Komunita diskuse: VODNÁŘI

Tuto diskusi založil(a): Nikitta77
Dne: 24.6.2007
Diskuse nyní obsahuje celkem 311 příspěvků. Za poslední den je zde 0 nových příspěvků.

Nástěnka

Kdy jsme se narodily a odkud jsme:
Nikitta77 26.1. Hradec Králové
Renny* 6.2. Traplice
Marti.7 7.2.Libochovice
gilmor.ka 25.1. Kopřivnice
dzifdayly 24.1. Ústí nad Labem
Sydžej 6.2. okr.Znojmo
Natálie 9.2. Jablonec nad Nisou
Janutska 11.2. Praha
LadyBlue 21.1. Praha
majlus 6.2.Bratislava
Janninka 10.2 Švábenice
MadamMac 22.1.
mikulinka 5.2.

Nikitta77 30.9.2008 12:27

Nikitta77 11.9.2008 15:18

Vodnář 21.1 - 19.2 Povaha: sangvinická Vládce: Uran, Saturn Živel znamení: vzduch Kov: olovo Barvy: modrá, bílá, Kameny: fluorit, perly achát, tyrkys, onyx, Šťastná čísla: 2, 30, 4, 9, 10, 15, 39, 45, 49, Charakteristika: Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou ovlivněni dvěma charakterově odlišnými planetami. Saturn jim dává klid, soustředění a vytrvalost, zatímco Uran jim působí neklid, originalitu a vznětlivost. Tyto vlastnosti se u nich málokdy vyskytují odděleně, ale jsou v jejich povaze obsaženy ve vyvážené směsi. Tito lidé mají velmi pevnou vůli, kterou čas od času vystřídají nerozváľným činem, protoľe si ukládají často velmi náročné úkoly a připadá jim pod úroveň poradit se o postupech. V ľádném případě ale nejsou nepřizpůsobiví a nikdy netrvají na tom, aby se situace vyvíjely podle jejich přání. Nitro Vodnářů je jemné a křehké a pokud mohou, snaľí se vyhnout konfliktům. Ve své podstatě to jsou lidumilové, kteří se zajímají o sociální problematiku a snaľí se hledat a najít řeąení různých nespravedlností. Milují přírodu a snaží se odhalovat tajemství jejích zákonů a jsou v řešení problémů, které si stanovili neúnavní. K těmto lidem patří snášenlivost, laskavost a tolerance, a proto dovedou být obětavými i soucitnými přáteli a jejich touhou je, získat něco z toho i od vlastního okolí pro sebe. Tito lidé jsou plní neuvěřitelných nápadů, které dovedou systematicky promýšlet, ale zpravidla bývají ve velkém předstihu oproti tomu, na co jsou lidé zvyklí a tak zažívají častá nepochopení a zklamání, ale z těch je vyléčí nový, rovněž originální nápad, aby se historie mohla opakovat. Jsou to snílci, kteří by si zasloužili chápavé okolí a jeho vydatnou pomoc, protože jejich představy jsou řízeny hlubokým idealismem a snahou zlepšovat celý svět a ještě něco v sousedství. Vodnář platí jako ten, který dává věci do pohybu, odstraňuje překážky a osvobozuje od tísní. Má velkou představivost a intuici, která mu umožňuje rozpoznat skryté souvislosti a vidět „za roh“, ale málokdy se se svými, často neveselými poznatky svěřují. Vodnáři nesnášejí omezování své svobody, trpí v malých prostorech bez širokého rozhledu a bez možnosti volného pohybu. Nevydrží dlouho na jednom místě a jakmile někam dojedou, už myslí na návrat, ale nikoho nenutí, aby s ním sdílel jejich neklid. Slavné osobnosti ve znamení Vodnáře: Jan Werich, Bára Basikovám, Jiří Lábus, Božena Němcová, Milan Lasica, Kateřina Brožová, Enzo Ferrari, Lenka Filipová, Geena Davisová, Thomas Alva Edison, Mia Farrowová, Wolfgang Amadeus Mozart, Paul Newman, Kim Novaková, Ronald Reagan, Romain Rolland, John Travolta

Nikitta77 25.6.2007 9:32

Znamení zvěrokruhu - vodnář Podstata: osvobození Vládce: Saturn, Uran Dny týdne: středa, pátek, sobota Živočichové: kůň, pes, medvěd, papoušek, opice Rostliny: mimóza, tymián, rozmarýn, majoránka, topol, švestka Kameny: safír, diamant, akvamarín, beryl, ametyst, opál Kov: uran a všechny radioaktivní kovy Barvy: Čísla: 4, 5, 6, 9, 10, 34, 39, 49 Silná stránka: nekonvenčnost Slabá stránka: agresivnost Charakter: sangvinický Sympatická znamení: Váhy, Blíženci, Býk, Ryby Neutrální znamení: Lev, Štír, Střelec, Vodnář, Rak Pozor na: Býk, Panna, Kozoroh Lidé v tomto znamení se nehoní za majetkem. Považují duševní život za mnohem důležitější. Mají silně vyvinutou intuici. Jsou to všestranní lidé a velmi vynalézaví. Rádi riskují a experimentují. Možná právě proto se v tomto znamení narodilo mnoho významných myslitelů, vynálezců a badatelů. Dokonale dokáží realizovat své myšlenky, které by se přece jen na první pohled nemusely jevit reálně. Mimoto jsou to také velcí romantici. Mají rádi bezprostřední kontakt s přírodou. Jsou nestálí a často vedou vnitřní spor mezi pesimismem a optimismem. Jsou schopni dostat se do takové deprese, že se pak stávají nerozhodnými a prakticky nefunkčními. V opačném případě dokáží ostatní velice rychle a bezelstně nakazit svou dobrou náladou. Bývají dobrými společníky. Nemají předsudky. Vodnář si většinou vybírá tzv. volná povolání. Chce být pánem svého času. V jiných zaměstnáních mívá problém s nepřesností. Je však oblíben u svých kolegů i nadřízených. Tito lidé mívají také často dobré nápady a vnášejí do kolektivu pozitivní myšlení. Svou touhou po duševní převaze se mohu dostat i do vedoucích pozic. Bývají pak tolerantní nadřízení. Nesnáší ale hloupost a podlézavost. O milostný život se až tak nezajímají. Chovají se spíše lehkovážně a vášnivě. V manželství bývá věrný a spolehlivý. Snaží se zaopatři svou rodinu, i když to může znamenat jejich častou nepřítomnost. Ostatně ani tak by nebyli schopni sedět doma se založenýma rukama. Partneři Vodnářů se musí připravit na velmi aktivní život. V případě onemocnění jim pomáhá spíše přírodní metoda léčení. Mají sklon ke krevním onemocněním, vodnatelnosti a k chorobám zažívacího ústrojí. Jinak bývají velmi zdatní.

Nikitta77 25.6.2007 9:25

Žena ve Vodnáři má ráda vše, co činí život pohodlnějším a veselejším. Je společenská a veselá. Má plno energie a nápadů a plno chuti je uskutečnit. Nevydrží nečinně sedět. Láká jí tvůrčí samostatná práce. Chce ze sebe dostat co nejvíce. Nesnáší nudu. Její partner musí být zábavný a hlavně aktivní. Pupkáč s pivem na pohovce, to opravdu není její typ…Největším problémem je zodpovědnost. Spoustu věcí nebere vážně. Myslí si, že se to prostě nějak vyřeší. V sexu je dobrodružná a zvídavá. Lásku si někdy až příliš idealizuje. Snaží se být dobrou matkou i manželkou. Někdy jí to však nejde a potřebuje si na chvíli odpočinout. Potřebuje podporu svého druha.

Nikitta77 24.6.2007 21:33

Nikitta77 24.6.2007 21:20
 

Členové komunity

Celkem 23 členů komunity.
susannka petranela

Správci diskuse



Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse:
Diskusi založil(a): Nikitta77
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse
Přečtěte si