Komunita diskuse: JEZEVČÍK

Tuto diskusi založil(a): Jen
Dne: 14.4.2007
Diskuse nyní obsahuje celkem 507 příspěvků. Za poslední den je zde 6 nových příspěvků.

Nástěnka

KDY SLAVÍME NAROZENINY?

Luccy 24.4.2006 (Millu)
Bára 25.4 1998 &
Viki 18.8. 2001
(Vikvik)
Denýsek 18.10.1997 (Denys)
Jesica 11.2. 2004 (Jen)
Anička 20.12.2004 (ferinka)
Kikina - 10.6.1995 a
Pajda-19.4.1996
(Pecka)
Arinka 16.07.2005
s Ronečkem (Arihka)?
Tipík 16.05.2004
(sestravakci)
Akim 28.11.2004 (Ala.Faba)
Emilka 7.11.2004
Bublinka 2.9.2005
(Ifulka)
Zuzanka (samkma)?
Endík ? (Divoška)
Zuzanka ? (Vewinka)
Sindy ? (aakknneell)
Ketynka ? (bambuca3314)
Betynka ? (Numerka)
Dášenka ? (Pippi)

Jen 3.5.2008 22:08

Pomoc pro jezevčíky JEZEVČÍCI V NOUZI

Jen 28.11.2007 20:35

Gratulujeme naší Lucy!!!

Jen 15.10.2007 20:03

PSÍ KALENDÁŘ kuk sem HOROSKOPY kuk sem

Jen 15.6.2007 21:12

Naše zlatíčka

Millu a její Lucy

Vikvik a Vikča

Denys a její Denýsek

Vivík a tentokrát její Baruška

Jen a Jesica

Pecka a její Kikina s Pajdou

Ifulka a její Emilka s Bublinkou

Pippi a její Dášenka

Bambuca3314 a Ketynka

Vewinka a Zuzanka

Divoška a Endík

Numerka a Betynka

aakknneell a Sindy

Ala.Faba a Akim

sestravakci a Tipík

Arihka a její Arinka s Ronečkem

Mončuška a ...

samkma a Zuzanka

Jen 15.6.2007 19:47

3.5.2007 ČEST PAMÁTCE MOJÍ BESINKY

Jen 30.4.2007 21:47

Jen 20.4.2007 16:00

http://odchrudose.com/stenatka_soubory/DSCN7381.JPG

Jen 16.4.2007 0:23

PŘEHLED VÝSTAV

Jen 15.4.2007 23:50

Motlidba psa Jednej se mnou laskavě, můj milovaný pane, žádné srdce na světě není vděčnější za laskavost než moje milující srdce. Nesnaž se zlomit mou duši násilím, já bych mezi ranami lízal tvé ruce. Tvá trpělivost a porozumění mne rychleji naučí dělat věci, které si přeješ. Mluv se mnou často. Tvůj hlas je pro mne nejsladší hudba na světě, jak musíš vědět z divokého mávání mého ocasu, když zaslechnu tvoje kroky. Když je chladno a mokro, prosím, nech mne uvnitř, protože já jsem zdomácnělé zvíře, které už není zvyklé na drsné podmínky. A já nežádám větší výsadu než čest, sedět u Tvých nohou u rodinného krbu. I kdybys neměl žádný domov, raději bych Tě následoval přes led a sníh než odpočívat na nejměkkčím polštáři, v nejteplejším domově na světě, protože jsi můj Bůh a já tě oddaně miluji. Udržuj mou misku stále plnou čerstvé vody, protože já Ti nemohu říct, že trpím žízní. Krm mne kvalitním jídlem, abych byl pořád zdravý, abych mohl dovádět, hrát si a plnit Tvé příkazy, chodit vedle Tebe a být připravený a schopný chránit Tě svým životem, kdybys byl v ohrožení. A milovaný pane, až přijde čas, kdy už nebudu zdravý a nebudu mít radost ze života, nedávej mne od sebe pryč. Raději mne drž jemně ve svých rukou a dopřej mi milosrdný věčný odpočinek a já odejdu s myšlenkou, že můj osud byl nejbezpečnější v Tvých rukách.

Jen 15.4.2007 23:46

Jací jsou JEZEVČÍCI JEZEVČÍCIjsou především svérázní, sebevědomí, chytří a vynalézaví, zvláště pokud jde o jejich vlastní blaho. JSOUnenároční pokud jde o potravu, prostor k životu, ale vyžadují porozumění. Jsou přizpůsobivý. NESNÁŠÍ dril a tvrdý výcvik, ale jejich vlohy pro loveckou práci jsou tak výrazné, že jim stačí pouze dopřát rozvinutí. MILUJÍ pohodlí, teplo a přítomnost lidí, a proto se tak často uplatní i jako výborní společníci osamělého člověka nebo člen rodiny. ČASTO jsou prezentováni jako filozofové mezi psy. Je to především proto, že se u nich snoubí legrace s duchem, jsou mazaní a při vší lásce k člověku vedou svůj vlastní život. Pokud mají dojem, že je to třeba, musí-li to být, prosadí svou tvrdou hlavu. HODÍ SE do každého bytu, vyžadují malé množství potravy i péče.Jsou ostražití, ale nejsou uštěkaní jako špic nebo malý knírač.JSOU ostří, ale ne bezhlavě vzteklí jako teriér. Přizpůsobí se každému prostředí. Jsou doma na celém světě a všude mají přátele. JEZEVČÍCI, kteří mají charakter, jsou zdraví a mají určitou nutnou míru výchovy, můžou být svou bezpodmínečnou oddaností, věrností, spolehlivou ostražitostí a nezištným nasazením v boji nenahraditelným přítelem. MŮŽOU svou láskyplnou příchylností a něžností poskytovat člověku náhradu za těžká zklamání v životě. Můžou být nejlepším utěšitelem osamělých. I mezi jezevčíky se přirozeně může objevit jedinec se špatnými vlastnostmi. Mezi psy, stejně jako mezi jejich lidskými společníky se najdou inteligenti a hlupáci, korektní chlapíci a zloději, stateční a zbabělí, ostří a slabí, spolehliví a nejistí. JEZEVČÍCÍ JSOU: vhodní do městské zástavby, nevhodní pro pobyt a spaní venku, nesnadno vycvičitelní, mohou nastat problémy při styku s jinými psy, nevyžadují mnoho pohybu a jsou dobří hlídači.

Jen 15.4.2007 23:35

kuk sem SVĚT JEZEVČÍKŮ

Jen 15.4.2007 23:27

GRANULE PRO JEZEVČÍKY KOUPÍŠ TADY A TYHLE TADY

Jen 15.4.2007 23:07

Členové komunity

Celkem 40 členů komunity.
Lenka32

Správci diskuse