. Seběvědomí po "lipce stoupá" a vo tom to je.

Anonym 27.7.2005 17:22  1%    +  -

Chip: taky mám podobný problém, jako spousta vás, chtěla bych to moc zkusit, ale bohužel nevím kde začít ... prosím neznáte nějaké výborné pracoviště i v Brně?

Anonym 19.7.2005 12:29  1%    +  -

Chtela bych vas upozornit, ze janika, co psala prispevek neexistuje!!!
Je to nejspis nejaky cvok, pochopili byste po precteni odkazovanych diskuzi!!!!

Anonym 17.7.2005 16:07  1%    +  -

Já byla na lipošce jednou. Pokud se chcete něco dozvědět, tak čtěte www.doktorka.cz, v chatu najděte sekci Kosmetika a v ní je téma Liposukce I. - V. V každé to tam ale rozhádala nějaká Zuza, ale když to přelítnete od začátku (mimo Lipobabinec - to je nuda) - a to vám bude trvat celý víkend (musíte přeskočit to hádání) tak se fakt dovíte všechny podrobnosti o cenách, jednotlivých klinikách, léčení, problémech, prostě absolutně všechno.

Anonym 11.5.2005 20:42  1%    +  -

Dámám,které chtějí odsát tuky, doporučuji TUMESCENČNÍ lip. Výhodou je: nejste zatíženy narkozou, může se odsát dokonale větší množství tuku a na závěr se to může ve stoje zkontrolovat a jdete hned domů. Mluvila jsem s ženami, které podstoupily obě metody a nedá se to srovnat. Tum.lip. je podstatně šetrnější!
Doporučuji Liposukční kliniku v Havířově.

reagovat Bridžit Džouns 8.5.2005 13:13  5%    +  -

Ahoj, Rebelko, pozor!! Liposukce není recept na celkové zhubnutí,ale na "opravení" lokalit, kde se tuk drží jak klíště. Já mám hubený vršek a tučný spodek-na ten je to to pravé. Tak zkus nejdříve zhubnout, a pak to případně řeš chirurgicky. Ale myslím, že jsi na to ještě moc mladá. Počkej po dětech, to je něco......

Anonym 6.5.2005 23:21  1%    +  -

ahoj, ja vážím 67kg při mé výšce 166cm..to je trochu vic co? no je mi 16, myslis z eje to taky pro me? a nebo se to dela az od 16let? diky moc páčko rebelka, jo a jde to potom videt, nebo hned zhubnes...?

Anonym 5.5.2005 19:36  1%    +  -

Ahoj všichni,byla jsem na liposukci dvakrát a jsem spokojená.Můžu vřele doporučit kliniku CLT v Císařských lázních v Teplicích a to plastického chirulga p.Strádala který mi obě liposukce prováděl.Zákrok byl prováděn v celkové anestezii a druhý den jsem šla domů.Návleky jsem po zákroku nosila měsíc.Měla jsem obrovské modřiny a hodně to bolelo.Zůstali mi milimetrové jizničky které nejsou vidět.Vliv na celulitidu liposukce rozhodně nemá.Musím říct že přístup sester a lékařů tam je naprosto na profesionální úrovni,velice vstřícný,slušný a ohleduplný přístup.

reagovat Bridžit Džouns 3.5.2005 8:33  5%    +  -

Ahoj, prý to není problém udělat to najednou. Byla jsem v Laserovém léčebném centru v Ostravě. Ale je fakt, že zase nějaké litry tam toho nemám. Ale vážně se rozmýšlím nad tou cenou,jestli radši v létě nepoletím do Řecka. A prd...latá...

Anonym 2.5.2005 13:16  1%    +  -

Ahojky,
oni Ti udelaji vsichny tri partie najednou? Me ma lekarka rikala, ze to nejde..byla jsem v Jihlave u pani doktorky Prochazkove, vlastne to neni klinika, spis soukroma ordinace, pani doktorka dela jen liposukce. Podivej se na internet, na presny nazev stranky si ted nevzpomenu, ale do vyhledavace v Seznamu zadej liposukce a ona Ti tam p. Prochazkova nabehne. Konzultalce je u ni zdarma, tak ji muzes zkusit zavolat. 30tisic je opravdu hodne, to by se mi nechtelo dat, ale zase jsou to tri zakroky..tak to zas tak drahe nejprijde...
Bridžit Džouns:

Anonym 2.5.2005 12:41  5%    +  -

Ahoj, Chipi, gratuluji k odvaze i k výsledku. Na které klinice Ti to dělali? A prozradíš i jméno doktora? Já jsem byla na konzultaci a spočítali mi to na 25 - 30 tis. Kč: vnější, vnitřní stehna, hýždě - vše oboustranně. To je pálka, co?

Anonym 2.5.2005 8:15  1%    +  -

Ahoj holky, jak tu ctu ty vase spekulace, tak vam musim popsat svou zkusenost. Na liposukci vnejsich stehen jsem byla na zacatku dubna a jsem vice nez spokojena. Elasticky oblek, tedy v mem pripade kratke kalhoty do pasu, se nosi pouze dva tydny, ne tri mesice, jak se tu nekdo domniva, tyhle dva tydny nesmite cvicit, a po te oblek nosite pouze na sport. Dalsi vec - celulitida - by mela naopak zmizet nez se vytvorit a na mista odkud vam byl tuk odsan se uz zpakty nevrati, protoze vam odstrani tukove bunky. Pokud vyrazne nezmenite zivotni styl, tak se vam bunky neobnovi. Zapomela jsem dodat, ze jsem byla na liposukci v lokalni anestezii, tady ambulantne, trvalo to dohromady 3 hodiny, nejdriv vas napusti roztokem a ten vam potom odsavaji pryc vcetne tuku, me odsali 300 ml (vazim 52kg, 159 cm, mela jsem jen tuhle problemovou oblast). Neprijemnych je 12 hodin po operaci, to by jste si meli naplanovat volno, protoze vam vyteka zbytek roztoku, pak nejdele do tydne vam zmizi hlavni otok, citite to , jako byste se dotkkly modriny a obleknete puvodni kalhoty, no a pak uz se to jeno zlepsuje, i kdyz na konecny efekt si musite pockat 2 - 2,5 mesice. Tak vam dam vedet, ja mam za sebou mesic a uz to zacina byt videt. Jeste k cene, dala jsem za to 15 400 i s oblekem, ten byl kolem 900. Pokud mate nejakou otazku, tak sem s ni rada osdpovim. Preju hezky den, Chip:)

reagovat phoebe 1.5.2005 14:09  10%    +  -

Taky jsem o tom přemýšlela, mám silnější nohy a i zadek bych potřebovala trošku odsát. Ten bych možná i cvičením zhubla, ale nohy mi nejdou. Dělají to už docela dlouho, tak by to mohli mít natrénovaný a těch ďolíčků bych se nebála. Chce to určitě vybrat nějakou dobrou kliniku, ale tam to asi bude dost drhý. Nevíte někdo, na kolik to přijde ?

reagovat Lesminka 30.4.2005 12:25  5%    +  -

Tak to by mě taky zajímalo,jestli ano či ne..mám též takové dosti vyvinuté pozadí..Jenže se právě bojím toho,co už píše Radulka..že se po tom narušení ještě víc zhorší pomeranče a že se tuk bude ukládat jinde..jednou jsem mluvila s paní,která měla liposukci boků-po nějakém čase se jí rozšířil pas-měla takové ty záštipce..tak šla na odsátí i toho a na závěr šla s bříškem a podbradkem...síla,co?Asi by chtělo se pak držet a dietovat a dietovat..Jenže jsou v životě situace,kdy váha prostě zakolísá a co pak..další peníze vrazit do vyluxování tuku?

reagovat berusa 30.4.2005 11:49  5%    +  -

Bridžit Džouns: Mám úplně stejný problém s postavou- žádný prsa, štíhlý pas a naopak zadek, boky a nohy- pěkně oplácaný sádlem. Kdybych na tu liposukci měla- tak si ji nechám okamžitě udělat, protože mi zatím nic jinýho nepomohlo...

reagovat Bridžit Džouns 29.4.2005 23:05  5%    +  -

Radulka:
Neopren? To asi ne, předpokládám, že se jedná o stahovací kalhoty - z podobného materiálu jako elast. obinadlo. Taky jsem to viděla v TV, je to humáč. No právě, aby se po odsátí ty jamky neudělaly, je nutné, aby zákrok provedl zkušený operatér. Jasně, že to riziko existuje vždy, jsem si toho vědoma.Já jsem ten typ, který má vychrtlý "vršek" bez prsou a vosím pasem a bytelný "spodek"-na ten žádné cvičení ani diety nezaberou. Geny prostě neošálíte. Pro mě je jedným řešením právě lipos.

reagovat Radulka 29.4.2005 18:42  13%    +  -

Po tom co jsem viděla v televizi reportáž o tom jak se to dělá a jak to vypadá bych do toho nešla ani zadarmo
Je to něco šílenýho.Copak o to výsledek hezky vypadá,ale to všechno kolem je děsný.
Nejdřív vám na míru ušijou jakejsi oblek - neopren ve kterým člověk musí být po zákroku oblečenej až 3 měsíce. Pak se odsaje tuk což vypadá hrozně a nasadí se ten oblek. Smůla je že se na místech odsání můžou udělat jamky a vypadá to pak jako obří celulitida a nebo když přiberete tak to vyskočí na místech,kde tuk odsán nebyl,tzn. ruce,obličej,nohy.... pak máte sice vosí pas,ale silný nohy.
Takže radši cvičit a málo jíst než tohle.
Já říkám liposukci ne

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si