Liposukce - ano či ne?

Ahoj, všem!

Ráda bych znala vaše názory, co se týká liposukce, zejména mě zajímají osobní zkušenosti s touto operací - které pracoviště a lékař je nejlepší v Ostravě?
22.4.2005

Diskusi založil(a) 22.4.2005 Bridžit Džouns

reagovat Kocicanda 15.2.2011 10:29  5%    +  -

Můžu se zeptat jak dopadla Vaše liposukce a měsíční nošení stahovacího prádla? Já jen, že jsem byla na kavitaci, kde to absolutně nebolelo, nemám vůbec žádnou jizvu a výsledek je supr. Můj přítel, který dělá přímo na plastice tomu nevěřil, ale sám byl moc překvapený jak dobře to funguje a není to drahé. Navíc je garance, že když nebude žádný úbytek, tak se také nic neplatí, což si myslím, že je férový!:)Tento salon je v Praze, Brně a nově i v ČB (tam jsem byla já)!:)

reagovat henrieta 9.1.2011 11:31  5%    +  -

Práve som podstúpila rádiofrekvenčnú tumescentnú liposukciu v lokálnej anestéze.kto chce vedieť viac napíste mi.henika@centrum.cz

Anonym 7.1.2011 20:50  1%    +  -

zdravim vsechny.tak sem se konecne rozhoupala a po dlouhem premisleni se objednala na liposukci 17.1.a musim rict ze se docela tesim i kdyz vim ze to pak boli ale pro krasu se musi trpet.jdu k MUDr,daniel furmanek v trinci na sosne. ma pry zlate ruce.konzultace 300kc.lipo bricha 12000kc a boky 15000.ja jdu teda na ty boky.se stahovacim pradlem a nocnim pobytem v nemocnici mne to vyjde na 17000.nejsou to male penize ale myslim ze urcite lepsi nez ty kavitace a nesmysli.jizvicky nejsou skoro vubec videt je to max 2stehy.pradlo se nosi mesic.da se to vydrzet ale verim ze vysledky¨budou lepsi nez neinvazivni lipo kde clovek nikdy nevi.na pozadani mne uspi at nic necitim:-)

Anonym 27.12.2010 22:24  1%    +  -

asimi:
DOBRÝ VEČER, ČETLA JSEM VÁŠ PŘISPĚVEK TĚSNĚ PO VAŠI LIPOSUKCI, MŮŽETE MI NAPSAT PO 4 MĚSÍCÍCH JAKÝ JE VÝSLEDEK, ZDA JSTE SPOKOJENÁ A NA KTERÉ KLINICE JSTE BYLA, ZDA JSTE ZŮSTALA POUZE U JEDNÉ ČÁSTI BOKŮ NEBO JSTE ŠLA JEŠTĚ NA JINOU ČÁST TĚLA? DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

Anonym 16.12.2010 16:12  1%    +  -

ahoj, já mám s bezbolestnou liposukcí své zkušenosti. dlouho jsem řešila, jestli jít na klasickou nebo ultrazvukovou a nakonec se rozhodla pro druhou možnost. Salon mi doporučila kamarádka, takže jsem neměla žádné obavy. Výsledek se dostavil už po první sezení, ale chce to dodržovat určitá pravidla – především pitný režim (cca 3 – 4 litry tekutin denně), jíst zdravá jídla a vynechat alkohol a kofein. Aby byl efekt co možná nejlepší, není od věci podpořit lymfatický systém saunováním a wobenzymem, který zlepšuje průchodnost cév a odbourané tukové buňky se tak lépe vstřebávají do lymfy. každému asi vyhovuje něco jiného, ale já do sebe řezat nenechám:)

reagovat micinkaj 9.12.2010 10:32  5%    +  -

Ahojkyyy, já doporučuji ultrazvukovou www.zhubni-hned.cz opravdu bezbolestné a rychlé

reagovat danička25 2.12.2010 13:49  5%    +  -

Ahoj Dádo, žádné řezání a zásahy do těla bych já nepodstoupila, Ják říkáš, bolestivé, drahé a bez záruky. Já byla na ultrazvukové liposukci v Praze mrkni na stránky www.Althea.cz a vše si přečteš, Neplatíš nic dopředu, když nic neubereš nic neplatíš!! Je to příjemná masáž ultrazvukovými hlavicemi, pak si ještě vlezeš do lymfodrenážních kalhot, hraje ti příjemná hudba a většinou i usneš, parádní relax.Já u nich byla 3x na bříšku a mám dohromady 6 cenťáků dole. Je to paráda. A jedno ošetření stojí 1990,-Kč což při dnešních cenách v Praze je bomba.
Tak hodně šťěstí
Danuš

reagovat marketkak123 28.9.2010 22:34  5%    +  -

Ahojky, pokud potřebujete jen zkrášlit (dotvarovat postavu) a nechcete do sebe nechat řezat, mrkněte na neinvazivní(ultrazvukovou) liposukci.

Já jsem byla na klinice SlimnGo (www.slimngo.cz) v Praze a s výsledkem jsem spokojená. :)

Markéta K.

reagovat asimi 21.8.2010 18:34  5%    +  -

ahoj,nevim zda vam moje zkušenost bude neco platna,ale zrovna lezim po liposukci s notasem v posteli.Udelali mi ji v 11 dopoledne, delali mi boky.Mam tedy zkusenost jen par hodin.Napred jsem dostala antibiotika do zili, takze brnkacka, pak si po me doktor maloval fixou, takze taky pohoda, dostala jsem od nich ponožky, kalhotky a krasne pyzamko, ktere jsem mela oblecene.Dale nasledovala tabletka na uklidneni zabrala tak za pul hodinky.Chtelo se mi po ni spat, byla jsem pak v pohode.Zacali me napoustet asi dvema ci trema litry toho roztoku co ma rozpustit ty tuky a obsahuje neco na umrtveni dane oblasti.Jehlu jsem ani moc necitila sice mela byt velka, ale fakt ji bodl doktor tak rychle, ze proste pohoda.Napousteni bylo trochu studene v nekterych mistech jsem mela pocit nafukovani kuze, ale neboli to jen je to zvlastni.Nechali me lezet asi pul hodiny, pak jsem dostala dalsi kapacku, ale v ruce jsem mela celou dobu jehlu, takkze jsem to ani neregistrovala.Narezi do kuze jsem necitila pry mam ctyri ani nevim kde presne zatim.Zacala jsem pak vnimat jen ten pohyb te kanilky pod kuzi, ale vnimala jsem to jako skrabani (poskrabejte se na kuzi nehty)presne tak ale pod kuzi, jedine co me trochu bolelo, ale jen malou chvilicku, byly mista na zadech pod podprsenkou.Myslim ze to bylo jen na jedne strane boku, pak si na me doktor asi musel obkrocmo sednout nebo nevim protoze na druhe strane boku to bylo lepsi.Zrejme zvolil jiny uhel skrabani.Pak jsem si stoupla, lekar si me prohledl zda je to soumerne, zalepili me dirky a v leze na me navlekli stahovaci pradlo, pak podlozku pro miminka, nakonec puncochy.No a to je cele.Zavolali mi taxi a poslali me domu se zakladni vybavou podlozek a leku.Ted si pripadam jako pneumatika :-) hodne ze me tece zbytek te tekutiny, uz mam druhe pyzamko a ctvrtou podlozku.Vzala jsem si dva paraleny, protoze mi bolely zada.Do pul hodiny zabraly a je mi fajn.Zrejme budu dnes zobat leky, abych se vyspala jako Budulinek.Pokud mate zajem mohu vas par dni informovat jak mi je.Omlouvam se za mozne chyby, ale nevidim moc na klavesnici a uz mi z toho boli za krkem.Tak zatim ahojky.

Anonym 14.7.2010 22:33  1%    +  -

Milá Lucko, jsi ještě mladé děvče, měj trpelivost. Dokud máš tak malé děti, věnuj se teď jim a až povyrostou, budeš mít ještě hodně času na sebe. Vím, jak dá zabrat péče o jedno dítě, natož dvě. Dopřej tělu čas, aby se samo vrátilo do normálu. Radím počkat alespoň do věku dětí 2 roky, pak začni řešit svou postavu. Teď ještě probíhají v tvém těle velké změny. Užívej si raději mateřských povinností, uteče to hodně rychle.lucka:

Anonym 10.6.2010 15:57  1%    +  -

Ahoj holky. Já jsem řešila podobný problém. Rozhodovala jsem se mezi klasickou liposukcí a nějakou tzv. "neinvazivní" metodou. Nakonec zvítězla ta nekrvavá varinata - nějak se mi nechtělo do sebe nechat řezat. Zkusila jsem nejprve ultrazvukovu liposukci, ale bohužel jsem naletěla. Efekt nebyl prakticky žádný. Nakonec jsem se na doporučení kamarádky rozhodla vyzkoušet metodu Exlis a byla jsem opravdu spokojená. Po dvou měcících jsem se zbavila špíčků na bokách a na bříšku. Všem doporučuji! Takže vám všem přeji hodně štěstí:-)

Anonym 2.3.2010 20:35  1%    +  -

banyvej: Ahoj,zákrok byl bezbolestný,průběh rekonvalescence byl trochu bolestivější,ale dalo se to vydržet,doporučuji odsání vnitř.a vnějších stehen,kolen,ale v žádném případě břicho,bolí to a výsledek za ty prachy a bolest naprosto nestojí!!!!!

Anonym 8.2.2010 16:14  1%    +  -

Dáda: ahoj mohla bys mi popsat jak to proběhlo a zda se objevil výsledek. každý téměř tvrdí že to je kravina

reagovat Angedi 24.8.2009 21:29  15%    +  -

Pavla Skopalová Pero: Tak to je frajer pardon
tak gratuluji ke spokojenosti.

Anonym 23.8.2009 21:03  1%    +  -

Dobrý den,jsem čtrnáct dní po liposukci a musím říct,že jsem moc spokojená.Liposukci mi prováděl Mudr.Tomáš Frajer z Perfect Clinic a je to opravdu odborník na svém místě.Doporučuji!!!
Pavla

Anonym 17.5.2009 10:22  1%    +  -

Pokud má někdo zájem,tak zdarma věnuji elastické návlekové prádlo po liposukci velikost L,mám obojí,jak na boky a stehna,tak na břicho,stehna vnitřní a kolena,ušetříte 1500,-Kč za každé.

reagovat Bridžit Džouns 13.3.2009 9:08  15%    +  -

Angedi: Tak to je úplně jiná situace. Zdraví je nejpřednější.

reagovat Angedi 13.3.2009 8:25  14%    +  -

Dáda: to máš pravdu,no.jako mohla bych třeba nohy,zadek a tak,ale to nepotřebuju.možná na bůčky bych doktora překecala,ale na břicho ne,jsou prý i tak ohrožena střeva a já je mám nemocná

Anonym 12.3.2009 22:29  1%    +  -

Angedi: To je mi líto,vím co to je,když už se rozhodneš pro radikální změnu,sebereš odvahu do toho jít,dáš dohromady peníze a pak to musíš vzdát,ale zdraví je přece na prvním místě.

reagovat Angedi 12.3.2009 21:11  14%    +  -

Bridžit Džouns: jenže já sjem zjistila,že si ho bohužel nemohu dovolit kvůli zdraví.

Anonym 12.3.2009 19:14  1%    +  -

Bridžit Džouns: Ahoj,jsem téhož názoru,teď už jenom čekám na konečný efekt i když dílčí výsledky už jsou tady.

reagovat Bridžit Džouns 12.3.2009 18:38  15%    +  -

Ahoj, holky. Podle mé vlastní zkušenosti je nejefektivnější chirurgický zákrok.

Anonym 12.3.2009 17:53  1%    +  -

Angedi: Já už jsem ti psala,že jsem starý,blbý zkušební králík.Už i toto jsem vyzkoušela a snad bych to za liposukci ani nepovažovala,u mě pramalý efekt a to jsem pravidelně chodila na lymfodrenáže,pila čaje na lymfu atd.

reagovat Angedi 12.3.2009 8:20  14%    +  -

Dáda: já jsem právě mluvial s jednou doktorkou přes emaily tedy a ta mi vysvětlila,že je plno druhů liposukcí a vyloženě samotná laserová také existuje bez té tumescentní,ale vše jde pak ven přes lymfatický systém a žádný zásah do organismu není.myslela jsem,že máš tu laserovou samotnou.

Anonym 11.3.2009 22:27  1%    +  -

Ještě bych chtěla napsat něco k té ceně,zkusila jsem ultracontour a výsledek,po 7 aplikacích jsem neubyla ani 1 cm a zaplatila 28000Kč,zkusila jsem bailaine,vakupres atd. cca 15000Kč výsledek nic moc a to jsem přitom cvičila a držela diety,no prostě byla jsem takový blbý zkušební králík na všechno,pak už jsem si řekla,že když už si ty prachy vydělám,tak ať je taky z části investuji do sebe.

Anonym 11.3.2009 21:53  1%    +  -

Angedi:To je omyl,to se nedělá jenom laserem,to se dělá kombinací laser a tumescentní,ten efekt je asi ve vypnutí kůže a menších modřinách a dírách po kanylách.

reagovat Angedi 11.3.2009 21:31  14%    +  -

Dáda: no tak to teda nic moc,drahý dost a všude píšou,jak laserem tonení vůbe ccítit a je to hned,tak to koukám teda

Anonym 11.3.2009 21:10  1%    +  -

Ywi: Najeď si na stránky a máš tam ceník,břicho je asi nejproblémovější a taky nejbolestivější,nejdéle se hojí,což u mě stále ještě probíhá,ale jinak to dá asi děsnou fušku ho schodit,je to nejrychlejší a snad to ve finále bude stát za to,jdi do toho!

reagovat Ywi 11.3.2009 20:46  41%    +  -

Dáda: díky, vyčerpávající, mě zajímá ale jen břicho, nic jiného, jak zjistím, kolik by stálo jen to?

Anonym 11.3.2009 14:15  1%    +  -

Ywi: Ahojky,lipku jsem podstoupila na LaserPlastic v Platnéřské.První zákrok bez analgosedace a to boky,vnější stehna ,za 17 dní druhý zákrok a to břicho,vnější stehna a kolena.Zákrok se dá v poho vydržet,mírná tupá bolest,délka zákroku cca 3,5 hodiny,cena celkově 96000Kč.Potom ten týden nic moc,nejsem žádná cíťa,ale abych to přirovnávala pouze k namožení po cvičení ve fitku,tak to rozhodně ne!!!Teď už je to rozhodně lepší,ale břicho ještě zatvrdlé a malá místa v lokálech taktéž a při tlaku to ještě cítím.
Objemově to už je v celku znát,změnila jsem stravovací návyky,začala cvičit no a mám 9kg dole.
Doktor Tománek i sestra vynikající,kůže po tom laseru vypnutá,až pojedu na kontrolu a budu mít fotky před a po tak je někam umístím.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si