Pejsi - Yorkshire teriér

Ahoj lidičky. Ráda bych si s vámi vyměnila nějaké postřehy a rady, které souvisí s výchovou a péčí o yorka. Mám ho chvíli, nemám ho pro výstavy, jen pro radost, ale občas mám s ním starosti, a tak bych ráda našla někoho, kdo by mi mohl poradit. Díky.
22.4.2005

Diskusi založil(a) 22.4.2005

reagovat dasajirkova 29.7.2010 11:09  8%    +  -

16.7 se naší Jessince narodily 4 kluci jako buci, kteří budou 20.9 k prodeji. Vybrat a zamluvit si je můžete dříve stačí napsat nebo zavolat, jsme z Ústí nad labem. štěnata budou odčervená a očkovaná a 3 maji ocasky krátke a nejmenší ho ma po mamce dlouhej. mamka váží 2.20 a tatka 2.10 tak že budou do 3kg. cena 5500kč tak neváhejte jsou to krásní kluci. sleva možna na 5000kč.KDYBY JSTE NĚKDO O NĚKOM VĚDĚL KDO SCHÁNÍ ŠTĚNÁTKO-JSME Z ÚSTÍ NAD LABEM

reagovat dasajirkova 24.6.2010 17:40  7%    +  -

krásný den všem,chci se zeptat ve kolikátém dni muže fena nejdříve porodit? my jsme dnes v 46dnu a břicho má jak meloun .ten 59 den nám vychazi až na 7.7 což se mi zda ještě daleko tak zjištuju jestly může porodit i dřív než v 59dnu.díky

reagovat mravcadlo 22.6.2010 22:15  11%    +  -

reagovat puzzie 11.3.2010 11:56  6%    +  -

Izabele: Ahoj, přesně tenhle postup jsem zvolila i já, holení, lepení a vitamíny condro. Zpočátku nám stálo jen jedno ouško a asi do měsíce druhé.

reagovat petruska&nikol 11.3.2010 9:32  20%    +  -

Hledá se ženich ... kamaádka hledá ženicha pro svoji yorkšírku už na tenhle víkend! kdyžtak mi piště do vzkazů, díky moc

reagovat Izabele 7.3.2010 16:37  7%    +  -

puzzie: Ahoj, my měli taky problémy s ouškama. Já jsem je hodně holila-celý, aby nebyly tak těžký. Pak mi holky radily masáže a ještě jsem dávala vitamíny Canvit chondro. Prý je to na chrupavky, kosti a tak-to mi dal veterinář. Jinak nezoufej,páč nám se ouška postavily až někdy v 9-10 měsíci. Jinak s lepením byl problém, páč ona hrozně načíkala,když jsem jí to pak sundavala,tak mi jí bylo líto a lepila jsem jen málo....

reagovat puzzie 6.3.2010 21:13  6%    +  -

Ahoj všem, potřebuji radu, jak na přetrvávající špičáky. Naše fenka má 10 měsíců a k veterináři se mi moc nechce, stejně se tomu prý ale nevyhnu. Proto potřebuji každou radu. Díky.

reagovat vicinity 23.2.2010 11:59  14%    +  -

Ahoj,koupili jsme nasemu yorksirovi oblecek, ale bohuzel jsme neodhadli velikost a je mu maly. Uctenku nemuzu najit, takze nemuzeme vymenit. Pouvodni cena 273,- ale jsem ochotna slevnit.
Osobni predani Brno nebo Trebic.
Rozmery: delka 30 cm, obvod 32 - 34 cm

reagovat puzzie 19.8.2009 8:46  6%    +  -

AHOJ, mám fenku 3,5 měsíce, snažíme se stavět uši, ale nedaří se. Prosím o radu a vaše zkušenosti. Díky Puzzie

reagovat MAJDULEE 7.8.2009 6:39  29%    +  -

http://usti.naseadresa.cz/cz/s3190/n8056-hlasujte-o-nejhezciho-mazlicka-mesice-srpen
AHOJKY HOLKY,DNESKA JE POSLEDNI DEN PRO HLASOVANI NASEHO-TEDY MAJINKY ADIKA,TAK KDO CHCETE MUZETE MU DAT JEDEN HLASEK KLIKNUTIM NA HVEZDICKU-DIKY I ZA MAJDU A ADIKA...

reagovat pepe13 6.3.2009 11:27  86%    +  -

Hledáme nevěstu - Čiko, váha cca 3,2-3,5 kg, věk 3 roky. Piště prosím do vzkazů případně na email jurcova.petra@centrum.cz

reagovat jaishinia 31.10.2008 14:19  100%    +  -

ahojky máte taky teriéra? rádi vás poznáme:

KLIKNI DISKUZE JORKŠÍRCI

Anonym 1.10.2008 10:49  1%    +  -

Prodám psí oblečky různých velikostí, střihů a barev za příznivou cenu. Více info na e-mailu info@fashion-company.cz .

Anonym 25.7.2008 13:46  1%    +  -

Ahoj,aj ja mam jednu fenku yorka a dvoch psikov yorkou fenocka je Deisi je na mna zavisla a moc v sade by bola somnou je aj ucenliva vie sa gulat za piskot aj vyskoci na ruky a Charlie a Dido to su psy oni sa gulaju tiez uz to vedeli od 5mes.Charlie bude mat 2roky Dido je este stena ma 4mes.Deisi bude mat 2roky je mamicka Didovy.v setci spia snami posteli .Maju to dovolene ja ich kupem kazdy tyzden.Dida este moc nekupem iba zadocek a packy.ak idem von idu vsetci lebo zacnu stekat.a Deisi zacne skakat a kusat.a Dido to opakuje tiez Charlie je kludny.To su moji psy.

Anonym 25.7.2008 13:15  1%    +  -

ahojte

reagovat nuninka83 16.7.2008 17:08  57%    +  -

Ahojíček chtěla jsem se zeptat zda někdo prodáva štěnátko yorkširka nejlíp ze severních čech s usteckýho kraje bez papírů děkuji.

reagovat kapa 15.7.2008 17:05  91%    +  -

baculinkacenka: ahoj, máme jorkšírku a dva jiné psy. teď má 3 štěňátka. původně jsem měli jen jednoho psa a vím, že každý pes je smtný, když zůstane sám doma.o to víc tě vítá, když přijdeš. pokud bys měla zájem o štěňátko jorkšíra, napiš.

reagovat baculinkacenka 10.7.2008 11:28  5%    +  -

koma : dekuji za nazor:)je to pro me velmi dulezite, nechci aby muj pejsek trpel kdyz budu ve skole a pozdeji v praci, ze ktere ho nebudu moci navstivit doma ani na chvilinku.A to bude 8 hodin....

reagovat koma 7.7.2008 14:05  7%    +  -

baculinkacenka: Ahojky, náš opravdu tesknil a to je doma sám jen 8 -12, 13- 14.30 a každé poledne za ním na 3/4 hodiny chodím, tak jsme mu pořídili jorkšírského brášku a je to trochu lepší, nicméně nejšťastnější jsou, když nás mají všechny doma.

reagovat baculinkacenka 7.7.2008 12:06  5%    +  -

Ahojky:)
mam v planu si poridit jorksirecka, jenze jsem cetla ze doma vydrzi malo sam.Ale zase musi lidi chodit do prace, sdelite mi sve zkusenosti?:)dekuji

reagovat Habibi2005 5.5.2008 11:09  11%    +  -

any: pokud budete mít yorka hned od štěněte,tak na děti bude zvyklé.Já mám fenku a pak se narodily děti,tak na ně je zlá,ale pak se mi narodily štěňata a ty jsou přitulné i k dětem,ale ta starší je nemá ráda

Anonym 6.1.2008 14:17  1%    +  -

přemýšlim o koupi jorkširka nebo maltezáčka,vždy jsem chtěla fenku né skrz štěňata ,ale proto že se tvrdí že fenky jsou přítulnější a věrnější.celý víken si čtu na internetu názory na jorkširy a maltezáčky, dost chovatelů tvrdí ,že jorkširek je více nervoznější a ostřejší.Mám 3 děti a ráda bych se dozvěděla zda jsou jorkširci nervozní ostří aby ze začátku nebyly komplikace mezi dětma a štěňatem. děkuji Any

Anonym 19.8.2007 19:22  1%    +  -

ahoj neviete mi poradit nejaku stranku alebo nieco, kde sa nachadza celkom prijatelna moda pre psikov?? moja fenka yorkiho je velmi blazniva a rada ju obliekam a chcem jej zohnat dalsie saticky, vobec jej to neprekaza, myslim si...viete mi poradit?

reagovat lucy2101 8.8.2007 16:00  5%    +  -

nevie niekdo kdo predava na slovensku lacnych
jorkshire terierov

reagovat Lineta 11.6.2007 10:24  5%    +  -

batule:
Budeš muset trénovat přivolání. Nejdřív někde kde nejezdí auta, kde se nic nemůže stát. Dát povel ke mně a když pejsek přijde tak hoodně moc pochválit a dát pamlsek. Pokud nebude chtít přijít, tak jej rozhodně nehoň, zkus se mu schovat nebo prostě se otoč a kráčej pryč. Pejsan je teď v pubertě, tak proto nemusí poslouchat. Vždycky když k tobě na zavolání přijde i když jsi na něj čekala půl hodiny, tak ho moc pochval. Jinak když mu vynadáš, tak se bude bát trestu a nepřijde. Já svoje pejsany vodím na vodítku, ale vždycky alespoň část procházky jdeme do parku, na pole, prostě na místo kde nejsou auta a tam je pouštím navolno.

reagovat paboucek 30.5.2007 18:08  35%    +  -

Ahojky nemám radu jak ne tuto rasu, jen scháním štěně fenky ...
Nevíte někdo o nějakém na přelomu června/července?

Anonym 28.5.2007 17:58  1%    +  -

ahojte.nevie niekto kto predava lacno yorkshirov???

Anonym 8.2.2007 11:13  1%    +  -

ahoj ja mam tiez yorkshira a ma uz skoro dva roky.najprv sme so sestrou rozmyslali ci si psika kupit alebo nie lebo sme uz dost stare a nevedeli sme ako to budeme so psikom riesit ked sa od rodicov odstahujeme. ved psik nie je zalezitost na kratky cas.nakoniec sme si naseho Arturka kupili a pre yorkshira nas nahovorila nasa mamina.toto plemeno je uzasne, on je anielicek celej nasej rodiny,je trosku vacsi lebo je neskutocny papos ale je strasne mily,oddany a lubi nas najviac na svete. je strasny zvedavec. vzdy ked je oco na okne on vyskoci na sedacku a zacne stekat ze on chce ist na okno tiez a maminu ma z nas uplne najradsej lebo ta s nim travy najviac casu. kazdy den ked je pekne pocasie idu na trojhodinovu prechadzku.mamine vzdy zo sestrou hovorime tak zo srandy že nevieme sa rozhodnut ktora si ho vezme ked sa odstahujeme jedna alebo druha ale mamina by Arturka nedala za cely svet.najlepsie je ked mi nic nemame v chladnicke ale hlavna vec ze Arturko tam ma svoju salamku, lebo na nas nasi zabudnu ale na hafana nikdy. pa pa danika

reagovat jitula 4.8.2006 8:36  13%    +  -

lasida: ahoj, zdravím, zkus si toto napsat i na tuto diskuzi, tam nás ,co máme tyto miláčky chodí více http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=728 ale ta naše má zatím jen 4 měsíce,,, no jasně že ji to taky čeká

reagovat lasida 3.8.2006 10:58  5%    +  -

Ahoj, zdravim vsechny majitele fenek plemene Yorkshire terier. Mam doma naprosto uzasny exemplar Yorkshira samecka a chteli bychom, aby jednou behali po svete jeho potomkove. Je hodne maly, vazi necelych 2,5kg, takze pokud mate fenku mensich rozmeru, nas Monty by mohl byt idealni partner ;-)
par amaterskych fotek najdete tady http://monty.borec.cz/

info na emailu, mejte krasny den!

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zvířátka
Přečtěte si